דיאבלו השני

מבחינת המיקום, דיאבלו השני היה סט של מיקומים שנזרקו במהלך הפיתוח. [3] מיקומי המשחק היו מורכבים תוך כדי תנועה, לצוות הפיתוח יש רעיון ללכת ל”אזור מדברי “, אזור ג’ונגל”, ואז בסופו של דבר להחליט להיכנס לגיהינום. [8] Blizzard Sout. .

Destiny 2 עונה 22 תאריך שחרור פשיטה מחדש של פשיטה אושר

אמנם אנחנו עדיין לא יודעים מה Raid Re-Run עולה, אבל בונגי הפילה כמה פרטים לשחקנים בתקווה להתמודד על העולם שלה תחילה.

מאת היילי וויליאמס ב- 28 ביולי 2023 בשעה 06:04 בבוקר PDT

כרגע אין עסקאות זמינות
Gamespot עשוי לקבל עמלה מהצעות קמעונאיות.

Destiny 2 עונה 22 תביא עמה גרסה מחודשת של פשיטה קיימת שאינה זמינה כרגע, ועכשיו אנו יודעים מתי היא משחררת. .

בפוסט האחרון בבלוג השבועי של Destiny 2, בונגי שיתף את התאריך לתת לשחקנים זמן להכין והוסיף כמה פרטים נוספים לכל שחקנים בתקווה להתמודד עם התואר הראשון של הפשיטה הקרוב של הפשיטה הקרוב.

לחץ כדי לבטל את ההשתקה

 • מתחיל ב:
 • נגמר ב:
 • לוּלָאָה

רוצה שנזכור את ההגדרה הזו לכל המכשירים שלך?

אנא השתמש בדפדפן מסוג HTML5 המסוגל לצפייה בסרטונים.
לסרטון זה יש פורמט קובץ לא חוקי.
סליחה, אך אינך יכול לגשת לתוכן זה!

אנא הזן את תאריך הלידה שלך לצפייה בסרטון זה

על ידי לחיצה על ‘Enter’, אתה מסכים ל- Gamespot
תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

עכשיו משחק: אז החלטת לשחק שוב את Destiny 2 (מהדורת Lightfall)

הפשיטה הקרובה תהיה זמינה החל מיום שישי, 1 בספטמבר 2023 עם האיפוס היומי בשעה 10 בבוקר PT / 13:00 ET. מצב תחרות, לכל מי שמתכנן להתמודד על התואר הראשון העולמי, יופעל במשך 48 השעות הראשונות, בדיוק כמו שהיה שורש הסיוטים מוקדם יותר השנה. זה מעט מאוחר מהצפוי, שכן עונה 22 מתחילה ב- 22 באוגוסט.

.

 • מצב התחרות יופעל למשך 48 שעות.
 • ניקוי הפשיטה עם מצב התחרות Active הוא הצעד הראשון לגישה למצב האתגר במנהל ובניצחון הסודי.
 • .
 • .

.

אנו מחפשים פרטים נוספים מבונגי על הפשיטה הקרובה, כולל שם הפשיטה שתורם להפעלה מחודשת. הסוף של לויתן וקרוטה הם בין המועמדים.

המוצרים שנדונו כאן נבחרו באופן עצמאי על ידי העורכים שלנו. Gamespot עשוי לקבל נתח מההכנסות אם אתה קונה משהו המופיע באתר שלנו.

? .

דיאבלו השני

. . . למרות שאני יודע את הדרך, אני לא יודע מה יתעוררו סכנות כדי להפריע למסע שלי, וכשאני עובר בשער הראשון, אני יודע שהחלק הטוב יותר של נשמתי יישאר מאחור. לָנֶצַח.”

– .

דיאבלו השני
Diablo 2 קופסא קדמית כיסוי Na na
מפתחים) Blizzard North
Na Blizzard Entertainment

Eu סיירה בידור

חבר 30 ביוני 2000

דיאבלו השני, סרט ההמשך למשחק הפופולרי שטן, הוא משחק תפקידים אפל, עם נושא פנטזיה, בהפרצה או-סלאש או סִגְנוֹן. . .

, . גורמים עיקריים שתרמו להצלחתו של דיאבלו השני כוללים את מה שהאוהדים מצאו כמשחקים ממכרים של פריצה וסלאש וגישה חופשית לקרב.. ..

המשחק הושג ועוצב על ידי סטיג הדלונד, יחד עם מייסדי Blizzard North דייוויד ברוויק, מקס ואריך שפר פועלים כראשי פרויקטים לתחומים האחרים. תפקידי הייצור העיקריים טופלו על ידי בעל ביתו של מתיו וביל רופר.

הרחבה, , שוחרר בשנת 2001.

תוכן

 • סיפור אחד
 • 2 משחקים
  • 2.1 השבתה
  • 2.2 שיעורי תווים
   • 2..1 אמזון
   • 2.2.
   • 2..3 מכשף
   • ..4 Necromancer
   • 2..5 פלדין
   • .4.1 רמת פרה סודית
   • .
   • 3.
   • .
   • 3.4 שיעורים
   • 3.
   • 3.

