כמה זמן קמפיין ‘לוחמה מודרנית 2’

Contents

“Call of Duty Black Ops 4” נשאר המשחק הארוך ביותר בסדרה, לוקח עד 15 שעות להשלים את חווית הבסיס. לשם השוואה, הקמפיין הממוצע “Call of Duty” דורש בערך 6-7 שעות לסיים.

לאיזה משחקי Call of Duty יש את הקמפיין הארוך ביותר?

Call of Duty: Black Ops 4 (מסוגננת כ- Call of Duty: Black Ops IIII) הוא יורה מרובה משתתפים לשנת 2018 שפותח על ידי טרייארך ופורסם על ידי Activision. הוא שוחרר ברחבי העולם עבור פלייסטיישן 4, Windows ו- Xbox One ב- 12 באוקטובר 2018.

https: // en.ויקיפדיה.org ›wiki› Call_of_duty: _black_ops_4

Call of Duty: Black Ops 4 – Wikipedia

“נשאר המשחק הארוך ביותר בסדרה, לוקח עד 15 שעות כדי להשלים את חווית הבסיס. לשם השוואה, הקמפיין הממוצע “Call of Duty” דורש בערך 6-7 שעות לסיים.

לאיזה Call of Duty יש את הקמפיינים הארוכים ביותר?

Black Ops III הוא ללא ספק המשחק הארוך ביותר ב- Call of Duty. רוב האנשים מדווחים על סיום הסיפור העיקרי בתשע שעות, וזה ללא ספק כמות זמן מכובדת עבור יורה מגוף ראשון.

לאיזה משחק Call of Duty יש את הקמפיין הטוב ביותר?

Call of Duty: 10 הקמפיינים הטובים ביותר בסדרה כולה, מדורגת

 1. 1 Call of Duty 4: לוחמה מודרנית.
 2. 2 Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 (2009) .
 3. 3 Call of Duty: Ops Black. .
 4. 4 Call of Duty: Black Ops 2. .
 5. 5 Call of Duty. .
 6. 6 Call of Duty: Black Ops מלחמה קרה. .
 7. 7 Call of Duty: לוחמה מודרנית (2019) .
 8. 8 Call of Duty: עולם במלחמה. .

לאילו משחקי מלחמה יש את הקמפיין הארוך ביותר?

תיאור. הקמפיין לצפון אפריקה נקרא משחק הלוח הארוך ביותר שהופק אי פעם, עם הערכות כי משחק מלא ייקח 1,500 שעות להשלים.

כמה זמן כל קמפיין Call of Duty?

הקמפיינים של משחקי Call of Duty לא תמיד היו כל כך הרבה זמן; בדרך כלל הם נמשכים בערך 10 שעות. קמפיין זה נמשך בערך 7-9 שעות. הסיפור קצר יותר ממשחקי נגן יחיד אחר. עם זאת, תמיד זה היה המקרה עם כותרות COD.

דירוג כל קמפיין Call of Duty מהגרוע ביותר לטוב ביותר

כמה זמן קמפיין COD 6?

כאשר מתמקדים ביעדים העיקריים, Call of Duty: לוחמה מודרנית אורכה של כ 6 שעות. אם אתה גיימר השואף לראות את כל ההיבטים של המשחק, סביר להניח שאתה תבלה בערך 14 שעות כדי להשיג 100% השלמה.

קמפיינים בקלה קצרים יותר?

הקמפיינים של משחקי Call of Duty לא תמיד היו כל כך הרבה זמן; בדרך כלל הם נמשכים בערך 10 שעות. קמפיין זה נמשך בערך 7-9 שעות. הסיפור קצר יותר ממשחקי נגן יחיד אחר. עם זאת, תמיד זה היה המקרה עם כותרות COD.

מהו קמפיין Call of Duty הקשה ביותר אי פעם?

Call of Duty: World at War: ידוע לשמצה ב- AI השבור שלה, Call of Duty: World at War מציג את אחד המצבים הוותיקים הקשים ביותר בזכיינית. כאשר על הוותיק, אויבי העולם במלחמה ינפלו רימונים מרובים בשחקן בבת אחת, ויעניקו להם רק שנייה או שתיים להגיב לפני שמתים.

לאיזה COD יש את הקמפיין הקשה ביותר?

