האם ל- MW2 יש זומבים

דומה ל לוחמה מודרנית, לוחמה מודרנית 2 לא יכלול זומבים במשחק אשר ככל הנראה נובע מהמשחק שאינו שם דגש על המתים.

האם Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 יש זומבים?

ההתרגשות ממשיכה לצמוח עבור לוחמה מודרנית 2, אבל האם סרט ההמשך הקרוב יופיע באחד הפופולריים ביותר של המשחק תחושת שליחות מצבים, זומבים?

ה לוחמה מודרנית 2 ההייפ מתהווה להיות אחת התקופות המרגשות ביותר עבור AVID תחושת שליחות מעריצים מחכים להמשך לחימה מודרנית בשנת 2019 ולא בכדי. הקמפיין יאחד מחדש את כוח המשימה 141 להילחם לצד דמויות פופולריות כמו סבון ורוח רפאים, ואילו מצב מרובי משתתפים אמור להחזיר שלל כלי נשק קלאסיים כמו התערבות ו- ACR.

עם מספר תוספות חדשות ומצבי משחק ניסיוניים שנקבעו להיכנס לוחמה מודרנית 2, .

רָצוֹן ?

דומה ל לוחמה מודרנית, לוחמה מודרנית 2 לא יכלול זומבים במשחק אשר ככל הנראה נובע מהמשחק שאינו שם דגש על המתים.

ללא קשר, לוחמה מודרנית 2 עדיין צריך להוכיח כזמן מרגש לבד ועם חברים, מכיוון שלמשחק יהיו אפשרויות רבות ושונות מעבר לקמפיין. המשחק יבחר ללכת על קרב Gunfight כמצב השלישי למשחק, עם זאת, הוא לא יושק עד לאחר שיצא המשחק.

ובכל זאת, צפו שהמשחק יחזור חזק לאחר שלוש שנים של המתנה.

לוחמה מודרנית 2 חשפה מספר חסימות גישה מוקדמות שונות כדי לשחק את המשחק לפני תאריך השחרור, החל בספטמבר. 16 לספטמבר. 20 לאנשים בפלייסטיישן. לאחר מכן זה יהפוך לבטא של כל פלטפורמות המיועדים לשחרור גישה מוקדמת בספטמבר. . 24 עד 26 עבור הבטא הפתוחה. לאחר מכן, ההמתנה הצפויה ביותר תסתיים רשמית ב- OCT. 28 מתי לוחמה מודרנית 2 משחררים.

בינתיים, מיועד לשחרור מתישהו בשנת 2023.

למידע נוסף על תחושת שליחות והכותרת הקרובה שלה , .

סייג הוא פרילנסר של Dot Esports, ומוטו החיים שלו הוא, “Livin ‘כמו לארי”. אתה יודע, כמו לובסטר האף מבובספוג? זה הוא.

?

האם ל- MW2 יש זומבים?

נכתב על ידי הריטוויק ראג ‘

פורסם 3 בנובמבר 2022 16:28

זומבים הוא אחד ממצבי ההידוק ב תחושת שליחות משחקים שהופיעו בכותרות כמו עולם במלחמה, ה אופס שחור טטרלוגיה, מלחמת העולם השנייה, לוחמה מראש, והאחרון ביותר COD VANGUARD. עכשיו, עם שחרורו של COD MW2, השחקנים נותרו תוהים אם MW2 יש מצב זומבים או לא. מכיוון ששחקנים לא הצליחו למצוא מצב כזה במשחק. אבל כמה דליפות הציעו את קיומה. המשך לקרוא את המדריך שלנו ללמוד אם MW2 יש מצב זומבים.

 • רוצה לדעתמה רובי הצלפים הטובים ביותר ב- MW2? גלה כאן.

האם ל- MW2 יש זומבים?

