שחקני האדס לא מלטפים מספיק את Cerberus

שְׁאוֹל 1.0 יצא אתמול. אתה עדיין לא יכול ללטף את שני הראשים האחרים. הובסתי ונואשת לחלוטין, הושטתי יד לגרג קסאווין, סופר ומעצב במפתח Games Supergiant, כדי לשאול מדוע הוא יעשה לי את זה ולי באופן אישי.

מדוע אתה יכול רק ללטף את אחד משלושת הראשים של סרברוס שְׁאוֹל

תמונה למאמר שכותרתו מדוע אתה יכול רק ללטף את אחד משלושת הראשים של סרברוס בהדס

בין משחקים בהם תוכלו ללטף את הכלב, שְׁאוֹל עומד בפני אתגר ייחודי: לכלב – קרברוס, הגיהינום המפחיד לנצח – יש שלושה ראשים. אתה יכול לחשוב שזה יעשה אותו שלוש פעמים טוב כמו הילד הטוב הממוצע. אתה תהיה צודק. . זה מספיק לשלוח כמה שחקנים (אני) לגיהינום האישי שלהם.

דמעות בעיתון הממלכה Questline ומדינת העיתונאות ההרוליאנית
משחק ההרפתקאות הזה רוצה שתשאיר את החברה מאחור
השבוע במשחקים: מה יוצא מעבר

כמיהה ללטף את שני הראשים האחרים היא טבעית בלבד. מבחינתי זה התחיל כסקרנות סרק. “מתי אפתח את היכולת ללטף את שני הראשים האחרים?” אני תוהה. “האם עלי להרוג אלוהים? כי כדאי שתאמין שאני מזדיין.”אבל עד מהרה, 10 שעות הפכו ל 20, ואז 30, ואז 60. אני מחלה את Cerberus אחרי ממש כל ניסיון בריחה, אבל בכל פעם, ההצהרות העדינות של זאגרוס היו שמורות לאותו ראש. אז תיארתי לעצמי שבוודאי האפשרות לבחור באיזה ראש אני מחטה – או להשתמש בכוחות האלוהיים שלי כדי לנבוט זרוע שלישית ולחיים את שלושתם בבת אחת – תגיע כחלק ממנה שְׁאוֹל‘1.0 עדכון. אחרי הכל, רק אז המשחק יכול להיות שלם באמת.

שְׁאוֹל 1.0 יצא אתמול. אתה עדיין לא יכול ללטף את שני הראשים האחרים. הובסתי ונואשת לחלוטין, הושטתי יד לגרג קסאווין, סופר ומעצב במפתח Games Supergiant, כדי לשאול מדוע הוא יעשה לי את זה ולי באופן אישי.

“זאגרוס מסביר מדוע סרברוס חייב להיות מוטל בצורה מדויקת מאוד אם תמשיך ללטף אותו,” אמר קסאווין קוטאקו בהודעת דוא”ל, חיברתי קליפים קוליים של זאגרוס פוינטין זה, שחלקם כבר נתקלתי במשחק. “בשורה התחתונה: יש כלבים פשוט לא אוהבים חיות מחמד! .

תמונה למאמר שכותרתו מדוע אתה יכול רק ללטף את אחד משלושת הראשים של סרברוס בהדס

.

“מקרי לחלוטין להצדקה זו בעולם, זה אגב, קשה מאוד ליצור דמויות במנוע שלנו ליין בצורה מושלמת ולקיים אינטראקציה”, אמר קסאווין. “אם שני הראשים האחרים של סרברוס נהנו להיות מנוגדים, והיה לנו צורך לבטא את המשחק הזה, היינו צריכים לבלות ימי אנימציה, עיבוד ועיצוב רוחב פס ויוצר אינטראקציות חלופיות עבור אותם ראשים. למרבה המזל, סרברוס בהחלט לא אוהב את שני הראשים האחרים שלו, ולכן הצלחנו להשתמש בזמן שאחרת היינו מבזבזים על כך על תכונות משמעותיות אחרות.”

