המערה של מירדין בסטונהנג ‘

Assassin’s Creed Valhalla איך להשיג אקסקליבור

ב- Assassin’s Creed Valhalla אתה יכול לפתוח את החרב הסודית של אקסקליבור. מדריך זה מראה כיצד לפתוח את Excalibur ב- Assassin’s Creed Valhalla צעד אחר צעד. קבלת אקסקליבור פותחת את הנעילה של גביע Caladfwlch או הישג.

יש 11 טבליות שעליך למצוא תחילה. 8 טבליות נובעות מעשיית אוצר בריטניה (אירועי מסתורין כחולים). אלה מערכות מערות תת -קרקעיות עם האוצר בסוף. 3 הנותרים נושרים על ידי קנאים ספציפיים (סדר של חברי הקדמונים): וודן, הייק, הרותגר.

ואז אתה צריך ללכת למערה של מירדין ב- Hamtunscire (המערה נקראת על המפה) כדי להכניס את 11 הטבליות למעגל אבן. זה יגרום להופיע אקסקליבור. אז אתה יכול לשאוב את אקסקליבור מהאבן.

שלב 1: קבל אוצרות בריטניה (8 טבליות)

: R3:

ראשית עליכם למצוא את כל אוצרות בריטניה. המיקומים שלהם מוצגים להלן. הם נמצאים במערכות מערות תת -קרקעיות הדורשות עבודות פלטפורמה מסוימות. ואז האוצר יהיה בסוף המערה. השתמש במראה של אודין כדי לסרוק את האוצר כדי לראות גולת הכותרת כחולה סביבו.

אוצר בריטניה מספר 1: מזרח אנגליה

אוצר בריטניה מספר 3: סנט

אוצר בריטניה מספר 4: Suthsexe

אוצר בריטניה מספר 5: Hamtunscire

אוצר בריטניה מספר 6: Hamtunscire

אוצר בריטניה מספר 7: Eurovicscire

אוצר בריטניה מספר 8: Snotinghamscire

שלב 2: קבל טבליות מקנאים (3 טבליות)

3 מהטאבלטים מגיעים מקנאים ספציפיים שתמיד מפילים אותם (וודן, הייק, הרוטגר). קנאים הם סוג של סדר של חבר הקדמונים. הם מסתובבים על סוסים בנתיבים תסריטים באזורים ספציפיים. הם תמיד ירכבו על כבישים, לעולם לא מחוץ לכביש בטבע. ישנן שתי דרכים למצוא אותן: לרכוב על הכבישים באזור סביב מיקומם המוצג למטה או סתם לחכות במיקום הספציפי עד שהם רוכבים על ידי. זה יכול לקחת לא מעט זמן עד שהם יופיעו, אבל אתה יכול פשוט לחכות על הכביש כדי לשמור על זה פשוט.

הם אויבים די חזקים. יתכן שתרצה לפלס קודם או לשים את המשחק שלך בקושי קל באפשרויות המשחק. מחזירים את ההתקפות שלהם, ואז להתקפה נגד (יש להתחמק מהתקפות רון אדומות). פגיונות כפולים נהדרים נגדם, : R1:/ / : RB:התקפות פגיון יכולות להדהים אותם וזה עוסק בנזק רב.

הם יופיעו גם על המפה על ידי אייקון קסדה לבנה כאשר הם נמצאים במרחק של 300 מטר בערך: להלן שלושת הקנאים שאתה צריך והמיקומים שלהם (וודן, הייק, הרוטגר).

וודן: סנט – הוא רוכב על סוס לאורך אחד הכבישים של אזור סנט. זה אקראי איפה הוא בדיוק בגלל שהוא מסתובב. ההימור הטוב ביותר שלך הוא לרכוב על כל דרך ראשית של סנט (אתה יכול לראות את קווי המתאר של הכבישים במפת העולם). הוא לא רוכב במדבר, רק בכבישים. כשאתה נמצא בסמיכות וסרוק אותו / / הוא יסומן כחבר הזמנה. תוכלו לראות גם אייקון קנאי לבן על המפה כשהוא נמצא במרחק של כמה מאות מטרים מכם. . המיקום למטה הוא המקום בו מצאתי אותו, אתה יכול גם לחכות שם ולקוות שהוא ירכב אחרי זמן מה.