   סיפור []

   הסיפור של דיאבלו השני מתרחש זמן קצר לאחר סיום המקור שטן. בסוף שטן, דיאבלו, שר הטרור הובס על ידי גיבור תמותה. .ה. . לאחר אירוע זה, הגיבור מושחת במהירות על ידי דיאבלו ומאבד אט אט שליטה על נשמתו של דיאבלו. בקולנוע הפותח של דיאבלו השני, . מריוס הוא הניצול היחיד (משתמע כי במקום סתם להיות מזל עיוור, השדים התעלמו ממנו), והוא מרגיש נאלץ לעקוב אחר הנודד מסיבות שהוא עצמו לא מבין. . הגיבור החדש בסופו של דבר תופס את הנודד מחוץ לעיר קורסט אך אינו מסוגל לעצור אותו. שאר הסיפור נחשף באמצעות ארבעת המעשים, שכן השחקן עומד לא רק עם השד לורד דיאבלו, אלא שני נבלים גדולים חדשים, אחיו מרושעים לא פחות, עמיתים רעים ראשוניים מפיסטו, אדון השנאה ובעל, שר ההרס. . הגיבור עובר דרך אדמות שונות כדי לסכל את כוחות הגבעות הבוערות מכיבוש העולם המכונה Sanctuary.

   הסיפור מספר על שבעה “רעות גדולות” (עם 7 בסך הכל את מספר כוחות הגיהינום); חמישה נהרגים ב דיאבלו השני. שלושה נהרגים ישירות פנימה דיאבלו השלישי, אם כי כל השבעה נהרגים ביעילות בבת אחת בגלל שדיאבלו הפך לרוע העיקרי.

   אויב חזק למדי שמשתמש בעיקר בהתקפות מבוססות רעל. היא משתמשת בחיצי רעל, ריסוס רעל ובציפורנים החלשים על גבה בקרב יד ביד. .

   אויב מהיר מאוד ואגרסיבי מאוד. כוחו הפיזי הטהור יכול להציף בקלות שחקן לא מוכן. . הוא נמצא בקבר האמית.

   . ניתן למצוא אותו במאורתו בעיר המקדש טרווינקל בקורסט על ידי השמדת הכדור המשכנע שנעל אותו במאורתו. עליכם להשתמש בפלייל ייחודי בשם רצונו של חאלים כדי להרוס אותו, שנוצר לאחר שמצאת את השרידים של חאלים והעברתם עם הפלייל של חלים בקובייה הורדרית. . Maffer Dragonhand כמעט מסוכן כמו מפיסטו עצמו.

   . הוא משתמש באלמנט האש. הוא בוס חזק, במיוחד בקשיים מאוחרים יותר. היזהר מהתקפת צינור הברק האדום שלו, הדומה לזרם אדום ארוך של ריסוס ברק מפיו, מכיוון שאפילו דמויות עם חיוניות טובה ניתן להרוג בפיצוץ מלא אחד, זו ההתקפה החזקה ביותר במשחק. עם זאת, התקפה זו איטית יותר מרוב האחרים שלו וניתן להימנע מהם בקלות. ההתקפות שלו כוללות צינור ברק אדום, טבעת אש, סערת אש (בדומה לזה של הדרואיד אך הרבה יותר חזק, אותו דבר ששוחרר על ידי הלפיד של Hellfire), כלא עצם (יצוק על פורטלי עיר), מגע קר (קופא אותך) ומתקפת תגרה, בה הוא יטען במהירות לעבר השחקן. הוא מופיע לאחר שהפעיל את חמשת כלבי הים והביס את המגנים שלהם, הלורד דה סייס (נייט שכחה ייחודי), אינפורמקטור הנשמות (אדון ארס ייחודי) וגרנד ויזייר של כאוס (גלגלי דום ייחודי).

   הוא נמצא בעומק העולמי. לאחר שהשמיד את חמשת נחילי המניעים שלו, הוא ייכנס לפורטל לחדר העולמי, שדה הקרב. הוא משתמש בתקיפות אש ובתקפה קרה, שהאחרון גורם לכיפה קשה, כמו גם להקפיא, סוג של תופת שמנקז את המאנה שלך וגם קללה שתפגע בך אם תנסה להטיל כישוף כלשהו (הוא רק משתמש בזה אם יש לך יותר מאנה מהחיים). הוא גם מזמן עותק של עצמו, מסוגל להשתמש בכל ההתקפות שלו, רק מוסיף לצרות של כל מי שמנסה להרוג את אדון ההרס.

   משחק []

   השחקן מניח את התפקיד של גיבור, נלחם במפלצות תוך כדי חוצה אדמות וצינוקים. דיאבלו השני משוחק באמצעות ארבעה מעשים. . . הקרב מתנהל בזמן אמת, תוך שימוש בנקודת מבט מלמעלה למטה איזומטרית. שחקנים נלחמים במפלצות כדי לפלס את הדמות שלהם ולקבל פריטים טובים יותר.

   דיאבלו השני מציב דגש כבד על לחימה, ומייצר באופן אקראי תכונות מפלצת רבות, פריסות ברמה וירידות פריטים. מרבית המפות עצמן נוצרות באופן אקראי. במצב שחקן יחיד, המפה נוצרת באופן אקראי אך נועלת את ההגדרה לאחר מכן; במצב רב שחקנים הוא מתאפס בכל פעם שהצינוק מופעל מחדש.

   דיאבלו השני . לכל דמות יש חוזקות וחולשות שונות ומערכות מיומנויות לבחירה.

   , , . על דמות להשלים את רמות הקושי הללו בסדר; רק ברגע שדמות תסתיים קושי יכול הדמות הזו לשחק ב קושי, ובאופן דומה עבור גֵיהִנוֹם קושי. כל קושי הוא אתגר גדול יותר מהאחרון, עם תכונות כמו קושי יצור מוגבר, חווים עונשים על המוות ואתגרים אחרים. דמות שומרת על כל היכולות, הציוד וכו ‘., . עם השלמת המשחק בקושי רגיל, שחקן עשוי ליצור דמות הארדקור. .

