כיצד להשיג את קוד דלת הצוללת ב- MW2 Atomgrad Raid

ברגע שמערכת המספרים הראשונה תיכנס נכון למכונה, מל”טים פצצה יתקפו את החדר האדום והחדר הכחול יתמלא בגז קטלני ואויבי AI. הוציאו את האויבים והמל”טים הפצצה תוך הימנעות מהגז. ואז, החלף תפקידים, כי ממש כמו בפעם האחרונה, עליך לבחור אדם חדש לתיבת הקוד בסיבוב שני. חזור על שלבי הקוד כדי לקבל את שלושת המספרים. חזור על זה שוב עבור הסט השלישי.

COD: לוחמה מודרנית 2 – איך לנצח את פשיטת אטומגרד

הפשיטה הראשונה של Call of Duty הגיעה ללוחמה מודרנית 2 ב -14 בדצמבר, והנה המדריך המלא שלנו להשלים אותה.

על ידי s.ה. Doster ב- 15 בדצמבר 2022 בשעה 11:38 בבוקר PST

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

העדכון מחדש של העונה 1 לטעון עבור לוחמה מודרנית 2 הוא כעת בשידור חי, והעדכון הגדול הוסיף את הפשיטה הראשונה של Call of Duty Everysty Style Iver. זוהי משימה שיתופית הכוללת פתרון חידות, עבודת צוות סרוגת ותקשורת. המדריך המלא שלנו יראה לכם כיצד להשלים את הפשיטה ולקצור את התגמולים שלו.

מהן פשיטות בלוחמה מודרנית 2?

פשיטות ממשיכות את סיפור הקמפיין של Warfare 2 מודרני, וזה מצב שלישייה עם תערובת של יעדים התגנבות, פעולה ופתרון חידות, אשר מרגישים ביחד דומים מאוד לחוויות של ביצי הפסחא של זומבים של Call of Duty של Duty of Duty. פרק ראשון: אטומגרד הושק ב -14 בדצמבר עם עונה 1 RELOADED. זהו הראשון מבין חמישה פרקים עונתיים, עם פרק חדש של RAID שיגיע לכל עונה של לוחמה מודרנית 2.

כיצד להשלים את פשיטת אטומגרד

על מנת לגשת לפשיטה, תחילה תצטרך להשלים אתגר כדי להרוויח משימת פשיטה. להלן המדריך המלא שלנו כיצד לגשת לפשיטת אטומגרד.

בהנחה שכולכם עומדים בתור ומוכנים לצאת לדרך, הנה פירוט מלא של הצעדים להשלמת פשיטת אטומגרד.

שלב 1: לפתור חידה לפתיחת דלתות צוללות

נקה אויבים מתחילת הפשיטה, ותרצה לעקוב אחר המים ולהמשיך לצד הימני האחורי של המתקן, שם תראה חדר עם נורה אדומה מעל הכניסה. פנו אל החדר. בחדר שולחן במרכז עם ארבעה צגים. אם תלחץ על הכפתור האדום על הקיר מימין למסכים, יהיה לך חדר נוסף עם אותה הגדרת ארבעה טלוויזיה. החדר הראשון הוא החדר הראשי, אך תצטרך להשתמש בשני החדרים כדי לפתור את הצופן זה.

החדר הראשי עם תיבת קוד ומכונת קלט

תצטרך לפצל את השלישייה שלך לתפקידים שונים כדי להשלים זאת. יש לשני שחקנים להתפצל, הקצית שחקן אחד למוניטורים של כל חדר. האדם השלישי יהיה אחראי לקריאת הקודים.

השחקן האחראי על קריאת הקודים יהיה בחדר הראשי, עומד ליד תיבת הקוד שיושב בפינה משמאל של מסכים אלה. יש שלוש תווים המוצגים בתיבת הקוד. קוד זה יהיה שילוב של מכתבים ומספרים אמריקאים ורוסיים.

סמלים שנצפו מהמוניטור

על איש הקוד לקרוא או לתאר את האות הראשונה, ושני השחקנים האחרים יצטרכו לעבור דרך המצלמות במסכי האבטחה עד שהם ימצאו את המצלמה שחושפת מסך גדול עם קבוצת מספרים ואותיות. ברגע ששחקן ימצא את האות הראשונה התואמת את הקוד הראשוני בתיבה, הם יצטרכו לקרוא את המספר המופיע ממש מתחת למכתב התואם. חזור על שלב זה לשתי האותיות הבאות בתיבת הקוד. בסופו של דבר עם קוד שלוש ספרות.

על איש הקוד לקחת את שלושת המספרים ולהקנות אותם למכונה מימין למסכי הטלוויזיה של החדר הראשון. השלמת שלב זה תדרוש ממך את כל התפקידים, מכיוון שאותם שחקנים לא יכולים להשתמש בתיבת הקוד בכל פעם.

חזור על אותו תהליך שוב. בקש מאדם הקוד החדש לקרוא למכתבים אחד אחד לצופי הצג. התאם את שלושת המספרים והזן אותם למכונה מימין.

עכשיו תצטרך לעשות את אותו התהליך בפעם השלישית, כאשר איש הקוד הוא מי שעדיין לא הזין את הקודים. הזן את הקוד הסופי כדי לקבל דלת להיפתח באזור המים שממקור הגעת ממנה.

תקבל סמל רביעי או חמישי בתיבת הקוד במהלך הפענוח השני והשלישי. יש סמלים שווא לבלבל אותך. אם אף אחד מהמסגים לא רואה את הסמל המתואר, דלג עליו והמשיך לקרוא אותיות עד שתקבל שלושה מספרים להכניס את מכונת הקוד בצד ימין.

שלב 2: המון שחייה

תעבור דרך המים במעבר החדש, אך ראשית, תרצה לתפוס מיכל אוויר מהשולחן בצד שמאל של האזור. המשך כאן נותן לך מחסום.

הערה: יש רק מיכל אוויר אחד. כשאתה שוחה, תצטרך להעביר את הטנק אחד לשני כדי לשמור מספיק אוויר כדי לעבור את מנהרת המים. השביל מתחיל ליניארי, אך בסופו של דבר תגיע לשער וכפתור אדום.

אדם אחד יצטרך לנשום אוויר מהטנק ולהישאר עם הכפתור, להחזיק את הכפתור כדי לפתוח את השער ולתת לאחרים לעבור. אז מישהו יצטרך ללחוץ על הכפתור האדום ממש בתוך השער כדי להחזיק את הדלת פתוחה לשלישית. ממש מעבר לשער זה סט מדרגות, בהן תוכלו לצאת מהמים ולקבל מחסום.

כדי להמשיך, צלול חזרה למים במדרגות כדי לרדת הלאה למסדרון מוצף. יהיו חוטי טיולים, אז עשו כמיטב יכולתכם לנווט סביבם. שחו במסדרון, ותראו מקלות זוהר ירוקים המסמנים פתח מימין. לשחות בתוך החדר ובאמצעות הפתח בצד הנגדי.

הימנע מחוטי נסיעה אלה ושחה היישר אל הדלת

המשך במסדרון הזה, קח את השמאל הראשון שאתה מגיע אליו ושחה על פני הפסולת. עקוב אחר המסדרון הזה לאורך כל הדרך עד שתראה חצים לבנים על הקיר אומרים לך לפנות ימינה. ראשית, אתה רוצה ללכת שמאלה ולהשתמש בכיס האוויר בתוך פיר המעלית. היזהר מחוטי הטיול כאן. זה גם ייתן לך מחסום חדש למקרה שמישהו ימות, הם יביאו כאן בבטחה.

מחסום מעלית

ואז חזרו לאחור כמו שבאתם לעקוב אחר החצים הלבנים שעל הקיר ומצביעים על פתח. פתח את הדלת ועקוב אחר החצים הלבנים אל חור באדמה. זה מלא בחוטי טיול, אז היזהר כאן. או שלח מישהו שאין לו את מיכל האוויר כדי להפעיל אותו, מכיוון שכל מי שמת כאן יכוון במחסום המעלית הסמוכה, או אם למישהו עדיין יש צלחות שריון, שלח אותם תחילה מכיוון שהפיצוץ לא אמור להרוג אותם.

תצללו למנהרה ארוכה וצרו, ותצטרכו להמשיך לחלוק את מיכל האוויר כדי לשרוד כאן. שמור ישר ועקוב אחר אור כדי להגיע למקום בו אתה יכול לשחות למעלה ולטפס החוצה, להכניס אותך לאזור שנראה כמו מינון.

עקוב אחר המעבר כדי להגיע לאזור אחר בו אתה צריך לנשור ולשחות במנהרות מוצפות. יהיה כאן גידור תיל, עקוב אחר הצד השמאלי של הגדר. יהיו שלטים צהובים עם חצים שידריכו אתכם דרך הפניות כאן, פשוט המשך לשתף אוויר כדי להימנע מכל מי למות.

בסופו של דבר תמצאו דלת בונקר בה תוכלו לשחות ולשטח. זהו אזור/מחסום בטוח.

שלב 3: הפעל את הגנרטור ופתח דלת

יש גנרטור בתוך הבונקר. שחקן אחד צריך להישאר ליד הגנרטור ולהפעיל אותו. שלח את הנגן עם מיכל האוויר למטה לדלת מתחת למים. יש חדר משמאל לדלת עם כפתור אדום, והשחקן השלישי צריך להיכנס פנימה ולהחזיק את הכפתור. בדיוק כמו הדלת האחרונה שנתקלת בהם עם כפתור אדום, היא חייבת להיות מוחזקת, והנגן בגנרטור צריך להצטרף לשחקן בדלת לשחות דרך.

גנרטור כחול לגישה לדלת

האדם שנשאר מאחור יצטרך לחכות, ואילו אחד השחקנים האחרים מחזיק את הכפתור האדום בחדר הסמוך. ברגע שכולכם יחד שוב, ראשו במדרגות.

שלב 4: נקה את השריון

במדרגות תמצאו חדר מלא נשק וציוד. יהיו כאן כמה אויבים, אז נקה אותם ואז תכוון לקטטה גדולה יותר קדימה. אתה מוטל על פינוי השריון.

בהתחלה, תהיה מוגבל רק למסדרון עם אויבים וג’וגנאוט. הוצא אותם ואז חפש כפתור אדום בתוך החדר האחרון מימין. לחץ עליו ותוכל להמשיך דרך דלת חדשה.

זה מוביל לחדר מואר ירוק עם חור ברצפה. נשר ופעל בדרך הישר של המנהרה. זה מוביל אותך לרדת למנהרה אחרת עם אורות אדומים. תיזהר כאן על מל”טים פצצה. תגיעו לחדר מעגלי עם מספר קטעים.

שימו לב לשתי מכונות הקוד, שנמצאות ממש במקום בו הזנת לראשונה. מעבר לאזור הזה, תמצאו חדר אדום וחדר מואר לבן כחלחל. נקה את כל האויבים ותכירו את הסביבה שלכם. זה הולך להיות החדר והפאזל האחרון.

שלב 5: חדר הפאזל הסופי

לאחר פינוי השריון, אדם אחד צריך לעמוד ליד לוח הבקרה בחדר האדום, אחר בלוח הבקרה בחדר הכחול. ניתן לקיים אינטראקציה עם לוחות אלה כדי לראות קודים הדומים לחדר הצופן הקודם שפתרתם, אך אתם לא תקועים מסתכלים על צגים. הקודים נמצאים בחדרים, ואתה רוצה להציץ מהיר ולעבור. החדרים האלה נהיים די קטלניים.

לוח בקרת חדר כחול

האדם השלישי צריך להיות מוכן במכונות הקוד. חברי הצוות האדומים והכחולים צריכים ללחוץ על כפתורי לוח הבקרה שלהם בו זמנית כדי להפעיל את תיבת הקוד עבור שחקן שלוש. ואז נגן הקוד יכול לקיים אינטראקציה עם תיבת הקוד כדי להתחיל בתהליך הצופן.

מכונת קוד מימין למילוי התחמושת

זה דומה מאוד לצופן הראשון שפתרת, אבל זה הולך להיות מתוזמן ועם אויבים. איש קוד יקרא את האותיות וחברי הצוות האדומים והכחולים צריכים לקרוא את המספר במהירות האפשרית או לקבוע אם הסמל הוא סמל שווא לדילוג.

ברגע שמערכת המספרים הראשונה תיכנס נכון למכונה, מל”טים פצצה יתקפו את החדר האדום והחדר הכחול יתמלא בגז קטלני ואויבי AI. הוציאו את האויבים והמל”טים הפצצה תוך הימנעות מהגז. ואז, החלף תפקידים, כי ממש כמו בפעם האחרונה, עליך לבחור אדם חדש לתיבת הקוד בסיבוב שני. חזור על שלבי הקוד כדי לקבל את שלושת המספרים. חזור על זה שוב עבור הסט השלישי.

החדר הכחול הוא החדר הקשה ביותר ומתקשה יותר ויותר עם מערך הקודים השני והשלישי ככל שהטיימר יורד. אני מציע לשים את האדם עם הזיכרון הטוב ביותר בחדר הכחול לסיבובים המאוחרים יותר, מכיוון שהגז והאויבים מקשים על הצצה לקוד.

שלב 6: הגן עד שנפתח הדלתות

ברגע שהדלת נפתחת, עליכם להביס את מתנגדי ה- AI ואת המל”טים המציפים למקום עד שנגמר הזמן. לזרוק את כל הפצצה שהם עלולים לשתול בתיבת הקוד. יהיה ג’וגנאוט קרוב לסוף.

אתה יכול להתפשט כאן, אבל אלה גלים קשים באמת של חיילי AI ומל”טים. הצוות שלי מצא את זה הכי טוב לנקוט בכיסוי ולהציץ מעל הקופסאות סביב מכונות הקוד ולהיצמד זה לזה, לצפות בזוויות שונות. אחרת, אם מישהו ירד רחוק מדי מהקבוצה, היה קשה להחיות.

ברגע שהטיימר יפוג והדלת פותחת, השלב האחרון הוא שכולם יתקשרו עם הדלת בין תיבת הקוד למכונת הקלט. עכשיו, ניתפת את פרק ה- RAID הראשון של Warfare 2 של Modern.

עונה 1 Reloaded הוסיפה גם נשק חדש. להלן המדריך המלא שלנו לפתיחת רובה התקיפה החדש של צ’ימרה למלחמה מודרנית 2 ו- Warzone 2. אם אתם מחפשים להפיל גרעינים ב- Battle Royale, הקפידו לבדוק את המדריך המלא שלנו לקבלת Nuke ב- Warzone 2.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

קיבלתי טיפ חדשות או רוצה ליצור איתנו קשר ישירות? דוא”ל חדשות@Gamespot.com

כיצד להשיג את קוד דלת הצוללת ב- MW2 Atomgrad Raid

כיצד להשיג את קוד דלת הצוללת ב- MW2 Atomgrad Raid

נכתב על ידי טרן סטוקטון

פורסם ב- 17 במרץ 2023 16:08

  • הקפד לבדוק גם את המסביר שלנו על מכסה הרמה של MW2 עונה 2, המכסה את הכובע המוגבה לעונה השנייה.

כיצד להשיג את קוד דלת הצוללת ב- MW2?

כיצד להשיג את קוד הדלת הצוללת ב- MW2?

במהלך המשימה הראשונה של אטומגרד פשיטה ב MW2, תגיע במהירות לקטע, לאחר שהרגת חבורה של אויבים, שם אתה בחדר בקרה קטן ליד כמה דלתות צוללות. בתוך החדר הזה שתי קונסולות, חבורה של צגים ודלת גיליון מימין שניתן לפתוח באמצעות כפתור אדום.

כדי להתחיל את הפאזל הזה, קבל את אחד השחקנים להיכנס לחדר בצד ימין, ולקיים אינטראקציה עם מסכי טלוויזיה במעגל סגור שם. מכאן הם יכולים לדפדף במצלמות שונות עד שהם נוחתים בחדר חשוך עם כמה מספרים וסמלים המוקרנים על קיר.

במהלך זה, יש לשחקן נוסף להשתמש במסכי טלוויזיה במעגל סגור בחדר הראשי, מהפך דרך עד שהם מוצאים גם חדר עם מספרים וסמלים המוקרנים על קיר.

בזמן ששני השחקנים בודקים את מצלמות טלוויזיה במעגל סגור, על השחקן האחר לתקשר עם הקונסולה בצד שמאל של החדר, עם הצג האדום הקטן בחלקו העליון. נגן זה צריך לקרוא את הסמלים המוצגים בצג אדום זה, ולגרום לשחקנים האחרים את המספרים המתאימים המוקרנים על מסכי טלוויזיה במעגל סגור שלהם.

כיצד להשיג את קוד הדלת הצוללת ב- MW2? לְנַחֵם

ברגע שהשחקנים הבינו את המספרים המתאימים לכל סמל, אחד השחקנים יכול ללכת למכונה מימין לחדר הראשי ולהזין את הקוד. ראוי לציין שהקוד הזה הוא אקראי, ולכן איננו יכולים פשוט לרשום אותו בשבילכם כאן.

לאחר שתעשה את השלבים שלעיל, הרצף הראשון יושלם ותוכל לעשות זאת פעמיים נוספות על ידי חזרה על השלבים. עם זאת, אותו שחקן לא יכול להזין את הקוד יותר מפעם אחת, כך שכל שחקן יצטרך לסובב תפקידים עד שדלתות הצוללות ייפתחו.

זה הכל עבור המסביר שלנו כיצד להכניס את קוד הדלת הצוללת MW2, ועכשיו אתה יודע לפתור את הפאזל הזה במשימת Atomgrad Raid.

אנו מפרקים גם את מסלול ה- MW2 של אתגרי רונין CAMO, ששונו עם עונה 2 טוען מחדש.