Best Lockwood 300 Warzone 2 Loadout: הגדרת כיתה, קבצים מצורפים, הטבות

השחקנים יצטרכו להשיג דרגה צבאית דרגה 28 כדי לפתוח את לוקווד 300

Best Lockwood 300 Loadout Warzone 2 (B-Tier): המדריך האולטימטיבי [מעודכן]

ה- Lockwood MK2 הוא כיום נשק B-Tier. אנו פורקים את העומס הטוב ביותר שלנו ב- Lockwood MK2 ומספקים את כל כוונון ההתקשרות וההטבות המומלצות, הציוד הטקטי והקטלני.

תוכן העניינים

Lockwood 300 מטא נוכחי: B-Tier

באופן כללי, רובי ציד אינם שווים אתכם בזמן ש- Warzone 2. אבל אם היית צריך לבחור אחד, אתה צריך ללכת עם KV Broadside (ראה את מלחמת המלחמה המלאה 2.0 רשימת שכבות כאן). המגבלה העיקרית של ה- Lockwood 300 היא שהיא מחזיקה רק 2 סיבובים לפני שתצטרך לטעון מחדש – כדאי שתספר את הצילומים! למרות זאת לוקווד 300 קיבל לְהַברִיק בעדכון העונה 4 עם מכפילים גדל, המודעות התפשטו מהירות המעבר גדלה, וטווח הנזק האמצעי עלה בהשוואה לנזק המינימלי שלהן והנזק האמצעי ירד מעט.

הבעיה הכללית עם רובה ציד היא שבמגורים קרובים בשילוב עם Warzone 2.0 הוא TTK הקצר, זה לא הגיוני לוותר על המטא SMG הנוכחי, כמו FENNEC או SUB LACHMANN. לא יהיו לך יתרונות ביחס ל- TTK (רוב רובי הרובה ידרשו 2 זריקות למטה) והתחמושת המוגבלת של רובה ציד תחזיר אותך בכל הנוגע לטעון מחדש.

הסיפור נמשך למטה

השחקנים יצטרכו להשיג דרגה צבאית דרגה 28 כדי לפתוח את לוקווד 300

Lockwood 300 קבצים מצורפים מומלצים

 • לוֹעַ: סאקין DB 107
  • ⇕: -0.95
  • ⇔: 0.00
  • ⇕: -2.60
  • ⇔: +1.56
  • ⇕: -0.36
  • ⇔: +0.40
  • ⇕: +0.70
  • ⇔: -3.60

  לוקווד 300 טקטי מומלץ: רימון עשן

  הציוד הטקטי המומלץ שלנו לזווג עם Lockwood 300 הוא ה- רימון עשן. רימוני עשן יעילים להפליא ב- Warzone 2.0 בהתחשב ב- TTK הקצר של המשחק. רימוני עשן יעכבו משמעותית את יכולתו של היריב לרכוש יעדים והם דרך נהדרת להתנתק מקרב כאשר הקלפים נערמים נגדך.

  הסיפור נמשך למטה

  Lockwood 300 קטלני מומלץ: טעינה מקדחת

  הציוד הקטלני המומלץ שלנו לזווג עם Lockwood 300 הוא ה- טעינה מקדחת. לדעתנו, זהו אחד הפריטים ‘השבורים’ ביותר ב- Warzone הנוכחי 2.0 מטא כפי שהוא נותן דחיפה מאסיבית למודעות לשחקן, שמתאימה היטב לקצב האיטי והשיטתי של המשחק הנוכחי.

  Lockwood 300 חבילת פרקים מומלצת: מומחה לנשק

  חבילת ההטקה המומלצת שלנו לזווג עם Lockwood 300 היא ה- מומחה לנשק. זו החבילה היחידה שמציעה כיום Overkill (יכולת לשאת שני כלי נשק ראשוניים), שתידרש לשלב את Lockwood MK2 עם אפשרות אמצע או לטווח ארוך, תלוי בסגנון המשחק שלך.

  הסיפור נמשך למטה

  אתה יכול לטעון ויכוח ללכת עם ה- Fast Hand.

