CS: GO ו- CS2 דרגות

הכל על דירוג CS ו- CS2 Premier.

כל דרגות CSGO: מערכת דירוג שידוכים הסבירה ואיך לדרג

שסתום

CS: GO, כמו הרבה משחקים תחרותיים אחרים, יש מערכת מדורגת ששחקנים יכולים לטחון כדי להגיע לשורות הראשונות. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על דרגות בשבילה נגדית: פוגענית גלובלית, איך לדרג ואיך נקבע הדרגה שלך.

דירוג ב- CS: GO היא לא משימה קלה. יש בסך הכל 18 דרגות, אם כי אתה יכול להיות ממוקם איפשהו באמצע לאחר משחקי המיקום שלך, מדלג על כמה דרגות. בניגוד לקלעים פופולריים כמו Valorant ו- Rainbow Six Sieg.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אם אתה תוהה איך מערכת הדירוג עובדת ומה הדרגות לסט-סטרייק: פוגעני גלובלי, אל תדאג-יש לנו את כל המידע שאתה צריך לדעת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

תוכן

 • כל דרגות ה- CSGO
 • הסבר מערכת דירוג
 • גורם אמון

תמונה של כל הדרגות ב- CS: לך

דירוג לאליטה גלובלית דורש התמדה וסבלנות קשה.

כמה דרגות יש ב- CS: לך?

כפי שהזכרנו קודם, למשחק יש בסך הכל 18 דרגות התחיל מ כסף 1 לאליטה הגלובלית. רמת המיומנות של חברי הצוות והמתנגדים שלך צריכה לעלות עם כל דרגה. שחקנים רבים מעדיפים גם לשחק בשרתים FaceIT במקום זאת, שיש לה מערכת דירוג משלה עם 10 רמות, נפרדות לשידוך של Valve.

המאמר נמשך לאחר המודעה

להלן סקירה של כל הדרגות ב- CS: עבור בסדר עולה:

דימוי של טרוריסט מ- CS: לכו

גורם אמון טוב עובר דרך ארוכה ב- CSGO תחרותי.

גורם אמון ממלא גם תפקיד מרכזי

בשנת 2017, Valve הציגה מערכת המכונה “”גורם אמון“. זה עוזר להתאים לשחקנים על סמך ההתנהגות שאתה מציג במשחקים. המשמעות היא שככל שאתה פחות רעיל במשחקים, אתה צריך לקבל חברי צוות ויריבים עם רמת גורם אמון דומה וחיובי.

המאמר נמשך לאחר המודעה

שסתום לא חשף את הפרטים המדויקים, אך גורמים מסוימים מלבד ההתנהגות נספרים גם כמו שלך גיל חשבון קיטור וכן שעות שעברתם ב- CS: לכו. זה ישים רק כשאתה לא בערימה של חמישה איש.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אז הנה לך את זה – זה כל מה שאתה צריך לדעת על דרגות ואיך המערכת עובדת ב- CS: לך. למידע נוסף על המשחק, הקפד לחקור כמה מהתכנים והמדריכים האחרים שלנו:

CS: GO ו- CS2 דרגות

להלן רשימת CS הכוללת של CS כל הדרגות ב- CS: צאו לשידוכים, כל הדרגות ב- CS2 Premier ומידע אודות דירוג CS.

כלול להלן הוא גם CS: חלוקות הדירוג של GO. נתוני אחוז הדירוג שלנו מתעדכנים אוטומטית בכל שעה. לחץ על שם דרגה כדי להציג מידע נוסף, כולל שמות אחרים שנקראים, כמה זה טוב ועוד.

קבוצת הדירוג שמכילה כיום את הכי הרבה השחקנים ב- CS: Go Is Gold Nova III.

 • דרגות CS2
 • איך מערכת הדירוג עובדת
 • כל הדרגות ברשימה
 • חלוקת דרגה
 • CS2 Premier Leaderboards

כל דרגות CS: Go & CS2

ראה אילו דרגות עברת!

כסף

כסף I CS: ללכת לדרגה

כסף i

סילבר II CS: GO RANK

כסף II

סילבר III CS: GO RANK

כסף III

סילבר IV CS: GO RANK

כסף IV

CS Elite Silver: Go Rank

עלית כסף

Master Master Master CS: Go Rank

מאסטר עלית סילבר

נובה זהב

Gold Nova I CS: Go Rank

זהב נובה i

Gold Nova II CS: Go Rank

זהב נובה II

Gold Nova III CS: Go Rank

זהב נובה השלישי

Gold Nova Master CS: Go Rank

אדון נובה זהב

מאסטר אפוטרופוס

מאסטר אפוטרופוס I CS: GO RANK

מאסטר אפוטרופוס i

Master Guardian II CS: Go Rank

מאסטר אפוטרופוס השני

Master Guardian Elite CS: Go Rank

Master Guardian Elite

מאסטר אפוטרופוס מכובד CS: Go Rank

מאסטר אפוטרופוס מכובד

ארבע המובילות

נשר אגדי CS: Go Rank

נשר אגדי

אגדי נשר מאסטר CS: Go Rank

מאסטר הנשר האגדי

מאסטר עליון CS CS: Go Rank

אדון עליון מהשורה הראשונה

CS Elite Global: Go Rank

עלית גלובלית

כיצד משתנים הדרגות ב- CS2

הכל על דירוג CS ו- CS2 Premier.

