הסולם המדורג Overwatch 2 עדיין נשבר עם עניבת 10 כיוונים לדרגה 1

הרבה שחקנים מתלוננים על המערכת התחרותית השבורה שטרם תוקנה ב- Overwatch 2. מאז ההשקה, שחקנים הבחינו שיש חוסר עקביות במערכת המדורגת. מאז יציאת Overwatch 1, המשחק הציב בעקביות שחקנים קרוב מאוד לדרגה הסופית שלהם בסוף העונה. אבל המערכת השתנתה בעונה 1 של Overwatch 2 והדברים היו בעייתיים מאז.

Blizzard מודה שמערכת Overwatch 2 מדורגת נשברת

שינויים יבוצעו במערכת התחרותית Overwatch 2 בעתיד.

השחקנים מפסידים יותר מדי דרגות לאחר האיפוס החדש המדורג.

כמה שחקני אדון טענו כי הם הוטלו כל הדרך לפלטינה.

הרבה שחקנים מתלוננים על המערכת התחרותית השבורה שטרם תוקנה ב- Overwatch 2. מאז ההשקה, שחקנים הבחינו שיש חוסר עקביות במערכת המדורגת. מאז יציאת Overwatch 1, המשחק הציב בעקביות שחקנים קרוב מאוד לדרגה הסופית שלהם בסוף העונה. אבל המערכת השתנתה בעונה 1 של Overwatch 2 והדברים היו בעייתיים מאז.

השיפורים יגיעו למצב התחרותי של Overwatch 2

אחת הבעיות הגדולות ביותר עם האיפוס המדורג של Overwatch 2 היא שהיא זורקת שחקנים מספר הדרגות מתחת לדרגה הסופית שלהם מעונה 1. כאשר המשחק הושק, שחקנים רבים בעלי דרגת גבוהה ב- Overwatch 1 הוצבו בשורות נמוכות משמעותית למרות שביצעו היטב. סוגיה זו טופלה בתחילת עונה 1 אך האיפוס המדורג פתח עוד פחית תולעים ש- Blizzard Entertainment צריך להתייחס אליו.

חלק מהשחקנים צנחו מאסטרס לפלטינה וזה לא אמור להיות המצב. , “אם הם מוסיפים בכוונה טחינה בכל עונה, אני יכול בסופו של דבר להפסיק את Comp, למען האמת. פשוט אין טעם אם אני צריך לבזבז כמו 60 משחקים לכל תפקיד כדי לחזור למקום שהייתי.”

השחקנים עדיין לא מגלים כיצד המערכת עובדת ב- Overwatch 2, אך מכריחים שחקנים לטפס על מספר דרגות בכל עונה לא רק גורמת למשחק להרגיש גרינדי, אלא שהיא גם הורסת את השידוכים עבור שחקנים מדורגים נמוכים יותר.

Blizzard Entertainment הודה בנושא בו נכתב כי בסוף כל עונה, הדירוג הסופי שלך יתבסס על כל המשחקים שיחקו מאז עדכון הדירוג האחרון שלך. תגמולים תחרותיים בסוף העונה מבוססים על הדירוג הסופי שלך.

ריקבון דרגה מיושם על כל התפקידים ובמשך עונה, השחקנים צריכים לטפס חזרה לשורות המייצגות את רמת המיומנות שלהם. היזמים אמרו כי המערכות צריכות להיות טובות יותר והן יתייחסו לנושאים אלה ובחלקים אחרים במערכת בעתיד.

הסולם המדורג Overwatch 2 עדיין נשבר עם עניבת 10 כיוונים לדרגה 1

בידור של Blizzard

.

. עם זאת, ההשקה שלאחר ההשקה הייתה סלעית, במיוחד כששחקנים החלו לטחון משחקים תחרותיים.

בגלל זעקה מבית השחקן, ה- Overwatch 2 Devs הציבו מאמר מקיף המסביר את התוספות והמצב של המערכת המדורגת ומה הם הולכים לעשות כדי לשנות אותה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בעוד שרבים מהיעדים הנוכחיים של קבוצת Overwatch מכוונים סביב יצירת משחקים אחידים יותר לרוב המכריע של בסיס השחקן, נוצרה בעיה חדשה: שחקנים פוגעים בכובע המדורג ללא דרך להתמודד על המקום האמיתי בדרגה 1, וכתוצאה מכך עניבה 10-כיוונית למקום הראשון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

Overwatch 2 צרות מדורגות ממשיכות עם עניבה 10-כיוונית לדרגה 1

הרבה השתנה עם המערכת המדורגת של Overwatch 2 בהשוואה למשחק הראשון. איפה שהיה פעם דירוג SR שעלה ויורד בכל משחק, השחקנים חייבים לנצח 7 משחקים כדי לגלות אם הם מדורגים או למטה. ועכשיו, הדרגה הזו אינה קשורה למספר ספציפי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

השחקנים בהחלט מעורבבים בשינויים אלה, אך להסרת SR הגלוי היו כמה תופעות לוואי לא מכוונות למשך שיא הסולם Overwatch.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

מכיוון שהשחקנים הטובים ביותר ב- Overwatch 2 פגעו בראש הסולם, אין דרך לשבור את העניבה ולהתמודד לראות מי באמת דרגה 1.

