כמה פרקים יש בפרוטוקול קליסטו

פרוטוקול Callisto, משחק האימה החדש של אולפני המרחק של אולפני ה- Struce Survian. מהשוואה למרחב מת לביטול ביפן, הייתה ציפייה רבה לשחרורו. עם זאת, חלק מהשחקנים עשויים לתהות כמה פרקים נמצאים במשחק.

סיפורי דרך ורשימת הפרקים

זוהי דרך שלמה של סיפורים לכל הפרקים בפרוטוקול קליסטו. המשך לקרוא כדי לראות את כל הפרקים, כמה פרקים נמצאים במשחק, כמו גם מידע אחר דרך דרך כמו פריטי אספנות, בוסים ומיקומי פריטים!

סיפור עיקרי מסלול דרך סיכום סיפור ועלילה

רשימת התוכן

 • רשימת הפרקים
 • כמה פרקים יש?
 • מדריכים קשורים

רשימת הפרקים

פֶּרֶק סיכום
מטען
(פרק 1)
ג’ייקוב ומקס טסים מאירופה לקליסטו על ריצת אספקה ​​סטנדרטית כאשר הם לומדים שהם עברו על ידי ארגון הטרור בדרך החיצונית.
התפרצות
(פרק 2)
יעקב מוצא את עצמו אסיר מכלא ברזל שחור. כשהוא מתעורר, ברזל שחור נמצא בכאוס מוחלט. עכשיו הוא צריך למצוא דרך לצאת מהגיהנום הזה.
לאחר מכן
(פרק 3)
על יעקב לעזור לאליאס לשחרר את האסיר האחד שיכול להוציא אותם את קליסטו. על יעקב להסתכן עמוק יותר במתקן כדי לגשת לשו, היחידה הביטחונית המקסימאלית שבה אותו אסיר מוחזק בשבי.
בית גידול
(פרק 4)
יעקב צריך למפגש עם אליאס בתחנת החשמלית בכיפת בית הגידול. יצורים אלה החלו להשתנות, להתפתח לאויבים חזקים יותר.
אָבֵד
(פרק 5)
ג’ייקוב יוצא מכלא הברזל השחור, אך כעת הוא מוצא את עצמו בשממה העקרה של קליסטו. לדני יש תוכנית להגיע להאנגר, אבל הכל לא תמיד הולך לפי התוכנית.
לְהַלָן
(פרק 6)
יעקב מתעורר מתחת לכל הריסות ההאנגר שנפל ולומד את קיומם של ארקאס, המושבה הראשונה. עכשיו הוא צריך להחזיר כוח לתחנה כדי להשתמש בפלטפורמת התחבורה לארקאס.
מוֹשָׁבָה
(פרק 7)
יעקב מגיע למושבה ארקאס ולומד על האמת שמאחורי התפרצות קליסטו. עכשיו עליו לרוץ חזרה למגדל הסוהר או להתמודד עם ההשלכות.
מִגדָל
(פרק 8)
יעקב מוצא את עצמו שוב אסיר מכלא הברזל השחור. נותר רק דבר אחד: הוא צריך לרוץ נגד הזמן כדי להציל את דני ולהוריד את קליסטו.

כמה פרקים יש?

אורכו רק 8 פרקים

8 פרקים ארוכים. Jpg

דרכו של ג’ייקוב לי לישועה וגאולה קצרה יחסית באורך 8 פרקים בלבד. עם זאת, 8 הפרקים הללו מבולבלים לחלוטין נותנים לך הזדמנות לקפוץ חזרה פנימה ולחקור אזורים שונים שאולי פספסת בהפעלה הראשונה שלך.

המדריכים הקשורים לפרוטוקול Calisto

טופ וויקי פרוטוקול קליסטו

קישורים עיקריים
פרוטוקול קליסטו - סיפורי דרך חלקיתסיפורי דרך פרוטוקול Callisto - תווים חלקים. Pngדמויות
פרוטוקול קליסטו - טיפים וטריקיםטיפים וטריקים פרוטוקול קליסטו - מדריכי גביעמדריכי גביע
פרוטוקול Callisto - רשימת הנשק חלקיכלי נשק פריטיםפריטים
פרוטוקול קליסטו - בוסים ואויבים באנר חלקיבוסים ואויבים פרוטוקל Callisto - החדשות האחרונות ומידע המשחקים חלקימידע על חדשות ומשחק

כמה פרקים בפרוטוקול קליסטו

אולפני מרחק בולטים

פרוטוקול Callisto, משחק האימה החדש של אולפני המרחק של אולפני ה- Struce Survian. מהשוואה למרחב מת לביטול ביפן, הייתה ציפייה רבה לשחרורו. עם זאת, חלק מהשחקנים עשויים לתהות כמה פרקים נמצאים במשחק.

מוקדם יותר השבוע הודיעו אולפני מרחק מכה עדכונים ותיקונים קרובים למשחק, כולל תיקון לתיקון קצב מסגרות מדווחים והתרסקות. מלבד זאת, המפתחים רמזו כל הזמן שהמשחק היה חוויה המותאמת לקונסולות מהדור הבא, שלמות עם אלמנטים אימת הישרדות אדרנלין לשאיבת אדרנלין כדי לשמור על שחקנים ערניים.

הגיע הזמן להתמודד עם זוועות כלא הברזל השחור. תמונה.טוויטר.com/3bhwr29aav

– פרוטוקול Callisto (@CallistOthegame) 2 בדצמבר 2022

כמה פרקים יש בפרוטוקול קליסטו?

ישנם שמונה פרקים בסך הכל בפרוטוקול Callisto, שהם הבאים:

 • מטען (פרולוג)
 • התפרצות
 • לאחר מכן
 • בית גידול
 • אָבֵד
 • לְהַלָן
 • מוֹשָׁבָה
 • מִגדָל

למרות שיש פרקים ספציפיים, כרגע אין דרך לבחור פרק להתחיל ממנו במסך הכותרת של המשחק. כל פרק משתנה באורך, כאשר הפרולוג הוא הקצר ביותר מכל. השחקנים דיווחו על כך שהמשחק לוקח, לכל היותר, 14 שעות להשלים, כאשר זמן המשחק שלו היה תלוי מאוד בקושי שנבחר. בעוד שפרוטוקול קליסטו הוא חוויה ליניארית מאוד, ניתן להקדיש זמן משמעותי על יצירה ואיסוף פריטים.