זומבים חדשים של Call of Duty יכולים להגיע, אך לא ללוחמה מודרנית 2

לרוע המזל, לא – אין מצב זומבים בלוחמה מודרנית II, ואף פעם לא יהיה. זה מעולם לא היה על השולחן עבור הכותרת האחרונה בזכיינית Call of Duty, ותוכן אחר בהחלט הוצב לפניו מבחינת הכללה. לאחרונה הוא צץ ב- Call of Duty של 2021: Vanguard, אבל זה היה תואר מספיק כושל בכל הסיבוב. למעשה, מתוך כל משחקי Call of Duty עם זומבים, האחרון טוֹב תכונת זומבים הייתה בשנות העשרים השחורות של המלחמה הקרה של 2020.

האם Call of Duty MW2 יש זומבים?

באוקטובר 2022, Call of Duty: לוחמה מודרנית II שוחררה לקבלת פנים מעורבת. עבור חלק זה היה המשחק הגדול ביותר בתולדות הזיכיון. עבור אחרים זה היה הדבר הגרוע ביותר שאינפיני וורד הפיק אי פעם. זה חילק את הקהילה באמצע, למרות שמתגאה במציעה ניכרת שכללה אופציות מפרט, מצבי מרובה משתתפים וקמפיין מוערך. היום אנו בוחנים את ההצעה הזו ומענה על שאלה אחת: האם Call of Duty MW2 יש זומבים?

ביקום Call of Duty, ישנם מעט דברים מבדרים כמו זומבים. באופן מסורתי, זהו מצב הישרדות מבוסס עגול שמציץ שחקנים נגד אינסוף המוני-ניחשתם נכון-זומבים. הם יצטרכו לפתור יעדים וחידות, לפתוח כלי נשק חדשים ועוצמתיים, ולהרוג גלים של זומבים ומפלצות צמאות דם במשך זמן רב ככל האפשר לנצח את המשחק. זו הייתה תכונה עיקרית מאז שהוצגה לראשונה בעולם 2008 במלחמה, אך האם Call of Duty MW2 יש זומבים משלה?

האם יש זומבים ב- COD MW2?

האם Call of Duty MW2 יש זומבים

קרדיט תמונה: Activision Blizzard

Call of Duty: לוחמה מודרנית II היא די מגוונת בכל מה שקשור למה שהיא מציעה. יש קמפיין ארוך וניתן להבחין ופלטפורמה מרובה משתתפים הכוללת משחק שיתופי וכמעט כל מצב טיפוסי שהגיע עם כל משחק Call of Duty בשנים האחרונות. זוהי הצעה הוגנת שמאפשרת לשחקנים את השחקנים כל עוד נחוצים, אך האם חסר כי מרכיב מפתח אחד שמביא למיליוני שחקנים?

האם ל- COD MW2 יש זומבים?

לרוע המזל, לא – אין מצב זומבים בלוחמה מודרנית II, ואף פעם לא יהיה. . לאחרונה הוא צץ ב- Call of Duty של 2021: Vanguard, אבל זה היה תואר מספיק כושל בכל הסיבוב. למעשה, מתוך כל משחקי Call of Duty עם זומבים, האחרון טוֹב תכונת זומבים הייתה בשנות העשרים השחורות של המלחמה הקרה של 2020.

מתי זומבים יחזרו ל- COD?

על פי הדיווחים, כותרת Call of Duty של 2023-שכעת אנו יודעים שהיא לוחמה III מודרנית-תכלול מצב זומבים מסורתי, עגול. זה הבדל מדגם ההתפרצות של Black Ops Cold War, שזרק שחקנים לסביבה רחבה ופתוחה, והעניק להם מגוון משימות להשלים ואפילו לרכבים לניווט במפה המרחיבה. זה היה מצב משחק דינאמי שהפיל שחקנים נגד כמה אויבים גרגאניים, אבל זה לא ישוכפל בלוחמה מודרנית III.