   . לשחקן יש אפשרות לשכור אחד מכמה שכירי חרב מבוקרים על ידי מחשב, העוקבים אחר השחקן ותוקף אויבים סמוכים. לעיתים, השחקן עשוי למצוא פריט נדיר ויקר ערך, או אחד שהוא חלק מהסט שהופך להיות חזק יותר כאשר כל הסט נאסף. ניתן להתאים את הפריטים באמצעות שקעים ואבני חן, או להעבירם לפריטים שונים באמצעות הקובייה Horadric.

   השבתה []

   בניגוד לדיאבלו הראשון, שם המפלצות כולן נשארות מתות ברגע שנהרגות, והגוויות שלהן נשארות במקום שנפלו לאורך כל המשחק, אם אתה חוסך ויצא וחוזר למשחק, כל היצורים ההרוגים הובילו מחדש. אפילו מפלצות הבוס שהרגת למען המסע יתקיימו גם כן.

   זה יתברר כמתסכל למדי עבור כל שחקן שהוא משלים. עם זאת, הצד המעודכן הוא המפלצת החדשה שהושבה עדיין מפילה שלל ויכולה להמשיך להרוויח לך המון עושר.

   שיעורי תווים []

   אמזון []

   הוא לוחם פעיל מיומנות. כישוריה מכוונים סביב יכולות הגנה אישית, השימוש בקשת וחץ, כמו גם החנית והכיד.

   שטן. האמזונס שונה בכך שהיא יכולה גם להשתמש בכידונים ובחניתות בצורה מיומנת. .

   ה הוא דמות חזקה מוכוונת תגרה בדיאבלו 2, והדמות היחידה המסוגלת לגלות כפולה. כישוריו מחולקים לשליטות נשק שונות, קריאות מלחמה ומיומנויות לחימה. המבקרים פסיביים גרידא ומאפשרים לברברי להתמחות בסוגים שונים של נשק ולקבל מהירות טבעית והתנגדות טבעית. . כישורי הלחימה של הברברי הם התקפות שממקסמות את כוח הזרוע, הנכס הגדול ביותר שלו.

   הברברים, בדיאבלו 2, מקורם ברמות הצפון, וכאן מתרחש מעשה 5 להרחבה, וניתן גם לשכור אותו כשכירי חרב באותו מעשה זה.

   ברברי אחר תוכנן ל- Hellfire, “הרחבת הדיאבלו” הלא רשמית שפורסם על ידי סיירה בידור. אף על פי שלא נכלל בגרסה הסופית, הדמות הייתה זמינה ככיתה נסתרת בתיקון 1.01 ל- Hellfire. .

   הברברי, למרות היותו דמות תגרה קפדנית, יכול להיות יעיל מאוד. במצב גיהינום, ההתנגדות הטבעית לכל הדמויות יורדת והברברי היא המעמד היחיד שיכול להגביר באופן פסיבי את ההתנגדות שלו באמצעות מיומנות.

   ה . כישופי הקרח שלה יכולים לצנן או אפילו להקפיא לחלוטין אויבים מושפעים, אך לגרום נזק פחות מברק או אש. .

   הלחש . .

   ..

   Necromancer []

   ה בַּעַל אוֹב . כישוריו מפוצלים לקללות, זימון, כישופי רעל ועצמות. כישורי הזימון מאפשרים לו להחיות שלדים שונים, גולמים וכל מפלצת שנהרגה (כולל דיאבלו). . . . כישורי קללה מהווים חלק בלתי נפרד מהיכולת של ארסנל של Necromancer לייצר קללות ומשושים הן ב- PVP והן ב- PVE. כוחות אלה משנים מאוד את המשחק.

   ה פלדין . כדי לשקף זאת, כישורי הלחימה של פלדין הקנאי נעים בין התקפות קנאיות ועד רעם שמימי. כישוריו מפוצלים לכישורי לחימה, הילות הגנתיות והילות פוגעות, אשר מהן האחרונות יכולות לשפר את היכולות האישיות, להוריד את כמות הנזק שנגרם על ידי אויבים או להקל על התאוששות הבריאות. הורות אלה מועילות במשחק רב-שחקן מכיוון שרבים מהם יכולים לשמש לשדרוג את כל הנתונים הסטטיסטיים של המסיבה. . פלדינים בקיאים מאוד בשימוש במגן, והם עשויים אפילו להשתמש במגן שלהם כנשק. הוא הטוב ביותר עם כישורי הגנה והוא גם הבחירה הטובה ביותר אם השחקן רוצה להחליש אויבים מבלי לפגוע בהם או להטיל כישופים כלשהם. כישורי פלדין יעילים ביותר בביטול המתים.

   רב משתתפים [ ]

   שלא כמו המקור שטן, נעשה באופן ספציפי עם משחק מקוון בחשבון. כמה לחשים מכפילים את יעילותם אם הם מושלכים בתוך מסיבה, וצינוקים, למרות שהם עדיין קיימים, הוחלפו ברובם על ידי שטחים פתוחים.

   .שירות מקוון חינם נטו, או באמצעות LAN. קרב.הרשת מחולקת לתחומים “פתוחים” ו”סגורים “. . . ההבדל הבולט ביותר הוא שמפות מקוונות נוצרות באופן אקראי, עם מפה חדשה לכל משחק שנכנס לשחקן. מפות לא מקוונות, נגן יחיד נשמרות בזיכרון המחשב.

   . . מספר של הפריטים שנפלו מוגברים ככל שיותר שחקנים מצטרפים למשחק.

   השחקנים רשאים לדו קרב זה את זה עם כל הנזק מופחת בשחקן לעומת שחקן. השפע להרוג מוצלח הוא חלק מזהב ואוזן הדמות של השחקן המובס.

