התיקון האחרון של פרוטוקול קליסטו מציג משחק חדש פלוס

יש לו גם “תוקנו סוגיות מרובות שבה.”

העדכון האחרון של פרוטוקול Callisto כולל משחק חדש Plus Plus

בעבר צפוי להגיע בתחילת פברואר, מצב המשחק החדש Plus הועמד לרשות לוח הזמנים כחלק מגרסת הכותרת 3.עדכון 01.

לאחר הורדת התיקון, משתמשים שסיימו בעבר את המשחק יוכלו להעביר את ההתקדמות שלהם לחיסכון חדש, עם כל הנשק, השדרוגים והקרדיטים של Callisto Credits בתחנת Reporge הראשונה.

העדכון כולל גם תיקונים שונים, כולל כאלה שמתייחסים לבעיה שמונעת חלק מהשחקנים שניתנו להישג ‘הפרוטוקול הוא על הישג החיים’.

מרחק בולט אמר כי היא ביצעה אופטימיזציות של ביצועים כלליים בכל הפלטפורמות, וכי שחקנים כבר לא נגרמים נזק כאשר הם מתמודדים עם מכשולים.

יש לו גם “תוקנו סוגיות מרובות שבה.”

תוכניות DLC של פרוטוקול Callisto פורטו כאשר המשחק שוחרר בתחילת דצמבר. באותה תקופה, Structing Mattery אמר כי New Game Plus ישוחרר לצד מצבי הארדקור כחלק מעדכון חינם ב- 7 בפברואר.

התיקון האחרון של פרוטוקול קליסטו מציג משחק חדש פלוס

גש לנשק, לשדרוגים ולזיכויים שלך בערבה הראשונה.

חדשות מאת ויקי בלייק תורם
פורסם ב- 21 בינואר 2023
עקוב אחר פרוטוקול Callisto

התיקון האחרון של פרוטוקול קליסטו מציג משחק חדש פלוס.

אולפני מרחק בולטים הודיעו על התכונה החדשה בתוויות הטלאים האחרונות שלה, המאשרים כי כחלק מה- V שלה.3.01 תיקון, שחקנים שבעיטים במשחק חדש על הצלת משחק שהושלמה יוכלו לגשת לכל הנשק, השדרוגים שלהם וזיכיתי של קליסטו מצטיינים כאשר הם מבקרים לראשונה בערבה.

פרוטוקול Callisto 5 דברים שאהבנו (& 2 דברים שלא עשינו) PS5 משחק חדש.

התכונה מתגוררת כעת במחשב האישי והקונסולות, יחד עם החיידקים הרגילים והציוצים כדי לשפר את הביצועים ולפתור בעיות. למעשה, “אופטימיזציות כלליות בכל הפלטפורמות” נפרסו, יחד עם תיקון להישג “הפרוטוקול הוא על החיים” שלא צץ עבור כל השחקנים.

גם כמה קריסות בתדר נמוך במחשב וב- PS4 טופלו, “שחקנים כבר לא נגרמים נזק כאשר שופרו גם קמרון על מכשולים”, ונושאים עם פילוס קול, כתוביות וזוויות מצלמה שופרו גם. לקראת הסקירה המלאה, המשך אל תווי התיקון.

על פי הדיווחים, משחק הבכורה של אולפני המרחק, פרוטוקול קליסטו, לא הצליח לעמוד ביעדי המכירות שלה, מה שאילץ את המשקיעים של קראפטון “להוריד את מחירי המניות שלהם”.

אימת האקשן – שעלתה 200 מיליארד ניצחה (132 מיליון ליש”ט / 161 דולר.5 מ ‘) לערוך למעלה משלוש שנים – השפיע על ערכו של חברת האם Krafton “בגלל מחסור במכירות”. לדברי אחד המשקיעים, קראפטון ציפה להעביר חמישה מיליון עותקים של פרוטוקול קליסטו, אך עם שני מיליון עותקים בלבד שנמכרו עד כה, סוכן המניות חושב כעת “לא יהיה קל” לפגוע באבן הדרך ההיא.

“בסופו של דבר, הפעולה המטורפת של פרוטוקול קליסטו והקרבות האכזריים של פרוטוקול עדיין הרשימו אותי בכל הדרכים הנכונות, תוך ציור על כל מה שהופך את החלל המתים למבריק ולבנות על המסגרת המרשימה ההיא”, כתבתי בסקירת שלי על פרוטוקול קליסטו.

“אי אפשר להימנע מהשוואות שטח מתים – אך בעוד שפרוטוקול קליסטו חסר חלק מהעומק והמתח, הוא מפצה עליו עם ערך ייצור וכיף עקוב מדם.”

