Cyberpunk 2077 כנופיות, תאגידים וסיעות

הג’ונגל הבטון – עבור בעלי החיים, זה לא רק מטאפורה יומרנית. מהשתלים ההורמונליים שלהם, המעוררים חיה ועד אהבתם ללחימה ברחוב, בעלי החיים אובססיביים לצד הפראי של טבע האדם.

Cyberpunk 2077: כנופיות העיר הלילה

Cyberpunk 2077 כנופיות וסיעות

עיר לילה בסייבר פאנק 2077 היא לא רק יעד תיירותי יפה, זה גם שדה קרב. העיר היא ביתם של אינספור כנופיות וסיעות כל הזמן הלוחמות על דשא, אמצעי מניעה. בעיקרון כל מה שהם מתחשק לכיסו של מישהו אחר ולהכניס את שלהם.

כל כנופיה בעיר לילה היא ייחודית, עם כל דבר, החל ממורשת משותפת ועד שינוי גוף קיצוני המאחד אותם.

במהלך המסע של V ב- CyberPunk 2077, ההחלטה כיצד להשתמש באסטרטגית לנצל את הכנופיות בעיר היא חשובה ביותר.

מה אתה מוכן לעשות כדי להשיג את מה שאתה צריך? למי אתה מוכן לעזור? לִשְׂכּוֹר? מי אתה מוכן להרוג? כל הבחירות הללו יוצגו בפניכם ב- CyberPunk 2077.

להלן מדריך לכל הכנופיות שתוכלו להיתקל בהן ברחבי מחוזות נייל סיטי, כולל פרברי הבדלנדס:

Cyberpunk 2077 כנופיות, תאגידים וסיעות

תאגידים, כנופיות וסיעות בסייבר פאנק 2077, טייגר טופר, ה- MOX, כנופיית הרחוב השישי, ולנטינוס, מאלסטרום, בנים וודו, בעלי חיים, ורייטס ואחרים.

כנופיות בסייבר פאנק 2077

מיקום הכנופיות ב- CyberPunk 2077 - Cyberpunk 2077

מיקום הכנופיות ב- CyberPunk 2077

טפרי טייגר

עיר לילה היא כור היתוך של תרבויות ואתניות, אם כי כאשר היא מגיעה הדמוגרפיה האסיאתית שלה, ההשפעה הסינית והיפנית אינה ניתנת לטעות – וכך גם טפרי הטיגר.

ככנופיה טפרי טייגר הם מאורגנים היטב, יעילים ומוכשרים-אך גם בלתי צפויים. ההחלטות העסקיות שלהם הן רציונליות גרידא, אך כשמדובר באויביהם או לחבר כנופיה לא נאמן, השיטות שלהם יכולות להיות מזעזעות.

טפרי טייגר פועלים בעיקר מג’פנטאון, סין הקטנה, קבוקי וצ’רטר היל. מקור ההכנסה העיקרי שלהם הם מועדוני לילה, בתי קזינו וסורגי מוח מוחיים. אזרחי לילה אוהבים לבלות – אף כנופיה אחרת לא יודעת לנצל את זה יותר טוב מהטיגרים.

המוקס

הכנופיה הצעירה ביותר שהוקמה בעיר הלילה. ראשיתו מתוארכת לשנת 2067 כאשר רצח עובד מין עורר מהומות שנמשכו ימים. החבורה שנוצרה מהמפגינים משכה רבים אחרים לשורותיה במשך שנים אחרי.

ה- MOX הוא צוות מוטורי של עובדי מין נוכחיים ושעבר לשעבר, פאנקיסטים, פריקים וכל מיני מנודים.

המטה העיקרי של החבורה הוא הבר של ליזי, מועדון מוח המשמש כמקור ההכנסה העיקרי של MOX.

האסתטיקה של החבורה מאופיינת בקיטש אגרסיבי, צבעים רועשים, פלסטיק ולטקס.