חמש הקמפיינים המובילים ביותר של Call of Duty בכל הזמנים

 1. Call of Duty 1 (Call of Duty: Classic)
 2. Call of Duty: עולם במלחמה. .
 3. Call of Duty 4: לוחמה מודרנית. .
 4. Call of Duty 2. .
 5. Call of Duty: לוחמה מודרנית 2. .

לאיזה משחק COD יש את הקמפיין הקצר ביותר?

קמפיין המלחמה הקרה של Black Ops מסתכם בערך בארבע שעות משחק אם אתה עובר במשימות מבלי לחפש אינטל או קפיצה על המיניגיות. בהשוואה לקמפיינים הקודמים שבדרך כלל מסתכמים בערך שש שעות של זמן משחק, Black Ops המלחמה הקרה היא אחת הקמפיינים הקצרים ביותר עד כה.

לאיזה COD אין קמפיין?

משחק. Call of Duty: Black Ops 4 הוא משחק וידאו מרובה משתתפים בגוף ראשון. בניגוד לכותרות קודמות בסדרת Call of Duty, Black Ops 4 הוא הערך הראשון שלא כולל קמפיין מסורתי של שחקן יחיד, והוא מכיל רק מרובי משתתפים, זומבים ומצב קרב רויאל חדש שנקרא Blackout.

מהי קריאת החובה המוצלחת ביותר?

1 Call of Duty: Black Ops (2010) – 31 מיליון עותקים

Call of Duty: Black Ops הוא המשחק הנמכר ביותר בזכיינית. זה שוחרר ב- Nov. 10, 2010.

לאיזה COD יש את המשימות הטובות ביותר?

Call of Duty: 10 המשימות הטובות ביותר בסדרת הלוחמה המודרנית

 • 5 סערה – לוחמה מודרנית 3 (2011)
 • 6 אחים דם – לוחמה מודרנית 3 (2011) .
 • 7 קצוות רופפים – לוחמה מודרנית 2 (2009) .
 • 8 ירייה אחת, הרגה אחת – Call of Duty 4. .
 • 9 אין לחימה בחדר המלחמה – Call of Duty 4. .
 • 10 Recon באש – לוחמה מודרנית 2 (2022) .

מהו קמפיין Call of Duty העצוב ביותר?

אחד הרגעים הזכורים ביותר בהיסטוריה של Call of Duty ואחד העצובים ביותר. מותם של רוח רפאים ומרקה לקראת סוף הלוחמה המודרנית 2 הוא אחד הבגידות הידועות לשמצה בתולדות המשחקים.

מהו קמפיין Call of Duty האפל ביותר?

בעוד שאנשים עשויים או לא יאהבו את הכותרות הללו, זו עובדה בלתי ניתנת להכחשה כי העולם במלחמה ושחורים הם שני כותרות הקריאה האפלים ביותר בסדרה כולה. Worl.

מהו קמפיין ה- COD הקל ביותר?

ברוב המשחקים בסדרת Call of Duty יש ארבע רמות קושי בקמפיינים (ארבעה נוספים שהוצגו ב- Call of Duty: Black Ops III, Call of Duty: Infinite Warfare ו- Call of Duty: Modern Warfare). כל אחד שונה, כאשר הגיוס הוא הקל ביותר ו- #yolo הוא הכי קשה.

מהו משחק Call of Duty המדמם ביותר?

Call of Duty: World at War היה המשחק הראשון של טרייארך בסדרה מאז ה- Call of Duty 3 המדהימה, והוא הצליח לספק את המשחק הכי גזעי והגורי ביותר שהסדרה אי פעם – או אי פעם – ראתה.

הוא קמפיין MW2 קצר מדי?

הקמפיין של לוחמה מודרנית 2 הוא האורך המושלם, למעשה.

כמה זמן נמשך קמפיין COD חדש?

עם זאת בחשבון, הקמפיין ככל הנראה ייקח איפשהו בין חמש עד שבע שעות עבור מרבית השחקנים הרגילים, עם קצת יותר זמן אם אתה צוד כמה מהישגי המשחק, קודים בטוחים או סתם הולך על מזוכיסט ומנסה להשיג דרך המשחק במצב ותיק או ריאליזם.

איזה אחוז משחקני COD משחקים בקמפיין?

נראה מקרוב, 74.01% מהשחקנים סיימו את אימון הבסיס ואילו רק 25.67% סיימו את הקמפיין. זו נשירה מאסיבית מההתחלה ועד הסוף וזה מעיד על טרנד בן סדרה שהחמיר בעיקר ככל שהזמן עבר.