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • אימה עוקבת אחריה
 • משחק חדש + עקוב
 • טלאי עקוב
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • PS5 עקוב
 • מדע בדיוני עוקב אחריו
 • היורה עוקב
 • אולפני מרחק בולטים עוקבים אחרי
 • פרוטוקול קליסטו עוקב אחר
 • עדכן עקוב
 • Xbox One עוקב
 • סדרת Xbox X/S

עקוב אחר כל הנושאים רואים 8 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

כשחבריה התאהבו בכוכבי סבון, ויקי התאהב במשחקי וידאו. היא הישרדות אימת הישרדות עם נטייה לתה יורקשייר, גברים לבושים כרופאים ומילים נשבעות. היא נאבקת להטוט.

לפרוטוקול Callisto יש כעת מצב משחק חדש פלוס

פרוטוקול קליסטו

על פי הערת התיקון האחרונה של מדע המדע, למשתמשים ש”שלימו בעבר את המשחק, תהיה גישה לניווגם+ לאחר התיקון “, בתנאי שהם משתמשים בקובץ שמירה פעיל מהשלמת המשחק”. תקבלו את כל כלי הנשק, השדרוגים והקרדיטים של קליסטו ניתן לאסוף מה- Reprorge הראשון בה אתם נתקלים.

התכונה החדשה מתפרשת גם בהישג חדש לשחקנים שמשלימים גם ריצה של NG+, שתקווה לטפל בבעיה המתמשכת שחלקם יקבלו את “גביע האבטחה המרבי” לבטל את הנעילה.

הערות התיקון מדווחות גם כי “הפרוטוקול עוסק בהישגיות על החיים” נפתר גם הוא, קמרון כבר לא יפצע את יעקב, והיו “אופטימיזציה של ביצועים כלליים בכל הפלטפורמות”. עליכם למצוא גם פילוס קול משופר וכתוביות.

ל- PS4 היה עדכון ספציפי – התרסקות התדר הנמוך בחתול השלג נפתרה – בעוד ששחקני המחשב האישי צריכים למצוא התרסקות דומה בתדר נמוך ברמת המנהרות תוקנה, בין היתר.

תיקון זה זמין כעת, אז וודא שאתה מורח את התיקון לפני שאתה נכנס פנימה כדי לנסות ng+.

העדכון עוקב אחר דיווחים כי פרוטוקול Callisto מכר רק שניים מחמשת מיליון העותקים שלו המפרסם, קראפטון והמשקיעים ציפו. כתוצאה מכך, כמה משקיעים “הורידו מאז את מחירי המניות היעד שלהם של קראפטון” עם אחד – סמסונג ניירות ערך – על פי הדיווח ביצועים גרועים במחשב.

“יש כאן משחק מדע בדיוני נהדר אבל אחד שנמצא על ידי מערכת הלחימה שלו,” אמר ליאון ב סקירת פרוטוקול Callisto של GamesRadar+, שלדבריו הוא “משחק פנטסטי למראה שבונה עולם מדע בדיוני נהדר רק כדי לאשפה אותו עם אתגר לחימה לא נעים”.

“הייתי ממליץ בכנות לשחק את פרוטוקול Callisto ב’קל ‘. ברגע שסיימתי את המשחק בקושי ברירת מחדל, התחלתי אותו מחדש בסביבה התחתונה וזה כל כך מהנה “, הוא כתב.

“עדיין יש אתגר כלשהו, ​​אבל זה מסע הרבה יותר ניתן לניהול והרבה פחות מוחץ. ברור שיש כאן שיח שלם בקושי, אך סקרתי את המשחק כפי שהוצגו על ידי המפתחים, מודעים שרבים יתנגדו לשנות את האתגר מסיבה זו או אחרת.”

כמה אנשי צוות לשעבר במפתחים אולפני מרחק מכה היו על פי הדיווחים הושמט מהקרדיטים של פרוטוקול קליסטו. בראיון, חמישה עובדים לשעבר העריכו כי עד 20 אנשים על פני תפקידי עבודה שונים מצאו את עצמם נשארים מחוץ לרצף האשראי כמעט 20 דקות, שחלקם היו “עובדים במשרה מלאה עם יותר משנה שהושקעו ב כותרת, והיה לה יד בחלקים משמעותיים מהמוצר “.

אימה לא רק לקראת ליל כל הקדושים, אתה יודע – הנה הטיפים שלנו מאוד משחקי האימה הטובים ביותר.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.