פתרון פאזל קלטת מוות: כיצד להשלים עונג אחר הצהריים

Contents

ברגע שתכניסו את הקלטות הנכונות, תפתח דלת בפינה הימנית האחורית של החדר, ותעניק לך גישה לפיר בתחנת השאיבה. השתמש במשמרת כדי לרדת לתחתית.

Deathloop Data Data Casste

מוות, כיצד לפתור את פאזל קלטת הנתונים של Deathloop

במהלך ההובלה החזיתית ‘העונג אחר הצהריים’, תוטל לך להבין את פיתרון פאזל קלטת הנתונים של Deathloop Data. זה נדרש על מנת לפתוח את המחבוא של צ’רלי ופיה, מה שיגרום להרוג את שני אנשי החזון האלה בבת אחת אפשרי. . כדי לקבל את הפיתרון, תצטרך למצוא את התמונות של Deathloop הממוקמות ברחבי מבצר ה- FIA. הנה מה שאתה צריך לדעת על הזמנת קסטה למכונה של צ’רלי ב- Deathloop.

כיצד לפתור את פאזל קלטת הנתונים של Deathloop

הפיתרון למכונה של צ’רלי תלוי במציאת ארבע פיקטוגרמות (המכונה אמנות שבר) המפוזרת סביב מבצר הבונקר התת -קרקעי של FIA, שנמצא בפריסטאד רוק. תצטרך לבקר בצהריים בזמן שהיא שם. .

פאזל קלטת נתונים של Deathloop

תראה את כל ארבע הפיקטוגרמות שמצאת, מעגלות כתום. יהיו גם חצים קטנים שמצביעים על קלטות ספציפיות בכל אחת מהן על התוכנית. . לאחר שיש לך את זה, לחץ על הקסטה המתאימה במכונה של צ’רלי.

. .

היכן ניתן למצוא את כל מיקומי ה- FIA Pictogram

פאזל קלטת נתונים של Deathloop

הפיקטוגרמות של FIA הן יצירות גדולות של ריסוס אמנות מצוירות על קירות הבונקר שלה. כללנו דוגמה לעיל. תוכלו לשים לב שיש למעשה הרבה ציורות ריסוס שונות המפוזרות סביב הבסיס. .

אילו פיקטוגרמות תזדקק להם אקראיים; אלה שאנו נדרשים אינם בהכרח אלה שתצטרך. . אם תעקוב אחר צעד אחר צעד זה תמצא את כל הארבעה שאתה צריך בשלב כלשהו בסיור המודרך שלנו!

כל מיקומי Pictogram

 1. ראשית, היכנסו למבצר של FIA דרך הדלת הראשית.
 2. קח ימין, השבת את החיישן ונכנס לחדר השירות. יש כאן פיקטוגרמה על הקיר בצד ימין.קלטת נתונים של Deathloop, מיקומי Pictogram
 3. . עכשיו צא מהחדר ונכנס לחדר הנעול מול חדר השירות שנכנסת זה עתה, או עם הסוללה או על ידי ירי חוטי טיול ופשוט לטפס מעל החלק העליון. .מיקומי פיקטוגרמה של מוות
 4. . יש פיקטוגרמה שמתחתיה.פאזל קלטת נתונים של Deathloop
 5. מכאן, הלכו לצד השני של הרצפה, למעלה למסלול ההליכה והסתכלו מאחוריכם. על הקיר יש עוד פיקטוגרמה.
 6. המשך הלאה, השבתת החיישן ואז נכנס לפתח. . .פאזל קלטת נתונים של Deathloop
 7. .פאזל קלטת נתונים של Deathloop
 8. המשך הלאה אם ​​לא מצאת את הארבעה שאתה כבר צריך. היזהר מהמכרה. היכנס לחדר ההלבשה. היזהר מהחיישן ושני נצח. .
 9. ? . . . .פאזל קלטת נתונים של Deathloop
 10. יש גם עוד בפינה השמאלית התחתונה של החדר.מיקומי פיקטוגרמה של מוות

. למידע נוסף על המשחק, עיין במדריך Twinfinite Wiki.

 • כל מיקומי מגזיני המיומנות בסטארפילד
 • כל תשובות פאזל קמרון של טיילור סוויפט 1989
 • נטל ההוכחה לסטארפילד: היכן למצוא את כל מיקומי הראיות

על הסופר

אלכס גיבסון

. הוא כיסה את הפרטים הקטנים של הערך בהרחבה, ולעתים קרובות סיפק תובנה מומחית לסצנת Esports ותעשיית משחקי הווידיאו הרחבים יותר. הוא היה היסטוריה שהוכרז על ידי עצמו ומומחה מטאורולוגי, וידע גם על משחקים. משחק משחקים מאז: 1991, ז’אנרים אהובים: RPG, פעולה

פתרון פאזל קלטת מוות: כיצד להשלים עונג אחר הצהריים

תוהה כיצד להשלים את פאזל הקסטה ליתרון החזון של Deathloop אחר הצהריים? הנה הפיתרון ואיך למצוא את כל הפיקטוגרמות.

