COD 2023 שמועות להפיל תקוות למפת MW2 גדולה DLC

ביקורות מומחים של Gamespot

חבילת גירוי

[1] היא חבילת המפה הראשונה להורדה שפורסמה עבור ב -30 במרץ עבור Xbox 360, [2] השנייה היא חבילת התחייה. זה היה זמין ל- Xbox 360 שלושים יום קודם לכן מאשר עבור מערכות אחרות. [3] התוכן הניתן להורדה כולל חמש מפות. שתי מפות חוזרות מ : התרסקות ומגדולה. חבילת המפות שוחררה עבור Xbox 360 עבור 1200 נקודות מיקרוסופט, או 14 $.. משתמשי מחשב קיבלו אותו ברחבי העולם ב- 4 במאי 2010 במחיר של 14 $.99us או 11 פאונד.99.

אתר הושק לקידום חבילת המפות, המכונה Mapathy.com. האתר הצהיר כי “התרופה” עבור “Mapathy”, שהוגדרה כמצב של אדישות לאותן מפות ישנות שיחקו במשך מספר החודשים האחרונים, הגיע ל- Xbox Live ב -30 במרץ.

למרות השמועות על הכללת תוכן חדש אחר כמו משימות אופציות מיוחדות, אתגרים, פלייסארד, הטבות וכלי נשק, אסטרטג היצירה של אינפיניטי וורד רוברט באולינג הכחיש את השמועות הללו והם לא מופיעים ברגע שהורד. הייתה רשימת השמעה “גירוי” שאפשרה לשחקן לשחק בכל סוג משחק במפות החדשות. . שתי רשימות ההשמעה אינן תומכות בפונקציית ‘צ’אט המסיבות’ של Xbox 360.

תוכן

ביקורות מומחים של Gamespot

COD 2023 שמועות להפיל תקוות למפת MW2 גדולה DLC

משחקי Sledgehammer של מפתח Cod Vanguard יכלו לחזור ל- COD 2023, מה שמסמל כי הרחבת ה- MW2 Premium לכאורה הושמטה למשחק COD חדש.

מפעילים עם כלי נשק באל מזרה בקריאת חובה לוחמה מודרנית 2

פורסם: 10 בפברואר 2023

לוחמה מודרנית 2 עלתה לראשונה באוקטובר אשתקד, עם טענות על מחזור חיים של שנתיים שנלווה אותו. עם זאת, שמועות חדשות טוענות כי המפתח Sledgehammer Games יחזור ל- COD 2023, ויטיל ספק בטענות קודמות של חבילת הרחבה של MW2 Premium. עם ההפסד הפוטנציאלי של חבילת ה- MW2 Premium, תקוות לשכבות של מפות קלאסיות יכולות להיות מוגדרות להיעלם עם זה – להשאיר שחקנים עם אלטרנטיבה במפת אל מזרה של Warzone 2.

על פי דיווח מ- Insider Gaming, הוא טוען כי שחקני Call of Duty יראו את יציאתו של משחק COD חדש לגמרי בהמשך השנה. הדו”ח מאשש טענה מבלומברג, הטוענת כי מפתח Cod Vanguard משחקי Sledgehammer יפקחו על הפרויקט הקרוב. עם זאת, אם דו”ח זה יוצא לפועל, זה מפזר את הרעיון של חבילת ההרחבה של MW2 Premium השמועה ביותר ב- MW2. הדו”ח הקודם של בלומברג טוען כי משחקי Sledgehammer נקבע לפתח “שחרור שנתי של פרימיום” לשנה השנייה של MW2, שיכול להוסיף מגוון של מפות מחודשות ועוד עבור מרובי המשחקים של המשחק.

הבחירה בלוחמה מודרנית 2 מפות עונה 2 ממחישה את בעיית המפה המתמשכת של המשחק, כאשר תוכן חסר דעות מתרחש במפת הדרכים הקרובה. כעת, הפחד הוא טיפות התוכן העתידיות של MW2 הולכות לרדת באיכות עוד יותר. עם מפות מחודשות מהשולחן, אלה רק משאירים את הבחירה המאכזבת של חיתוך מפת אל מזרה של Warzone 2 לחתיכות קטנטנות. כבר ראינו את זה על פני מצבי המולטיפלייר של המשחק בצורה של מבצר אל באגרה ועוד.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

מיקומים איקוניים כמו Highrise, מחצבה, אפגניסטן, חלודה וטרמינל שוכנים כולם באל מזרה. למרות כיפה שעושה את דרכה לעונה 2 MW2, שאר המפות הללו נועדו לכאורה לשבת על הקווים, עד לתסכול של אוהדי COD מושבעים.

עם זאת, Highrise הופיע במקומות אחרים מחוץ ללוחמה מודרנית 2,. ראוי לציין כי המפה האהובה נראתה לאחרונה ב- COD Mobile, ועשתה את דרכה למצבים סטנדרטיים כמו צוות DeathMatch. .

בדומה לכותרות קודמות, COD 2023 צפוי להחזיק שלב בטא של שבועיים וגישה מוקדמת של קמפיין תהיה זמינה בנקודה לא מוגדרת, על פי הדיווח של Insider Gaming. עם הלוחמה המודרנית 2 עונה 2 תאריך שחרור מתאריך, הוא נראה עגום קדימה למגוון המפות של המשחק.

עוד מה- Loadout

סם קומרי סם הצטרף ל- Loadout בשנת 2022, בעקבות Bylines ב- NME, Inverse, Turtle Beach ו- Dexerto. עם תארים במדיה יצירתית ועיתונאות, סם מביא את אהבתו לפרטים העדינים יותר במשחקים – במיוחד אם מדובר בתוספות חדשות לזומבים של Call of Duty Zombies. הוא מכסה את החדשות האחרונות של PS5, Xbox ו- Nintendo Switch, ומשתתף באירועים כמו Gamescom כדי לקבל יד עם המהדורות החדשות ביותר. מלבד הממתין בשקיקה לספיידרמן 2 של מארוול ומועד השחרור של סקייט 4, סם יגן על אבירי גות’אם לעתיד הנראה לעין ויתקשר לנצח רק סיבה 2.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.