   תיקון 1.. ניתן לאפס את מערכת הסולם במרווחים שונים כדי לאפשר לכל השחקנים להתחיל טריים עם דמויות חדשות על בסיס שווה. עונות הסולם נמשכו מתשעה חודשים עד למעלה משנה. . פריטים נדירים מסוימים ומילות רונה זמינות רק במשחקי סולם, אם כי ניתן לסחור בהם ולהחלפה על אי-הסערה לאחר סיום העונה.

   עד עשרים ושלוש טלאים שוחררו עבור דיאבלו השני. באמצעות היסטוריית התיקון, טופלו מספר עלילים ונושאים, כמו גם שיפוצים גדולים למאזן המשחק. לא כל הטלאים השפיעו דיאבלו השני באופן ישיר, מכיוון שכמה נועדו לטפל בבעיות בהרחבה למשחק והיו השפעות מינימליות על . המשחק נמצא כרגע בגרסה 1.14. .ל- NET יש יכולת ליצור טלאים קלים בצד השרת כדי לטפל בבעיות מיידיות.

   ביצי פסחא [ ]

   אם משתמש הוא להקליד ‘soundchaosdebug’ בחלון הצ’אט בקרב.נטו או במצב של שחקן יחיד, כל קובץ סאונד במשחק מנגן בערוץ כאוטי שנמשך עד שהנגן יוזן מחדש את הקוד.

   שטן שהוליד שמועה באינטרנט על פרה שמופיעה במשחק, לכאורה ללא מטרה. . . .

   דיאבלו: Hellfire, שטן (“הרחבה” זו נחשבת למעשה ל”תוסף “, מכיוון שזה לא היה מהדורה רשמית, אלא במקום זאת שוחרר על ידי סיירה בידור), ניתן היה לשנות פרמטר בקובץ טקסט ספציפי (פקודה.TXT), כך שהחקלאי שמוציא את המסע “פצצת רונה” היה לבוש בחליפת פרה, עם דיאלוג חדש מתאים (“MOO.”” אמרתי מו!”). . כדי להרוג את השמועה, Blizzard כלל רמאות (שניצחה אוטומטית את המשחק) בסטארקראפט שקרא “אין רמת פרה”, זו הדרך של Blizzard לאשר רשמית כי למעשה אין רמת פרה. [1] בקרב חובבי המשחקים המקוונים, הביטוי הזה הפך לבדיחה באינטרנט הדומה לביטוי אין כבל.

   פרות מעידות מוקדמות

   הוצגו פרות נלחמות. אנשים תהו אם צילום המסך הוא בדיחה של טיפש אפריל או אם באמת הייתה רמת פרה סודית המתוכננת לדיאבלו II. התברר שם היה רמת פרה. כדי לגשת לרמה, יש להרוג את דיאבלו (או, ב אדון ההרס, . זה יפתח פורטל לרמה הסודית (מנצח את בעל בקושי שהשחקן מבקש להיכנס לרמת הפרה בה כבר לא נדרש, נכון לתיקון 1.11b. . . עם זאת, כששחקן הורג את מלך הפרה בפעם הראשונה שלהם ברמת קושי, הדמות ששימשה לפתיחת הפורטל אינה מסוגלת לפתוח מחדש את הפורטל לרמה ברמת הקושי ההיא.

   צ’אט פנינה []

   קיימת פנינה צ’אט סגולה שנראית רק כאשר בתוך ערוץ הצ’אט. ישנן תיאוריות רבות לגבי מטרת פנינה זו. עם זאת, אין מטרה לאבני חן זו מלבד מסר חסר משמעות. . כאשר מופעלת, מופיעה הודעת צ’אט המציינת, “פנינה מופעלת” וכמו כן, הודעה “מבוטלת פנינה” מוצגת כאשר היא הופכת לא פעילה. זה יכול גם לומר “Gem מושלם מופעל”, אך הסיכויים, לעומת זאת, נמוכים מאוד. עוד נאמר שלפעמים ניתן לשמוע.

   שינוי קוד יעד מיוחד []

   יש “רמאות” עבור דיאבלו השני וכן אדון ההרס. אם יש לחיצה ימינה על דיאבלו השני סמל בשולחן העבודה והולך למאפיינים הם יראו שלוש כרטיסיות: “כללי”, “קיצור דרך” ו”התאמה.”לחץ על” קיצור דרך “, ובסוף נתיב הקובץ הממוקם מימין ל”יעד”, הזן חלל ומקף אחרי סימן הציטוט, ואז המעשה שאליו הדמות מבוקשת ללכת. לדוגמה, “-act 5” (ללא סימני הציטוט) ייקח אותך לפעול V. לחץ על “החל,” התחל את המשחק וצור דמות חדשה. הדמות תתחיל בכל מעשה שנבחר. דבר מעניין נוסף בזה הוא רמת הדמות; תלוי באיזו פעולה נבחרה, רמת הדמות תוגדר לכמות ספציפית. .

   דף זה מכיל תוכן מיושן
   מאמר זה מכיל מידע שאינו רלוונטי עוד למשחקים, אלא נשמר כאן למטרות מידע.

