AC Valhalla ymir S אבן הדמעה: היכן למצוא את כל 30 אבני הדמעות

תמונה: Ubisoft Montreal

כיצד להשתמש באבני הדמעה של ימיר ב- Assassin’s Creed Valhalla

תוהה אילו אבני הדמעות של ימיר משמשות ב- Assassin’s Creed Valhalla? אם מעדת על חזה המכיל אחת מאבני הזוהר המסתוריות האלה, אתה בטח תוהה למה הם משמשים ומה תקבל לאיסוף כולם.

30 אבני הדמעות של ימיר זרועות ברחבי אסגרד, וברגע שרכשת את כולם, תוכל להשתמש בהן כדי להציע הצעה. ניתן למצוא אותם ברחבי האיים האסגרדיים – הם מסומנים כעושר במפה שלך, כך שכדי לאתר אותם, כל שעליך לעשות הוא להשתמש במראה של אודין כדי לאתר את המיקום המדויק שלהם כשאתה קרוב לסמן המפה.

מרבית אבני הדמעה מוסתרות בתוך החזה, וייתכן שתצטרך לפתור חידות כדי להגיע אליהם, או להשתמש בצנצנות שמן כדי לנקות את הדרך שלך באופן נפיף. כמה מאבני הדמעות של ימיר לא יופיעו עד שתשלים את תעלומות האירועים העולמיים, וזוג לא יהיה נוכח עד שתתקדם בסיפור ותסיים את המשימה הסופית באסגרד. הנה מה שקורה כשאספת את כולם.

מה לעשות עם אבני הדמעות של ימיר

כאשר אספת את הסט המלא של 30 אבני הדמעות של ימיר, אתה יכול להציג אותם במזבח המציע בצד המזרחי של האי הצפוני ביותר באסגרד. לאחר שתתקשר עם הפסל שם, תרוויח חמש נקודות מיומנות לבעיה שלך. האם נקודות המיומנות האלה שווה לטרוף בכל אסגרד זה תלוי בך – מילוי הכרטיסייה המסתורין שלך הוא תגמול משלה, נכון?

ג’ן רותרי כשג’ן לא שולטת בדוטה 2, היא מחפשת רמזים לגבי דמויות חדשות של Genshin Impact, עובדת על מטרתה ב- Valurant, או מנופפת חרבה סביב בית המרזח ב- MMOs כמו עולם חדש. לשעבר עורך סגני המדריכים שלנו, כעת ניתן למצוא אותה ב- IGN.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.

AC Valhalla אבן הדמעות של ימיר: היכן למצוא את כל 30 אבני הדמעות?

ניתן למצוא אבני הדמעות של ימיר במגדל היימדל של אסגרד ובמיקומים רבים אחרים. אז איך להשיג את אבן הדמעות של ימיר ב- AC Valhalla? תמשיך לקרוא.

AC Valhalla

תמונה: Ubisoft Montreal

אבני דמעה נחשבות לאבנים מוזרות אך יפות בחוף המשחק ונאמרות שהן שרידות מהדמעות הקפואות של ימיר, על פי האגדה. ניתן למצוא את אבני הדמעות של ימיר במגדל היימדל של אסגרד, ותצטרך להשלים את החיפוש “Tracked Treate To urdr” כדי למצוא את כולם. אז איך להשיג את אבן הדמעות של ימיר ב- AC Valhalla? המשך לקרוא את המאמר כדי לדעת על אבנים אלה החל מהמדריך האחרון של AC Valhalla.

AC Valhalla ymire אבן הדמעות

 • המגדל של היימדל – כאן ניתן להשיג את האבן הראשונה שנמצאת בבסיס ההר בצד הצפוני של האי המגדל של היימדל. עכשיו השני נמצא ממש מתחת למגדל של היימדל ובתוך מערת ימין עם כמה גשרים מדורגים. עבור אבן הדמעה השלישית, עליכם להתפוצץ את המחסום הניתן לשבור כאן.
 • האי המרכזי – אבן הדמעה הרביעית תלויה מאחורי קיר ליד פסל מוזהב ענק של אישה. אבן הדמעה החמישית מוסתרת גם מאחורי אותה דלת, ועליכם לרסק את הדלת כדי להשיג אותה. ניתן למצוא את אבן הדמעה השישית בתוך החזה של צריף בצד המצוק.
 • Forge של ivaldi – ניתן למצוא את השביעית ב- Forge של ivaldi. כדי להשיג את החזה עם האבן, עליכם לירות בסולם ולטפס עליו. מאחורי הבאנר הכחול עומדת אבן הדמעה השמינית. לטפס על העמודים לתשיע. עכשיו מכאן, עבור האבן העשירית, תצטרך להסתכל ממש מתחתיך ויש קטע סודי להשיג אותה.
 • אינדרה הולם – ה -11 ממוקם בקצה הצפוני של אינדרה הולם וניתן להשיג את האבן ה -12 במהלך המשימה “הגימור הגדול”
 • צפונית לטרולטון – ניתן למצוא את אבן הדמעה ה -13 צפונית לטרולטון, ואת אבן הדמעה ה -14 ניתן למצוא ליד עץ עם פרחים כחולים.
 • טרולטון – עליכם לנסוע לדרום -מערב למגדל הקפוא כדי למצוא את אבן הדמעה ה -15. האבן תלויה במחנה כאן. ה -16 ממוקם על גבי פייר. תחילה עליכם לפצח את הדלת שמובילה לחדר אחר ואז לשבור את הקרח הכחול בהיר שמכסה פתח בקיר לאבנים ה -17 וה -18.
 • ובכן של אורדר – עבור האבן ה -19, עבור לבאר הכניסה של אורדר וצולל לים. האבן ה -20 היא הבאה, והיא בצד ימין של המערה, ליד הצוק. האבן ה -21 ממוקמת בתוך בריכת המים שאתה נתקל בו לאחר פגישה עם הגור הזאב.
 • צפונית -מזרחית לליטאמיוטוויר – ה -22 נמצאת בחורבות בחוף הדרומי -מזרחי של האי הדרומי. עליכם לאתר את האובליסק המרכזי שנמצא במקום זה, המוסתר בתוך ארגז, על מנת להשיג את האבן ה -23.
 • Chasm Chasm – במקום זה, אבן הדמעה ה -24 נמצאת ממש מאחורי הסדק בקיר. את האבן ה -25 ניתן למצוא גם מאחורי הקיר העובר בצד המערבי של תום השוטרים. ניתן להשיג את המפתח לאבן ה -26 על ידי הריגת הרוצח ובזזת גופתו למפתח.
 • Litamiotvir – ניתן למצוא את האבן ה -27 בתוך בריכה עם אור כחול -ירוק זוהר מעליו, ואילו האבן ה -28 ניתן למצוא באירוע העולם 6 על המפה.
 • דרומית לבאר אורדר – האבן ה -29 נמצאת על אי קטן, כאן תיתקל בהריסות ספינה שיש לה חזה עם אבן דמעה.
 • אבן הדמעה ה -30 והאחרונה ממוקמת באי -ווסט ביותר. כשאתה מגיע למיקום זה תהיה כניסה שמובילה אל פנים ההר. כשאתה ממשיך להיכנס פנימה, תיתקל בערפל ירוק ומיד לאחר מכן, יהיה תיבת אוצר שמכילה את האבן.

תמונה: Ubisoft Montreal