סטודיו מסתורי בת’סדה מאחורי טרף מבוטל 2 עובד עכשיו על רדפל

אבל גם בראיון ההוא, הוא היה ביקורתי בבחירת התואר. “הבחירה בשם הייתה כנראה טעות, ברור,” אמר. “כי אני חושב שזה דחה את מעריצי המקור. זה גם דחה את אלה שלא אהבו את המקור. ? אז זה היה סוג של דבר מוזר.”

בת’סדה אילצה את ארקנה לקרוא לטרף המשחק שלה, שלדברי מייסד האולפן היה ‘מאוד מאוד פוגע’

.

אני אוהב הרבה טרף סים עצום של ארקיין לשנת 2017 – אפילו יותר ממה שאהבתי את ה- FPS של הראש האנושי משנת 2006 באותו שם. (שגם לרשומה אהבתי די הרבה.) אבל תמיד הייתי מבולבל מההחלטה לעשות שימוש חוזר בתואר. .

זו הייתה נקודת בלבול נרחבת למדי, למעשה, ולא רק בקרב גיימרים אלא גם בארקנה. לאמיתו ללכת.

“לא רציתי לקרוא לטרף המשחק הזה,” אמר קולנטוניו. “הייתי צריך לומר שאני רוצה בכל מקרה מול עיתונאים, וזה לא התענוג שלי. אני שונא לשקר. ואלה שקרי מכירות, זה לא כמו שקר אישי או כל דבר אחר, אבל זה עדיין הרגיש רע שאני צריך לתמוך בהודעה שלא רציתי. לא רק אני, אלא שאיש בקבוצה לא רצה לקרוא לטרף המשחק הזה. המשחק שלנו לא היה קשור לטרף.

.’אתה הולך כמו, אני לא חושב שזה צריך, אני חושב שזו טעות. .”

.”

קולנטוניו כינה גם את ההחלטה “בעיטה בפנים” של מפתחי המשחק המקורי, ואמר שלעתים קרובות הוא רצה להתנצל בפני הקבוצה על כך שעשה זאת. “מעולם לא הייתה כוונתנו לגנוב את ה- IP שלהם ולהפוך אותו לשלנו,” הוא אמר. “הייתי כאילו, זה גס, זה לא מה שרציתי לעשות. וכך כולם אבדו. והמכירות היו נוראיות, אגב, של טרף. .”

זה היה גם בעיטה בפניו למעריצי המקור שציפו לסרט המשך ראוי. בת’סדה הודיעה למעשה על אחת בשנת 2011 עם טריילר קולנועי מגניב מאוד, אך משכה את התקע מספר שנים אחר כך ואמרה כי “זה לא היה תלוי בסטנדרט האיכותי שלנו..

הטרף של ארקיין באופן מפורסם לא נמכר טוב, למרות היותו סים מעולה מצטיין, והבלבול סביב התואר והחיבור למשחק המקורי (או היעדרו) ללא ספק לא עזר. אבל בראיון לשנת 2021 עם Minnmax, קולנטוניו שיקף באתגרים שיווקיים אחרים העומדים בפני המשחק, וסימים טבולים באופן כללי, שלמרות שנחשבו באופן נרחב כמשחקי אבן הפינה נשארים עניין יחסית נישה.

“אני חושב שעשינו עבודה נהדרת במכירת המשחק הזה לאנשים שיאהבו באופן טבעי את המשחק הזה,” אמר. . אם אתה מסתכל על זה ואתה יודע איזה סימים טוענים אתה לגמרי רואה את זה, ואתה יודע שאתה הולך לאהוב את זה. אבל אני לא חושב כחברה – ואני מדבר כמו בין בת’סדה לארקיין – אני לא חושב שעשינו עבודה טובה באמת למכור את זה למספר גדול יותר של אנשים.”

“אם מעולם לא היו לך צדפות מדהימות, למשל, ממש קשה למכור את זה לאף אחד. .”

