כיצד ללמוד את הקללות הבלתי נסלחות ב- Hogwarts Legacy

Crucio עוסק בנזק גבוה ו”קללות “את הקורבן, מה שהופך אותם לרגישים יותר לצורות אחרות של נזק בלחימה. זה טוב לריכוך יעדים קשים במיוחד.

כיצד לפתוח קללות בלתי נסלחות ב- Hogwarts Legacy: Avada Kedavra, Crucio & Imperio

נגן Legacy של Hogwarts באמצעות Avada Kedavra

Legacy Hogwarts מאפשרת לך ללמוד לחשים חזקים, כולל שלושת הקללות הבלתי נסלחות – Imperio, Crucio, ו- אברה קדברה. כך תוכלו לפתוח את הקללות הבלתי נסלחות ב- Hogwarts Legacy.

סיפורו של Hogwarts Legacy לוקח שחקנים למסע קסום ביקום הארי פוטר, מבקר במיקומים איקוניים ופוגש דמויות מזוהות לאורך הדרך.

זה גם מציב כמה מהכישופים החזקים ביותר בעולם הקוסמים בהישג ידך ובין אלה הם שלושת הקללות הבלתי נסלחות, שהארי וחבריו התוודעו יותר מדי דרך הספרים והסרטים.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אתה מכשפה או אשף שרוצה להישען לכיוון הצד האפל, הנה כיצד לפתוח את הקללות הבלתי נסלחות כדי שתוכל להשתמש בהן בהוגוורטס Legacys.

המאמר נמשך לאחר המודעה

  • מהן הקללות הבלתי נסלחות ב- Hogwarts Legacy?
  • כיצד לפתוח את Critio ב- Hogwarts Legacy
  • כיצד לפתוח את אימפריו במורשת הוגוורטס
  • כיצד לפתוח את Avada Kedavra ב- Hogwarts Legacy

מהן הקללות הבלתי נסלחות ב- Hogwarts Legacy?

ישנם שלוש קללות בלתי נסלחות במורשת הוגוורטס; CRICIO, אימפריו, ו אברה קדברה. כידוע המעריצים, לכל אחד מהם יש השפעה הרסנית על אלה שמסלקים מספיק כדי להיות בסוף המקבל.

למרות שבזכיינית, בדרך כלל מוזהרים סטודנטים בהוגוורטס מפני השימוש בהם בשום פנים ואופן, אך זה לא המקרה בהוגוורטס מורשת. כאן, אתה לא יכול רק ללמוד אלא להשתמש בכישופים על אויביך מבלי להתמודד עם כל השלכות או ללכת לאזקבאן.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אתה יכול לראות כל קללה ואת השפעתו למטה:

  • CRICIO (קללת crucitus) – המכונה ‘קללת העינויים’, היא גורמת לכאב מרתק בכל דבר חי.
  • אימפריו (קללת אימפריוס) – מציב את האויב בשליטתך.
  • אברה קדברה (קללת הריגה) – גורם מייד למוות מהיר וללא כאבים.

לאחר שלא נעול, לחשים קטלניים אלה יכולים להפוך לכלים חזקים להפליא בארסנל הקסום שלך, אז בואו נלך כיצד ללמוד כל אחד מהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שחקני Legacy של Hogwarts המשתמשים בכישוף

הקללות הבלתי נסלחות הן כישופים הרסניים עבור מי שמעז להשתמש בהם.

כיצד לפתוח את Critio ב- Hogwarts Legacy

כל קללה בלתי נסלחת מושגת דרך שרשרת המשימות הצדדיות של סבסטיאן סוואל, וניתן לפתוח את קללת הקרוסו על ידי השלמת “בצל המחקר”. אם השלמת כמה מהיעדים של סבסטיאן ו הגיע לרמה 16, המסע יהיה זמין וניתן לעשות זאת בכל עת.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הפעילות הצדדית הספציפית הזו מביאה אותך לתסריט של סלית’רין, שם תיפגש על ידי דלת שניתן לפתוח רק עם קללה בלתי נסלחת. כאן, ילמדו לך כיצד להטיל את הכישוף והקרוסו יתווסף לצמיתות לכישוריך.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כיצד לפתוח את אימפריו במורשת הוגוורטס

על מנת ללמוד את קללת האימפריו, השחקנים חייבים לסמן את ‘בצל הזמן “ המשימה, שמתרחשת עוד יותר לקו החיפוש של סבסטיאן. פשוט המשך להתקדם בסיפור הראשי, ותקבל ינשוף שייתן לך את המסע.