כנופיית רחוב 6

לאחר מלחמת התאגידים הרביעית, נותרו מספר גדול של חיילי קריירה ללא משרות או לקוחות פוטנציאליים – המפזרים שבהם הקימו את כנופיית הרחוב השישי. לא רק שהם מתהדרים בוותיקים בשורותיהם, אלא גם קציני משטרה לשעבר, סוכני ביטחון תאגידי לשעבר ו”אזרחים “שעברו קורס התרסקות בהכשרה קרבית-כולם וכל מי שרוצה להביא סדר לעיר הזו.

הסוף מצדיק את האמצעים, והאמצעים בדרך כלל כוללים שוד, סחיטה, התמודדות עם נשק וגניבת מכוניות. הדשא העיקרי שלהם נמצא בארויו, אך ניתן למצוא גם מוסכים ובסיסי הפעולה של רחוב 6 באזורים אחרים בעיר.

ולנטינוס

אפודים רועשים, כלי סייבר מזהב נוצץ, תכשיטים כבדים, קעקועים של סנטה מוארטה וישו מלברדה – תקשו לטעות בוולנטינו כשראית אחד אחד. בהשראת תרבות צ’יקנו, הסגנון האקספרסיבי שלהם גורם להם להיראות כמו משהו ישר מתוך בריו מקסיקני. אבל אם אתה מסתכל מקרוב, תראה מישהו יכול להצטרף לחבורה, לא משנה הרקע או האתניות שלו.

ולנטינוס הם טריטוריאליים בהחלט, פועלים בהיווד. הם קשורים לקהילה המקומית על ידי קשרי חברות כמעט משפחתיים – ועל ידי Biz. הוולנטינוס מנהלים עסקים משפטיים לחלוטין כמו מסעדות, מועדוני לילה וחנויות רכב, אך כולם חזיתות עבור האחרות, מלוכלכות יותר של הלבנת הון, הברחת כלי רכב או אקדחים גנובים, סחר בבני אדם ולוחמת כנופיות.החברות של ולנטינוס לא יסולא בפז – והיא תעקוב אחריך לקבר. אז אולי תרצו לחשוב פעמיים לפני שתרכב איתם.

מְעַרבּוֹלֶת

כנופיה השולטת במחוזות ווטסון ובמחוז התעשייה הצפוני (NID). אתה יכול לזהות אותם בקלות על ידי לוחיות הפנים המאיימות שלהם ושתלי אופטי עוינים, מה שלא רק מעיד על שיוך הכנופיה שלהם אלא גם על הפטישציה שלהם על כלי רשת וסייבר -השפלה.

כשמסתכלים על Maelstrom, אתם עשויים לחשוב, “עכשיו אלה כמה חלוצים נועזים של הטרנסומניזם.”אם הם רק היו בודקים את גבולות גוף האדם על עצמם, היית צודק. למרבה הצער, הם גם אוהבים לערוך “ניסויים” על אלה המצערת מספיק כדי לחצות את דרכם. MAELSTROM ידוע בהוצאות להורג אכזריות וציבוריות במיוחד – שלב את זה עם ייצור מוח לא חוקי וסגנון לחימה מאני וקיבלת לעצמך כנופיה עם מוניטין כלהקת מטורפים על סף CyberPsychosis. האלת. וככל שיש יותר שמועות, כך ייטב.

בנים וודו

חבורה מסתורית של נטרוננרים שבסיסה בפסיפיקה. נערי הוודו מקיימים את עצמאותו של המחוז ומשמשים כמנהיגי הקהילה האיטי של האזור בעיקר. שמועות מבשרות מסתובבות על הכנופיה – מי שיודע עליהן ביותר הוא נטרנרים מ- Night City (לכל הפחות הם יכולים להכיר בנגיף בנים של וודו כשהוא מכה במערכת שלהם) וסוכני NetWatch, שבמשך שנים מנסים לחסל אותם – כמובן, ללא הצלחה.

בעלי חיים

בניגוד לכנופיות עיר אחרות, לבעלי החיים אין טריטוריה מוגדרת. אתה יכול למצוא אותם כמעט בכל מקום, אבל. אתה יודע, זה לא כמו שאנשים יוצאים לחפש אותם. בעלי החיים אינם כנופיה ריכוזית, הם מחולקים לקבוצות קטנות יותר המובילות על ידי זכרים או נקבות עצמאיות “אלפא”.

הג’ונגל הבטון – עבור בעלי החיים, זה לא רק מטאפורה יומרנית. מהשתלים ההורמונליים שלהם, המעוררים חיה ועד אהבתם ללחימה ברחוב, בעלי החיים אובססיביים לצד הפראי של טבע האדם.

כוחם הגופני והמיומנות באומנויות לחימה שונות (ובגודל העצום שלהם בלבד) הופכים את בעלי החיים למאבטחים והסדרנים האידיאליים למועדונים וברים. חוץ מזה, בעלי החיים ידועים בזכות הקטטות הבלתי חוקיות שלהם, חטיפת הובלות והתמכרותם למיץ, קוקטייל הורמון ביתי משלהם.

אלדקלדוס

אחת המדינות הוותיקות ביותר של נוודים שהוקמה על ידי חואן אלדקאלדו, שנלחמה במלחמה חסרת רחמים בקצה הזנב של שנות התשעים נגד פסק הדין של לוס אנג’לס. הוא הקים את “שעון השכונה”, שמספר חמשת אלפים אנשים עד שעזב את העיר והיה ידוע בדגש על ערכי המשפחה, בשמו חואן השיק את התקוממותו נגד משטרה לא יעילה ותקשורת מושחתת.

האלדקאלדוס מורכבים כיום מכמה עשרות משפחות הפרושות ברחבי אמריקה שנמצאות כל הזמן בתנועה.

רייטס

קודי הנוודים הראשונים והחדשים מרחיבים את הסיבות השונות שאתה עלול לגורש מהמשפחה שלך, כולל “שתף עם אחרים בשבט שלך” או “אל תשמור בעצמך מה שעשוי לעזור לאחר בחמולה שלך.”לקרוא את המסמכים האלה היום, קשה להילחם בתחושה שהם נכתבו בתקופות שונות ומאושרות יותר. בימינו נודים גורשים לעתים קרובות יותר ממשפחותיהם בגין רצח או אונס בן משפחה עמית, סחר בבני אדם, הרעלת אספקת המים או בגידה של השבט. ויש לנו מילה לאותם נוודים: הרפן שיב.

לאחר שהודחו, מרבית הראפנס עדיין שומרים על אורח חייהם הנוודי. הם יוצרים קבוצות גדולות יותר על הכביש, אך איש אינו מכנה את הקבוצות האלה למשפחה – אפילו לא בצ’ק. Raffen Shiv משחרר את הדלנדס, מארב מטיילים חסרי חשד, שיירות קורפו או אפילו – ובמחנות נווד אחרים – מחנות נווד אחרים.

חבורת ראפן שיב אפילו התגבשה מחוץ לשערי הלילה: הווריטים. הם מסודרים היטב, יעילים ומוכנים לעשות הכל. אחרי הכל, כמו כל הרפנס, לא נותר להם מה להפסיד.

נבלות

אתה יכול לקרוא להם Graverobbers אלמלא העובדה שהם אף פעם לא מחכים לגוף שיגיע לבית הקברות ולא כדי שיהיה ממש מת. הרחפנים מתמחים ברכישת שתלים באיכות גבוהה. בכל אמצעים הדרושים. אם יש לך טכנולוגיה שהיא יקרה כמו אחוזה בגודל בינוני בצפון אוק, אתה מבקש צרות. לכן אתה רוצה לוודא שהשתלים האלה יכולים לעשות את עצמם מועילים בסמטה חשוכה וגשומה, או שצוות הטראומה הזה יבוא בשבילך במקום בחור מוצל למראה עם תיק שחור ומבטא מזרח אירופי עבה.

תאגידים בסייבר פאנק 2077

במחצית האחרונה של המאה ה -21, תאגידים הם בהירות פיננסיות בינלאומיות – Megacorporations. יש להם מטרות פוליטיות משלהם, אפילו מנהלים סכסוכים פתוחים פחות או יותר נגד התחרות. אין זה מוגזם לומר שתאגידים הם מה שמעצב את המציאות והחיים של אדם רגיל. פשוט תסתכל סביב. כל חפץ בביתך ירד קצת פס ייצור במפעל השייך לאחד המג’אקורפים. אחד אחר מספק חשמל לביתך, כך שתוכל לצפות בחדשות טלוויזיה בערוץ של קונגלומרט מדיה, אשר בתורו יש תאגידים כרוב בעלי המניות שלה. כל מה שאתה שותה, אפילו במידה מסוימת באוויר שאתה נושם – הכל בא מדאגות גלובליות. גם אם אינך מודע לכך באושר, התאגידים עדיין משפיעים על כל היבט בחייך. הם בהישג ידך. אה – האצבעות האלה הן כרום? איזה יצרן? בְּדִיוּק.

תאגיד Arasaka

תאגיד Arasaka הוא ה- Megacorp המפקח ביותר בעולם. מקורותיה מתוארכים לאמצע המאה העשרים כאשר סאבורו אראסאקה הצעיר ירש את החברה המתהווה של אביו, והפך אותה למנהיג עולמי בביטחון. כיום תאגיד Arasaka ידוע כענק ייצור נשק שהיו ידיים בסכסוכים צבאיים בכל היבשות. בשל ההתקדמות האחרונה בטכנולוגיה וההון הבלתי מוגבל לכאורה של החברה, Arasaka מוכן להשיג את יעדיה הפוליטיים בקנה מידה אדיר. חייליו וסוכניו של אראסקה ידועים לא רק בגלל הכשרתם המצוינת, אלא גם בגלל נאמנותם האיתנה לערכים התאגידיים ולמנכ”ל סאבורו אראסקה עצמו, שלמרות גילו המתקדם ממשיך לשלוט בתאגיד עם אגרוף ברזל. אפילו דיונים על תוכנית ירושה חייבים להישמר ללחישה, מכיוון שאיש לא יעז להטיל ספק בגלוי בסמכותה של אימפריית הנשק הגדולה בעולם. כמעט אף אחד.

מיליטק

חימוש בינלאומי מיליטק הוא אחד התאגידים הגדולים והחזקים ביותר בעולם. הם ידועים בעיקר ב- NUSA על תמיכתם בממשלה הפדרלית, הם מספקים גם כוח אדם ונשק למשטר, כולל כלי נשק והילוך צבאי מומחה. חוזהו של מיליטק לנוסה שנוי במחלוקת בכמה מעגלים פוליטיים: מיליטק הואשם כי ניסה ליצור מונופול, ואילו הקשרים הברורים בין מנכ”ל מיליטק לשעבר לבין נשיא נוסה נוסה רוזלינד מאיירס ובוועדת התאגיד רק החמירו את התאגידים והדיפלומטיים של התאגידים רק מחמרים את התאגידים והדיפלומטיים של התאגידים והדיפלומטיים רק רק תאגידים ודיפלומטיים בלבד רק רק רק רק רק רק רק רק רק רק רק רק רק רק רק בלבד, רק רק רק רק רק רק “.

מיליטק פועלת גם במגזר הפרטי, ומספקת אבטחה כמו גם שירותי לחימה הגנתיים ופוגעניים. התאגיד מציע ללקוחות את הציוד העדכני ביותר, צוות מיומן וסוכנים מאומנים ומאובזרים כדי לבצע את העבודה. בנוסף, ה- Megacorp מפתחת ומייצרת גם נשק משלו, מל”טים, שתלים, ואפילו כלי רכב המתאימים לקרב יבשתי, אוויר וים.

קאנג טאו

קנג טאו היא חברה סינית ואחת מיצרני הנשק הגדולים בעולם. כבר שנים, קנג טאו הפך יותר ויותר למתחרה ראוי עבור Arasaka על ידי הצגת כמה מהטכנולוגיה המדממת ביותר שהשוק ראה אי פעם. ה- Megacorp עולה בעקביות על הוצאת לקוחות לכלי נשק וציוד איכותיים המתאימים לצרכים צבאיים וגם צבאיים כאחד. אך הבולטת ביותר, קנג טאו מוכר באופן נרחב בזכות ההתמחות שלה בפיתוח, פטנט וייצור של מערכות נשק ונשק מהשורהונית החכמה. בשוק נישה זה הם ללא שווים.