תוהה כיצד להשלים את פאזל הקסטה ליתרון החזון של Deathloop אחר הצהריים? .

פתרון חידת הקסטה פנימה מוות יאפשר לך לפתוח את הבונקר בו צ’רלי ופיה נפגשים בפריסטאד רוק בשעות אחר הצהריים. לא רק שכן תאפשר לך להרוג את שני בעלי החזון בבת אחת, אלא שזה גם ייתן לך את גביע ההליכה וההישגים המסוכנים להשלמת הובלת העונג אחר הצהריים.

מוות. .

כיצד למצוא את פאזל הקסטה

.

פנו לשם אחר הצהריים, ויצאו מהמנהרות דרך הדלת הימנית. קח את הדרך הנכונה בעשן הוורוד באזור הבא. עברו על מיכל המשלוח ומטה לאזור עם המנוף המשקיף על המים.

הישאר בצד ימין ונשר אל החוף. . בסמוך לקצה השביל, תראה דלת משמאל עם “09” שנכתבה לידו.

מסלול לבונקר לאורך קו החוף הקפוא בשלג09 דלת בונקר

עברו דרך הדלת ההיא ועקבו אחר השביל דרך הקיר השבור. תראה את פאזל הקלטות לפניך עם ספר הסדר של הפעולות עליה. קרא את הספר כדי לקבל את הקוד הבטוח לסטאש של צ’רלי במפרץ קארל ליד מסוף יראבה.

לך לשם אחר הצהריים, ושלם “מצא את הצופן.”פעולה זו נותנת לך את הספר אסתטיקה הם המפתח. בתוך הספר הזה נמצאים ארבעת החידות שיובילו אותך לכל אחד מארבע הפיקטוגרמות שלך בבונקר של FIA כדי לפתור את פאזל הקלטת.

מיקומי פיקטוגרמה

כל הפיקטוגרמות הללו נמצאות באותם נקודות בבונקר של FIA. ישנם 14 כאלה בסך הכל, אם כי תצטרך רק ארבעה כדי לפתור את הפאזל. איזה ארבעה אתה צריך הוא אקראי לחלוטין למשחק שלך.

כדי לראות אילו מהם אתה צריך, פתח את תפריט החול של המוליכים החזוניים, והסתכל על ארבעת הרמזים בשעות אחר הצהריים עונג מוביל. הנחתי את אלה לפי הסדר מהכניסה האחורית של הבונקר וסימנתי את הארבעה שהיו לי במשחק שלי עם הרמזים הקשורים אליהם.

פיקטוגרמה מספר 1

הפיקוגרמה האדומה הראשונה על הרצפה על ידי ערימת ארגזים

.

Pictogram #2 (מכשיר את הכניסה האחורית)

התמונות של הרמז מכניסה את הכניסה האחורית על הקיר מעל חלון

. .

פיקטוגרמה מספר 3

פיקטוגרמה עם צלב ירוק באמצע וארבעה ריבועים בז 'בחדר ההלבשה

זה נמצא בחדר ההלבשה ליד הכניסה האחורית לבונקר. זה משמאל לתחנה אם אתה בא מהכניסה האחורית; זה מימין לתחנת הבריאות אם אתה בא מחדר הכורים.

Pictogram #4

פיקטוגרמה עם ארבעה צלבים ירוקים על הרצפה על ידי מסופי מחשב

צא מהדלת המובילה לחדר הכורים מהארונות. עברו על החלל במעקה ונשרו לטרמינל למטה. הסתובב ופנה מימין לתיבת הקרטון ומאחורי המסופים האנכיים. פנה ימינה כדי למצוא אותו על הרצפה.

פיקטוגרמה מספר 5

פיקטוגרמה מאחורי כור גרעיני

פיקטוגרמה זו נמצאת מאחורי הכור בחדר הכורים, השטח הפתוח הגדול בבונקר מלא במחשבים ובטרמינלים.

Pictogram #6 (מסמן את יציאת הבמה של FIA)

התמונות של מארקס FIA

זה נמצא גם בחדר הכורים. להפוך 180 מעלות מהאפיל על ידי יצירת המופת המנצנצת של FIA כדי למצוא אותה על הקיר הנגדי. אם אתה בא מקדמת הבונקר, זה ממש מעבר לדלת המסומנת ב”עצורה לנצח “מעליו.

Pictogram #7 (נוטה את האולם הראשי)

הפיקטוגרמה של נוטה את רמז האולם הראשי

תוכלו למצוא את הפיקטוגרמה הזו באולם הראשי ליד הכניסה הקדמית לבונקר. זה ממש לפני הדלת מסומנת ב”עולם צעיר.”יש מלגזה באמצע השביל ממש ליד האמנות על הקיר.