Heike: Essexe – היא רוכבת על סוס לאורך אחד מכבישי אזור אסקסיה. זה אקראי איפה היא בדיוק בגלל שהיא מסתובבת. הדבר הטוב ביותר שלך הוא לרכוב לאורך כל דרך ראשית של אסקסס (אתה יכול לראות את קווי המתאר של הכבישים במפת העולם). היא לא תרכב על השממה, רק בכבישים. כשאתה נמצא בסמיכות וסרוק אותה : R3:/ / : RS:היא תסומן כחברה בהזמנה. תוכלו לראות גם אייקון קנאי לבן על המפה כשהיא נמצאת במרחק של כמה מאות מטרים מכם. פשוט סרוק את כל מי שאתה רואה רוכב על סוס באסקסס. המיקום שלהלן הוא המקום בו מצאתי אותה (ממזרח למוצב ברנטווד), אתה יכול גם לחכות שם ולקוות שהיא תתרכב עליה לאחר זמן מה.

Hrothgar: Suthsexe – הוא הולך באחד הכבישים של אזור סותסקס. זה אקראי איפה הוא בדיוק בגלל שהוא מסתובב. ההימור הטוב ביותר שלך הוא לרכוב לאורך כל דרך ראשית של Suthsexe (אתה יכול לראות את קווי המתאר של הכבישים במפת העולם). הוא לא רוכב במדבר, רק בכבישים. כשאתה נמצא בסמיכות וסרוק אותו : R3:/ / : RS:הוא יסומן כחבר הזמנה. תוכלו לראות גם אייקון קנאי לבן על המפה כשהוא נמצא במרחק של כמה מאות מטרים מכם. פשוט סרוק את כל מי שאתה רואה רוכב על סוס ב- Suthsexe. המיקום למטה הוא המקום בו מצאתי אותו (מערבית לעיירה קרווראה), אתה יכול גם לחכות שם ולקוות שהוא ירכב אחרי זמן מה.

שלב 3: ביטול נעילת Excalibur

עכשיו כשיש לך את כל 11 הטבליות, פנה למערה של מירדין ב- Hamtunscire. המיקום והכניסה מוצגים להלן.

ראשית יהיה קטע פלטפורמות קטן. . יש עוד קטע פלטפורמות אחר כך בו אתה חייב לקפוץ על כמה חורבות. בסוף המערה של מירדין אתה מוצא 11 אבנים גדולות במעגל. על כל אבן תוכלו להיכנס לטאבלט. אז הזן את כל 11 הטאבלטים על כל 11 האבנים עכשיו.

ואז אבן עם אקסקליבור תופיע בין 11 הפסלים. צייר אקסקליבור מהאבן כדי לפתוח את הנשק הסודי הזה. זה גם מעניק לך את גביע Caladfwlch או הישג.

אקסקליבור הוא אחד הנשק הטוב ביותר במשחק. הנה תמונה של אקסקליבור והסטטיסטיקה שלה:

וככה אתה מקבל אקסקליבור ב- AC Valhalla, תיהנה מהנשק החדש שלך.

מצא ואחזר חרב מיתית זו עם מדריך AC Valhalla Excalibur שלנו.

איך להשיג Valhalla Excalibur AC Valhalla

(קרדיט תמונה: Ubisoft)

  • מערת משפטים
  • Grimes Graves
  • Santlache Mine
  • מרתף ישן
  • המערה של וויקאן
  • Deoraby Spar Cavern
  • מערת חזזית אדומה

מחפש אקסקליבור במעבדת הארדן ואלהלה? אם אתה רוצה לשים יד על חרב האגדית החזקה הזו, תצטרך לעשות קצת עבודה רגליים כדי להשיג אותה. האגדה אומרת כי אקסקליבור ניתנה למלך ארתור על ידי גברת האגם אך גרסתו של ואלהלה כוללת גם את החרב באבן. ובכל זאת, זו אחת החרבות החזקות ביותר שתוכלו למצוא בעולם וואלהלה, כך שניתן לסלוח על כמה אי דיוקים למען נזק נוסף.

