הצוות העלילתי של בונגי מגלה מדוע סיבה מעולם לא חזרה בגורל 2

הם ממשיכים לדבר על איך כמה “אנשים באולפן” רוצים לעשות דברים עם אלמנטים ישנים יותר של המשחק, לרוב, הם מתמקדים להתקדם קדימה. והדברים הישנים האלה כנראה לא סיבה.

‘Destiny 2’ נעשה עם סיבה, כנראה לנצח

די הרבה מאז עליית הברזל, ההרחבה הסופית של הגורל 1, השחקנים תהו מתי סיבה, המגיפה שנוצרה על ידי ננו-מכונות שטרפה כמה לורדי ברזל תחזור למשחק.

התשובה, כך נראה, לעולם אינה.

על פי ראיון חדש, בונגי רואה את סיפור העלילה של סיבה כמי שמוצג וגם לאחר שסיימו את עליית הברזל עצמה. בעוד שסיבה חזר עם קישוטים אקזוטיים והתפרצות הנשק המייצרת סיבה מושלמת, שנשמטה במסע האפס של שעת האפס הקופחת, סיבה חוזרת לסיפור העלילה בפועל לא תתרחש. הנה מה שאמר ניקו סטיבנס, מעצב נרטיבי בכיר, למחשב גיימר:

“אז בכל פעם שה- Warmind עולה, בין אם זה חזר בעונה של הראוי או עכשיו, סיבה הייתה חלק מהשיחה באופן נרטיבי. אנחנו מדברים על זה, אנחנו בועטים בזה. אבל בסופו של דבר, אני חושב שסיבה הוא סיפור שנסופר ב- Rise of Iron, והושלם בגידול הברזל.

“אמנם באופן נרטיבי אפשר להעלות את הסיפורים האלה ולהחזיר אותם, אך אני חושב שדבר אחד שעלינו לעשות הוא לוודא שאנחנו ממוקדים בסיפור שהעונה מספרת – ואנחנו לא מפנקים את עצמנו על קטעים שכן לא בהכרח דוחף את הסיפור הזה קדימה. אני חושב שסיבה, למרות שזה מגניב, זה היה מסתכל לאחור. וניסינו להצטבר אל Neomuna ו- Lightfall ולוודא שלסיפור הזה יש מקום לנשום – יש מקום לפרוח – לפני ששחקנים ידרכו את היעד החדש הזה.”

עוד מיועץ פורבס

חברות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר

תוכניות ביטוח הנסיעות הטובות ביותר ב- COVID-19

הם ממשיכים לדבר על איך כמה “אנשים באולפן” רוצים לעשות דברים עם אלמנטים ישנים יותר של המשחק, לרוב, הם מתמקדים להתקדם קדימה. והדברים הישנים האלה כנראה לא סיבה.

היעדר סיפורי סיבה עתידיים הוא לא ההלם הגדול ביותר בעולם, במיוחד עכשיו עם עונת הסרף, העונה המתאימה לרספוטין בה אנו נמצאים כיום, לא הייתה שום קשר עם סיבה בכלל. ל- Destiny 2 היו הרבה סיכויים רבים להחזיר את סיבה אם זה היה רוצה, בהתרחבות החמימה, בעונה הממוקדת החמימה של הראוי, ועכשיו כאן בעונה של הסרף. אבל זה פשוט לא יקרה.

עם זאת, נראה שיש צורה חדשה של בואו נקרא לזה “סיבה טובה” שמגיעה עם Lightfall. האגודה המוקדמת מבוססת על נפטון, נראה כי הענבים והנאומונה מדברים על סוג חדש של ננו -חומר חכם המשמש לנשק ודברים אחרים, כולל העותק המוקדם שלנו של נשק קליל, קוויקסילבר סטורם. Heres הוא מעבר מאותה ערך לורה:

EXO: האביזר שלך הגיע מאקדח. מישהו במערכת החיצונית משתמש בננו -מכונות נשק. לא ראיתי את זה.

טוקי: זה לא אמור להיות אומר שאתה יכול פשוט לקחת את הדבר של אנשים אחרים.

אקסו: ראיתי הכל, טוקי.

אקסו: כמעט הכל.

EXO: אבל אני לא יכול להבין מהסריקות כיצד העיצוב המקורי הניע כל דבר.

Tokki: לא הסיבה שמרת על הקטע הזה של החבית המקורית?

אקסו: לא. מישהו הקדיש זמן לתחריט את המוטו הזה ביד. נראה מכבד לשמור את זה.

טוקי: לעולם לא אבין את האפוטרופוסים.

