נשק לב אטומי הטוב ביותר ושדרוגי התקשרות

בסופו של דבר, השועל הוא קצת נשק נישה שאין לו הרבה מה להציע בקטטות מסוימות והוא מעט תלוי מדי בנשק האנרגיה שלך. זה יהיה החבר הכי טוב שלך במצבים מסוימים ודי חסר תועלת באחרים.

לב אטומי: כל נשק תגרה ואקדח מדורגים בצורה הכי טובה

תפנה לארסנל האטומי של האטומי לאורך כל המשחק, אבל כמה אקדחים וכלי נשק מתגרה הם בהחלט טובים יותר מאחרים.

מאת מתיו בירד | 23 בפברואר 2023 |

  • שתף בפייסבוק (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בטוויטר (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף בלינקדאין (נפתח בכרטיסייה חדשה)
  • שתף במייל (נפתח בכרטיסייה חדשה)

| הערות ספירת: 0

לב אטומי

לב אטומי הוא לא משחק מאוד קרבי-כבד, אבל הקרב שנמצא במשחק ידחוף אותך לגבולות שלך (במיוחד ברמות קושי גבוהות יותר). אמנם תצטרך לסמוך על שדרוגי הדמות והיכולת השונים של המשחק כדי לשרוד, אך אתה לא מתכוון להרחיק את זה בלי כלי נשק ותותחים הטובים ביותר של המשחק.

בהתחשב בזה לב אטומי עומס לך עם שטח מלאי מוגבל ומשאבים מוגבלים, סביר להניח שתשאל כל הזמן אילו נשק שווה לשאת בכל עת ואילו כדאי לשדרג במהלך המשחק. כפי שכנראה ניחשת מהכותרת השימושית למעלה, זה מה שאנחנו כאן כדי לעזור איתו.

לב אטומי: כל נשק תגרה מדורג הכי טוב עד הטוב ביותר

5. כַּדוּר שֶׁלֶג

על הנייר, כדור השלג הוא נשק התגרה החזק ביותר ב לב אטומי במרחק מסוים. רמת הכוח הבסיסית שלה מדהימה והיא יכולה להוציא אויבים רבים עם נדנדה אדירה אחת.

עם זאת, חסרונות השימוש בכדור השלג משמעותי מכדי להתעלם ממנו. זמן הקצר והארוך שלו, מקשה להפליא להפעיל את נשק התגרה הזה בדרכים שהוא נועד להשתמש בו. בסופו של דבר תהרוג אויבים מהר יותר עם כמה מכלי הנשק “החלשים יותר” תיאורטיים במשחק פשוט מכיוון שלא תצטרך להטעין אותם לפני שתתנדנד. יתר על כן, חיובים אלה יכולים לעתים קרובות להשאיר אותך במצב די פגיע.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

יש עוד נשק תגרה איטי וחזק יותר במשחק שפשוט יש לו כל כך הרבה יותר מה להציע מזה. בכנות אין הרבה טעם לשדרג את זה.

4. שׁוּעָל

ממש התלבטתי כיצד לדרג את השועל. מצד אחד, זה ללא ספק נשק נישה הסובל מכמה מהנזק ה”סקרש “החלש ביותר במשחק. אתה פשוט לא יכול לסמוך על השועל לעתים קרובות ככל שתרצה.

עם זאת, זה לא באמת מה השועל מיועד. זהו נשק תגרה קל שנועד לשמש לצד (ולא במקום) התותחים השונים של המשחק. למעשה, נשק שועל משודרג כראוי יכפיל למעשה את כמות האנרגיה שאתה מתאושש כשאתה פוגע בסף בריאות מסוים, מה שמקל על הסתמכות על נשק אנרגיה אפילו במהלך קרבות ממושכים.

בסופו של דבר, השועל הוא קצת נשק נישה שאין לו הרבה מה להציע בקטטות מסוימות והוא מעט תלוי מדי בנשק האנרגיה שלך. זה יהיה החבר הכי טוב שלך במצבים מסוימים ודי חסר תועלת באחרים.

3. Zvezdochka

ה- Zvezdochka הוא נשק תגרה ייחודי ועוצמתי עד כדי גיחוך שנועד בבירור להיות אפשרות “גרעינית” מאוחר של משחק מאוחר.