   . Blizzard North הקפיץ רעיונות למשחק הבא שלהם. . דיאבלו הייתי המשחק הכי ארוך שעבדו עליו, ובאותה עת, Blizzard South השתנה ממנו Warcraft II ל , וזה היה צפוי שהמשחק הבא של Blizzard North יפגין יציאה דומה. עם זאת, כאשר Blizzard North המשיכה לתקן את דיאבלו הראשון, ונושא הרמאות התברר בקרב.נטו, הצוות החל לראות כיצד ניתן לשפר את המשחק המקורי. [3] עם הזמן הרעיון של סרט המשך התגנב לדיונים שלהם. [2] החודשים הרביעיים לאחר שוחרר דיאבלו הראשון, [3] דיאבלו השני הוסדר. הצוות בדק רעיונות שביקשו ליישם למשחק הקודם והרכיב משוב של לקוחות. זה נועד שדיאבלו השני יהיה “גדול וטוב יותר” מכל הבחינות. [2] פחות מ- 1% מהקוד והאמנות של המשחק המקורי נעשה שימוש חוזר עבור דיאבלו II. [4] העדיפות הראשונה הייתה לתקן את נושא הרמאות שהטרידו את דיאבלו i. העדיפות השנייה הייתה לעדכן את השיעורים. [5]

   צוות הפיתוח כלל בין 45 ל -60 אנשים. [6] צוות חדש נשכר לעבודה על המשחק. מחזור פיתוח לשנתיים הוערך למשחק. רוב הזמן בילה על שלמות המעשה הראשון של המשחק, כפי שהוא ככל הנראה ישמש במבחן בטא או בהדגמה. [2]

   העבודה על המשחק החלה בשנת 1997. ששת החודשים הראשונים של פיתוח היו איטיים ונינוחים, מכיוון שהחברה נשרפה מהעבודה שלהם ב- Diablo I. [2] הוא הוכרז בפומבי ב- 9 בספטמבר של אותה שנה, עם שחרור מוערך של 1998 הניתן. . . [2] התכנון קדימה במהלך הפיתוח נע בין תקופות של שבוע לחודש.

   Blizzard South היה פעיל בפיתוח המשחק בתקופת 1997-99. שיתוף הפעולה היריב לעיתים הוביל ליצירת “צוותי שביתה”, שעברו בין פרויקטים כדי לתת משוב וייעוץ. . [10]

   . . הקראנץ ‘היה כל כך גרוע עד שמפתחים התאפקו לעבודה על המשחק ולא לעבור לורד ההרס. [6] המפתחים כיוונו לשחרר את המשחק עד סוף 1999. בסוף ספטמבר/תחילת אוקטובר, דייוויד ברוויק יצר קשר עם מייק מורחה מ- Blizzard South כדי להודיע ​​כי לא ניתן להשלים את המשחק במהלך השנה. Blizzard South לקח את החדשות בצעדים והעניק למפתחים הרחבה של תקופת הקראנץ ‘, אך דחק בכך שצריך להשלים את המשחק. בשלב זה של פיתוח, המשחק היה במצב שניתן לשחק, אך המפתחים טרם הגיעו לקטע הגיהינום של המשחק (שיושם בפברואר/מרץ 2000). [11]

   כל הגיבוי של קוד המקור והנכסים של המשחק אבד ב”שעה האחת עשרה “של פיתוח המשחק. הצוות הצליח לשחזר הרבה מהקוד והנכסים מהגרסה של דיאבלו השני שהמפתחים לקחו הביתה לשחק. [12]

   הבטא של המשחק החל במארס 2000. . [2]

   המשחק הוחזר מאז ושוחרר ב- 23 בספטמבר 2021, תחת הכותרת Diablo II: קם לתחייה. [13]

   “לא היה מסמך עיצוב מוחלט [עבור דיאבלו השני]. היה מבנה רופף. ‘היי, אני יודע שרצינו ללכת לכאן לדיאבלו 1, זה סוג של המערכה הראשונה. זה סוג של הסיפור שאנחנו מספרים שם..’והיינו לועגים לזה. ‘כן, זה נהדר. .”

   למשחק מעולם לא היה מסמך עיצוב רשמי. [2] מה שהפך למקבילה של המשחק היה למעשה רשימת משאלות לתכונות שנוצרו על ידי אריך שפר. . [6]

   הצוות חיפש את התוספות הבאות:

   • .
   • שיעורי תווים נוספים.
   • צינוקים נוספים, יחד עם אריחי השממה.
   • רשימה מורחבת של פריטים, קסם ומיומנויות, יחד עם מגוון גדול יותר של הופעות שנבעו מהן הצטיידו פריטים.
   • דור מפלצות אקראי.
   • גרפיקה משופרת, עם שקיפות אמיתית, מקורות אור צבעוניים ומצב פרספקטיבה Quasi-3D.
   • . [2]

   צוותי עיצוב []

   • תִכנוּת
   • אמנות אופי (כל דבר שעבר)
   • אמנות רקע (כל דבר שלא זז)

   . .תמיכה נטו. [2]

   . [15] כמעט כל האמנות הקולנועית של דיאבלו השני נבנתה והועברה בסטודיו תלת מימד מקסימום, ואילו מרקמים ואלמנטים של ממשק דו מימדי נוצרו בעיקר עם פוטושופ. המתכנתים כתבו ב- C וכמה C ++, באמצעות Visual Studio ו- SourceSafe לבקרת גרסאות. . .

   סקיצות מפורטות של הגדרות קדמו למודלים של אמנות הרקע בפועל. [2] הסביבות עצמן נבנו באמצעות אלגוריתמים. [5] ברגע שנצבע חתיכת הנוף, הוא נוסף חתיך. [16]

   המפתחים שקלו להפוך את המשחק 3D, בהתחשב בכך שמשחקי מחשב אחרים באותה תקופה מנצלים חומרת תלת מימד חדשה. עם זאת, ההחלטה התקבלה להפוך את המשחק 2D, שכן על פי Brevik, טכנולוגיית התלת מימד “לא הייתה שם ממש” (באותה תקופה), והרגיש כי כמשחק פעולה דו -ממדי, זה יכול היה להיראות טוב יותר ולהיות יותר דברים על המסך באותה תקופה.