אקסו: אז למישהו שם יש נשק שמעולם לא ראיתי בעבר, לא מבין ולא יודע איך להגן עליו. הדבר הכי קרוב שראינו לזה הוא סיבה, והבאגים האלה כל כך הרבה מעבר לזה.

אז, סילבר סיבה מגיע. . אבל סיבה האדומה נשארת קמורה, מחוץ לכמה אביזרים נוצצים והתפרצות השלימה את עצמה, זה נראה.

הצוות העלילתי של בונגי מגלה מדוע סיבה מעולם לא חזרה בגורל 2

Destiny 2 בונה לקראת סיום סיפורו הכללי הנוכחי עם הצורה הסופית בשנה הבאה. אבל הגורל הוא גם משחק ששוזר את סיפורו מתוך הרבה חוטי עלילה משתלשלים. כמה חזקה הברית שלנו עם הכבל? מהו אלוהי המלחמה הכוורת? איך תחושת אוסיריס עכשיו הוא מתעורר מתרדמת כמעט בת שנה בעזרת כוס תה שנבשל מגופו המייבש של תלמיד החושך?

ואלה רק כמה מהסיפורים מעונות מלכת המכשפות. על פני ההיסטוריה של כמעט תשע שנים של Destiny, יש מספר אבסורדי של רעיונות ומושגים. ישנן חריגות פלנטריות מסתוריות, דרקונים מתעניקים משאלות ואפילו תשע התודעות הנוצרות שנוצרו מלולאות של חומר אפל שנוצר מכובד כוכבי הלכת של מערכת השמש שלנו. .

אך שום חוט עלילה רדום אינו מופרך בין קהילת הגורל כמו סיבה-הננו-טכנולוגיה המנצלת את עצמה, המשכפלת את עצמה, שהיוותה את הבסיס לעליית התרחבות הברזל של גורל 1. הטכנולוגיה נועדה להאיץ את העלייה של האנושות, המיועדת במיוחד לשימוש בבניית מושבות חדשות מחוץ לכוכב. אבל, כפי שנוטה להיות הדרך, סיבה הסתיימה כנשק ששימש נגדנו כת.

. זה התרחשות מספיק שכיחה שתראה באופן קבוע חוטים שואלים למה אנשים לעזאזל כל כך עוסקים בסיבה.

נהלי הסיבה נכנסו לאוברדרייב זמן קצר לפני שהעונה הנוכחית תושק, לאחר שהתברר שאנחנו חוזרים לסיפורו של הרספוטין החם – AI שקשור באופן מהותי לטכנולוגיה. אבל עונת הסרף לא מזכירה את סיבה. בשאלות ותשובות שפורסמו לאחרונה, צוות העלילתי של בונגי נשאל מדוע זה לא חזר, והתשובה הולכת להיות חדשות רעות עבור אוהדי הבוטים השחורים והאדומים.

בלתי אפשרי, אבל נראה שלא סביר שסיבה חוזרת בקרוב. . מעולם לא קיבלתי את האובססיה. כן: ציוד סיבה נראה מגניב. בסדר גמור. אבל מעולם לא הבנתי באמת את הנוסטלגיה לעליית התרחבות הברזל בסך הכל. בעיניי זה הרגיש כמו צעד גדול למטה מהמלך שנלקח – סיפור צדדי לתת לשחקנים משהו לעשות בזמן שנוצר גורל 2. בטח, ביליתי הרבה שעות בטחינת הזיוף של ארצ’ון, אבל בסך הכל סיבה פשוט לא נראית כל כך מעניינת בהשוואה למה שקורה בסיפור עוד. שוב: יש דרקוני משאלות.

ובכל זאת, סטיבנס ממהר לציין כי אירועי עליית הברזל – ושפולי השטן ששחררו את סיבה על השומרים – עדיין חשובים לציר הזמן של הסיפור. “אתה זוכה לראות את האדוות ואת השפעות עליית הברזל, בין אם זה היה שעה אפסית ואיך ארמיס ניסתה להשתמש בקשר שלה לשטחי השטן כדי לפרוץ לשם … או אפילו בעונה של הסרף, כשאנחנו ‘ דיברו על איך זה מפוצץ בצד האויבים שלנו ניגשים לתחנת Seraph. אדוות האירועים, הם עדיין קיימים במשחק. הם עדיין חשובים, מכיוון שללא עליית הברזל, אין לך ארמיס ותנאי השטן השטן שעובדים על השתלטות על תחנת הסרף. כל האירועים הללו יהיו שונים.”