מה מצב המשחק הארוך ביותר של Call of Duty?

Black Ops 4 הוא Call of Duty הארוך ביותר

“Call of Duty Black Ops 4” נשאר המשחק הארוך ביותר בסדרה, לוקח עד 15 שעות להשלים את חווית הבסיס. לשם השוואה, הקמפיין הממוצע “Call of Duty” דורש בערך 6-7 שעות לסיים.

כמה זמן הקמפיין ב- COD VANGUARD?

כאשר מתמקדים ביעדים העיקריים, Call of Duty: Vanguard הוא בערך 6 שעות. אם אתה גיימר השואף לראות את כל ההיבטים של המשחק, סביר להניח שתבלה בערך 17½ שעות כדי להשיג 100% השלמה.

האם קמפיין COD WW2 טוב?

האם זה בעצם טוב? כן זה כן. בעוד שרובם יסכימו כי הקמפיינים של Call of Duty הם לרוב חוויה זורקת, מלחמת העולם השנייה היא למעשה די יצירתית ומרתקת מאוד מכמה סיבות. יש תחושה נהדרת של מאמץ קבוצתי שזורה לאורך כל המשחק.

כמה זמן קמפיין ‘לוחמה מודרנית 2’?

כמה זמן ייקח לך לענות לקריאת החובה?

Call of Duty: לוחמה מודרנית 2. קרדיט: אינפיניטי וורד

Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 מגיע עם קמפיין שחקן יחיד משלו. כשאתה לוקח את קפטן פרייס ואת להקתו העליזה של חברי המבצעים המיוחדים ברחבי העולם כדי להציל את העולם (שוב), יתכן שאתה תוהה כמה זמן הקמפיין באמת, בכל מקרה.

 • קרא עוד: ‘Call of Duty: Modern Warfare 2’ רשמים קמפיין: מחזה חלקלק ומתגנב

Call of Duty: לוחמה מודרנית 2 יש 17 משימות סיפור שונות במיקומים בכל רחבי העולם, כולל שיקגו, אמסטרדם והרבה זמן בילוי במקסיקו. חלקם משימות התגנבות, בעוד שאחרים מציעים קרבות בקנה מידה מלא ולוחמה כלי רכב. זו חוויה מגוונת ברצינות, המציגה את כל מכניקת הצילום החדשה הכלולה השנה.

הנה כמה זמן לוקח לפנות את לוחמה מודרנית 2 קמפיין ורשימת משימה כדי שתוכלו לראות כמה רחוק אתם.

אורך קמפיין לוחמה מודרנית 2

Call of Duty: לוחמה מודרנית 2

הקמפיין של Warfare 2 מודרני ייקח בערך שש שעות, למרות שיש כמה הישגים שלא קיבלתי וכמה דרכים שלא הצלחתי לחקור את הפעם הראשונה. עם זאת בחשבון, הקמפיין ככל הנראה ייקח איפשהו בין חמש עד שבע שעות עבור מרבית השחקנים הרגילים, עם קצת יותר זמן אם אתה צוד כמה מהישגי המשחק, קודים בטוחים או סתם הולך על מזוכיסט ומנסה להשיג דרך המשחק במצב ותיק או ריאליזם.

קמפיין DLC הובטח בשלב מסוים, ולכן אורך זה צריך להתגבר, אך נחזור ונעדכן זאת כאשר זה ישוחרר בשלב מסוים בשנת 2023. אם אתה מעוניין לסיפור נוסף בינתיים, אינפיניטי וורד הבטיחה שחלק ממשימות ה- Spec OP יקדם מעט את הסיפור ויבשר מעט את העולם.

רשימת משימה

Call of Duty: לוחמה מודרנית 2. קרדיט: אינפיניטי וורד

יש 17 משימות לפנות בהן לוחמה מודרנית 2 קמפיין. הם כדלקמן:

זה כל מה שאתה צריך לדעת על לוחמה מודרנית 2 אורך קמפיין. למידע נוסף על המשחק, הקפד לבדוק את המדריך שלנו לפתיחת כל שלוש הכספות המסתתרות במצב נגן יחיד.

במקום אחר, יש את המבט שלנו על כלי הנשק הטובים ביותר בלוחמה מודרנית 2, כך שתוכלו לשלוט במצב מרובי משתתפים.

 • נושאים קשורים
 • Activision
 • Call of Duty: לוחמה מודרנית 2
 • אינסוף וורד
 • PC
 • PS5
 • Xbox Series x | s