   כשעיצבים את מיקומי המשחק, Blizzard North לקח השראה ממיקומים בעולם האמיתי. [17]

   שיעורים []

   פלדין-טאל

   כל דמות שחקן במשחק גובה 75 פיקסלים. . [2]

   הרעיון של חמש שיעורים הוחלט במשך מספר חודשים. [5] במהלך פיתוח המשחק, במקור התכוונו כי השיעורים יהיו ארכיטיפים (אם כי עם הבדלים קלים משיעורי RPG סטנדרטיים) [8] אשר נרתעו לתפקידי לוחם, סורר וגלגרית איות, המבוססת על A עיקרון תת-סוג. הסורר היה מסתעף לאחיות (של סדר העיניים חסר הראייה) וציידים/ריינג’רס, הלוחם לטמפלרי/פלדין או ברסקרקר, והכישוף מגלגל את המכשף או הנקרומנסר. Blizzard North החליט נגד הרעיון מכיוון שמגדרים מרובים פירושו להנפך בסך הכל 10 דגמים, בשילוב עם מערכת הרכיבים של המשחק, יהפוך את המשימה לגדולה מכדי לבצע זאת. [18] עצי המיומנות של המשחק היו ביעילות כדי למסד מסלולי כיתה/בונים, ולהקל על השחקנים להתמחות באופי שלהם. [8]

   דגש רב יותר הושם על ההשפעות הוויזואליות של ציוד על שיעורים בהשוואה למשחק המקורי (שהיה בעל ייצוג חזותי מוגבל של ציוד בגלל חוסר תקציב). הדמויות תוכננו כמו בובות, במובן זה שכל חלק בגוף יתייחס אליו כאל רכיב נפרד (מתוך חוש עיצוב).

   פיתוח השיעורים בוצע תוך כדי תנועה; דאגות היתרה טופלו בסוף הפיתוח.

   מיקומים ועיצוב מפות []

   “אם אתה מסתכל על דיאבלו 2, יש הרבה רעיונות סותרים שקורים ללחוץ. למשחק עדיין יש אווירה מצמררת, אבל הוא גם הרבה יותר תוסס מהמשחק הראשון. .”

   מבחינת המיקום, דיאבלו השני היה סט של מיקומים שנזרקו במהלך הפיתוח. . [8] Blizzard Sout. [9] אך המשחק בכל זאת החל באזור.

   רעיון שמעולם לא הגיע למשחק היה הרעיון של “הקרב.עיר נטו..לובי נטו, אבל בעיירה בפועל, בה דמותו של השחקן יכולה לקיים אינטראקציה עם שחקנים אחרים וללכת לספקים לפני שנכנסים למעשי המשחק. זה קיבל השראה חלקית על ידי Ultima Online, בו חברי צוות הפיתוח שיחקו במהלך ההתפתחות של דיאבלו השני. הצוות שאף לעשות משחק בו אפשר ללכת בצורה חלקה בין אזורי העולם, אבל זה לא הפך אותו למשחק, ומבנה המעשה שימש במקום זאת.

   דיאבלו השני מתרחש בשטחים פתוחים יותר מקודמו – צוות הפיתוח לקח זמן לוודא שהם לא היו ריקים לחלוטין, וכי הגבולות היו במקום סביב קצה המפות. בחלק מהמקרים, קירות. זה גרם למחלוקת מסוימת בצוות בהתחלה בגלל האופי המלאכותי של ההגבלה, אך הדאגה נעלמה ברגע שהם התחילו לשחק אותה. בדיקות משחק רבות נכנסו לשדות כדי להבטיח שיש מספיק חפצים כדי לאפשר להשתמש בטקטיקות מבוססות עמדות, אך לא כל כך הרבה שהאזורים חשו קלסטרופובי. [8]

   דייוויד ל. . הוא ייחס זאת להגעתו של צוות חדש לעבוד על הפרויקט, וארגו, רעיונות חדשים.

   “בכלל לא היה לנו כמעט שום סיפור בראש, מלבד שאתה עוקב אחר הבחור מהמשחק הראשון, שנתקע את פנינה בראשו. אתה פשוט צריך לאתר אותו ולהרוג אותו בסוף. . באמת, זה היה Blizzard South שהוטל עליו, מחלקת הקולנוע שלהם, זה נקרא אז מחלקת הקולנוע של Blizzard, אני חושב, הם הוטלו על הכנת הקולנוע למשחק, והם באמת בהכנת הקולנוע המציאו את הסיפור. באמת היה לנו מעט מאוד קשר לזה. לפעמים חשבנו שהסיפור שלהם מוזר מאוד. אבל, בטווח הרחוק, אני חושב שזה היה שיתוף פעולה בין סוג הגדרת הטון שלנו לאוכלוס את העולם עם דמויות ודברים מוכרים וייחודיים למראה, והן הופכות אותו לסיפור. . לפעמים שנאנו אחד את השני, חשבנו שהחבר’ה האחרים דופקים את כל המשחק. אבל בסופו של דבר, אני חושב שזה היה מוזר מאוד, וכנראה שלא היה מסתדר טוב מאוד, אבל זה בסופו של דבר כמעט כולם אהבו את זה, ואנשים כמוך פשוט אומרים ‘סיפור עשיר.’זה לא ממש. .”