המאמר נמשך לאחר המודעה

הפעם, הסטודנט של סלית’רין חיפש את Catacomb Eerie אחר שריד ישן לפני שאתה מתמודד עם אומניס גאונט. במהלך חילופי זה תלמדו את Imperio, כלומר תשתלט על שניים מתוך שלושת הקללות הבלתי נסלחות ב- Hogwarts Legacy.

יש שורה שלמה של לחשים שונים ללמוד ב- Hogwarts Legacy.

כיצד לפתוח את Avada Kedavra ב- Hogwarts Legacy

הקללה הסופית הבלתי נסלחת, Avada Kedavra, מוענקת על השלמת ‘בצל השריד‘Quest. שחקנים יכולים לגשת למשימה זו רק ברגע שהם פגעו דרגה 27 על ידי השלמת חלקים מהקמפיין או יעדי הצד השוחקים.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

במסע, סבסטיאן יבצע את קללת ההרג ממש לפניך ויציע ללמד אותה. פשוט עקוב אחר ההובלה שלו ותהיה חזק מספיק כדי להתחרות בוולדמורט עצמו.

זה היה כל מה שאתה צריך לדעת כיצד לפתוח את כל הקללות הבלתי נסלחות ב- Hogwarts Legacy.

למידע נוסף על Legacy Hogwarts, עיין במדריכים האחרים שלנו:

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

קרדיטים לתמונות: Avalaanche Software / Warner Bros. בידור אינטראקטיבי

כיצד ללמוד את הקללות הבלתי נסלחות ב מורשת הוגוורטס

הארי פוטר הוגוורטס מורשת

כל הכבישים מובילים להוגסמיד, אך לא כל השבילים הולכים באור. ב מורשת הוגוורטס, אתה יכול לבחור לשחרר את המכשפה או הקוסם שאתה רוצה להיות, וזה כולל אפשרות לפנות לקסם נפרד. אם אתה רוצה להיות מכשף או מכשפה אפל, אתה תלמד לחשים רעים ששאר עולם הקוסמים מסתכלים עליו במקרה הטוב. בְּמִקרֶה הַגָרוּעַ בִּיוֹתֵר? הם נחשבים בלתי נסלחים לחלוטין. הנה מה שתצטרך לעשות.

שים לב שבעוד שביצענו את פרטי העלילה העיקריים, יהיו ספוילרים קלים למטה.

כיצד ללמוד קללות בלתי נסלחות

אמנם ישנם סוגים רבים ושונים של כישופים וקללות מחרידים בעולם הקוסמים, אך בסופו של דבר, כלל האצבע המשמש הוא האם מכשפה או אשף משתמשים בשלושת הקללות הבלתי נסלחות ללא ריסון. קללות אלה מורכבות מקרסו, אימפריו ואבדה קדברה.

תהיה לך אפשרות ללמוד את שלושת הקללות הללו ב- Hogwarts Legacy על ידי ביצוע “בצל של. “קו העלילה הצדדי. מסע זה מציג סבסטיאן סוואל, סטודנט סלית’רין שמשמעותו היטב אך לא יעצור בשום דבר כדי למצוא תרופה קסומה לאחותו אן, גם אם זה אומר להתעמק באומנויות האפלות. סבסטיאן מתנגד על ידי דודו, שוויתר על כל תקווה למצוא תרופה עבור אן ונגד בחוזקה כל מה שקשור לאמנויות האפלות. מסע זה שואב גם את אומניס גאונט, סטודנט עיוור טוב לב בסלית’רין שיש לו היסטוריה משפחתית מטרידה שהוא להוט לשכוח ממנה.