כדי להתחיל בדרך שלך לאקסקליבור אתה תצטרך לאסוף את טבליות ה- AC Valhalla של טבליות בריטניה שנמצאות בכל רחבי אנגליה של המאה ה -9. אלה נמצאים במיקומים מסובכים שונים, כמו מבוך ומערות, ואפילו תצטרך להוריד כמה מהקנאים הקשים של AC Valhalla כדי לאסוף את כולם ולתבוע את החרב המיסטית הזו. אז בלי להתייחס עוד יותר, בואו נקפוץ פנימה ונראה לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפעיל את AC Valhalla Excalibur.

אם רק קפצתם לזעם החדש של Valhalla של DRUIDS DLC, הקפידו לבדוק את המיטב שלנו כדי לגלות היכן לחטוף את הנשק המיתולוגי האחרון והגדול ביותר.

הנה כל אוצר של מיקום בריטניה שתצטרך לתבוע את AC Valhalla Excalibur

מערת משפטים

המבוך הספציפי הזה ממוקם בקצה המזרחי של סנט, בסמוך לחוף. בתוך הבית תמצאו דלת מלכודת שמובילה למערכת מערות תת -קרקעית, ותצטרך לנווט דרכך דרכה כדי לאתר את האוצר הזה של טאבלט בריטניה. אם כבר ביטלת את נעילת קשת הסיפור של Jotunheim, יתכן מאוד שיש לך את זה כבר אבל אם לא, קרא את מדריך ה- AC Valhalla העמוק יותר שמכיל דרך דרך למערה של ניסויים.

Grimes Graves

תוכלו למצוא קברים גריימס במזרח אנגליה, מזרחית למידלטון ודרום מזרח לחוות בריללה. יש כאן רשת של מערות, וכמו מערת הניסויים, תצטרך לפלס את דרכך כדי למצוא את האוצר הזה של טאבלט בריטניה. האוצר הספציפי הזה ממש מוסתר בתוך כמה סירים ניתנים לשבירה, כך שקל לפספס אם אינך יודע מה אתה מחפש. אם אתה מתקשה, תסתכל על AC Valhalla Grimes Graves Tracktrough.

Santlache Mine

האוצר הבא של בריטניה ממוקם גם מתחת לאדמה. המכרה שאתה מחפש נמצא בסותסקס, קרוב לגבול סנט ודרום-מערב למנזר טונברידג ‘. עברו למטה למנעולי המינש והצליחו מנעולי סולם וחביות אדומות כדי לפתוח את הדלתות. לאחר שהגעת בסוף, תמצא פתק עם הוראות, ואומר שאתה צריך ‘לצלול איפה הברזל משגשג’. לשחות בחדר זה וכדאי להבחין ברזל מתחת למים. לפני הצלילה, וודא שיש לך מד נשימה מלא או שאתה לא יכול להגיע בזמן. תמצא את הטאבלט בסוף.

מרתף ישן

אתה יכול למצוא את האוצר הזה של בריטניה באסקסס, קרוב מאוד לאגם דרומית-מזרחית לקולסטרה. . על מנת לאחזר טבליה זו, האם אייבור יורה בכובעי האור הצהובים על כל אחת מהחביות עם חצים. זה ימלא את הסורג המרכזי ותוכל לחטוף את האוצר שלך.

המערה של וויקאן

. לאחר שאיתרת אותו, עקוב אחר השביל עד שתגיע למקום בו תצטרך להחליק דרך פתח כדי להגיע לצד השני. תבחין בקיר קרח, אשר אייבור מסוגל לצלם כדי לקבל גישה לטאבלט. ברגע שנמצא בפנים, פנו ימינה וצרו דרך הסורג כדי לפוצץ את הקנה. עכשיו פנו שמאלה והוציאו את המנעול בדלת עם חץ.

