שדה הקרב 2042 פתוח בטא זמן התחלה, תאריך סיום, מצבי משחק ואיך לשחק

שדה הקרב 2042 יושק ב -19 בנובמבר 2021 עבור PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC.

מלחמת הכוכבים Battlefront 2 תאריך התחלה בטא פתוח ומה הוא כולל ב- PS4, Xbox One ו- PC

הבטא של Battlefront II של מלחמת הכוכבים מתחיל ב- PlayStation 4, Xbox One ו- PC תוך מספר ימים בלבד, ב- 6 באוקטובר (או שהוא כבר זמין, אם הזמנת מראש את התואר לפני שהחודש החל). לקראת השקתו, EA חשפה את כל המצבים והמפות שהשחקנים יוכלו לדגום. [עדכון: בטא Battlefront II פתוח כעת לכל השחקנים.]

בטא Battlefront II של מלחמת הכוכבים תורכב מארבעה מצבים, כולל תקיפה גלקטית ותקיפת כוכבים. לשעבר בורט שתי קבוצות של 20 שחקנים זו מול זו בקרב בקנה מידה גדול ככוח משובט או דרואיד הבדלני. כמו בהפגנה חיה של EA על המצב במהלך E3, תקיפה גלקטית תתקיים ב- Naboo: Theed Map במהלך הבטא. Starfighter Stault, בינתיים, הוא קרב חלל של 24 שחקנים. במצב זה, השחקנים יוכלו לנסות את שלושת שיעורי הכוכבים החדשים של Battlefront II, וספינות גיבור טייס מהטרילוגיות של מלחמת הכוכבים, המקוריים, ומלחמת הכוכבים החדשה.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

  • מתחיל ב:
  • נגמר ב:
  • הפעלה אוטומטית
  • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

אנא השתמש בדפדפן מסוג HTML5 המסוגל לצפייה בסרטונים.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: מלחמת הכוכבים: Battlefront 2 בטא – תקיפה גלקטית על משחק נבו

שני המצבים הנותרים המוצגים בבטא הם שביתה וארקייד. הראשון הוא מצב מבוסס כיתה שאינו כולל גיבורים. השחקנים יצטרכו להשתמש ביכולות הייחודיות של הכיתה שלהם כדי לעבוד יחד ולשלם יעדים. במהלך הבטא, שביתה מתרחשת על טאקודנה. ארקייד הוא המצב הלא מקוון של Battlefront II עבור שחקנים אחד עד שניים. זה מוגדר על Naboo ומציג שתי אפשרויות: קרב צוות עם בעלי ברית ואויבים של AI, ואחד VS.-קרב רב בו שחקנים לוקחים גל של אויבים.

בטא Battlefront II של מלחמת הכוכבים פועלת עד 9 באוקטובר בשעה 9 בבוקר PT / 12 בערב ET / 17:00 BST (3 בבוקר AEDT ב -10 באוקטובר). EA אומר כי בטא Battlefront II הוא “בין הגדולים ביותר” שהמפרסם הציע אי פעם ומזהיר את השחקנים שהורדה והתקנה של זה ייקח זמן מה. EA תיאר גם את המפרט המינימלי והמומלץ של הבטא למי שמתכנן לשחק במחשב האישי.

מלחמת הכוכבים Battlefront II משחררת ב- 17 בנובמבר. כבר שיחקנו כמה מהתכנים שהופיעו בבטא והתרחקנו. מעניין לציין כי מלחמת הכוכבים 2005: Battlefront II קיבלה גם עדכון חדש ששחזר מרובה משתתפים ומאפשר משחק חוצה בין Steam לגוג.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

שדה הקרב 2042 פתוח זמן התחלה בטא, תאריך סיום, מצבי משחק ואיך לשחק

בעקבות עיכוב תאריך שחרור קל, שדה הקרב 2042 מקבל בטא פתוח בקרוב מאוד. בהתחשב בנוף הנוכחי של חלל היורה, שדה הקרב 2042 יש הרבה מה להוכיח, אז איזו דרך טובה יותר לתפוס את הקהל שלה מאשר עם בטא שכולם יכולים לנסות? כאן, אנו נצלול לכל מה שאתה צריך לדעת על הבטא, כולל זמני ההתחלה והסיום שלו, המצבים שאתה יכול לצפות לשחק ואיך לגשת אליו.

מתי ה שדה הקרב 2042 פתח תאריך התחלה בטא?

כפי שאושר על ידי המו”ל Electronic Arts, The שדה הקרב 2042 בטא תעבור לחיות על פני PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC ב- 6 באוקטובר ב -3 א ‘.M. מזרחי. עם זאת, זה יהיה זמין רק לשחקנים שמזמינים מראש את המשחק, כמו גם לחברי EA Play. זכור, משחק Xbox עובר מנויים אולטימטיביים מקבלים גישה למשחק EA ללא עלות נוספת. שחקנים יכולים לטעון מראש את הבטא החל מ -5 באוקטובר.