פיקטוגרמה מספר 8

פיקטוגרמה אדומה מעל תיבת מתגים כתומה

מהאחרון, המשך היישר קדימה לכיוון הזרקורים. עברו דרך דלת הבונקר הגדולה ממש מאחוריה, ופנו שמאלה. זה נמצא בסמוך לתיבת המתג הכתום שעל הקיר.

Pictogram #9

פיקטוגרמה על הרצפה מתחת לתיבת מתגים כתומה

צא מהדלת הזו ופנה ימינה. לפרוץ את מצלמת האבטחה כדי להוציא אותה מהדרך ולפנות ימינה. . זה צבוע על הרצפה.

Pictogram #10

. נשר למפרץ מול המשאית, והסתכל על החלק התחתון של המשאית כדי למצוא את זה.

Pictogram #11

מבט דרך זכוכית על פיקטוגרמה צבועה על קיר ליד דלת נעולה

. . זה על הקיר הנכון.

פיקטוגרמה מספר 12

מסתכל דרך גדר אבטחה על פיקטוגרמה שצוירה על הקיר

צא מהחדר מהאמור לעיל, ופנה ימינה. תוכלו לראות את הפיקטוגרמה הבאה בחדר המאובטח שלפניכם. אם יש לך סוללה, אתה יכול להשתמש בה כדי לפתוח את הדלת. אם לא, תירה בלייזרים והשתמש במשמרת כדי להיכנס פנימה.

Pictogram #13 (משמן את הפיר)

פיקטוגרמה עם תשעה עיגולים ירוקים צבועים בפיר מעלית

עם רצונות כוח לגב שלך, פנה שמאלה. לרסק דרך הבורס חוסם את הפתח, מלאו 180 מעלות והביטו למעלה. אמנות זו גבוהה על הקיר. השתמש במשמרת כדי לקום על המסלול הקטן כדי ליצור איתו אינטראקציה.

Pictogram #14

פיקטוגרמה עם ארבעה צלבים ירוקים צבועים על קיר בראש גרם המדרגות

מהאחרון, הסתובב והסתכל ימינה. השתמש במשמרת וקפיצה כפולה כדי לטפס לחדר שלמעלה. עקוב אחר השביל שמאלה, ופנה ימינה על פני מערך המדרגות הקטן הראשון. תראה עוד מדרגות המובילות והפיקטוגרמה צבועה על הקיר.

פתרון פאזל קלטות

עכשיו חזור לנקודת המפגש על פריסטאד שור אחר הצהריים. השתמש בתכנית המתוכננת בצד ימין של הטרמינל כדי לראות אילו קלטות אתה צריך לקיים אינטראקציה על בסיס הפיקטוגרמה הקשורה אליהם; כל אחד מהם מתאים למספר קלטת. לדוגמה, הקוד שלי היה 25-08-24-41.

תכנית על מסוף מחשב המסמן את הפיקטוגרמות לכל קלטת קלטת

. השתמש במשמרת כדי לרדת לתחתית.

לאחר שם, תקבלו את גביע הקשר המסוכן וההישג להשלמת העונג אחר הצהריים. חזור למסתור אחר הצהריים כדי למצוא את צ’רלי ופיה על המדרכה העליונה. אתה יכול אותם עם זאת, עם זאת אתה רוצה או להציף את האזור כדי להרוג אותם באמצעות המנוף בחדר בקרת המשאבה, אם כי בריחה מעצמך זה כאב.

עם זאת אתה עושה את זה, עכשיו אתה יודע למצוא את כל הפיקטוגרמות ולפתור את פאזל הקסטה מוות. לקבלת טיפים נוספים, שקול לעבור למרכז המרכזים שלנו, שם אנו אומרים לך כיצד להשיג את כל הדמויות העירומות למחצה במשחק, כמו גם דברים כמו אקדח המורשת.

על הסופר

ג’ונתן מור

ג’ונתן מור הוא העורך הראשי של Gameskinny וכותב על משחקים מאז 2010. עם למעלה מ -1,200 מאמרים שפורסמו, הוא כתב כמעט על כל ז’אנר, מבוני עיר ו- ARPGs ועד יורים בגוף שלישי וכותרות ספורט. בעודו ממתינה בסבלנות לכל דבר משבר דינו, הוא צורך את כל הדברים מלחמת הכוכבים. יש לו BFA בכתיבה יצירתית מאוניברסיטת דרום ג’ורג’יה ו- MFA בכתיבה יצירתית מאוניברסיטת SAIL FULL, האחרון התמקד בכתיבת משחקים ובעיצוב נרטיבי. בעבר הוא היה עורך עותקים בעיתון, סופר מודעות ועורך ספרים. בזמנו הפנוי הוא נהנה לנגן מוזיקה, לצפות בכדורגל וללכת על שלושת כלביו. .

כיצד לפתור חידת קלטת מוות של Deathloop ומסע תענוג אחר הצהריים השלם

פאזל קלטות מוות

ארקיין ליון

פתרון פאזל הקסטה של ​​מוות של מוות הוא חיוני אם ברצונך להשלים את מסע ההנאה אחר הצהריים ולגלות דרך לחסל את ה- FIA וגם את צ’רלי בו זמנית.

כשאתה עושה את דרכך דרך ההובלות החזוניות השונות בלהיט האחרון של ארקיין, אתה תיתקל בפאזלים שצריך לפתור לפני שתוכל להגיע (ולבטל) את שמונת החזונות ששומרים על קולט לכודים בלולאה.

אחד המובילים החזוניים הללו נקרא אחר הצהריים Deepty, והוא מחייב אותך להבין דרך לחסל את ה- FIA וגם את צ’רלי באותו מקום ובאותה שעה של היום. לשם כך תצטרך לפתור את פאזל הקסטה.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

היכן למצוא את פאזל הקסטה של ​​Deathloop

מיקום פאזל קלטת מוות

לאחר שמצאו תמונה של פיה וצ’רלי וחשפת את האופי האמיתי של מערכת היחסים ביניהם (ספוילר: הם אוהבים), תצטרך לפלס את דרכך למיקום שנמצא בתמונה כדי לאסוף יותר אינטל על שני החזונים.

ראש אל פריסטאד רוק אחר הצהריים, וכשאתה עוזב את המנהרות, עבר את המעבר ימינה והתגנב על פני השומרים עד לחוף. ללכת על הקרח שמאלה ועקוב אחריו עד שתמצא את הדלת עם ’09’ מודפס עליו.

המאמר נמשך לאחר המודעה

 • קרא עוד:היעדר המוסר של Deathloop הוא התכונה הטובה ביותר שלה

כשאתה נכנס, תמצא מכונה מסובכת חוסמת את דרכך – זו פאזל הקסטה. כדי להיכנס למחבוא של FIA וצ’רלי, תצטרך ללחוץ על ארבע קלטות בסדר הנכון, אבל אתה עדיין לא יכול לעשות זאת. ראשית, אתה צריך לפתור את פאזל הקסטה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כיצד לפתור את פאזל הקסטה של ​​Deathloop

פאזל קלטות

ליד מכונת הקסטה נמצאת ‘‘ספר שנותן לך את השילוב לכספת במפרץ קארל (זכור שקודים ייחודיים לכל שחקן ב- Deathloop). הכספת ממוקמת בכניסה לירחבה, מלכת מכונת החידות.

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

11 עורות CSGO היקרים ביותר בשנת 2023: סכינים, AK-47, AWP ועוד

פנו לשם בערב ופתחו את הכספת למצוא פתק עם ההוראות בפועל לפתרון חידת הקסטה: ארבעה רמזים למציאת פיקטוגרמות שצוירו על ידי FIA. התחל את היום שוב, ופנה לבונקר של FIA מפרץ פריסטאד בצהריים.

הבונקר של FIA (או הסטודיו) שמור מאוד על נצח, ואם FIA מבינה שאתה שם, היא תציב את רצף ההרס העצמי של הכור. תצטרך להשתמש בהתגנבות, אז השתמש בכלי נשק אילמים כדי להוציא אויבים ולוח האתר כדי להיות בלתי נראה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש ארבע פיקטוגרמות למצוא על סמך הרמזים שמצאת, ובדיוק כמו השילובים הבטוחים, הם ייחודיים לכל שחקן. יש לנו מדריך לכל רמז.

כיצד לפתוח את מכונת הפאזל

כיצד לפתור חידת קלטת מוות

לאחר שמצאת את כל ארבע הפיקטוגרמות של FIA, יהיה לך את המידע הדרוש לך כדי להשלים את פאזל הקסטה של ​​Deathloop. חזור למחבוא שלהם בכתובת מפרץ פריסטאד אחר הצהריים ושוב התקרב למכונת הקסטה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

יש תכנית מימין לקלטות הכוללות את הסמלים מהתמונות של FIA. .

המאמר נמשך לאחר המודעה

הכה את הקלטות התואמות את הפיקטוגרמות לפי הסדר שהם רשומים, ותפתח את תחנת השאיבה, וכאן קיימו פיה וצ’רלי לפגישות הסודיות שלהם.

המאמר נמשך לאחר המודעה

ברגע שבפנים, חקור בקצרה את FIA ואת המחבוא של צ’רלי ותגלה דרך להוציא את שניהם במקביל. עכשיו סיימת את ההובלה החזון הזו, בדוק מדריכי מוות נוספים כאן.