  איזון פוטנציאלי משתנה בעתיד עבור לוקווד 300

  עכשיו זה לוקווד 300 קיבל סך הכל לְהַברִיק בעונה 4 עדכון מטא למכפילים שלה, מודעות מפיצות את מהירות המעבר וטווח הנזק האמצעי בהשוואה לנזק המינימלי שלהן פחת והנזק האמצעי ירד מעט. יהיה מעניין לראות אם זה שובר את המדינה הקיימת בה רובי הרובה פשוט לא קיימא למשחק תחרותי ב- Warzone 2. אנו רוצים לראות עלייה בנזק כך שירידות של 1 זריקות הן מציאותיות יותר בין שילובי התקשרות או עלייה בטווח האפקטיבי. ללא שינויים אלה יהיה קשה להמליץ ​​על רובה ציד כלשהו כחלק מהעומס שלך.

  הסיפור נמשך למטה

  מחפש לבדוק או לשתף את עומסי האזור שלך?

  זליג.ל- GG יש אחת הקהילות הגדולות ביותר של שחקני Warzone באפליקציה לנייד שלנו. הורד את האפליקציה עוד היום ושתף את העומסים המועדפים עליך בעדכון כדי לקבל משוב מחברי קהילה אחרים. אתה יכול לשתף קליפים כדי להציג את העומסים המותאמים אישית שלך בפעולה ולמצוא לעצמך כמה עוקבים חדשים. כשאתה שם, נסה את תכונת הצוות כדי ליצור חוליות חדשות ובדוק את סטטיסטיקת הביצועים של כל חבר.

  אתה יכול גם לבדוק את העומסים שלך במשחק תחרותי עם טורנירי Warzone של ליגת Z. כל הטורנירים של Z League ממנפים אלגוריתמים שידוכים מבוססי מיומנות קנייניים (SBMM) כדי להבטיח שתציב תמיד בחטיבה עם שחקנים מיומנים באופן דומה.

  Lockwood 300 העומס הטוב ביותר עבור Warzone 2.0

  Activision

  עונה 4 ראו רובי ציד כמו עליית הפופולריות של לוקווד 300 לאחר חובב כיתה. כעת הם מציעים אפשרות ברת קיימא מקרוב היכולת לעלות על SMGs כאשר משתמשים בהם נכון. אבל תזדקק לטעינה של Lockwood 300 מהשורה הראשונה כדי להפיק ממנו את המרב ב- Warzone 2, וכיסינו אותך.

  עדכון העונה 4 ראה את לוקווד 300 מקבל מגוון רחב של חובבים. אלה הגדילו את מרבית מכפילי הנזק שלה, שיפרו את הטיפול שלה והפכו אותו לעקבי הרבה יותר.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  זה עדיין כלי נשק מצבי מכיוון שהוא יכול רק לשים שני סיבובים בבת אחת, אך שתי הזריקות הללו נוטות כעת הרבה יותר להוריד מישהו. זה הופך את הלוקווד לשימושי באופן מפתיע בסולואים ובצמדים, שם תוכלו להרשות לעצמכם לטעון מחדש באופן קבוע לאחר הבטחת הרגה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  כדי להפוך אותו לעקבי אם כי תצטרך להשתמש בהגדרה מאוד ספציפית. זהו העומס הטוב ביותר שלנו ב- Lockwood 300 לשימוש ב- Warzone 2.

  תוכן

  • הטוב ביותר Lockwood 300 Warzone 2 קבצים מצורפים
  • Best Lockwood 300 Warzone 2 כיתה: הטבות וציוד
  • כיצד לבטל את נעילת ה- Lockwood 300 ב- Warzone 2
  • Best Lockwood 300 אלטרנטיבות ב- Warzone 2

  הטוב ביותר Lockwood 300 Warzone 2 קבצים מצורפים

  • לוֹעַ: Bryson Series XII Choke (+0.06, +0.30)
  • חָבִית: חבית Matuzek 812 (+0.15, -0.09)
  • לייזר: לייזר Accu-Shot 5MW (-0.42, -51.00)
  • המניה: המניות של הייסט מוד
  • שומר: באק-פרו (+0.20, +0.07)

  כמו ברוב רובה הציד בונה, עדיף לבחור קבצים מצורפים המשפרים את טווח הנזקים ולהדק את התפשטות הגלולה. שני הסטטיסטיקה הללו הם החשובים ביותר כאשר קובעים עד כמה רובה ציד בעקביות מסוגל להתמודד עם נזק ולהבטיח הרוגים.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  עבור Lockwood 300 זה אומר שתרצה להשתמש ב Bryson Series XII Choke חבית לוע ומטוק 812. שילוב זה הוא הטוב ביותר שכן הוא ממקסם את טווח הנזקים של 300 תוך שמירה על התפשטות הגלולה שלה חזק ככל האפשר.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  החיסרון בשימוש בקבצים מצורפים אלה הוא שהם מאטים את ה- Lockwood 300 למטה במידה ניכרת. לקיזוז שאנו ממליצים להצטייד לייזר Accu-Shot 5MW וכן המניות של הייסט מוד המספקים דחיפה מדהימה לשני ספרינט למהירות האש ומכוונים למראות מהירות.