Biotechnica

Biotechnica הוא תאגיד המתמחה בהנדסה גנטית ובמחקר ביו -טכני, תרופות ומיקרוביולוגי. זה היה במעבדות של Biotechnica כי המומחים המובילים בעולם עשו לראשונה את תגלית הפריצה שהחזירה את העולם מסף משבר דלק. התגלית? CHOOH2, דלק המבוסס על אלכוהול סינטטי המתקבל מחיטה שהשתנה גנטית. פטנט זה הפך את התאגיד לשחקן מרכזי בשוק. עד היום ביוטכנולוגיה שומרת על זכויות בלעדיות למוצר – ושליטה מלאה על שוק הדלק. תחום העסקים העיקרי האחרים שלה הוא ייצור מזון: חברות גדולות כמו כל המזונות נופלות גם תחת המטריה של הביוטכניקה.

פטרוכם

“כוכב הלכת שלנו מתקדם – בזכות פטרוכם” – הסיסמה המסחרית הזו מוגזמת רק למחצה. בזכות השותפות שלה עם חברת ביו -הנדסה ביוטכניקה, פטרוכם ממירה חיטה מהונדסת גנטית שגדלה על מיליוני דונמים של ביוטכניקה של אדמות חקלאיות לדלק הביולוגי של העתיד – CHOOH2. בנוסף, יש לה גם זכויות מוגבלות לגדל תבואה שונה משלה. המשמעות היא שאף אחד לא יכול להימנע לחלוטין מפטרוכם – אם כי אמנם אין להפריז בהשפעתם ומשאביהם, אך המתחרים שלהם מודעים לחלוטין לכוח הכלכלי והפוליטי של פטרוכם. אם ה- MegAcorporation היה מסוגל למונופול על ייצור הדלק במדינה, פטרוכם היה קורא לצילומים על הכל. זו הסיבה שהחיל לא מדלג על אבטחתו, שוכר את מומחי האינטל -אינברטל הטובים ביותר בתעשייה ותמיד מוצב בכוננות גבוהה – התקפה יכולה להגיע מכל מקום ובכל עת.

שירותי שליחויות Revere

Revere Courier Services הוא תאגיד משלוחים הפועל בכל היבשות, ומספק שירותי הובלה ללקוחות מסחריים וגם פרטניים כאחד. הצי שלהם מורכב ממשאיות משוריינות, מטענים ומטוסים המסוגלים לשאת מטענים בעלי ערך גבוה. אולם משכון ה- RCS קובע כי כל המטען הוא קדוש, בין אם לימוזינה היוקרה שלה המיועדת לאחוזה או טיפול של מיליארדר אפריקני או חמאת בננה נושאת סבתא מוויסטה דל ריי שלחה את נכדה ליום האהבה. בעוד שהלימוזינה תועבר על משאית מסיבית ותיבת הפינוקים באמצעות משלוח קטנוע, לשניהם יש דבר אחד משותף: הם יגיעו לידיים הנכונות. כמובן ש- RCS לא יכולים לתת את ערבותם המלאה מכיוון שתעשיית המשלוח היא יעד מרכזי של פיראטיות וגניבה. ובכל זאת, במקרים כאלה החברה מציעה פיצוי מלא עבור מוצרים גנובים. כמה מכלי הספנות הגדולים ביותר של RCS מוגנים על ידי אבטחה במיקור חוץ (לעיתים קרובות שכירי חרב) שנוכחותם לרוב מרתיעה מספיק לתוקפנים שיהיו. שירות חיוני המוצע על ידי RCS הוא העברות נתונים פיזיות עבור נתונים יקרים מכדי להעלות לרשת. בלופי נתונים מונים בין אנשי המקצוע המנוסים ביותר, ונזק או אובדן משלוח כמעט לעולם לא מתרחש.