Deoraby Spar Cavern

אוצר זה של בריטניה ממוקם במערה קטנה בגבול המזרחי של Snotinghamscire, צפונית-מזרחית להמטהורפ. ברגע שהחדר הראשון, התבונן כלפי מעלה כדי למצוא את דרכך. לטפס מעל הפסלים ועשה את דרכך לאורך המנהרה עד הסוף כדי לתבוע את הטאבלט הזה כפרס שלך.

מערת חזזית אדומה

. תוכלו למצוא הרבה רעל בפנים, אז השתמשו לפיד שלכם כדי להסיר את רובו. פעם אחת בסוף, זרוק את הלפיד שלך לרעל כדי לפנות את האזור המכיל את אוצר בריטניה ואסוף את תגמולך.

ווקיג

האוצר האחרון שתמצאו בתוך מערה או מבוך נמצא גם ב- Hamtunscire. הפעם, פנו צפונית-מזרחית לצ’פהאם ופשוט קצת יותר רחוק מנקודת הסנכרון שם. תמצאו חדר שקוע ופעם בפנים, חפשו את הרכסים הלבנים המספרים בראש האזור לטפס למעלה. תצטרך לפוצץ את חביות השמן כדי לפתח משמאלך. החלק מתחת לאסוף האוצר הזה של טבליה של בריטניה.

כיצד למצוא את שלושת קנאי אקסקליבור הנושאים את אוצר הטבליות של בריטניה

זה שמונה האוצר הראשון של טבליות בריטניה שנאספו. עכשיו אתה צריך לאתר את השלושה האחרונים כדי להשלים את האוסף שלך. זה היה די קל עד כה, אבל מכאן ואילך תצטרך למצוא ולהביס שלושה מהקנאים הקשים של AC Valhalla כדי לאחזר את הטאבלטים ולתבוע את ה- AC Valhalla Excalibur המיתולוגי.

הרוטגר

ניתן למצוא את הרוטגר משוטט בכבישים העיקריים של Suthsexe. מכיוון שהוא לא נשאר במקום אחד, ייתכן שתצטרך לצוד זמן מה לפני שתמצא את סמן הקסדה הלבן של Telltale על המפה שלך. . מצאתי אותו ליד Santlache שלי, אבל גם הבחנתי בו בעבר ממערב, ליד גבול Hamtunscire (מזרחית לפירנמה). ברגע שהוא הובס, אל תשכח לבזוז אותו על הפרס שלך.

HEIKE

Heike נמצא בסיור בכבישי אסקסיה. כמו אצל הרוטגר, אם אתה לא רוצה להתרוצץ בכל האזור ומחפש אותו, מצא צומת דרכים וחכה שהוא יופיע. בסופו של דבר מצאתי אותו בדרך דרומית לוולדן אבל הוא גם הבחין ממש צפונית למחנה Belesduna Bandit. ברגע שהוא מטופל, בזלז ממנו את הטאבלט.

וודן

הקנאים הסופיים שתצטרך להתמודד איתה כדי לתבוע את האוצר האחרון של טבלית בריטניה ניתן למצוא מסיירים בכבישים של סנט. . מצאתי אותו בדרך מערבית לקנטרברי. לאחר שתתמודד עם הקנאים המסובכים האלה, אסוף את האוצר הסופי של הטאבלט של בריטניה.

AC Valhalla Excalibur: איך למשוך את החרב מהאבן

המערה של מירדין בסטונהנג ‘

עם כל 11 האוצר של טבליות בריטניה שנאספו, פנו למיקום ב- Hamtunscire (למעלה). היכנס למערה שנמצאה כאן והמשיך לפלטפורמה עד שתמצא בריכת מים גדולה. צלול למטה וחפש פתח משמאלך, ואז שחה דרך כדי לצאת למערה ענקית. תצטרך לעשות כמה קפיצות זהירות, אך אז עליך למצוא את המחנה של ארתור פנדרגון. הסתכל סביב החדר ותבחין בחריצים לכל אחד מהאוצר של טבליות בריטניה. לאחר שהנחת את כולם, תוכל למשוך את אקסקליבור מהאבן. עבודה טובה!

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.