בדומה לכדור השלג, Zvezdochka טעון לחלוטין יקרע את מרבית האויבים עם מעט צרות יחסית. בניגוד לכדור השלג, נדנדות הבסיס של זבזדוצ’קה חזקות מספיק כדי להבטיח שלא תרגיש שאתה מבזבז את זמנך עם זה רק בגלל שלא הצלחת להשקיע בלהיט טעון לחלוטין. ברצינות, הדבר הזה אורז אגרוף שאפילו כמה אקדחים לא יכולים להתאים.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

אז למה זה מדורג כל כך נמוך? ובכן, ה- Zvezdochka יקר להפליא ליצירה ולשדרוג. לא תרכשו אותו עד מאוחר יותר במשחק, ולא תוכלו לשדרג אותו למלוא הפוטנציאל שלו אפילו מאוחר מזה. בהחלט כדאי לבדוק, אבל אלה תפסים די משמעותיים בהתחשב בכוחן של שתי האלטרנטיבות הבאות.

2. שבדי

השבדי עשוי להיות נשק התגרה הראשון שאתה מוצא בו לב אטומי, אבל זה לא אומר שאתה צריך למהר להחליף אותו. למעשה, השבדי הוא אחד מאותם כלי נשק התחלת נדירים שתוכלו להשתמש בהם כמעט לאורך כל המשחק.

היופי של השבדי הוא שגרסת הבסיס של הנשק מציעה סטטיסטיקות די מכובדות כמעט בכל תחום. אין לזה חולשות מובנות, ואתה מפצה על האזורים שהם לא חזקים במיוחד בשדרוגים הימניים.

למרות שהיא לא עומדת לרשימה זו בגלל הכוח והפוטנציאל של האפשרות הבאה, עליך להתחיל לשדרג את השבדי מוקדם ולעתים קרובות. לעולם לא תצטער על ההשקעה.

1. פשטט

הפאשט הוא נשק התגרה המהיר ביותר ב לב אטומי במרחק מסוים. אני יכול להגיד לך את זה בביטחון, ובכל זאת קשה לבטא עד כמה המהירות הזו באמת עוברת במהלך המשחק עד שניסית את זה בעצמך.

המהירות הזו היא המפתח לפוטנציאל המדהים של הפשטט. גרסה משודרגת של הפשטט מתקרבת באופן מפתיע להתאמה לכוח הבסיס של כלי נשק אחרים חזקים יותר בתחילה, אך לא ניתן לשדרג נשק תגרה עד כדי לאתגר את מהירות הפאשטט. התקפות האישום של פשטט משודרגות הן גם חזקות באופן מפתיע, אם כי לעיתים רחוקות תצטרך לסמוך עליהם בגלל כמה שימושי נדנדות הבסיס של הנשק הזה יכול להיות.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

אתה תרכוש את הפאשט יחסית מוקדם לתוך שלך לב אטומי הרפתקה, וכדאי בהחלט לשדרג להמשך המשחק.

לב אטומי: כל נשק אנרגיה מדורגת הגרועה ביותר עד הטובה ביותר

3. רכבת

האקדח הוא אחד לב אטומיהנשק האולטימטיבי. אתה בעצם צריך לחשוב על זה כ- BFG של המשחק. זה אקדח אנרגיה חזק להפליא שיש לו את היכולת להמיס דרך יעדים רבים בצילום יחיד. זה באמת מראה לראות.

אז למה זה כל כך נמוך ברשימה זו? ובכן, לא תקבל את הרכבת עד מאוחר מאוד במשחק, ואתה לא יכול לשדרג אותו. יתר על כן, הרכבת משתמשת בטונה של אנרגיה עם כל ירייה. הרכבת בהחלט מתפקדת כמתוכנן, אבל מצאתי שזה יותר נשק חידוש שכיף להתפרץ מדי פעם במשחק המאוחר ולא משהו שתסמוך עליו בעקביות.

2. דומינטור

שם הדומינטור משאיר את האקדח הזה עם הרבה מה לחיות בו. למען ההגינות, נשק אנרגיה זה לעיתים קרובות עומד בשם זה.

הטילים הייחודיים של הדומינטור (העוסקים גם בנזקי AOE וגם נזק של נקודת התקפה עוצמתית), פירושו שכמעט כל ירייה שאתה יורה איתו הולכת לפגוע במשהו. החיסרון הניכר של אותה תכונה היא העובדה שהדומינטור משתמש טוֹן של אנרגיה עם כל ירייה. אתה יכול לפצות על דרישה זו עם כמה שדרוגי מפתח ושימוש ליברלי בשועל, אך קשה אי פעם לפצות לגמרי על מבנה הנשק העל של האקדח הזה.