המאמר נמשך לאחר המודעה

למעשה כל כך משוגע ששחקנים שלעולם לא יגיעו ל -10 הראשונים ב- OW1, קשורים לדרגה 1 ב- MAX SR, ומפסק העניבה נקבע על ידי גבול ה- OW1 שלהם שלא קיים ב- OW2. עמוד מלא שקשור לדרגה 1 … חודש לעונה … https: // t.CO/9NWBTDBP79

– דנטה (@danteh) 2 בינואר 2023

אפילו במשחקים כמו League of Legends שאין להם מערכת SR של Overwatch 1 ויש להם דירוג שכבות רגיל. משחקים כמו ליגה כמו גם אגדות Apex רואים שחקנים שמתחרים במשך חודשים ארוכים כדי להוכיח שהם הטובים ביותר.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כתוצאה מהשינויים התחרותיים, אין דרך לעשות זאת. במקום זאת, Overwatch 1 גבולות שלא ניתן לשנות בתוך Overwatch 2 שוברים את העניבה ולקבוע למי יש את המקום הראשון.

עם המשחק חסר אותה ברמה העליונה של התחרות שיש כותרות מרובות משתתפים תחרותיות אחרות, השחקנים הטובים ביותר של Overwatch 2 כבר מרגישים משועממים ומוטלים בכל מה שקשור ללחימה על המקום הראשון. בעיקר בגלל שם לא דרך להילחם על המקום הראשון.

Overwatch 2 שחקנים עדיין מבולבלים לגבי מערכת הדירוג אחרי עדכוני עונה 4

מקור תמונה: Blizzard Entertainment

מערכת השידוכים והדירוג התחרותית של Overwatch 2 גרמה לנושאים רבים לשחקנים בכל רחבי העולם מאז יציאת המשחק עוד באוקטובר 2022. לפני עדכון התוכן של עונה 4, שחקנים צערו במערכת ריקבון SR מצערת בתחילת כל עונה תחרותית חדשה. ריקבון SR הפיל את הדרגות הקשות של השחקנים, כך שיהיה להם תחושה של טיפוס בחזרה בתחילת עונה חדשה.

לרוע המזל, SR ריקבון לאחור מאוד וגרם לתסכול בקהילה. הסיבה לכך היא שבמתרחישים מסוימים, נופל שחקן שהגיע לדיאמונד 2 בסוף עונה תחרות תודה לריקבון SR. זה היה כמעט כאילו הסיפוק מהשגת דרגה ספציפית נקרע ללא רחמים מהשחקנים, מה שרק הוסיף מלח לפצע של מערכת שידוכים שבורה.

. שחקנים רבים היו להוטים לקפוץ לתוכן החדש של עונה 4, הרימו את התגמולים התחרותיים שלהם מהעונה שעברה וללמוד כיצד להשתמש ב- LifeWeaver. עם זאת, לאחר בדיקת תפקידיהם בתפריט התחרותי, חלק מהשחקנים גילו כי התאמת דרגת MMR זו השפיעה משמעותית על פרופיל הקריירה שלהם יותר ממה שציפה בתחילה.

עם הכניסה לתפריט התחרותי כדי להתחיל עונה חדשה, השחקנים מאוכזבים מהתאמת התפקידים המבוססת על MMR לכאורה. עבור חלקם, דרגתם גדלה מעט, מכיוון שהמערכת זיהתה אותם על היותם מתחת לדרגה שהם ביצעו בהם. עבור אחרים הם היו עדים לאומללים של ירידה בדרגה, על פי המערכת מבוססת MMR שהכירה בהם כמתפקדת.

. זה, במיוחד, גרם לזה להרגיש כאילו SR Decar מעולם לא עזב וגרם לשחקנים רבים לשתף בפומבי את אכזבותיהם והתסכולים הבלתי נגמרים שלהם לכאורה.

למרבה המזל, צוות Overwatch הכיר בנושא ובודק את המצב כדי לקבוע תיקון בהקדם האפשרי. זה רק היום הראשון של עונה 4, כך שבעוד שה- DEVs עובדים על רישום של בעיה זו, אתה יכול באותה מידה פשוט לשבת ולהתחיל ליהנות מהתוכן העונתי החדש, כמו The Battle Pass, פריטי חנות חדשים, B..B ו- Weave מצב משחק, ואתגרים עונתיים.

האם הושפעת לרעה משינויי משחק תחרותיים מבוססי MMR אלה? אל תהסס ליידע אותנו בקטע התגובות למטה, וזכרו לבדוק את שאר התוכן שלנו כאן ב- Twinfinite לקבלת עוד יותר Overwatch 2 חדשות, מדריכים ורשימות שיעזרו לכם להפעיל את זמנכם בעונה 4.

  • Warzone & MW2 עונה 5 טוען מחדש הערות תיקון מלא: תחיית מבצר, SMG חדש, לארה קרופט ועוד
  • כל תגמולים של Overwatch 2 עונה 6 קרב מעבר
  • כל עורות הגיבור החדשים ב- Overwatch 2 עונה 6

על הסופר

גרייס שחור

. גרייס כותבת במשך שבעה חודשים במשך שבעה חודשים ובענף המשחקים כבר שנה. היא חובבת אימה, נהנית אנימה מזדמנת, ופאנגיר פוקימון מסוג רוח רפאים קשה. משחקי הווידיאו האהובים עליה כוללים את Overwatch 2, Life Is Strange, האחרון מאיתנו ופוקימון – כולם לעולם לא תתעייף ממנה.