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

סיבה

Siva.jpg

סיבה הוא סוג של ננו-טכנולוגיה משכפלת עצמית שפותחה על ידי קלוביס בריי בתקופת הזהב. במקור, תוכנן לסייע בבניית מושבות חוץ -סולאריות, הוא שימש על ידי הרספתין החמישי כנשק נגד לורדי הברזל, ובהמשך על ידי חפצי בית השטן שנפל.

תוכן

 • סקירה כללית
 • 2 היסטוריה
  • 2.יצירה אחת
  • 2.2 התעוררות מחדש
  • 2.3 משבר סיבה
  • 2.4 הסגר ואחרי

  סקירה כללית [עריכה]

  זה סיבה. בהתחשב בכיוונים הנכונים, זה יכול ליצור כל דבר שאפשר להעלות על הדעת. לפחות בתיאוריה.” – לורד צלאחדי

  סיבה הייתה פעם פריצת תור הזהב בהרכבה עצמית, המשכפלת את עצמה הננו-טכנולוגיה, שנוצרה על ידי קלוביס בריי כדי להאיץ את מאמץ הקולוניזציה של האנושות. כל ננומכין בעיצוב של סיבה הוא מכונה חשיבה עצמאית המשתמשת ברשת קוונטית מבוזרת לתיאום התנועה, הדומה לגרסה מכנית של רדיולריה, שמוצעת להיות מה שהעניק השראה לעיצוב. [1] לטכנולוגיה הייתה היכולת ליצור כמעט כל דבר שכל אחד יכול היה להזדקק לו אי פעם. . Siva, נחשב לפריצת דרך מדהימה בטכנולוגיה, נעשה שימוש ביצירת מבנים ומושבות חדשות בעולמות חדשים מהר יותר משיטות בנייה רגילות; ננומכין לכל המטרה המסוגל לפרק חומר ולחזור אותו, עם יישומים הנעים בין ניתוח שחזור ועד לבניית ערים שלמות במהירות. [2] מאוחר יותר התגלו מחדש על ידי אדוני הברזל בתקופת העיר הקדומה, אך זה פנה נגדם בעזרת החממה האחרונה, רספוטין, שהתעורר ממצב שינה של מאות שנים כאשר לורדי הברזל ניסו לגנוב את סיבה פנימה הניסיון שלהם לנצל את זה לטובת האנושות. לא ניתן להרוס את הנגיף, ועם שרוב אדוני הברזל נכללים זה בזה בשליטתו של סיבה, ליידי ג’ולר חתמה את הנגיף וגם את כל לורדי הברזל (למעט לורד סלדין וליידי אפרידט) בתוך הבונקר שלו, עמוק בתוך מעי הקוסמודרום. [3] [4]

  מאוחר יותר התגלו מחדש על ידי הנופלים, שלקחו את זה להיות שלמות הטכנולוגיה וביקשו לשכלל את עצמם לחלוטין, ולשחרר אותם מהתלות שלהם באתר ובשר תמותה ולהפוך אלים למכונת. זה לא רק שינה את צורותיהם, אלא זה גם נתן להם יכולות חדשות. הם יכלו להחיות אויבים שנפלו ואפילו להשתמש בטכנולוגיה נגד אויביהם. הגרדיאן התריע על ידי הלורד צלאחדין, עצר עד מהרה, והרס את תא המשכפל ובהמשך סיום אקיס, ארצ’ון פריים.

  היסטוריה [עריכה]

  יצירה [עריכה]

  המתחם מוכן לשכפול מלא של סיבה נניט. אנו מחכים שהאות שלך יתחיל.”
  “תודה על השירות הנאמן שלך, ד”ר. ג’אנג. אני מצפה לפלאים שמגיעים ממתחם שכפול זה. עידן המכונה החדש, נקרא לזה? בואו נתחיל.
  ” – ד”ר. ג’אנג וד”ר. ווילה בריי. [5]

  קלוביס בריי החל לעבוד על סיבה בשיא תור הזהב, לצד פרויקט דומה הידוע לאפוטרופוסים רק כתמסורת. .ווילה בריי, נכדתו הבכורה של בית בריי. בעוד שהעברה נועדה רק לשפר את הכוח, המהירות והאינטליגנציה של קולוניסטים פוטנציאליים המשתמשים בננוומכינים, ווילה רמז את סיבה כננו-מכין לכל המטרה המסוגל לפרק חומר ולחזור אותו, כאשר יישומים נעים בין ניתוח שחזור ועד לבניית ערים שלמות. [6] Chioma esi השערה ביומני השמע שלה כי וילה קיבלה השראה מ- Vex Radiolaria בעיצוב הטכנולוגיה. [1]