   ארנוך

   בליזארד צפון בקושי היה סיפור בראש במהלך פיתוח המשחק. . מחלקת הקולנוע של Blizzard (חלק מ- Blizzard South) הוטלה על הכנת הקולנוע למשחק, כי במילותיו של שפר, “המציא” את הסיפור [9] (נאמר כי קשת הסיפור הכללית נוצרה על ידי כריס מצן). . מחלקת הקולנוע שיתפה פעולה גם בקו העלילה. [2] ההחלטה התקבלה להשתמש בקולנוע כדי לספר סיפור נפרד אך מקביל, שהביא מחלוקת פנימית כלשהי, [15] ומחלוקת מצד של Blizzard North, שגישתו הייתה להשתמש בסיפור רק כאמצעי לגישור על אזורי גישור משחק (ה.ז. יצירת אמצעי לחיבור אזור המדבר ACT II לג’ונגל במעשה III).

   אחד הקולנוע הראשון של המשחק היה מישהו שהגיש קוקטיילים של פטרונים בבזאר מדברי. בזמן המסירה, לקולנוע זה היה “שום בסיס במשחק כלשהו.”הקולנוע הזה לא הופיע במשחק האחרון. עם זאת, לעיתים, Blizzard North ביצעה שינויים במשחק בהתבסס על הקולנוע המיוצר. [9]

   קבלה [ ]

   “זה היה הימים הטובים. גברים היו גברים, נשים היו נשים, וזקנים בגלימות היו אומרים לך הכל על כל דבר אם היית נשאר זמן מה ותקשיב. אדון הטרור היה מתלהב על כך שהוא מפיץ את הרוע כאילו הוא יוצא מהאופנה, והדרך היחידה לעצור אותו הייתה למלא את החבילה שלך במגילות זיהוי ולהתחיל ללחוץ.

   דיאבלו השני יום השנה 10 שנים קטן דיאבלו השני יום השנה 20 שנה

   . המשחק השיג ציון כולל של 88 על Metacritic. [20] Gamespy העניקה את המשחק AN 86 מתוך 100, [21] IGN העניקה את המשחק AN 8.3 מתוך 10, [22] ו- Gamespot העניקו את המשחק 8.5 מתוך 10 [23] יחד עם הרוויח את פרס Choice Choice Choice לשנת 2000 למשחק המשחקים של השנה. [24] זה הוענק למקום בספר גינס של רשומות העולם “מהדורת 2000” על היותו משחק המחשב הנמכר ביותר שנמכר אי פעם, עם יותר ממיליון יחידות שנמכרו בשבועיים הראשונים לזמינות, עד ינואר 2001, זה מכר 2.. [25] בזמן שחרורו, זה היה משחק המחשב הנמכר במהירות בהיסטוריה. [26]

   במהלך השנים, דיאבלו השני עבר לגור ויצא מעשרים המשחקים המובילים ברשימת המכירות של NPD ומאז 2007, לפעמים אפילו בעשירייה הראשונה. הפופולריות של המשחק הוגברה עוד יותר מההכרזה על דיאבלו השלישי ו- Blizzard מתכוונים להמשיך ולתמוך במשחק. [27] זה גם הפך לאחד משלושים משחקי המחשב הנמכרים ביותר אי פעם. כולל דיאבלו השני, סדרת דיאבלו מכרה 17 מיליון עותקים.

   קבלת פנים שלילית כלשהי לקראת המשחק התרחשה לאחר שראתה את אזורי המדבר שלו – יציאה מהאסתטיקה הגותית של קודמתה. [29]

   דיאבלו 2: תאריך השחרור לתחייה, CrossPlay, טריילר, משחק ועוד

   דיאבלו 2: קם לתחייה

   . זה ספורט גרפיקה מעודכנת, משחקי 4K וכל התוכן מ- Diablo II והרחבותיו.

   עם זאת, דיאבלו 2: קם לתחייה הוא רסאסטר, לא גרסה מחודשת – כפי שראש דיאבלו, רוד פרגוסון הדגיש מההודעה הראשונית. . אבל אם הנוסטלגיה היא יותר מדי מכדי לשאת, מחנה מדור קודם מאפשרת לך לעבור מהגרפיקה החדשה לאלה של הדיאבלו המקורי 2.

   • מחשבי המשחקים הטובים ביותר אם אתה זקוק לשדרוג או להטעת הקרב האולטימטיבית
   • כל מה שאנחנו יודעים עד כה על הגרסה המחודשת של החלל המת

   ככל שהמשחק הושק בקרב.נטו חלק מהתכונות הקיימות כיום בשחרור לא היו בסביבות בשנת 2000, כמו שרתים ייעודיים וגישה נוחה לרשימת החברים שלך.

   החיסרון הוא שמודדינג הושפע בגלל הקרב.. אבל עדיין יורשו מצבים כל עוד הם לא מזריקים קוד ישר למשחק.

   דיאבלו 2: קם לתחייה זמין כעת לרכישה וקיבל ביקורות חזקות. המבקרים שיבחו במיוחד את המשחק על מחויבותו לשמירה על החוויה המקורית תוך שיפוץ של הוויזואליות כדי לעמוד בסטנדרט מודרני. המשך קריאה לכל מה שאתה צריך לדעת על דיאבלו 2: קם לתחייה.

   דיאבלו 2: תאריך השחרור שקם לתחייה

   דיאבלו 2: קם לתחייה שוחרר ב- 23 בספטמבר 2021. תאריך זה הוכרז במהלך מופע Xbox E3 2021. ה- Remaster זמין כרגע במחשב האישי, Xbox Series X, Series S, Xbox One, PS4, PS5 ו- Nintendo Switch.

   דיאבלו 2: טריילר שקם לתחייה

   הטריילר הראשון לדיאבלו 2: קם לתחייה צנח יחד עם הכרזת המשחק. זה מציג קטעי צילומי משחק, משווה את הגרפיקה המקורית והמחודשת.