סבסטיאן הוא גם חלק מהסיפור העיקרי ב מורשת הוגוורטס, אולם טיפול בסדרת משימות צדדיות זה יספק את האפשרות ללמוד את כל שלוש הקללות הבלתי נסלחות. ניתן ללמוד את שתי הקללות הראשונות קרוב יחסית זו לזו, אך תצטרך לחכות עד קרוב לסוף המשחק לפני שתוכל ללמוד את השלישי.

שים לב שבניגוד למה שראיתי שפרסם במקום אחר, זה הוא אפשר ללמוד את הקללות הללו אם תחילה תדחתה אותם. אם תבחר בטעות באפשרות השגויה או תשנה את דעתך ואינך רוצה לטעון מחדש שמור, פשוט פנו אל ה- Undercroft ושוחח עם סבסטיאן, שילמד אותך את הקללות באותה תקופה במקום זאת. שים לב שאם יש לך את מהדורת הדלוקס של מורשת הוגוורטס, אתה יכול גם לבדוק את הקללות האלה בלי “באמת” ללמוד אותם ב זירת קרב אמנויות אפלות, ממוקם ביער האסור.

כיצד ללמוד cricio

הקללה הראשונה הבלתי נסלחת שתהיה לך הזדמנות ללמוד היא Crucio. דבר עם סבסטיאן סוואל בכל פעם שהוא רוצה לדבר ובסופו של דבר, תפתח מסע צדדי שנקרא בצל המחקר. תצטרך לבחון בזהירות שערים שונים ולסובב סמלים על חידות הנחש הסמוכות להתאמה. לפני סיום המסע, תלמד שכדי להמשיך, מישהו צריך להטיל crucio.

אתה יכול להציע ללמוד את הקללה ולהטיל אותה על סבסטיאן, ללמוד את הקללה אבל תן לסבסטיאן להטיל אותה עליך, או תן לסבסטיאן להטיל אותה עליך בלי ללמוד אותה. שתי האפשרויות הקודמות יאפשרו לך ללמוד CRICIO. אם תכבה אותו, אתה יכול ללמוד את זה אחר כך.

Crucio עוסק בנזק גבוה ו”קללות “את הקורבן, מה שהופך אותם לרגישים יותר לצורות אחרות של נזק בלחימה. זה טוב לריכוך יעדים קשים במיוחד.

איך ללמוד אימפריו

ירידתו של סבסטיאן לאומנויות האפלות למען מטרה טובה לכאורה נמשכת בצל הזמן. עשו את דרכם דרך קבר שורץ עכביש בפלדקרופט, ופתרו את הפאזל מדי פעם. בסופו של דבר, סבסטיאן יציע ללמד אותך אימפריו, אם כי שוב, אם תדחה אותו תוכל לשאול אותו על כך אחר כך.

אימפריו מקלל אויב ומציב אותם בקצרה בשליטתך, כלומר הם יילחמו נגד בעלי בריתם לשעבר לקטע קצר. זה מושלם לבקרת קהל, נותן לך קצת חדר נשימה במריבות ארוזות.

איך ללמוד את Avada Kadavra

על מנת לקבל את הקללה הסופית הבלתי נסלחת, תצטרך להתקדם ברוב המשחק עד שתפתח את הנעילה של המסע הצדדי שכותרתו בצל השריד. פשוט שוחח עם סבסטיאן בסוף המסע, והוא יציע ללמד אותך Avada Kadavra. כמו שתי הקללות הקודמות, לאחר מכן תוכלו לקחת את סבסטיאן להצעה שלו ב- Undercroft.

קללת ההרג האייקונית לא הוקמה למשחק הזה. ליהוק אבדה קדברה תהרוג מייד את המטרה, מעכביש זעיר לטרול מסיבי. כדי להתמודד עם זה, לקללה יש את הזמן הארוך ביותר של כישוף בארסנל שלך. אתה יכול להרגיע את זה מעט באמצעות השימוש במיקוד, אך עדיין אתה עדיין הכי טוב לבחור יעדים בזהירות ולחסוך את Avada Kadavra עבור האויבים החזקים ביותר שמופיעים.