גיליתי שהדומינטור נוטה לעבוד בצורה הטובה ביותר עבור קרבות בוסים נגד אויבים רובוטיים ומקרים בהם אתה רוצה להוציא קבוצה של רובוטים קטנים יותר בקמצוץ. אמנם זה עובד טוב במריבות האלה, אך אינך צריך לצאת מגדרך כדי לשדרג את זה אם אתה נמוך במשאבים.

מודעה – התוכן ממשיך להלן

נשק לב אטומי הטוב ביותר ושדרוגי התקשרות

נשק לב אטומי הוא קו ההגנה הראשון שלך נגד הרובוטים של Sechenov, אך תצטרך לזווג אותם עם שדרוגי ההתקשרות הטובים ביותר כדי להישאר בחיים.

כלי נשק אטומיים הטובים ביותר: Major P-3, גיבור הלב האטומי, המפעיל את אחד מכלי הנשק הרבים שניתן ליצור באמצעות נורה במתקן 3826

פורסם: 28 בפברואר 2023

אם אתה מחפש את הטוב ביותר נשק לב אטומי, הגעת למקום הנכון. מלבד כפפת כוח ניסיונית מדוברת וגישה רעה, אין הרבה עמידה בין P-3 העיקרי לרשת העצבית האטומית של היצירות הסינתטיות נלכדה. למרבה המזל, למתקן 3826 יש כוח אש רציני שוכב סביבו, ונשק שיתאים לכל סגנון משחק.

עם זאת, לא תראה את מלוא הפוטנציאל של נשק לב אטומי מבלי להשקיע בשדרוגי התקשרות. לא רק שהם יכולים לתת לסטטיסטיקה שלך דחיפה, הם חיוניים גם לעיצוב העומס שלך לטעמך. בקיצור, אם אתם מחפשים לקרוע ולקרוע את דרכם ברובוטים לפסקול הסינטס של מיק גורדון, הנה השפל על נשק לב אטומי ושדרוגי התקשרות.

כלי נשק אטומיים הטובים ביותר: תפריט היצירה ב- Mundfish

בעוד שהמייג’ור יאסוף בתחילה נשק לב אטומי בדרכו במתחמים השונים של המתקן 3826, תוכלו גם ליצור כלי נשק נוספים באמצעות משאבים שונים שנמצאים במפת האטומית האטומית. הנפח והנדירות של המשאבים הדרושים יכולים להשתנות בפראות מנשק לנשק, ותצטרך לאתר את המתכון לפני שתוכל ליצור אותם. עיין במדריך לטיפי הלב האטומי שלנו אם אתה מתקשה להרחיב את העומס שלך.

להלן 12 נשק לב אטומי:

ניתן לחלק נשק לב אטומי לשתי קטגוריות: תגרה וטווחים. כלי נשק תגרה צוברים תחמושת לכלי הנשק המונעים על ידי אנרגיה, כך שאם אתה מחפש לשמור על תחמושת או משאבים, לסירוגין בין השניים זה חובה. כוח האש המסורתי הוא גם בשפע, אך מחייב אותך למקור תחמושת על ידי ביזה או יצירה. אם אתה מעדיף ללכת עם רובה ציד שונה או רובה תקיפה על אחת ההמצאות של Sechenov, עדיין יש לך אפשרות זו – רק הקפד לצלם את הצילומים שלך בחוכמה.

כמובן, אינך יכול לצפות לסגור ארסנל שלם סביב מתקן 3826, אבל אתה יכול לאחסן כוח אש זרים עם נורה עד שאתה מוכן לצייד אותם. אתה יכול אפילו לפרק נשק לב אטומי שלעולם לא רואים את אור היום, ולהחזיר את החומרים שלהם כדי ליצור משהו יותר לטעמך.

