לוֹעַ: ה- Harbinger D20 הוא מדכא ב- Warzone 2, שיכולותיו עוברות מעבר להשתקה יריות יריות. זה מגביר את טווח הנזקים, מהירות הכדור, והכי חשוב, הוא מסייע בשליטה על הרתיעה השגויה על ידי החלקה של התבנית.

ה- HCR 56 הוא פלטפורמת נשק עוצמתית ב- Call of Duty: Warzone 2 ולוחמה מודרנית 2. . .

בעדכון Reloaded בעונה 3, נבחר מטה-מטה פופולרי כמו ISO Hemlock ו- Cronen Squall נרף, וכתוצאה מכך, ה- HCR 56 של האנדרדוג תפס כעת את תשומת הלב של השחקנים.

LMGs או מקלעים קלים הם סוג של נשק כבד שיש לו יכולת לרדת גשם באש על יעדי האויב. . מכאן שהם מתאימים יותר למי שמעדיף סגנון משחק פסיבי. .

נוסף. ה- HCR 56 מהווה אפשרות מוצקה עבור LMG נכון לעכשיו בגלל יתרות הנשק האחרונות. .

כיצד להשיג את העומס הטוב ביותר עבור HCR 56 ב- Warzone 2 עונה 3 טוען מחדש

. הנשק מסוגל לשמור על אותה תפוקת נזק תוך מתן דחיפה לסטטיסטיקות הניידות שלו. לאחר שאמרנו את זה, לפני שהתחילו עם ה- HCR 56 Loadout הטוב ביותר, חיוני ששחקנים יפתחו את הנשק.

לשם כך, תחילה הם יצטרכו להגיע לרמת פרופיל של 41. . בשלב הבא, המשך לרמה את ה- STB 556 לרמה 20. פעולה זו תפתח את נעילת ה- HCR 56 ב- Warzone 2 והם יוכלו לצייד אותו בעומס המותאם אישית שלך. לאחר שלא נעול, משחק כמה משחקים איתו מומלץ לפלס אותו ולרכוש את הקבצים המצורפים השונים המוצעים במדריך זה.

כדי לקבל את העומס הטוב ביותר של HCR 56 לשדות הקרב הקשים של Warzone 2, יש צורך בקבצים המצורפים הבאים:

  • אופטיקה: Cronen Mini Pro
  • לוֹעַ: הרבינגר D20
  • FTAC Ripper 56
  • 5.56 מהירות גבוהה
  • אחיזה אחורית: אחיזת STIP-40

אופטיקה: . זה נקי, מלוטש ומדויק, ומאפשר לשחקן לראות את היעדים שלהם בבירור ללא כל חסימות. .

ה- Harbinger D20 הוא מדכא ב- Warzone 2, שיכולותיו עוברות מעבר להשתקה יריות יריות. זה מגביר את טווח הנזקים, מהירות הכדור, והכי חשוב, הוא מסייע בשליטה על הרתיעה השגויה על ידי החלקה של התבנית.

ה- FTAC Ripper 56 הוא אחת הבחירות הנפוצות ביותר עבור תת -חריגה בגלל התכונות המרשימות שלו. .

תַחְמוֹשֶׁת: .56 מהירות גבוהה, כפי שהשם מרמז, משפרת את המהירות בה נוסעים הכדורים. זה, בתורו, מאפשר לשחקנים לפגוע ביעדים בטווחים ארוכים יותר במהירות מבלי שיצטרכו להוביל את הצילומים שלהם.

אחיזה אחורית: . אמנם זה משפיע לרעה על יציבות המטרה, אך ה- FTAC Ripper 56 מונה זאת.

זה כל מה שיש לדעת על העומס הקטלני ביותר HCR 56 ב- Call of Duty: Warzone 2. . עם זאת, אם שחקנים מעדיפים סגנון משחק אגרסיבי, ייתכן שהעומס הזה לא יתאים להם היטב.

עונה 3 טוען מחדש של Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 ו- Warzone 2 חיים וזמינים להורדה במחשב האישי (דרך קרב..

העומס הטוב ביותר HCR 56 ב- Call of Duty: Warzone 2 עונה 3

דגם האקדח של ה- HCR 56 ב- Call of Duty: Warzone 2.

המטה הנוכחית ב- Call of Duty: Warzone 2 קוראת לנשק לטווח ארוך. מכיוון שאל מזרה כולל קווי ראייה ארוכים כאלה, השחקנים לרוב הם יתרון אם הם מחזיקים נשק המסוגל להתמודד עם נזק למרחקים רחוקים. בעוד שתת -מקלע או משני אקדח נחמד לקבל קרבות יריות לטווח הקרוב, שחקנים ימצאו את עצמם לעתים קרובות משתמשים באקדח לטווח הארוך שלהם בתדירות גבוהה יותר. אם שחקנים מחפשים נשק חזק להיות העיקרי שלהם, הם צריכים להסתכל על ה- HCR 56, שיש לו עומס דומיננטי ב- Warzone 2.

המטא לטווח הארוך ב- Warzone 2 מורכב כיום מאקדחים כמו ה- RPK, TAQ 56 ו- KASTOV 762. עם זאת, ישנם כלי נשק אחרים, כמו HCR 56, שיכולים להחליף בקלות את הנשק הזה אם שחקנים רוצים להחליף את הדברים מדי פעם. ל- HCR 56 יש טווח בקרת רתיעה ופגיעה פנטסטית, מה שהופך אותו לבחירה נהדרת עבור אל מזרה.

.

הטוב ביותר HCR 56 עומס ב- Warzone 2

העומס של HCR 56 יתמקד בעיקר בשיפור בקרת הרתיעה, היציבות ומהירות הכדור. טווח הנזקים שלו כבר חזק, והשחקנים ירוויחו יותר מהגדלת הסטטיסטיקות האחרות.

  • תחתון
  • אופטיקה
  • תַחְמוֹשֶׁת.56 מהירות גבוהה
  • אחיזה אחורית: STIP-40 אחיזה

. . אחיזת ה- STIP-40 מגדילה גם את בקרת הרתיעה הכללית. העטיפה של העומס הוא 5.. לבסוף, יש את המטרה OP-V4 Optic, הבחירה במטא הנוכחית עבור קרבות טווח בינוניים.