  פרויקט ההולכה הושלם בסופו של דבר לאחר שגרם לתופעות לוואי בלתי צפויות בנבדקי המבחן, וקלוביס בריי התמקד כולו בסיבה, שהושלמה לאחר מכן ואושרו לפריסה. כל כך בטוח היה קלוביס בריי ביכולותיו של סיבה, עד שהם נמנעו מהוספת אמצעי בטיחות, כמו מתג הרגה. תא שכפול הסיבה הראשון, האתר 6 המיועד, נבנה בתוך הקוסמודרום על מנת להתלבש בספינות המושבה ולבנות במהירות ערים ברחבי עולמות אחרים. ספינת מושבה אחת כזו הייתה Exodus Black, שנשא מטמון של סיבה במסע שלה ליישום קפלר -186. מה שהפך למטמון אינו ידוע אבל יתכן שהוא שרד את ההתרסקות בנסוס ויכול להיות בהריסות האקסודוס שחור. [7] [8]

  באיזשהו שלב, סיבה הועברה לעולמות מחוץ למערכת השמש בניהולו של הרספוטין החמישי. [9]

  עיבוד מחדש [עריכה]

  פלווינטר ניסה לתקשר עם ה- Warmind. קרא לזה רספוטין. ~ צריכה לשפר את המשכפל ~ אמר שהוא יכול לגרום לזה להבין. תגיד לזה שלא התכוונו לא נזק. רספוטין לא ענה במילים.” – לורד ברזל לא ידוע. [10]

  שנים רבות אחר כך הופעל מחדש רספתוטין כאשר לורדי הברזל, בתקווה לרתום את סיבה להביא לתור זהב חדש, שהוסבר לאתר 6. רספוטין התייחס לפולשים כאל עוינים והפעיל את ההגנות שלו. לורדי הברזל לא הצליחו לתקשר או להגיב עם רספוטין, עדיין הצליחו להסתנן לאתר 6 ולשחרר את הננוטק רק כדי שרספוטין יפנה אותו נגדם, ומדביקים כמה ממספרם נגד חבריהם לורדי הברזל שלהם. בסופו של דבר, כמעט כל לורדי הברזל וזאבי הברזל הקריבו את עצמם כדי לעצור את סיבה ולאטום אותו במתחם שלה. . [11] לורד צלאחדין פורג ‘, אחד מלורדי הברזל שנותרו בחיים, הסגר את הפלגואלים כדי למנוע את שיבה של סיבה שוב לשחרר שוב. [12]

  מה המורכבות הזו? ~ צריכה לשפר את המשכפל ~ המכונה של אלף חלקים, מעוצבת על ידי מוח יחיד. מאיפה מתעוררת מורכבות כזו? מה דורש יצירת מוח? במצעד הארוך של תהלוכת החיים, הסדר נוצר מאי סדר. עליית המורכבות לא מובטחת. דברים כאלה אינם בלתי נמנעים, ובכל זאת כאן אני עומד. ~ צריכה לשפר את המשכפל ~” – אקסיס, ארצ’ון פריים. [13]

  . בהבנת הפוטנציאל של ננו -טכנולוגיה זו, שפיצי השטן שלהם, בהובלת אקיס, ארצ’ון פריים, חדורים בזה והחלו להדביק את חבריהם השטנים בניסיון להפוך את עצמם לאלוהים במכונה. [14] שלא הצליח להכיל את משבר סיבה בכוחות עצמו, החל לורד צלאחדין לחפש את האפוטרופוסים כדי לעזור לו להקים דור חדש של לורדי הברזל כדי להביס את הצבא המוטנטי, לנקום את חבריו שנפלו ולכאורה לסיים את האיום של סיבה באותה תקופה. [15]

  האפוטרופוסים ראו ממקור ראשון את מה שהשופעים עם סיבה יכולים לעשות, והם בהחלט מתגברים בכך שאפילו רואים אויבים ותיקים מערכות נשק מחודשות וידידותיות פנו נגדם. עם זאת, האפוטרופוסים נודע כי הנופלים לא השתמשו במלוא הפוטנציאל של סיבה, הם נאלצו לפלס את דרכם לעבר תא המשכפל בו מתו אדוני הברזל את מותם הסופי. כשהגיעו, הם נאלצו להילחם נגד לורדי הברזל המחודשים מחדש עם סיווה, אך בסופו של דבר, הלשכה נהרסה והפקתו של הספליקר שלה שיבשה, עם זאת, עדיין היה הארכיון להתמודד איתו, האפוטרופוסים פשטו על מאורתו וכיוונו. חווה את כוחו של אלוהים שהוכרז על עצמו אך נפל בסופו של דבר.