קנדאצ’י

שורשי התאגיד קנדאצ’י (או ליתר דיוק, מחמשת קנשירי-אדאצ’י) חוזרים למאה ה -16, כאשר משפחת קנשירי היפנית ביססה את עצמם כנפח שבט נפח. התאגיד קיבל את צורתה הסופית במאה ה -21 לאחר שהתמזג עם חברת אדאצ’י. בימינו, קנדאצ’י ידועה בזכות המונחים האמינים שלו המיוצרים במפעלים במסלול כדור הארץ הנמוך. למעשה, מוצרים כאלה הפכו לשם נרדף למותג; מפחידים לחלוטין בידי סולו מיומנים, להבים חובה אלה אחראים להצלחת התאגיד היפני. המנכ”ל הנוכחי טסה יוקוי ידוע בחושו העסקי הנלהב, בידע עמוק בקנדו ונתיך קצר. לעתים קרובות, ידוע שהוא מתמודד עם אויביו עצמו – משתמש כמובן בתאגיד שלו הכרחית של התאגיד שלו,. יהיה לך קשה למצוא אישור טוב יותר.

ציטק

Cytech היא חברה טכנולוגית וביוטכנולוגיה המתמחה במעצבים ותותבות קיברנטיות. Cytech ידועה במוצריו האיכותיים, כל הפתרונות המוגנים בפטנט שפותחו פנימה במעבדות התאגיד.

NetWatch

NetWatch הוקמה כחברת אבטחה נטו אירופית, אך הצלחתה הפכה אותה במהירות לסוכנות בינלאומית בחסות התאגידים. “המשטרה נטו” מתמחה באבטחת מצודות נתונים, רדיפה אחר AIS ללא רישיון, נטרול פריצות, הסרת איומי תוכנה ותפיסת נטרונים מטרידים מטרידים. NetWatch גם מחזיקה את Blackwall, מחסום קרח שמשמרת נגד Rogue, Post-Krash AIS. תעמולה תאגידית אוהבת להציג סוכני NetWatch כמגיני האנושות שבלעדיהם הרשת הייתה מתמוטטת מזמן. האמת היא שלא כל כך קשה להפוך ל”אויב ציבורי “בעיני NetWatch – לך ראש, ג’ק פנימה וקרא את פרוטוקולי האבטחה שנשלחו לכל משתמש ברשת. ברגע שתעבור על הקו, לאיזה טירון להוט בחטיבת NetWatch הקרובה יהיה עליכם קובץ תוך זמן קצר.

תאגיד לילה

אם יש דבר אחד ידוע על Night Corp, זה סודיות – אף אחד לא באמת יודע כמה שווה התאגיד, מהו מקור ההכנסות העיקרי שלו, וגם לא כמה אנשים היא מעסיקה.

התאגיד הוא חלק ממורשתו של ריצ’רד לילה, התעשיין החזון שהניח את הסלע של עיר הלילה. היא הוקמה על ידי אלמנת הלילה, מרים, שהשתמשה בכסף שבעלה המנוח השאיר מאחור כדי לבנות אותו מהיסוד ולבנות אותו סביב האידיאלים והעקרונות של הלילה . במשך שנים רבות, מרים הייתה המנכ”לית של Night Corp לפני שההגה השתלטה על ידי דמויות הרבה פחות מוכשרות, שבסופו של דבר איבדו את המירוץ עם אראסאקה ומיליטק – שניהם בסופו של דבר הגיעו להפעיל את הכוח הכי הרבה בעיר הלילה. עכשיו, ימי הזוהר של Night Corp מוזמנים מאחורי זה. לאחר שנים של התנוונות מתקדמת, השפעתו של Night Corp דעכה כמעט שאינה קיימת. עדיין, מחוץ לניהול הון משלה, ממשיכי הלילה שמרו על אמירה משמעותית בעניינים הנוגעים למינהל ציבורי ולגורמים פרו-חברתיים. עבודות דרכים ציבוריות, בנייה ושמירה על מוסדות לטובת הציבור, מחייבים את מערכת המגלב – אלה רק קומץ פרויקטים הממומנים על ידי Night Corp.

הנהנים ידועים יותר כוללים את ה- NCPD ו- MaxtAC, שעדיין ממומנים בחלקם על ידי הקופה המצטמצמת של Night Corp. נראה שיש עדיין כאלה במבנה המסתורי למדי של החברה שלא איבדו את האמונה בחזון של מייסד העיר. גם אם זול על ידי סיסמאות ארגוניות ומונחה בעיקר על ידי אינטרסים פוליטיים, לא ניתן להפחית את היתרונות של תפקידה של Night Corp בהיסטוריה של העיר החופשית. לאמיתו.