Call of Duty: מלחמת העולם השנייה נכנסת לרוח החג עם אירוע מצור החורף

יש הרבה מה להתרגש ב Call of Duty: WWII אירוע מצור חורף, אשר אמור לרוץ מדצמבר. 8 עד ינואר. 2

Call of Duty: מצור החורף של מלחמת העולם השנייה מביא מפה וריאנטית, אקדחים מגניבים ומשחק חוזר

Call of Duty WWII

מטופש כמו ארגזי השלל שיורד גשם על חופי נורמנדי בתפקיד: מלחמת העולם השנייה עשויה להיות, רירית הכסף המוחשית ביותר בדחיפה לעבר ‘משחקים כשירות’ נראית מתרחקת מ- DLC והעונה עוברת כמו זו הדרך היחידה להרחיב משחק לאחר השחרור.

נראה כי כל יורה מרובה משתתפים מרכזי – מ- Overwatch ל- Battlefront 2 – מפעיל השנה מגוון של אירוע חורף השנה כדי לשים לב למשחק. Call of Duty: ההצעה של מלחמת העולם השנייה נראית כאילו היא עשויה להיות אחת הטובות יותר העונה, מעכשיו ועד ה -2 בינואר.

כמה מתאים לקריאת החובה הזו: WWII נחת באמצע שטח האויב, מוקף מכל הצדדים על ידי משחקי FPS מדהימים. לא אוהב את בית הספר הישן שלך? יש לך הרבה מה לבחור ממנו.

האירוע כעת בשידור חי, ובחודש הבא תוכלו לתפוס לעצמכם תיבת השלל בחינם אחת לכמה ימים, בתוספת מגוון הטבות על ידי השלמת יעדי בונוס ושפע של שורות פורסמו. בין התגמולים הרווחים ניתן למצוא סט של תותחי חורף, כולל סטן מכוסה שלג, Gewehr 43 עטוף תחבושת, ו- GPMG קרח, שכולם יכולים לדרוש מקפטן בוצ’ר, מנהל רובע זמני לאירוע.

ההטבה הגדולה ביותר באירוע זה היא גישה גלובלית מוגבלת בזמן לכולם לגרסת חורף מושלגת של המפה הקרנטנית. .

Siege Winter רואה גם את חזרתו של מצב משחק האקדח של האוהד-פויוריט, עיקרי Call of Duty, ומחדל מפתיע ממשחק הבסיס. החל עם האקדח החלש ביותר במשחק, שחקנים מתערבלים על המפה כדי להבקיע הרוגים, כאשר כל שבר מספק לך שדרוג מיידי לנשק מפואר יותר (אם לא תמיד טוב יותר). המנצח הוא הראשון שמריח כיכר נוספת בפנים עם משגר טילים – כמה עדיף לסיים משחק מאשר לשלוח מישהו אחר במפץ?

אתה יכול לקרוא על לוח הזמנים המלא של המצור על המשחק כאן, ולבדוק את הביקורת המלאה שלנו כאן, אם אתה עדיין על הגדר.

דומיניק טרסון דומיניק טרסון הוא עיתונאי משחקי פרילנסרים עם נטייה למשחקי אינדי ומודדים. קווי העתיקה שלו מפזרים את האינטרנט, אך תמצאו כמה נגמרות על גיימר מחשב ונייר רוקן רוקן.

Call of Duty: מלחמת העולם השנייה נכנסת לרוח החג עם אירוע מצור החורף

הפרק האחרון בזכיינית Call of Duty עומד להיות הרבה יותר חגיגי.

האירוע העונתי הראשון עבור Call of Duty: WWII עומד להתחיל.

אירוע מצור החורף מתחיל ביום שישי, דצמבר. 8, ומשחקי Sledgehammer הם ממלאת גרביים של שחקנים עם טונות של מתנות במשחק.

ממטה חגיגי מאוד למנהל רבע חדש, אירוע זה מוסיף המון תכונות חדשות מלחמת העולם השנייה בעונת החגים הזו.

מצור החורף אמור להביא חמישה אקדחים חדשים מלחמת העולם השנייה, . הכי הרבה זמן תחושת שליחות האוהדים ישימו לב ש- Gewehr 43 מתווסף מלחמת העולם השנייה. ה- Gewehr הוא רובה תקיפה חצי אוטומטי חזק שנכלל בעבר Call of Duty: עולם במלחמה. הטריילר הציג גם את אקדח התת -מקלע של סטן ואת מקלע האור של GPMG.

קרנטן בחורף, גרסה חגיגית של המפה הקלאסית קרנטן, תהיה זמינה לכל השחקנים לאורך כל האירוע העונתי הזה.

בנוסף, משחק האקדח של מצב המשחק האהוב על המאווררים יופיע ב מלחמת העולם השנייה במהלך אירוע מצור החורף. מצב המשחק מכה שחקנים זה מול זה עם כלי נשק אקראיים – הרגה עם אקדח אחד ואז הנשק שלך ישונה.

Sledgehammer פרסמה גם רשימת עצמות חשופות של הערות תיקון לעדכון שיוצא מחר בבוקר, כאשר “רשימת העדכונים המלאה של המשחק על הקונסולה יגיעו מחר.”

יש הרבה מה להתרגש ב אירוע מצור חורף, אשר אמור לרוץ מדצמבר. 8 עד ינואר. 2

עורך DOT Esports. אני בעיקר משחק, צופה וכותב על Call of Duty אך ניתן למצוא מדי פעם גם מאכיל את ה- ADC של האויב בליגת האגדות. אני עוקב אחר Call of Duty תחרותי מאז 2011 וכותב על כך מאז 2015.