הם קבוצה של משימות מהירות ברוח “המועדון הגבוה של מייל” מ Call of Duty 4: לוחמה מודרנית. במקור נועד להיות החלק הקואופרטי של קמפיין הסיפורים, הוא הסתובב למצב משחק נפרד משלו כ- OPS מיוחד. זה גם איפשר למעצבים להוסיף רמות חדשות שהיו מעניינות או עשו שימוש חוזר ברמות קיימות עם יעדים מורחבים או חדשים מבלי שיצטרך להתאים אותם לקו העלילה של הקמפיין היחיד כמו משימות הקמפיין. ניתן לשחק במשימות סולו, מסך מפוצל או ברשת, כאשר כמה מהם היו שני שחקנים בלעדיים (זקוקים לשני שחקנים כדי לשחק.)

אופציות מיוחדות

אופציות מיוחדות Spec Ops“) הוא מצב משחק יחיד או קואופרציה Call of Duty: לוחמה מודרנית 2, Call of Duty: לוחמה מודרנית 3, Call of Duty: לוחמה מודרנית, וכן Call of Duty: לוחמה מודרנית II.

הם קבוצה של משימות מהירות ברוח “המועדון הגבוה של מייל” מ Call of Duty 4: לוחמה מודרנית. במקור נועד להיות החלק הקואופרטי של קמפיין הסיפורים, הוא הסתובב למצב משחק נפרד משלו כ- OPS מיוחד. זה גם איפשר למעצבים להוסיף רמות חדשות שהיו מעניינות או עשו שימוש חוזר ברמות קיימות עם יעדים מורחבים או חדשים מבלי שיצטרך להתאים אותם לקו העלילה של הקמפיין היחיד כמו משימות הקמפיין. ניתן לשחק במשימות סולו, מסך מפוצל או ברשת, כאשר כמה מהם היו שני שחקנים בלעדיים (זקוקים לשני שחקנים כדי לשחק.

מצב ה- OPS המיוחד נוצר לאחר שאינפיניטי וורד ניסתה להכניס CO-OP למצב הקמפיין הראשי של שחקן יחיד. אינפיניטי וורד אמר שהם רוצים לשמור על השניים שהרגישו מ”כולם גלים “כדי לקבל את זה של זה ולכסות זה את זה ולעבוד יחד כדי להשלים את המטרה. . .

  • קשת לוחמה מודרנית 2
  • לוחמה מודרנית 3 קשת
  • לוחמה מודרנית (2019) קשת
  • לוחמה מודרנית II

ביקורות מומחים של Gamespot

לוחמה מודרנית 2 סקירת OPS Spec: שני אקדחים טובים יותר מאחד

רואה את חזרתו של מצב מאוורר-פאבוריט ב- Spec Ops, את המצב המבוסס על המשימה המאפשר לך ולחבר אחד לקחת על עצמו מגוון יעדים ובתקווה להפוך אותו לחיים.

המעריצים יזכרו את המצב מה- (2007), ולאחרונה מהאתחול מחדש בשנת 2019. במקור לפני כל אותן שנים, היית מזדווג עם חבר לקחת סדרה של משימות קצרות יותר בניסיון להשיג שלושה כוכבים. תבחר את רמת הקושי שלך ותנסה להצליח בכל התרחישים השונים. במהדורה האחרונה יותר, אתה יכול להתאים עד שלושה שחקנים נוספים ולקחת משימות שונות בקנה מידה גדול בהרבה, שוב לנסות להבטיח את השלמת המשימה.

לוחמה מודרנית 2 נראה שמערבב את שתי הגישות הללו, בכך שהמפות הן ענקיות, אבל אתה רק מסוגל להתאים לאחד החברים שלך. נכון לעכשיו יש רק שלוש משימות, מה הגיוני עם ההיקף הגדול של אלה המוצעים, לפחות מפה חכם.

הראשון משלוש המשימות פרופיל נמוך בורות אתה וחבר לאתר שלושה פריטים רדיואקטיביים נפרדים, במסווה של הוצאת חומרים גרעיניים מידי האויבים. החל במטוס שתצנח בו, ותתמודד עם המשימה בכל סדר שתרצה, לפני שתברח, הכל רצוי בלי שנראה.

המשימה השנייה שהכחישה האזור הוא הרבה פחות מכוון התגנבות והרבה יותר ריצה ואקדח, כאשר שניכם המוטלים על השמדת ארבעה אתרי טילים נפרדים של SAM, כדי להגן על בעלי בריתכם בשמיים.

האחרון מבין שלושת המגן: MT. .

לוחמה מודרנית 2 – Spec Ops

לוחמה מודרנית 2

בעוד שהמשימות שונות זו מזו במטרה ובמשחקים, כולם חולקים דבר אחד במשותף; המפות דלילות, ריקות ומרגישות כמו קרקע מבוזבזת, במיוחד שטח נדחה. יש לשבח את מגוון המשימות, כאשר כל תחושה שונה במידה ניכרת מהאחרון, אך הריקנות של המפות, והאויב AI הסובל מכל אינדיבידואליות אמיתית גורם למשימות להרגיש מעט חסרות חיים לפעמים.

כמו בשאר המשחק, משחק התותח הוא פנטסטי, כמו גם הביצוע הכללי, עם מעט בעיות עם פיגור, נשירה גרפית וכו ‘, והעצבני מתרוצץ ומחפש תחמושת לאחר כיבוי אש הוא תמיד חלק מהנה של כל משימה, אבל אין להתרחק מהתחושה שמשהו חסר.

כפי שכבר צוין, נכון לעכשיו יש רק שלוש משימות של Spec Ops, ובתקווה שזה יגדל כשאנחנו מתקדמים מהשחרור, אך באופן אישי, הייתי לוקח מבחר גדול יותר ומגוון יותר של משימות קטנות יותר והדוקות יותר משלושת ההשתרעות משימות שקיבלנו. GIMME A SPEC OPS MILE MILE MISSION MISSION MISSION MISSINITY WARED!

הכל מהכל, לוחמה מודרנית 2 המשימות של Spec Ops הן כיף בכללותה, אם קצת מתסכל לפעמים, אם כי זה היה מתוקן על ידי חבר צוות מוסמך ותחושה של עבודת צוות בפועל, שבהחלט לא היה לי עם חבר שלי. המשימות עם זאת אינן מציעות כמות עצומה של יכולת הפעלה חוזרת שהלחמה המודרנית המקורית הציעה לפני כל אותן שנים, אפילו עם המפות הגדולות יותר הפעם סיבוב.

עקוב אחרינו לקבלת סיקור בידור נוסף בפייסבוק, בטוויטר, באינסטגרם וב- YouTube.