במקום זאת, לוחמה מודרנית III תחזיר את השחקנים לשורשי הזומבים, ויתן להם סיבובים אינסופיים לשרוד נגד אויבים מתים כוונה לקרוע אותם בגפיים מגפיים. זה משהו שהמעריצים מרוצים ממנו – לרוב. אחרי הכל, זה מקורות הזומבים – כל שחקן Call of Duty הוותיק זוכר שנלחם בזומבים נאצים בנאכט דר א -א -א -א -א -א -טוטן, מפת הזומבים הראשונה בהיסטוריה, עדיין אגדית ובלתי נשכחת עד היום.

רק הזמן יגיד איך נראה מצב הזומבים בלוחמה III מודרנית, אבל המעריצים בהחלט נרגשים.

זומבים חדשים של Call of Duty יכולים להגיע, אך לא ללוחמה מודרנית 2

זומבים חדשים של Call of Duty יכולים להגיע, אך לא ללוחמה מודרנית 2. זומבי עם עיניים זוהרות צהובות מקריאת החובה שחור אופס 3

Call of Duty Zombies צפויים לחזור במשחקי COD עתידיים, עם OPS Black, Vanguard ו- Black Ops מפתח המלחמה הקרה Treyarch מפרסמים כמה משרות חדשות הקשורות לתים. זה עוקב לאחר ש- Activision מאשר את שחרורו של “פרמיום” של חובה בשנת 2023, אך גם קובע כי לוחמה מודרנית 2 ו- Warzone 2 לא יקבלו מצב זומבים, שכן משחק ה- FPS פונה לכיוון תאריך השחרור של Warfare 2 Moderpare 2 2.

לאורך כל ינואר, טרייארך פרסמה לסדרת תפקידים הנוגעים למצב זומבים של Call of Duty. באופן ספציפי, האולפן מחפש אחר “מעצב משחק זומבים מוביל”, מעצב משחקים בכיר, ושני מעצבים ברמה, כולם גויסו לעבוד בלעדית על זומבים.

“טרייארך מחפש מעצב משחק מוביל שיעזור לבנות ואז להנחות קבוצת עיצוב ליצירת חוויות משחק זומבים לפרויקטים המתמשכים והעתידיים שלנו”, אומר תיאור התפקיד עבור מעצב המשחקים של זומבים מוביל. התפקיד הבכיר של מעצבי המשחקים מזמין את המועמדים “לתעל את התשוקה שלך ליצור את חוויות הזומבים הבאות של Call of Duty.”

מה בדיוק או כאשר חווית הזומבים החדשה הזו עשויה להיות לא ברורה, אך במהלך שיחת רווחים בנובמבר 2022, Activision תיארה כי “שחרור פרימיום” חדש בסדרת Call of Duty יגיע בשנת 2023. פוטנציאל, זה יכול להיות DLC ניכר למלחמה מודרנית 2 – Sledgehammer, ששיתף פעולה עם טריירך במלחמה קרה של שחור, וקריאת החובה Vanguard, על פי השמועה, מפקחת על התרחבות לוחמה 2 מודרנית 2.

לחלופין, כאשר טרייארך מגדיל את גיוס הזומבים, COD 2023 יכול לכלול את החזרת המתים. מבחינת זומבים של לוחמה מודרנית 2, עם זאת, Activision היה ברור – ביוני 2022, במהלך ראיון ל- VentureBeat, נציג של החברה שצוינה באופן חד משמעי “לא יהיו זומבים” ביורה של מחלקת האינסוף.

אם אתה עדיין מתגלה הורג בקלה האחרונה, השג את היד על תותחי הלוחמה המודרנית הטובה ביותר. אולי תרצה גם לנסות את רובי הצלפים המודרניים הטובים ביותר למלחמה מודרנית, או את העומס הטוב ביותר של הלוחמה המודרנית 2 Raal Mg, כדי לגרוף ברצינות ב- XP.

אד סמית ‘בעבר מקצה, סגן ומוליגון, אד הצטרף ל- PCGamesn בשנת 2022. הוא עושה כל דבר חדשות, במיוחד Fallout, Half-Life ו- Counter-Strike 2.