  קָשׁוּר:

  המשחקים הטובים ביותר בחינם להורדה ולשחק במחשב, PS5, Xbox או Nintendo Switch

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  משבצת ההתקשרות הסופית חשובה הרבה פחות מהאחרים. ה שומר באק-פרו מספק דחיפה הוגנת לטיפול בנשק אך אינו בעל השפעה מדי. אתה עשוי להעדיף להשתמש ב- Optic במקום להקל על המטרה או אפילו את ה- FSS Sharkfin 90 Underbarle.

  העומס הטוב ביותר של Lockwood 300 לשימוש ב- Warzone 2 עונה 4

  Lockwood 300 יכול להבטיח הרוגים עקביים של שתי זריקות ב- Warzone 2.

  Best Lockwood 300 Warzone 2 כיתה: הטבות וציוד

  • פרק בסיס 1: זמן כפול
  • פרק בסיס 2: יתר על המידה
  • הטבה בונוס: ידיים זריזות
  • הטבה האולטימטיבית: התראה גבוהה
  • קָטלָנִי: רימון שבר
  • ציוד טקטי: רימון הלם

  בעת שימוש בנשק קרוב לטווח כמו Lockwood 300, ריצה זמן כפול הגיוני מאוד. זה מכפיל את משך הספרינט הטקטי שלך ומקל על התקרבות ואישיות לאויבים לפני שהם מבינים שאתה בקרבת מקום.

  המאמר נמשך לאחר המודעה
  המאמר נמשך לאחר המודעה

  יתר על המידה הוא הטבה בסיסית פנטסטית על כל רובה ציד מכיוון שהיא מאפשרת לך לקחת נשק משני לכיסוי החולשות הברורות. משהו מעוגל כמו רובה תקיפה עדיף כנראה לשתף פעולה עם לוקווד 300.

  הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
  פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

  הטבת הבונוס היא ידיים זריזות, שהוא שימוש חובה מוחלט עם הלוקווד 300. אתה תטען כל הזמן מחדש עם הנשק הזה בגלל עצם אופיו, כך שקיצור הטעינה מחדש היא חשובה ביותר. אנו ממליצים גם התראה גבוהה כדי להימנע מלהיתפס במיקום מסוכן בעת ​​ריצה פתוחה.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  כשאתה בוחר את הקטלני והטקטי שלך, זו בחירה אישית בעיקר. עם זאת, אנו ממליצים להשתמש רימוני שבר וכן רימוני הלם בגלל הנזק הגבוה הזה והיכולת לבלבל אויב לפני שאתה ממהר את מיקומם.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  כיצד לבטל את נעילת ה- Lockwood 300 ב- Warzone 2

  כדי לבטל את נעילת ה- Lockwood 300 ב- Warzone 2, כל מה שתצטרך לעשות הוא להגיע לרמה של שחקן 36.

  למרבה המזל, זו רמה קלה יחסית להשגה וכנראה שתדרוש רק לשחק כמה משחקים בהצלחה.

  Best Lockwood 300 אלטרנטיבות ב- Warzone 2

  האלטרנטיבה הברורה וביצע הרובה הרובה הפופולרי ביותר ב- Warzone 2 הוא KV Broadside. הוא מציע קצב אש מהיר כמו Lockwood 300 אך יש לו מגזין גדול בהרבה מה שהופך אותו לסלחני הרבה יותר.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  אם אתה מחפש משהו קצת שונה תוך שמירה על סגנון משחק דומה, שקול לתת ל- ISO 45 סיכוי. ניתן להפעיל SMG זה עם מגם עגול חצי-אוטומטי למחצה ומעניק לו את אותו הנזק הגבוה, תחושת טענה מחדש מתמדת של הלוקווד.

  המאמר נמשך לאחר המודעה

  זה העומס הטוב ביותר של לוקווד 300 ב- Warzone 2. הקפד לבדוק כמה מתכני MW2 ו- WARZONE 2 הנוחים האחרים שלנו: