CS: ללכת בדרגות ואיך הם עובדים

כל CS: Go Rankes – קבוצת מיומנות

לשחרר את המלא שלך: הבנת מערכת CS: Go Dreging System

CSGO

כ- CS תחרותי: Go Player, הבנת מערכת הדירוג חיונית לקידום הכישורים והמשחקים שלך. במדריך זה אנו מפרקים את מערכת הדירוג של CSGO ומסבירים איך זה עובד.

אם אתה CS תחרותי: Go Player, אז אתה יודע שדירוג זה חלק חשוב מהמשחק. עם זאת, הבנת הדרגות השונות יכולה להיות אתגר עבור שחקנים חדשים. במאמר זה, נסביר את דרגות ה- CS: ללכת ואיך הם עובדים בשידוכים.

מהן דרגות CSGO?

הדרגות ב- CSGO הן דרך למדוד את רמת המיומנות של שחקן תחרותי במשחק. המשחק משתמש במערכת דירוג ELO, המשמשת בדרך כלל בשחמט ובמשחקים תחרותיים אחרים. כל שחקן מתחיל בדרגת ברירת מחדל של Silver L, ודרגתו עולה או יורדת על סמך הביצועים שלהם וניצחונות במשחקים.

איך עובדות דרגות CSGO?

מערכת דירוג CSGO משתמשת בשילוב של גורמים כדי לקבוע את דרגת השחקן. גורמים אלה כוללים את יחס ההפסד של השחקן, ההבדל העגול (ההבדל בין סיבובים ניצחו לסבבים שאבדו), וכוחם של היריבים שעומדים בפני השחקן.

מערכת הדירוג של CSGO מורכבת מ -18 דרגות, המחולקת לשש שכבות. הרובד הנמוך ביותר הוא כסף, ואחריו נובה זהב, מאסטר אפוטרופוס, נשר אגדי, מחלקה ראשונה מאסטר עליון ועליית גלובלית.

כדי להתקדם בשורות, השחקנים צריכים לנצח משחקים. עם זאת, לא מספיק ניצחונות בלבד. הביצועים של הנגן בכל משחק נלקחים בחשבון גם. שחקנים שמופיעים בעקביות היטב במשחקים ידרגו מהר יותר משחקנים שלא.

מערכת דירוג CSGO נועדה להבטיח שהשחקנים יתאימו ליריבים ברמות מיומנות דומות. זה עוזר להבטיח שההתאמות הוגנות ומאוזנות.

דרגות CSGO הן חלק חשוב מהמשחק וחשוב להבין שמערכת דירוג CSGO אינה מבוססת אך ורק על ניצחונות והפסדים.

האם אוכל לאבד את דרגת ה- CSGO שלי?

ראוי גם להזכיר ששחקנים יכולים לאבד את דרגות ה- CSGO שלהם אם הם לא ישחקו במשך תקופה ממושכת. זה ידוע בשם Rank Deca. כדי להימנע מריקבון דרגה, שחקנים צריכים לשחק לפחות משחק תחרותי אחד בחודש.

מערכת דירוג CSGO אינה מושלמת. שחקנים מסוימים עשויים להרגיש שדרגתם אינה משקפת במדויק את רמת המיומנות שלהם, בעוד שאחרים עשויים להרגיש שהם מתאימים באופן לא הוגן עם מתנגדים שהם טובים יותר או גרועים מהם באופן משמעותי. עם זאת, בסך הכל, מערכת דירוג CSGO עושה עבודה טובה להבטיח שההתאמות הוגנות ומאוזנות.

הבנת מערכת דירוג CSGO חיונית לכל שחקן שרוצה לשפר את המשחק שלהם וליהנות מהמשחק עד תום. על ידי הבנת הגורמים התורמים להתקדמות הדירוג ב- CSGO, שחקנים יכולים להתמקד בשיפור כישוריהם ובביצוע בעקביות היטב במשחקים. בסופו של דבר, מערכת דירוג CSGO מסייעת ליצור חווית משחק מהנה ותחרותית יותר לכל השחקנים.

CS: ללכת בדרגות ואיך הם עובדים

למד כיצד לעלות דרך CS: ללכת בדרגות עם מדריך ייעודי זה.

CS: Go Rank

רוצה לעלות דרך CS: ללכת דרגות? בילית יותר שעות ממה שאתה רוצה להודות בטחינה באמצעות התאמות במצב התחרותי של Strike, אבל אף אחד לא באמת יודע בדיוק איך המערכת עובדת. בעוד אנו ממשיכים לדאוג לשורות שלנו ולנצח את שיעורי, Valve לא מסגירים דבר.

תצטרך להשקיע יותר זמן באימוני AIM אם אתה להוט לשפר. אני ממליץ גם לתרגל את מיקומי רימון העשן שלך, וללמוד את האסטרטגיות הטובות ביותר למפות המועדפות עליך. לרוע המזל, CS: מערכת הדירוג של GO אינה מדע מדויק, אך הצלחתי לחפור מידע מהמקורות האמינים ביותר (כולל שסתום) כדי לתת לך מושג טוב יותר כיצד זה עובד. אני כאן כדי לעבור אותך דרך מה ש- CS: Go Rank.

להלן כל דרגות ה- CS: Go:

זו כל דרגה, מקבוצות מיומנות התחרותיות הנמוכות ביותר ועד הגבוהות ביותר.

איך CS: GO RANGS עבודה

כדי להרוויח את הדירוג הראשוני שלך, תצטרך לנצח עשרה התאמות מיקום, בגבול של שניים ביום. אלה מאפשרים זמן למערכת הדירוג של המשחק לקבוע את הקליבר שלך. שים לב ששחקן שלא יוכל לא יוכל לעמוד בתור עם מישהו מדרגת Master Guardian II ומעלה, אלא אם כן תור עם צוות מלא של חמש.

לאחר שזכיתם בעשרת הניצחונות הללו, תקצו לאחת מ -18 קבוצות מיומנות, תלוי בביצועים שלכם. כעת תוכל לשחק במשחקים רבים ככל שתרצה, אך יכול רק לעמוד בתור עם שחקנים תוך חמש דרגות גבוה יותר או נמוך משלך (שוב, למעט קבוצה מוקדמת של חמש).

בהתבסס על הצלחות וכישלונות, הדרגה שלך תותאם בסוף כל משחק, ותקצה לך קבוצת מיומנות גבוהה או נמוכה יותר, במידת הצורך. המכניקה שמאחורי זה עדיין לא ברורה, אך הדרך הבטוחה ביותר לשיפור היא על ידי ניצחון כקבוצה.

לא שחק משחקים לחודש וקבוצת המיומנות שלך תיעלם, ותחייב ניצחון או תיקו להחזיר אותו. שוב, כבר לא תוכל לשחק עם דרגות מעל Guardian Master I עד שתרוויח אותו בחזרה.

CS: Go Rangs Drays

Csgostats, אתר ניתוח עצמאי מספק פירוט של הפצת CS: Go Ranks, ומציג את אחוז השחקנים הפעילים בכל דרגה במשך יום, שבוע או חודש. נתונים אלה נאספים באמצעות התאמות שנדגמו באופן אקראי, ולכן הרחבת תקופת ההיקף לחודש נותנת מושג טוב כיצד התפשטות הדרגות.

במדגם שלמעלה אנו יכולים לראות שרוב השחקנים נמצאים בסוגר נובה הזהב, כאשר כ -34 אחוז מכל השחקנים מציבים כאן. אם הגעת לנשר האגדי, מזל טוב, אתה בעשרת האחוזים הראשונים של השחקנים. למעשה, אתה יכול להיות אפילו גבוה יותר ממה שאתה חושב. טכניקת הדגימה האקראית של האתר פירושה שמכיוון ששחקנים מדורגים גבוהים יותר ישחקו, באופן כללי, את המשחק לעתים קרובות יותר, הם נדגמים באופן לא פרופורציונלי. אבל מה המשמעות של כל דרגה בעצם, ואיך המשחק קובע היכן למקם אותך?

ELO ו- GLICKO-2

באופן לא מפתיע, Valve שמר על שפתיים צמודות להפליא בכל מה שקשור לפעילות הפנימית של משחקיה, מחשש שחלק מהשחקנים עשויים לשחק את המערכת עצמה, ולתעדף את ההתקדמות שלהם על ההצלחה של הקבוצה שלהם. אבל עוד בשנת 2015, עובד שסתום לְהַפְלִיט כי CS: GO ביססה בתחילה את השידוכים שלה על מערכת הדירוג של גליקו-2, אם כי מאז הותאמה ושיפר, וכרוכה בכמה שינויים כבדים.

תיאוריות שחקנים

עוד בשנת 2014, תגמול למשתמש Steam פרסם רשומה ארוכה מהניסיון שלו דירוג חשבונות מרובים. מאז הוא עדכן את המדריך, והודה כי כל הטענות מבוססות אך ורק מתוך עדות אנקדוטאלית משלו, אך זה גורם לקריאה מעניינת ללא קשר. הוא מציע כי הדירוג נקבע על בסיס סיבוב אחר סיבוב, ומתאים את כל השחקנים המעורבים כדי לקבוע מחדש את המנצח הצפוי. שיטה זו יכולה להסביר מדוע שחקנים מדורגים לפעמים במשחק אבוד, בהתחשב בקו התוצאה קרוב.

הסיכוי להופיע זה נמוך ביותר, אך שחקנים מרובים דיווחו על שינויים בלתי צפויים בדרגה – ראה התגובה של Infamous_blue כאן לדוגמא. עם זאת, אלה אינם יכולים לפעול כעדות קשה למערכת סיבוב אחר סיבוב, כגורמים חיצוניים (ה.ז. משחקים קודמים שהוסרו בגלל רמאי שהתגלה) יכולים גם להשפיע על הדירוג שלך במהלך משחק. אירועים חיצוניים אלה נוטים יותר להסביר במיוחד טענות ביזאריות כמו דרכה לאחר ניצחון 16-0.

תגמול גם ממשיך לטעון כי מלבד הניצחון והפסד של הסיבוב, MVPs הם הגורם היחיד שמשפיע על ציון הדירוג שלך. ההיגיון שמאחורי זה והמדריך הגיע מהשימוש בפיקוד הקונסולה, ‘מפתח 1’, שחשף מספר דירוג שהשתנה על סמך סיבובים ו- MVPs. עם זאת, Valve פיזרתי טענה זו, ומאשר כי קבצים המאוחסנים בקצה המשתמש כבר לא משפיעים על CS: Go Rankes. עם זאת, אם MVPs מילאו בעבר תפקיד, יש סיכוי שהם עדיין עושים זאת.

לאחרונה, משתמש reddit dob_bobbs שיתף את מחשבותיו שלו, כיסוי פעולות מערכת הגליקו 2 ומציע כי תנודתיות גבוהה עשויה להגביל את ההפסד או הרווח של נקודות. ההיגיון העומד מאחורי זה הוא שלשחקן עשוי להיות טלאי רע או רצף מזל יוצא דופן, ולא מעיד על המיומנות האמיתית שלו, כלומר זמן לבסס את המגמה יש צורך.

מה שאנחנו יודעים בוודאות

עם תיאוריות מעריצים רבות שצפות סביב, זה יכול להיות קל ללכת לאיבוד ברבית של ניחושים, אבל יש כמה טייקים מרכזיים ממה שנלמד.

מספר רחב של גורמים משפיעים על הדירוג שלך, והכול מאוחסן על ידי שסתום.
“כל החישובים מבוצעים על ידי השידוכים שלנו ופרמטרים מרובים לשידוכים המתארים מערך מדעי של משתני דירוג של שחקן מיוצגים לשחקנים כ [דרגהם]”, רשמו את Vitaliy_Valve בתגובה למדריך של Contribution. לא משנה כמה כריית נתונים טוענת שמישהו טוען, הם לא יכולים לדעת את פרטי מערכת השידוכים. עם מספר משתנים בפועל, עדיף להתמקד בזכייה במשחק מאשר להתווכח על גורמים כמו מי יזכה לנטרל את הפצצה, גם אם מישהו אומר לך אחרת.

ככל ששיחקת יותר משחקים, כך יהיה קשה יותר לשנות את הדרגה שלך.
אופי סטיית הדירוג של גליקו 2 פירושו שככל שתשחקו יותר ברמה מסוימת, כך המשחק יאמין כי הוא קבע את הדירוג המתאים שלכם. עם RD קטן יותר, קפיצות גדולות יותר ב- MMR שלך הופכות לבלתי סבירות. אם ראית אי פעם זרם פופולרי או YouTuber מנסים לדרג חשבון מכסף 1 ל- Global, תבחין שבדרך כלל לוקח זמן רב להתקדם בשלבי הכסף. זה קורה מכיוון שהחשבון הוחלף בכוונה על ידי שחקן שמפסיד משחקים חוזרים ונשנים בכוונה. במהלך תקופה זו, מערכת הדירוג תאמין שהיא השיגה רעיון טוב לדרגה האמיתית של השחקן, ולכן מגיבה לאט לניצחונות הבאים. זה לא אומר שלעולם לא תוכל לטפס שוב על הרמות. בהינתן עבודה קשה ותחרות עקבית עם אלה שמעל לרמתך, ה- RD שלך יתרחב שוב, ויאפשר צעדים גדולים יותר.

הפוגה תפחית את וודאות דרגתך, אך לעתים קרובות מובילה להשפלה.
צא לשחק CS: לכו למשך חודש ותמצאו את קבוצת המיומנות שלכם נעלמה, ותדרוש תיקו או לנצח כדי להרוויח אותה בחזרה. אם תפסיק לשחק יותר זמן, יש סיכוי טוב שתחזור בדרגה אחרת מבעבר. לעתים קרובות הוצע כי MMR מתפרק לאורך זמן כאשר הוא לא פעיל, אך שוב קשה למצוא ראיות לגיבוי זה. הגורם הסביר ביותר להשפלה נובע מעלייה בסטיית הדירוג.

ככל שהיה זמן רב יותר מאז המשחק האחרון שלך, כך המשחק יכול להיות פחות ברמה שלך, מה שאומר שאתה יכול להתאים לך מול שחקנים בעלי טווח מיומנות רחב יותר ממה שהיית בדרך כלל. אם אתה במחצית העליונה של קבוצות המיומנות, יש סיכוי גבוה יותר שתתאים לך מול הנמוכים ממך בגלל מאגר השחקנים הגדול יותר. עם זאת, אם אתה מוצא שהדרגה שלך צנחה, עדיף שלא לדאוג, מכיוון שה- RD המוגבר שלך אמור לאפשר התאוששות מהירה יותר.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

CS: Go Rank

CS: Go Rank

CS: דרגות ללכת הן הבסיס העיקרי לזיהוי רמת המיומנות של מישהו בתוך המשחק. CS: GO הוא יורה מקוון תחרותי בגוף ראשון, ומיליוני אנשים משחקים את זה למטרה היחידה להגיע לדרגה הגבוהה ביותר האפשרית. בין אם זה להתרברב, לסיפוק עצמי, או סתם ליהנות, ישנם אינספור אנשים שתפגשו במשחק שיש להם את המטרה להשתפר בהצעה להגיע לפסגה. אם אתה רק מתחיל ורוצה לשפר את דרגתך, או שיחקתי זמן מה ורוצה להבין באופן מלא כיצד מערכת הדירוג עובדת, מאמר זה יסביר את כל מה שצריך לדעת בפירוט רב ואפילו יספק שיפור בדרגה מסוימת טיפים.

CS: Go Ranks הוסבר 2021: מדריך מלא

CS: GO משתמש במונח ‘קבוצת מיומנות’ כדי לציין את דרגת השחקן במשחק. אם שיחקת שידוכים תחרותיים בעבר, יתכן ששמת לב שבסיום המשחק אתה יכול לראות טקסט על גבי המסך שאומר ‘קבוצת מיומנות’. המשחק מעדכן אותך בדרגה שלך או ‘קבוצת המיומנות’ לאחר כל משחק תחרותי.

כל CS: Go Rankes – קבוצת מיומנות

להלן רשימת CS: Go Rank Rand בסדר גובר מקבוצת המיומנות הנמוכה ביותר לגבוהה ביותר,

כסף

 • כסף i
 • כסף II
 • כסף III
 • כסף IV
 • עלית כסף
 • מאסטר עלית סילבר

זהב

 • זהב נובה i
 • זהב נובה II
 • זהב נובה השלישי
 • אדון נובה זהב

מאסטר אפוטרופוס

 • מאסטר אפוטרופוס i
 • מאסטר אפוטרופוס השני
 • Master Guardian Elite
 • מאסטר אפוטרופוס מכובד

אגדי

 • נשר אגדי
 • מאסטר הנשר האגדי
 • אדון עליון מהשורה הראשונה
 • האליטה העולמית

בסך הכל ישנם 18 CS: Go Ranks או קבוצות מיומנות המסווגות באופן נרחב ל -4 רמות – כסף, זהב, אפוטרופוס מאסטר ואגדי. עכשיו, בואו נראה כיצד תוכלו להגיע לשורות אלה במיוחד האליטה הגלובלית.

CS: Go Rank

איך להשיג CS ראשונה: Go Rank

CS: דרגות ללכת משמשות לקביעת המיומנות של השחקן במשחק, כמה טוב לשחקן הם באמת. זה עוזר בהפרדת השחקנים, כך שכולם יוכלו ליהנות לשחק בקבוצות המיומנות שלהם ולנוע למעלה או במורד הסולם, תלוי בביצועים שלהם.

הרעיון הבסיסי הוא שאם אתה מפסיד משחקים אתה מדרג ואם אתה מנצח משחקים אתה מדרג. אבל במציאות הדברים קצת יותר מסובכים מזה. כשאתה מבין איך CS: Go Rank.

אבל לפני שאתה הולך הלאה צריך תחילה להרוויח את הדרגה הראשונית או הראשונה שלהם. לשם כך תצטרך לזכות ב -10 התאמות מיקום תחרותי כדי לאפשר למערכת לאמוד את הביצועים שלך על מדדים שונים, ולתת לך קבוצת מיומנות התחלה מתאימה. זכור את הנקודות הבאות לפני שתתחיל לצאת:

  המשחק יגביל אותך ל -2 ניצחונות ביום במהלך משחקי המיקום שלך. הסיבה לכך היא שמערכת הדירוג זקוקה לזמן כדי לכייל את הדירוג הראשוני שלך כראוי.

לאחר שתשלים את 10 הניצחונות שלך, המשחק יקצה לך דרגה בין סילבר I למאסטר הנשרים האגדי. עכשיו לאחר שזכית לדרגה הראשונית שלך, אתה יכול עכשיו:

  לנצח יותר משני משחקים ביום.

עכשיו לאחר שזכית בדרגה שלך, זה יותאם לאחר כל משחק תחרותי שאתה משחק. תוקצה לך דרגה גבוהה יותר או נמוכה יותר לאחר קבוצה של ניצחונות או הפסדים. כך בעצם אתה משפר את הדרגה שלך, על ידי ניצחון במשחקים תחרותיים יותר ואז מפסיד. עם זאת, התהליך שמאחוריו הוא תעלומה ולמען האמת די מסובך.

איך CS: Go Ling Dreging System עובד

איך בדיוק CS: לכו לחשב מתי לדרג שחקן למעלה או למטה?

האמת, Valve לא פרסמה בפומבי את המידע הזה. המפתחים אפילו לא סיפקו הסבר ברור כיצד הדברים כמו ביצועים אישיים, זוכים בפסים וגורמים כאלה אחרים משפיעים על דרגתו של שחקן, גם ראשוני וגם אחר כך.

הדבר הקרוב ביותר להסבר בכל מה שקשור לאופן שבו מערכת CS: Go Dreging עובדת הוא תגובה של ‘U/Vitaliy_valve’ (עובד שסתום) לפני 6 שנים לפוסט Reddit על ‘מדריך לדירוג CS: Go’ ‘. עובד השסתום אמר,

“מערכת הדירוג התחרותית של CS: GO התחילה עם רעיונות המבוססים על מודל הדירוג Glicko-2 ושיפר לאורך זמן כדי להתאים טוב יותר ל- CS: Go Player Base. כל החישובים מבוצעים על ידי השידוכים שלנו ופרמטרים מרובים לשידוך המתארים מערך מדעי של משתני דירוג של שחקן מיוצגים לשחקנים כקבוצת המיומנות שלהם. אתה אמור להיות מסוגל למצוא מאמרים במערכות דירוג הכוללות תנודתיות דירוג ודירוג סטיות באופן מקוון כדי לקבל מושג טוב יותר מדוע לא ניתן לייצג את פרמטרי השידוך התחרותיים המורכבים שלנו כערך מספרי אחד.”

CS: דגם לדירוג GO – מה זה Glicko -2?

מערכת הדירוג Glicko-2 היא שיטה להערכת כוחו של השחקן במשחקי מיומנות. בעיקרון, במקום לעקוב אחר מספר יחיד (למשל 1000) כדי לזהות את המיומנות של שחקן כמו במערכת הדירוג מבוססת ELO, Glicko -2 עוקב אחר שני גורמים – הדרגה וסטיית הדירוג.

הדרגה היא מספר נסתר המכונה גם MMR (דירוג התאמה) וסטיית הדירוג מייצגת עד כמה מדויק ה- MMR של השחקן מדויק. סטיית דרגה גבוהה יותר פירושה שהמערכת פחות בטוחה בדרגתך והדבר מביא לשינויים תכופים יותר בדרגה שלך.

העובדה ששני גורמים שונים יחד משפיעים על דרגת או רמת המיומנות של שחקן הופכת את Glicko-2 למערכת דירוג יעילה יותר, ואם CS: מערכת דירוג GO מבוססת עליה, אנו יכולים לסיים כמה דברים שיכולים לעזור בשיפור הדירוג שלך.

CS: Go Rank

כיצד לשפר את CS: Go Rank

מכיוון שמערכת הדירוג CS: GO מבוססת ככל הנראה על הרעיון של מערכת הדירוג Glicko-2, אלה הם כמה גורמים שעליכם לזכור כשמנסים לשפר את ה- CS שלכם: Go Rank.

 • ככל שתשחקו יותר משחקים באותה קבוצת מיומנות, כך קשה יותר לדרג או למטה.

זה נובע מאופי סטיית הדירוג. כשאתה משחק ללא הרף משחקים נגד אנשים שסביב זהה לדרגה שאתה בלי להשתפר, סטיית הדירוג שלך תגדל. כתוצאה מכך, מערכת הדירוג תאמין שה- MMR שלך מכויל במדויק ובהמשך ה- MMR יתאים פחות. אז תצטרך לנצח יותר משחקים ולשחק קשה יותר כדי לשפר את הדירוג שלך.

כדי להימנע מכך כשאתה מתחיל לראשונה, עליך לתרגל את הכישורים הבסיסיים האלה לפני שתלך היישר למשחקים התחרותיים.

 1. מַטָרָה – אתה יכול להתאמן במפות AIM, אני ממליץ על המפה המפורסמת AIM Botz.
 2. תְנוּעָה – להבין איך השחקן שלך נע סביב המפה.
 3. כַּלְכָּלָה – להבין את הכלכלה של הצד CT וגם T.
 4. ידע מפה – למד תחילה את ההתקשרות הנפוצות ואז למד לאט לאט את כולם.
 5. תוֹעֶלֶת – למד שימוש בסיסי ושירותים בסיסיים.

CS: Go Rank

 • הורג לבד לא יעזור לך לדרג.

גורמים רבים ושונים נכנסים לחישוב ה- MMR שלך המשפיע ישירות על דרגתך, ותוכל לנסות הכי קשה לברר את המידע המדויק, אך סביר להניח שלא תמצא דבר. עם זאת, יש דבר אחד שאתה יכול לעשות כדי להבטיח את הדירוג וזה לנצח את המשחק.

כדי להשיג זאת, אולי תרצה להנחיל את ההרגל של עבודת צוות על ביצועי סולו. שחק יותר באופן אובייקטיבי כדי לוודא שהניצחון הסיבוב מובטח ועל כך יתכן שתצטרך להקריב כמה קרבנות לפעמים.

איך לבדוק את ה- CS שלך: ללכת לדרג

אתה תמיד יכול לבדוק את ה- CS שלך: ללכת לדרג על ידי ביצוע הצעדים הקלים האלה,

 1. השקת CS: GO.
 2. העבירו את העכבר לצד ימין של המסך.
 3. התפריט של סרגל הצד יתרחב.
 4. אם יש לך דרגה זמינה, תראה אותה כאן.

CS: Go Rank

טיפים לקבלת CS ראשוני גבוה: Go Rank

אלה כמה טיפים שעליכם לזכור אם אתם רוצים דירוג התחלה ממש טוב.

  קדימה היא קיצור דרך למטרה טובה.

תרגול לפני האמצע שלך פירושו שיפור מיקום ה- CrossHair שלך. אם אתה מתאמן מספיק, סביר להניח שה- CrossHair שלך יצביע על המקום הנכון כשאתה עומד להציץ זווית. זה ייתן לך יתרון מסיבי מכיוון שתצטרך להקדיש פחות זמן להתאמת ה- CrossHair שלך.

השירות יכול להיות שימושי מאוד במצבים רבים ושונים. תצטרך לעשות כמה מלומדים משלך מתי ואיפה להשתמש ברימונים שונים. אם אתה לא טורח להבין את התרחישים השונים של מתי להשתמש ברימונים, עדיף שתוכל להשתמש בהם בכלל, מכיוון שאתה יכול להיענש על ידי יריביך או שבסופו.

אף פעם לא מאוחר מדי לתרגל את המטרה שלך, בין אם רק התחלת או שאתה כבר גלובלי. שחקנים ברמה הגבוהה ביותר מתאמנים על מטרתם כל הזמן. תצטרך להתנסות בהגדרות המשחק שלך כמו רגישות, רגישות סקופית ולאחסן את כולם כחלק מאפשרויות ההשקה שלך.

השימוש באוזניות או באוזניות הוא חיוני במשחקים מקוונים תחרותיים. היכולת לשמוע צעדים של אויב, סיכות רימון וטענות מחדש היא חיונית לכל נגן CS: GO שמנסה לשפר את דרגתו.

השתמש בקול במשחק או בצ’אט כדי להעביר מידע כמו מיקומי אויב ובריאות. להיות ידידותי גם עוזר לצוות שלך הרבה.