לוחמה מודרנית 2 זומבים: האם הם מופיעים במשחק?

תמונות המציגות זומבים מ- Call of Duty

למרות שרבים מחזיקים מעמד בזומבים המופיעים בלוחמה 2 מודרנית, המתים לא מופיעים בקרוב.

עם זאת, דליפה שנערכה לאחרונה מציעה כי חווית זומבים כלשהי בדרך בשנת 2024. בזמן שאנחנו מחכים לעוד אינטל, עיין במדריך שלנו המציג את רשימת התותחים המודרנית של הלוחמה 2.

לצד הקמפיין והמולטיפלייר, מצב הזומבים הוא מצרך של זיכיון Call of Duty. .

כאשר האוהדים מחכים בסבלנות לאינפיניטי וורד שתשתף מידע נוסף על מה שיש למלחמה מודרנית 2 להציע, אוהדי זומבים מתחילים לתהות אם לוחמה מודרנית 2 זומבים המצב נמצא בעבודות לצד חוויות שחקן יחיד ומולטי משתתפים.

אינפיניטי וורד כבר טבל את בהונותיו בעולם הזומבים עם השקת לוחמה אינסופית. מלבד זאת, טרייארך נחשב לרבים כמפתח הטוב ביותר לשחקנים לקבל את תיקון הפעולה שלהם ללא מתים.

למרות שהזכיינית חוזרת לתפאורה מודרנית, לא ברור אם זומבים יופיעו בלוחמה מודרנית 2. מצא את כל מה שיש לדעת על האפשרות של המתים שיופיעו בתואר אינפיניטי וורד ברכזת שלנו.

האם לוחמה מודרנית 2 יש זומבים?
מה הבא לזומבים של Call of Duty?
לוחמה מודרנית 2 החלפת זומבים

האם לוחמה מודרנית 2 יש זומבים?

בעקבות תדריך תקשורתי שהתרחש לפני החשיפה העולמית של לוחמה מודרנית 2 ביוני, אינפיניטי וורד מאשר כי המשחק לא יהיה מצב זומבים.

בעוד שהחדשות אינן אידיאליות, המשחק יכיל מצב חדש לגמרי המכונה DMZ הנושא קווי דמיון כדי לברוח מטרקוב.

אם אינפיניטי וורד ישנה את דעתו, אנו נשתף את החדשות האחרונות של Warfare 2 Zombies ב- Hub שלנו.

  • קרא עוד: לוחמה מודרנית 2 רשימת תותחים 2022

מה הבא לזומבים של Call of Duty?

אמנם יש סיכוי דק ללוחמה מודרנית 2 הכוללת זומבים, אך עדיין יש כמה חדשות חיוביות למעריצים.

בחודשים האחרונים, מפתח טרייארך טוען כי לאולפן יש “תוכניות גדולות” לחוויות זומבים עתידיות שמעניינות במיוחד. שמועות על כותרת זומבים עצמאית ממשיכות להסתובב כאשר המעריצים מקווים שהמפתח נמנע מביצועים חוזרים של זומבים ואנגארד.

לוחמה מודרנית 2 החלפת זומבים

כאמור, סביר להניח ש- DMZ מחליף זומבים למחזור הלוחמה המודרנית 2. נוסף.

עם לוחמה מודרנית 2 צפויה להיות מחזור של שנתיים, עדיין יש הרבה תוכן לשחקנים. .

זה כל מה שיש לדעת על זומבי לוחמה מודרנית 2. לקבלת מידע נוסף, הקפד לבדוק את הדף שלנו לקבלת החדשות האחרונות, הדליפות והמדריכים.

למאמרים נוספים כאלה, עיין בדף Call of Duty: Warfare 2 ו- Hubs Modern.

Gfinity Esports נתמך על ידי הקהל שלה. כשאתה רוכש דרך קישורים באתר שלנו, אנו עשויים להרוויח עמלה שותפים. למד עוד. ? בקר ב- StockInformer.שיתוף.בריטניה / StockInformer.com.