בעת כתיבת מאמר זה, בחזיתות רבות, חלק מהחברים המובילים באולפני אינפיניטי וורד של Activision אישרו כי לא יהיה מצב זומבים ב- MW2, כולל הראיון שלהם עם Venture Beat. במהלך שאלות ותשובות, כשנשאלו ה- Devs, “האם נראה את אותן תכונות עם זומבים?”התשובה הייתה,”לא יהיו זומבים.”

 • בזמן שאתה כאן, מדוע לא להסתכל עלעומס MW2 M4 הטוב ביותר?

להפך, לאחרונה MW2 .עם זאת, התמונות הורדו עד מהרה על ידי Activision.

מצב זומבים היה בעבודות, איננו יכולים לאשר אם המשחק אי פעם יקבל מצב נאמר. .

 • רוצה לדעת יותר עלמיטב לוחמה מודרנית 2 רובי תקיפה?

, MW2 Multiplayer מציע אחד עשר מצבי משחק שונים, אלה הם:

 • שְׁלִיטָה – להתמודד על השליטה בשלושה אזורים המסומנים על ידי דגלים A, B ו- C. אזורים שנלכדו צוברים נקודות במהלך סיבוב אחד. .
 • שתי קבוצות, שכל אחת מהן מורכבת מ -32 שחקנים, מרובעת כדי לתפוס מספר משונה של יעדים על מפה גדולה. . הקבוצה הראשונה שהרוויחה 250 נקודות מנצחת את המשחק.
 • . המיקום של HardPoint מסתובב בכל דקה, כאשר מיקום ה- HardPoint הבא מצוין בעשר השניות האחרונות של האזור הקודם. הקבוצה הראשונה שהרוויחה 250 נקודות מנצחת את המשחק.
 • מַטֶה – לעבוד כדי לתפוס את המטה, ואז לחפור ולהגן. . ברגע שההרכבה נלקחת במצב לא מקוון, אזור חדש מיועד לאחד הבא. .
 • לִשְׁלוֹט – תפנית לתקוף ולהגן על שתי יעדים. . אם הצוות התוקף מוציא בהצלחה מטרה אחת, הם יזכו יותר זמן להשלים את השני. הקבוצה המגנה יכולה לנצח את הסיבוב על ידי מתן הזמן להיגמר לפני היעדים. כל אחד מהצוות יכול לנצח על ידי ביטול כל 30 חייהם של הקבוצה האחרת. הקבוצה הראשונה שזכתה בשלושה מחזורים מנצחת במשחק.
 • פלישת מלחמת קרקע – . השתמש בכלי רכב, ארגזים של KillStreak וסוכנים משוריינים כדי להשיג יתרון על היריב שלך. הקבוצה הראשונה שהגיעה ל -2,000 נקודות מנצחת את המשחק.
 • . אין תגובה. מחיות הצוות מופעלות. לרוץ את המזומנים כדי לתפוס אותו. הצוות שמחזיק את התיק בסוף הסיבוב או שמבטל את כל צוות האויב מנצח את הסיבוב. .
 • הצלת אסיר – אתר את בני הערובה והוציא אותם בחיים או מונע את מיצוים בכל מחיר. אין תגובה. מחיות הצוות מופעלות. . . .
 • צוותים מתחלפים בהגנה והרס מטרה. אין השבתה. התוקפים מנצחים סיבוב על ידי חיסול כל המגינים לפני נטוע הפצצה או אחריה. . הקבוצה הראשונה שעוברת שישה מחזורים מנצחת במשחק.
 • . .
 • . . הקבוצה הראשונה שקיבלה 75 חיסולים מנצחת את המשחק.

דבר אחד שיש לשים לב הוא שזיהום הוא מצב משחק רב משתתפים דמוי זומבים שיכולנו לראות גם בעדכון עתידי, כך שאם אתה מעריץ את המצב הקלאסי הזה, אתה יכול לגרום לזומבים שלך לתקן ככה.

שמסיים את המאמר שלנו על כן MW2 . , .

לוחמה מודרנית 2 מדריכים, הקפידו להמשיך לקרוא GGRECON.