. “הבחירה בשם הייתה כנראה טעות, ברור,” אמר. “כי אני חושב שזה דחה את מעריצי המקור. זה גם דחה את אלה שלא אהבו את המקור. כי למה הם ישחקו את Prey 2 אם הם לא יאהבו את המקור? .”

מעניין, בעוד שארקיין התרחק מהסימס המלהיב מאז עזיבתו של קולנטוניו, ומשחרר משחקים נגישים יותר (אך פחות מעניינים) כמו וולפנשטיין: Youngblood, Deathloop ו- Redfall (מה שלא יהיה בפועל עד 2023, כך ששיפוטים על זה שמורים לעת עתה), קולנטוניו אימץ את הצורה מנקודת מבט שונה מאוד עם מערב מוזר, עם תוצאות מוצלחות ברובו. מערב מוזר 1 של מערב..

עלון גיימר PC

.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

סטודיו מסתורי בת’סדה מאחורי טרף מבוטל 2 עובד עכשיו על רדפל

צילום מסך של Redfalle

בת’סדה וארקיין אישרו כי אולפני Roundhouse מסייעים בפיתוח ברדפל.

הפרט אושר למעשה בציוץ לצד צילומי המשחקים החדשים של ה- Xbox ו- Bethesda Games Rase מוקדם יותר החודש, אך בהמולה של Not-E3, המידע החליק מתחת לרדאר.

בהודעה חדשה שנשלחה בדואר אלקטרוני לאוהדים, הבמאי היוצר המשותף, הארווי סמית ‘אומר כי “הקבוצה בארקיין אוסטין (יחד עם השותפים שלנו ב- Roundhouse) שופכת את כל מה שיש לנו הופכת את Redfalle למשחק הטוב ביותר שהוא יכול להיות, גם סולו וגם שיתוף פעולה.”

אולפני Roundhouse הוקמה בשנת 2019, אם כי זה היה קיים בפועל מאז 1997. כאולפני ראש אנוש, החברה הייתה ככל הנראה ידועה בעיקר בזכות הטרף של המשחק ב -2006. אבל במהלך סכסוך משפטי עם המו”ל Ragnarok Game LLC על רונה II, הראש האנושי נסגר, אך תוך ימים רוב מפתחי האולפן עבדו תחת בת’סדה תחת השם Roundhouse.

.

אנחנו עדיין לא יודעים אם Roundhouse עובד על משהו משל עצמו מחוץ לרדפל. הראש האנושי עבד על טרף 2 תחת בת’סדה עד לביטול בשנת 2014. ארקיין הוציא בסופו של דבר משחק חדש ואהוב תחת שם הטרף, אך הטרף 2 של Human Head נותר אחד מה”מה שאולי יש לבנים “הגדולים ביותר של גיימינג.

למידע נוסף על כל מפתח תחת אולפני משחק Xbox באנר, אתה יכול לעקוב אחר הקישור הזה.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

דסטין ביילי

דסטין ביילי הצטרף לצוות GamesRadar ככותב צוות במאי 2022, וכיום הוא ממוקם במיזורי. הוא מכסה משחקים (עם מזדמנים מדי פעם בעולמות האנימה וההיאבקות המקצוענים) מאז 2015, תחילה כפרילנסר, אחר כך כסופר חדשות ב- PCGamesn במשך כמעט חמש שנים. אהבתו למשחקים הוצגה איפשהו בין Metal Gear Solid 2 לאבירי הרפובליקה הישנה, ​​ובימינו בדרך כלל תוכלו למצוא אותו מפצל את זמן הבידור שלו בין משחקי רטרו, תואר הרפתקאות האקשן הגדול האחרון, או טווח ארוך במשאית אמריקאית מַדמֶה.

עוד אודות Xbox Series X

הדוגמה של דרקון 2 מלטשת כמה מקרבות הבוס הטובים ביותר ורעיונות המגניבים ביותר בכל RPG בעולם הפתוח, ואני אובססיבית לכיתה החדשה שלה

יום המשכורת המלא 3 דרך קרח מלוכלכת