  הסגר ואחריו [עריכה]

  האיום שמציבה סיבה והנופלים נטרול בסופו של דבר, כאשר הפסיקים נעצרו ותא המשכפל נהרס. שנתיים אחר כך ייחשף כי החלוץ הציב את כל האזורים שנפגעו מסיבה בהסגר. ההערכה היא שהוגבלה בתחילה מוגבלת לקוסמודרום עד שהגרדיאן גילה שהרובה הישן שלהם מזויף מסיבה עדיין מייצר נניטים נוספים גם לאחר שהאבדו אותו בנפילת המגדל הישן. זה הציב את אחד מכספות הקריפטארכיה בהסגר, שאחר כך נפרד על ידי ארמיס המשרתת, The Shipsealer. עם זאת, בגלל סיוע מיתראקס, הנטוש, הצליח הגרדיאן ליירט את הייסט, להחזיר את מה שהיה בצדק שלהם ולהדוף את הנופלים לפני שיוכלו לברוח עם אספקה ​​חדשה של סיבה. היו אפילו כמה צמתים של סיבה שנמצאו בפלווינטר שיא כאשר האפוטרופוס הובל לשם על ידי רספוטין שיגלה להם את סיפורו.

  ציטוטים [עריכה]

  בואו נגיע לזה. איך קלוביס בריי יכול לעזור לפרויקט Exodus? ~ סיבה.מ.CL001

  . ~ סיבה.מ.WB002

  בתי גידול, ציוד, תיקונים מכל הסוגים – כל הדברים האלה יכולים להיות מכינים מחומר אחד. ~ סיבה.מ.

  . זה יכול להישאר רדום אפילו בהפלגות ארוכות. ~ סיבה.מ.WB004

  כמעט כל בעיה שיכולה להיות קולוניסט במרחב עמוק, סיבה יכולה לתקן. ~ סיבה..WB005

  ? ~ סיבה.מ.

  ובכן, סיבה אינה דורשת מקור כוח חיצוני, אז … לנצח. ~ סיבה.מ.WB007

  פשוט תן לה הנחיה, והיא לא תפסיק עד שהיא תקבל הנחיה חדשה. ~ סיבה..WB008

  . . ~ סיבה.מ.CL009

  קוד כללי, מנוסה או זדוני, הוא אשמתו של המתכנת, ולא סיבה עצמה. ~ סיבה.מ.WB010

  דוקטור בריי, אני בטוח שהבנת שהיישומים של סיבה נמשכים מעבר לקולוניזציה. ~ סיבה.מ.CL011

  אני לא בטוח למה אתה מתכוון, כללי. ? ~ סיבה.מ.WB012

  תוכנית יציאת מצרים תעניין לחקור את בקשות ההגנה של סיבה. ~ סיבה.מ.CL013

  כללי, הצוות שלי לא התכוון שסיבא יקבלו יישומים צבאיים. ~ סיבה.מ.WB014

  ווילה, כמה מההמצאות הגדולות בהיסטוריה החלו כתופעות לוואי לא מכוונות. ~ סיבה.מ.CL015 ”

  טריוויה [עריכה]

  • סיבה ידועה גם בשם Ironsbane, ככל הנראה על כך שניצחה את מרבית לורדי הברזל המקוריים.
  • סיבה (או הידועה בשם שבעה), היא מילה הינדית שפירושה המשחתת, אחת משלושת האלוהות העיקריות של הפנתיאון ההינדי המאוחר יותר, השניים האחרים הם ברהמה ווישנו. . . זו עשויה להיות הסיבה לשמו של המגיפה ב גוֹרָל, .
  • ננו -טכנולוגיה היא ענף של טכנולוגיה העוסקת בממדים וסובלנות של פחות ממאה ננומטרים, במיוחד מניפולציה של אטומים ומולקולות בודדות.
  • סיבה מוזכר בקצרה על ידי כישלון ב גורל 2.
  • ב , סמל סיבה מופיע ב הדומינו הראשון .
  • שבר רוח רפאים: רוחות רפאים 2 . אף על פי שהאור דוחה את מרבית הזיהום, רוח הרפאים בכרטיס הגרימואר ממלאת מדי פעם את תפוקת הקונסולה של הסיבה הרדומה בתוכו, כמו זיהוי אובסידיאן, נזכרת שברי זיכרון והטעויות שנוצרו על ידי המתח הבלתי אפקטיבי כעת.
  • מעריצי הגורל רבים העלו השערה כי סיבה הומצאה על ידי קלוביס בריי על ידי טכנולוגיית VEX הנדסית הפוכה.
   • .