ואז, ב- 8 באוקטובר בשעה 3 א.M. המזרח, הבטא יהפוך לרשות כל השחקנים, ללא קשר למצב ההזמנה שלהם מראש.

מתי ה שדה הקרב 2042 תאריך סיום בטא פתוח?

ה שדה הקרב 2042 בטא תסתיים ב -10 באוקטובר בשעה 3 א.M. מזרח לכל השחקנים, נותן לכולם את רוב סוף השבוע לנסות את זה.

מה הם שדה הקרב 2042 מצבי בטא פתוחים?

חליפות כנפיים הן דרך נהדרת לעקוף את המפה בשדה הקרב 2042.

כחלק מהבטא, תוכל לחוות את מצב משחק הכיבוש, הכולל קרבות מאסיביים של 128 שחקנים במפה המסלולית. זכור, משתמשי PS4 ו- Xbox One יוגבלו ל -64 שחקנים לכל משחק.

הכיבוש כולל יעדים רבים סביב המפה, המחייב את השחקנים להחזיק אותם כדי לצבור נקודות. בנוסף, תצטרך לעשות שימוש טוב בכלי רכב כמו מטוסים וטנקים כדי להסתובב תוך הימנעות ממפגעי מזג אוויר כמו טורנדו. למרות שהבטא תציג רק כיבוש, המהדורה המלאה תשלב יותר מצבים.

מפת האורביטל מבוססת על אתר שיגור רקטות שנקבע בקורו, גיאנה הצרפתית. צפו לראות סוגים שונים של שטח, מזג אוויר ויישובים כמו ערים ויערות. אנו רואים קרב מול רקטה ענקית בקרוואן הבטא לפני שהוא מתנפח. לא ברור אם זה יקרה בכל פעם או אם זה ישתנה תלוי בהתקדמות המשחק.

בנוסף לכך, תהיה לך גישה לארבעה מומחים: וובסטר מקאי, מריה פלק, פיוטר “בוריס” גוסקובסקי, וויקוס “קספר” ואן דלה, כל אחד מהם יכולות הייחודיות שלהם. לדוגמה, מקאי זריז ומשתמש בוו מתמודד כדי להסתובב, ואילו קספר הוא צלף שמתמחה ב- Recon.

שדה הקרב 2042 לא יכלול קמפיין של שחקן יחיד, ולכן בטא זה מתאר במדויק את מה שתשיג בהשקה. מכיוון שהוא מרובה משתתפים בלבד, בטא זה יהיה סיכוי עבור EA להוכיח שהמשחק יכול לעמוד בפני עצמו ללא קמפיין.

שדה הקרב 2042 יושק ב -19 בנובמבר 2021 עבור PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X | S ו- PC.

שדה הקרב 2042 לוח זמנים בטא: תאריכים, זמן התחלה, וכשאתה יכול לשחק

לוח הזמנים המלא של שדה הקרב 2042 בטא ולמה לצפות.

שדה הקרב 2044 אירי

שדה הקרב 2044 אירי (קרדיט תמונה: אמנויות אלקטרוניות)

שדה הקרב 2042 בטא מציג תואר שני מוקדם עם היורה האחרון מ- Electronic Arts, חוויה חדשה ושאפתנית מרובה משתתפים התפשטה על ארבעה ימי בדיקות. הערך הבא של הסדרה מתאר דיסטופיה כמעט בעתיד, ומכניס מעצמות עולמיות בסכסוך המשתרע על כל פינות העולם. זה קובע את הרקע למשחק שדה הקרב השאפתני ביותר עד כה, חיזוק על ידי לובי 128 שחקנים, בתוספת כמה מהמפות הגדולות ביותר עד היום.

Battlefield 2042 מקבל את הבטא הפתוח שלה באוקטובר הקרוב, במרכז מצב הכיבוש הקלאסי של דגל הדגל, מוגדר על מפה חדשה. זה מחולק לשתי תקופות בדיקה, עם יומיים של גישה מוקדמת לתפוס, לפני שנפתח לכל השחקנים לסוף השבוע. הנה מה שאתה צריך לדעת על לוח הזמנים של שדה הקרב 2042, כולל התאריכים והזמנים שאתה יכול לשחק.

אמנויות אלקטרוניות חילקה את בטא שדה הקרב 2042 לגלים מרובים, כאשר גישה מוקדמת מיועדת מאוקטובר. 6, בעוד שהזמינות הכללית עוקבת באוקטובר. 8. גישה מוקדמת זמינה לכל מי שיש לו הזמנה מראש של שדה קרב 2042, בתוספת אלה עם חברות פעילה של EA Play. משחק ה- Xbox של Microsoft Pass Pass Eltimate כולל משחק EA על קונסולה ומחשב, מה שהופך את המנויים לזכאים למבחן.