זה באמר, אבל מובן. פיתוח המשחקים קשה מאוד, וסופר -סופר -גיאון, במיוחד, מנסה לעשות זאת באופן שלוקח בחשבון את העלות האנושית הגבוהה ביותר שלו . קסאווין, בעל כלבים בעצמו, מקווה ששאר המשחק הגרגנטואני מפצה על הפשע שהוא ועמיתיו התחייבו נגד דוגקינד.

. יש לי שלושה כלבים בבית וללטף אותם בכל יום, תוך כדי לא עובד על שְׁאוֹל,”אמר קסאווין. “שְׁאוֹל הוא סוג המשחק בו היינו יכולים לעבוד על זה לנצח, לעומק לאין שיעור על כל היבט נתון. יותר כלי נשק! עוד דמויות! עוד בונים! יותר סביבות! אויבים נוספים! אך מכיוון שבניגוד לדמויות במשחק, אנו חברי צוות הפיתוח ימותו במוקדם או במאוחר, רצינו להשלים את ההתפתחות בפרק זמן סביר. בסך הכל זה לקח קצת יותר משלוש שנים. זה ללא ספק המשחק הגדול והעשיר ביותר שעשינו, ואנחנו חושבים ששחקנים ימצאו הרבה מה לשקוע את שיניהם ברגע שהם ינסו את המשחק המלא. ואני מקווה שהם יכולים לסלוח לסרברוס את המוזרויות שלו.”

שחקני האדס לא מלטפים מספיק את Cerberus

האם ידעת שאתה יכול ללטף את הכלב בהדס? אתה יכול לתת לסרברוס שפשוף מקסים על היותו ילד כל כך טוב ושלוש ראשים. אנו מניחים שאולי לא ידעתם, כי על פי סטטיסטיקות Steam, מעט מאוד שחקנים עושים זאת באופן קבוע.

ההתגלות נובעת מה- Can You Can ללטף את הכלב? חשבון טוויטר. מתוך נתונים סטטיסטיים על הישגי קיטור, 12.1% מהשחקנים הרוויחו את הגביע בגין ליטוף סרברוס עשר פעמים, ולמען האמת, יש לנו שאלות. האם זה בגלל שהוא כל כך גדול שחלקכם מאוימים? האם אתה פשוט נצרך מדי בהשגת ניצחון במשחק ההרפתקאות האקשן שאתה לא חושב לתת לו טפיחה קטנה? יתכן שהוא שומר על מקדש סטיקס, אבל מוקדם יותר הוא תמיד שם בבית, מריע לך בשקט, אתה יודע.

האדס יצא מהגישה המוקדמת לאחר כמעט שנתיים קודם לכן החודש. נתנו לו סקירה חזקה, בלשון המעטה, דייגו ארגולו כותב שמשחק ה- RPG הוא “אולי הרוגואליקה הראשונה שהייתי ממליץ לכולם, ללא קשר לחוויה שלהם בז’אנר”. זה משחק האינדי האחרון של הלהיט של המפתחים Supergiant Games, שגם הם עשו את Bastion, Transistor ו- Pyre.

כפי שציין הציוץ, חיבה כלפי חברי החיות שלך חשובה. מפתחת פגז תמותה סימטריה קרה דיווחה כי במהלך הבטא, פחות ממחצית השחקנים מחטטים את החתול. כלבים וחתולים רואים את הטוב ביותר בנו, גם כשאנחנו לעתים קרובות כל כך לא מצליחים לראות את זה בעצמנו. המעט שאנחנו יכולים לעשות זה לתת להם קצת שריטה וליידע אותם שהם שמורים ומוערכים.

על פי הישגי הקיטור, רק 12.. אנא זכור להראות לבעלי החיים שלך את תשומת הלב והחיבה המגיעים להם. תמונה..com/ofqxpphc7x

– אתה יכול ללטף את הכלב?

אם תרצה לקפוץ להדס ולהגביר.

. הוא גדול ב- FP.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.