אלה הבחירות שלנו לנשק הלב האטומי הטוב ביותר:

כלי נשק לב אטומי הטובים ביותר: הזזדוצ'קה, מקל ארוך עם מסור באז עגול המותקן על קצהו

Zvezdochka

ה- Zvezdochka הופיע באופן בולט בשיווק האטומי לב, ולא בכדי. זה נשק תגרה הרסני המסוגל לדפוק אויבים קטנים יותר מהרגליים עם שדרוג בסיסי אחד לקובץ המצורף הגדול, אבל אפילו כמה נדנדות בסיסיות יעשו את העבודה בסדר גמור. החיסרון האחד שלה הוא מהירות החיוב האיטית שלה, אך בהתחשב בכמות הנזק שהיא יכולה להתייצב רק עם נדנדה קצרה, זה מחיר קטן לשלם-והתשלום עבור השקעה בהתקפה טעונה על אויב המום שווה בהחלט זה.

נשק לב אטומי הטוב ביותר: השועל, בוצ'ט עטוף בתיל

שׁוּעָל

אם אתה פשוט לא יכול לנצח את שביעות הרצון של התקפת תגרה טעונה, השועל יהיה יותר לטעמך. על הנייר זה לא הרבה לרחרח, אך ניתן לתקן מיד את הנזק הנמוך שלו באמצעות שדרוגים הדורשים משאבי יצירה בעלי ערך נמוך. יש גם מגוון של חובבים רב-תכליתיים המוצעים בהתאם להעדפות השדרוג שלך, כולל דחיפה מהירה ותום של שטח האפקט. השועל הוא ליווי גדול לכלי נשק אנרגיה ברגע ששודרגם את מצורף להב הפלדה שלו, ומאפשר לך לצבור אנרגיה כפולה בהפחתת הבריאות.

נשק לב אטומי הטוב ביותר: האלקטרו, אקדח אנרגיה מורכב עם חוטי חשמל בולטים מהחבית שלו

חַשׁמַלִי

אם אתה חלקי בנשק אנרגיה, אתה עלול להתפתות לבחור את הדומינטור על האלקטרו בהינתן סטטיסטיקת הבסיס שלהם בהתאמה. עם זאת, האלקטרו מציע פוטנציאל גדול בהרבה אם יש לך משאבים להשקיע בו. ההתקפה המיוחדת של מחולל ה- EMP שלה מדהימה את כל הרובוטים בסביבה הקרובה, ובהמשך שדרוגים לקבצים מצורפים אחרים מאפשרים את נזקיו לרמפה במהירות ניכרת. זה לא נלהב מאוד, אבל דיוק נקודת האלקטרו של האלקטרו יכול להפיל את Pchelas מהאוויר עם פיצוץ יחיד, שגם הוא מגיע בעלות אנרגיה נמוכה. בניגוד למקבילותיו המרושעות יותר, האלקטרו זול, עליז ואמין.

כלי נשק לב אטומיים הטובים ביותר: ה- KS-23, רובה ציד סטנדרטי עם מודול מחסנית קריו המחובר לחבית שלו

KS-23

איפה היינו במשחק FPS בלי רובה ציד? ה- KS-23 הוא נשק עמוד התווך מראשית למשחק מוקדם בגלל תפוקתו הנזק המרשים והגמישות הכללית. באופן לא מפתיע, זה נהדר לבקרת קהל מכיוון שאתה יכול לבחור חוטם עם פיצוץ יחיד, או להכריח חדר נשימה בינך לבין אויבים חזקים יותר. קצב האש האיטי שלה הופך אותו גם למועמד האידיאלי למודולי מחסניות מכיוון שתחפש לעשות כל ספירת ירייה.

נשק לב אטומי הטוב ביותר: הקלש, רובה תקיפה סטנדרטי

קלש

הקלש משמש כנשק ליבה ברוב העומסים, יושב בנוחות בין אקדח הרובה שלך. הקלש מעוצב טרי, סובל מהמלכודות הסטנדרטיות של כל רובה תקיפה (כלומר, בקרת רתיעה ודיוק), אך ישנם שדרוגים רבים העומדים לרשות הקבצים המצורפים שלו שיכולים לעזור לסגור את הפערים האלה ולהפוך אותם לסבב נהדר. קצב האש הגבוה להפליא פירושו שהוא עובר על מחסניות לב אטומי מהר יותר מ- KS-23, אבל אתה יכול לצפות שהוא יקרע אויבים הרגישים לכלי נשק בזמן שיא.

נשק לב אטומי הטוב ביותר: הנער השמן, משגר טילים רגיל

ילד שמן

כפי שאתה יכול לצפות ממשגר טילים, הילד השמן מצטיין בהטלת נזק נדיב ליעדים בודדים, מה שהופך אותו לנשק האידיאלי נגד הבוסים של לב אטומי. הילד השמן מצוין בפינוי המוני רובוטים ומוטנטים גדולים באזורים פתוחים, במיוחד לאחר הפעלת שדרוגים על רדיוס הנזק שלו – רק הקפד לא להיתפס בפיצוץו.

שדרוגי נשק לב אטומי

שדרוגי נשק לב אטומי נחוצים להתאמת סטטיסטיקת הבסיס של כל נשק לטעמך. יתכן שתרצה למקסם את תפוקת הנזק של כלי נשק מסורתיים כדי להפיק את המרב מהתחמושת המוגבלת שלהם, או לשפר את סיכויי ההישרדות שלך נגד סוגי אויב מסוימים. כך או כך, קבצים מצורפים לנשק חיוניים לשדרוג העומס שלך, ויש הרבה מקום לניסויים במשחק ה- RPG.

כלי נשק אטומיים הטובים ביותר: תפריט השדרוג של הנשק בתוך נורה, ומציג את הקבצים המצורפים השונים לקלש, כולל מלאי אלקטטרוקינטטי

ישנם חמישה סוגים של קובץ מצורף לנשק לב אטומי:

  • מקרה חבית
  • מודול חבית
  • אקדח מחסנית
  • מגזין
  • מכשירים מכוונים

מלבד בונוסים סטטיסטיים, קבצים מצורפים מסוימים כוללים התקפות מיוחדות לכלי הנשק האטומיים שלך שיכולים לשנות את אופן ביצועיהם בקרב קרב. אתה יכול לבחור תמרון סיבוב מסתובב עבור הגרזן שלך לבקרת קהל מסוימת כאשר קבוצות אויבים מאיימות להציף אותך, או מהלך גמר המסוגל לקרוע באויבים גדולים יותר.

את המתכונים הטובים ביותר לקבצי הנשק ניתן למצוא בשטח בדיקת לב אטומי, ותוכלו לעקוב אחר מיקומיהם על ידי בחירתם בתפריט השדרוג של נורה. ניתן לשדרג כל קובץ מצורף לנשק מקסימום ארבע פעמים, ולבטל חובבים נוספים ברמה, אם כי תצטרך להוציא משאבים כדי להתקין ולשדרג אותם.

הנה לך את זה, כלי הנשק האטומי הטוב ביותר שהמשאבים שלך יכולים לקנות. כלי נשק מהווים מחצית מהעומס שלך, אז בדוק את פריימר מיומנויות הלב האטומי שלנו אם אתה מתכנן לשלוח אויבים עם כפפת הפולימר שלך. לבסוף, אם אתה מגרד לצלול למשחק הסיפורים הרטרו -טוריסטי, הקפד לצחצח את דרישות מערכת הלב האטומי, כמו גם המדריך שלנו לכמה זמן הוא לב אטומי הן עבור מזדמנים והן של אנשי השלמה. יש לנו גם את משחקי המחשב הטובים ביותר אם אתה מעוניין להתמודד עם משהו אחר.

המפתח Mundfish עבר בדיקה הולכת וגוברת בשבועות האחרונים לאחר שנטען כי ממשלת רוסיה עומדת להרוויח כלכלית משחרור הלב האטומי. זה נובע מהעובדה שמשקיעים המעורבים במימון דגי Munde.

יתר על כן, Mundfish משתף פעולה עם VK (לשעבר Mail.Ru) לשחרור הרוסי של לב אטומי, התחמקותו בסנקציות על Steam. VK נמצא גם בבעלות רוב הרוסית דרך Gazprombank, ומנכ”ל Mundfish הוא מנהל קריאייטיב לשעבר ב- Mail.רו.

עם הפלישה המתמשכת של רוסיה לאוקראינה, שחקנים רבים בוחרים להחרים את המשחק במחאה ולתרום כסף לארגונים כמו ערעור משבר אוקראינה, ועדת ההצלה הבינלאומית והצלב האדום הבריטי.

נט סמית ‘אם נאט לא מחזר את אנדרג’ה ואגירת משאבים בסטארפילד, אז היא בטח נעלמה לרוגואייק האחרון, משחק האימה או לא מאחל לבאנרים בהונקאי רכבת הרכבה של הונקאי. אל תבקש ממנה לבחור את בן לוויה של שער 3 של בלדור 3 – לעולם לא תקבל תשובה ישר.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.