הבטא הפתוח מספק תובנה מוקדמת לגבי שדה הקרב 2042, עם באגים ונושאים מצטיינים אחרים כולם צפויים, בהתחשב באופי העבודה המתקדם של הבנייה. הבטא מתפקדת כהזדמנות עבור קוביות המפתחים לבדוק את המשחק בקנה מידה עולמי, תוך שמירה של רכיבי משחק שונים ליום ההשקה. עם זאת, עם Battlefield 2042 בטא מתארח רק חודש לפני ההשקה, זו הזדמנות אידיאלית לקבל תחושה לכל המשחק.

שדה הקרב 2042 תאריך התחלה וזמנים

שדה הקרב 2042 בטא מתחיל באוקטובר. 6, 2021, זמין לכל מי שפוגש את התנאים המוקדמים לחלון “הגישה המוקדמת” שלו. אלה עם שדה קרב 2042 הזמנה מראש או EA Play מנוי מאבטחים תחילה ראשונה של 48 שעות מ- 7 א.M. UTC באוקטובר. 6, וכתוצאה מכך 3 א ‘.M. ET/12 א.M. PT בעיטה לאלה ב- U.ג.

זמינות בטא פתוחה נובעת מאוקטובר. 8, נגיש בחינם לכולם בקונסולה ובמחשב האישי. אנו מצפים ל 9 א.M. השקת UTC, מתורגמת ל -5 א.M. ET/2 א.M. Pt ב- U.ג. הבטא הפתוח יגיע לאחר השבתה של שעתיים ביום שישי, וייקח שרתים במצב לא מקוון לביצוע תחזוקה שגרתית. הורדת Battlefield 2042 בטא זמינה בכל הפלטפורמות, עם טעינה מוקדמת כעת בשידור חי לכולם.

החלק לגלילה אופקית

תַאֲרִיך זמן מזרחי שעון החוף המערבי BST (בריטניה) CEST (אירופה)
אוקטובר. 5 (טוען מראש בשידור חי) 3 א.M. ET 12 א.M. Pt 8 א.M. BST 9 א.M. זה
אוקטובר. 6 (בטא גישה מוקדמת מתחילה) 3 א.M. ET 12 א.M. Pt 8 א.M. BST 9 א.M. זה
אוקטובר. 8 (שרתים במצב לא מקוון) 3 א.M. ET 12 א.M. Pt 8 א.M. BST 9 א.M. זה
אוקטובר. 8 (שרתים ברשת) 5 א.M. ET 2 א.M. Pt 10 א.M. BST 11 א.M. זה
אוקטובר. 8 (בטא פתוח מתחיל) 5 א.M. ET 2 א.M. Pt 10 א.M. BST 11 א.M. זה
אוקטובר. 10 (בטא מסתיים) 3 א.M. ET 12 א.M. Pt 8 א.M. BST 9 א.M. זה

למה לצפות משדה הקרב 2042 בטא

הזכיינית בשדה הקרב מצאה את צעדיו בקרבות מרובי משתתפים בקנה מידה גדול, כאשר שדה הקרב 2042 גבר על האקשן ברחבי ארגז החול שלה. התפאורה מציגה סטייה ניכרת מכניסות שהוגדרו לאחרונה במלחמת העולם, משתעשעת עם בני לוויה רובוטיים, גאדג’טים היי-טק, וקטעי סט עתידניים אחרים. המשחק צירף גם את הקמפיין של שחקן יחיד, והציב את מרובי משתתפים כמרכז החוויה, עם הבטחות גבוהות המיועדות להשקה.

המוקד של שדה הקרב 2042 בטא נופל על אורביטל, מרכז חלל פעיל הממוקם בגיאנה הצרפתית, הפך כעת לאזור מלחמה בין מתחים עולים. צוותים יילחמו על פני המתקן השלם, מאזורים פתוחים גדולים, לרכבים ועד מתחמים שונים השוכנים דרך המפה. אבל בין שיגור טילים ממשמש ומזג אוויר קיצוני, הסכנה עומדת לפני.

הבטא משמשת גם כהזדמנות ראשונה לנסות ארבעה מתוך עשרת המומחים הניתנים להחלפה המיועדים להשקה, דמויות בסגנון גיבור שואבות השראה מהקלעים הטובים ביותר שם, כל אחד מתהדר בגאדג’טים ויכולות ייחודיות. חיילים אלה מציגים התפתחות על ארבע שיעורי שדה הקרב המסורתיים תוך מילוי תפקידי משחק דומים. הבטא כוללת גם מערכות חדשות, כולל תפריט קבצים מצורפים לנשק בזמן אמת וירידות רכב על פי דרישה מהשחקנים.

אנו מצפים ליותר בשדה הקרב 2042 בטא והפצתו בימים הקרובים, מכיוון שהמבחן מתרחב לכל השחקנים.

קבל את העלון המרכזי של Windows

כל החדשות, הביקורות והמדריכים האחרונים עבור Windows ו- Xbox Diehards.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.