אם עוד לא שמעת, יש עדכון גדול שמגיע ל- CS: לך. למעשה, העדכון כל כך גדול, המפתחים מסווגים אותו כמשחק חדש בפני עצמו: Counter-Strike 2. CS2 מביא שיפורים מאסיביים למנוע המשחק, גרפיקה וכמובן. מערכת הדירוג. אבל מה בדיוק משתנה? למטה הסברנו.

דרגות שידוכים CS2 (תחרותיות)

18 דרגות השידוכים שכולנו התאהבנו לא הולכים לשום מקום. אז אם עדיין לא פגעת באליטה העולמית, CS2 לא מתכוון לסכל את הסיכויים שלך, אבל יש שינוי אחד גדול להיות מודע אליו: כעת מוקצים דרגות שידוכים למפה. זה אומר שבאופן תיאורטי, אם היית משחק הרבה מפה אחת (והיית ממש טוב), אתה יכול להיות עילית גלובלית על זה אבל כסף אני על מפה אחרת שאתה לא משחק הרבה או באמת רע בזה.

באשר למערכת הדירוג הבסיסית, איננו יכולים להיות בטוחים כי אלגוריתם ה- ELO לא השתנה. אפילו המידע שמפתחי CS2 נותנים לנו יכול להשתנות לפני השחרור, או להחמיץ במכוון פרטים חשובים כדי למנוע מאנשים “משחק” את המערכת. המשמעות היא שלמרות שכל הדרגות מכסף I לאליטה העולמית יישארו ב- CS2, הדירוג למעלה ולמטה יכול להיות הרבה יותר קל – או קשה יותר – תלוי בשלל גורמים חדשים. בהתחשב עד כמה שסתום זהיר היה עם הפעלת שינויים וקבלת משוב קהילתי, אנו די בטוחים שהם ישקלו בכך בפירוט ויוודאו שהשינויים (אם בכלל) הם לטובה.

שידוך Premier CS2

CS2 Premier הוא סוג חדש של שידוכים תחרותיים שנועדו להיות יותר – מחוסר מילה טובה יותר – תחרותית. בצורה הדומה לפלטפורמות כמו FaceIt, ולא לתור למפה ספציפית, יוקצו לך חברי צוות ואז תתחלף (עם הצוות האחר) כדי “לאסור” מפות. המפה שתשחק עליה היא המפה האחרונה שתישאר לאחר שאסרו על כל המפות האחרות.

Premier Counter-Strike 2 אין את דרגות 18 CS: Go Classic. במקום זאת, יש לו ציון חדש שלכמה תיאור. זה נקרא “דירוג CS”, הסברנו קצת יותר על זה להלן.

מהו דירוג CS?

דירוג CS הוא “מערכת הדירוג” החדשה של CS2 (i.ה. כמה טוב אתה) בשידוך מוביל. במשחקים אחרים מכונה MMR, הקצר ל”דירוג שידוכים “וידוע יותר בקהילה CS כ- ELO. במילים פשוטות, זה מספר שעולה אם אתה מנצח ומטה אם אתה מפסיד. ככל ש”דירוג ה- CS “שלך גבוה יותר, אתה טוב יותר. כמו דרגות במדעי המחשב: לכו, תקבלו יותר דירוג CS אם תנצחו קבוצה שיש לה דירוג כולל גבוה יותר מהקבוצה שלך, ותאבד יותר אם לקבוצה שלך יש דירוג כולל גבוה יותר מהאופוזיציה.

ישנן שבע “דרגות” המוקצות על סמך דירוג ה- CS שלך. אלה מכתיבים איזה צבע הציון שלך מופיע כמו במשחק. להלן הסוגריים הנוכחיים לדירוג CS:

 • נפוץ (אפור) – 0 – 4,999
 • לא שכיח (כחול בהיר) – 5,000 – 9,999
 • נדיר (כחול) – 10,000 – 14,999
 • מיתי (סגול) – 15,000 – 19,999
 • אגדי (ורוד) – 20,000 – 24,999
 • עתיק (אדום) – 25,000 – 29,999
 • יוצא דופן (צהוב) – 30,000+

אם לא שיחקת הרבה CS2, המספרים שלמעלה כנראה לא מתכוונים לך הרבה. אז לצורך ההקשר, נכון לעכשיו יש רק 10-15 שחקנים עוֹלָם שיש להם את הדירוג הלא שגרתי, קצת יותר ממאה שיש להם עתיקים, ובין 1,000 ל -2,000 שיש להם אגדים. די אם נאמר, הסוגריים המובילים בפרמייר CS2 הם הרבה יותר יוקרתיים מהסוגריים המובילים של שידוכים תחרותיים של CS2 (i.ה. SMFC, Elite Global וכו ‘).

למרות שאין דרגות כמו Gold Nova או Eagle Legendary בשידוך פרמייר, היחיד הבדל אמיתי בין דירוג CS לשורות CS רגילות הוא שאתה רואה מספר במקום שם דרגה. בשידוכים רגילים, יש מספר נסתר – “האלו” שלך – שמתאים לדרגה. אז אם ה- ELO שלך הוא 2,000 – 2,500, אתה יכול להיות בקטגוריית נובה הזהב, אבל לא היית יודע את זה מכיוון ש”האלו “שלך לא מוצג לך לעולם.