   . . קיבלנו אישור כאן המשחק עבר אופטימיזציה עבור Xbox Series X ו- Seres, כפי שהייתם מצפים, עם עד 4K 60 פריימים לשנייה.

   דיאבלו 2: קם לתחייה

   אושר לפני ששחרורו ששחקנים יכולים ליהנות מתקדמות חוצה פלטפורמות בין מחשב לקונסולות. .

   לא משנה באיזו פלטפורמה אתה משחק אתה מסוגל להעביר את הדמויות שלך ולשלל מפלטפורמה אחת למשנהו. כדי לעשות זאת, תצטרך לנהל את הקרב שלך.חשבון נטו המקושר לכל המערכות שברצונך לשאת התקדמות.

   . אמנם יש קנייה בין PS4 ל- PS5 כמו גם Xbox Series X ו- Xbox One, אם היית רוצה להעביר את הדמות שלך מ- PS5 ל- Nintendo Switch, תצטרך לקנות שני עותקים נפרדים של המשחק.

   לרוע המזל, CrossPlay אינו אפשרי כרגע בדיאבלו 2: קם לתחייה. לדוגמה, אתה משחק במחשב אתה יכול רק להרפתקה לצד שחקנים אחרים באותה פלטפורמה. וזה מאכזב.

   דיאבלו 2: משחק קם לתחייה

   עם דיאבלו 2 עכשיו על מדפי חנויות דיגיטליות, יש המון משחקים לצפות באינטרנט שייתן לך מושג טוב מאוד כיצד המשחק משחק בתנועה. אם לא הדברת את כל השיפורים הוויזואליים, אתה יכול לבדוק את סרטון ההשוואה מ- Gamespot שמציג קטעים של ACT 1 עם המכשף.

   Blizzard הצהיר כי בעוד שדיאבלו 2: קם לתחייה ינצל את “היתרון המלא של חומרת המשחקים המודרנית של ימינו”, משחק המשחקים של האק-סלאש של לפני עשרים שנה נשמר-אם כי עם כמה ציוצים מודרניים.

   .”

   דיאבלו 2: שיפורים שקמו לתחייה

   בואו נגיע לסדר העסקים החשוב ביותר: אילו תכונות ושיפורים חדשים כלולים בדיאבלו 2: קם לתחייה שלא היו בסביבה במקור?

   גרפיקה משופרת ותמיכת צליל היקפי

   . שחקנים יכולים ליהנות מהמשחק עד 4K 60 fps, עם דגמי תלת מימד חדשים ותאורה דינמית. נשמע כמו חלום! ? בעוד שהאפקטים הקוליים עצמם נשארים לפי המקור, אנו יכולים לצפות “לשמע אודיו שלם בדולבי היורד 7..

   “אנחנו לוקחים את האטמוספירה בעולם, כך שתוכלו לשמוע את הרוח נושבת ברחובות ואת הרשרוש בג’ונגל. אבל אנחנו לא משנים את הצלילים האיקוניים האלה, כמו להכניס גולגולת לשקע או להכניס שיקוי לחגורה שלך. הדברים שיש לך את התגובה הפבלובית אליהם, בידיעה שזה דיאבלו 2. אלה הצלילים שאתה עדיין הולך לשמוע.

   התקדמות חוצה פלטפורמות

   . עם זאת, כפי שהאתר מציין, תצטרך “קרב מקושר..”

   . אז אתה לא צריך להתחיל מחדש עם החדשים שהיו סתם נצנוץ בעיני הוריהם כששיחקת את המשחק המקורי.

   סטאש מורחב ומשותף

   איכות אחת של שיפור חיים שאפילו טוריסטים יתקיימו עליו היא סטאש מורחב ומשותף. הסטאש האישי הוגדל מ- 6 x 8 ל- 10 x 10 רשת, ואילו הסטאש המשותף זמין לכל הדמויות המחוברות לקרב אחד.חשבון נטו. זה אומר לא עוד תווים פרדות!

   Auto-Gold/ Auto-Loot

   מעניין לציין כי כמה תכונות שעשויות להעריך על ידי קהל מודרני יותר נרענו לטובת החוויה האותנטית של דיאבלו 2, בעוד שאפשר להעביר אחרים לסירוגין. Auto-Gold, למשל, מאפשר לך להרים זהב על ידי ריצתו, במקום ללחוץ עליו. .

   “רוב השחקנים משחקים עם המפה בזמן שהם משחקים את המשחק,” אמר רוב גלרני, מעצב ראשי ב- Vicarious Visions, לפוליגון. . לאן הנקודה על המפה אומרת לי לאן ללכת?’

   “בדקנו לעשות משהו כזה, ואתה אוהב ‘טוב, זה לא שובר כלום, נכון? זה לא גורם לדמות שלי להיות מוגזמת או משהו כזה..”

   .

   מקשי חמות ותמיכה חדשה בבקר

   במאמץ להפוך את חוויית המשתמש לייעלה ויעילה יותר, דיאבלו 2: קם לתחייה יציג מקשי חמות חדשים לפקודות נוספות, כמו גם תמיכה בבקר במחשב האישי.

   .

   אפשרויות נגישות

   אחרי 20 שנה, סוף סוף אנו רואים כמה אפשרויות נגישות הגונות שהוצגו עבור דיאבלו 2: קם לתחייה. .

   “כשאנחנו מדברים על מודרניזציה, הנגישות הייתה אחד הדברים המפתח הראשונים שהיו בראשנו”, אמר מפיק המשחקים מתיו סדרקיס, אמר ל- Game Rant. “אפילו רק דברים קטנים, כמו נגישות לגודל המסך שאתה יכול לשחק בו, זה הרבה יותר גדול. זה מאוד חשוב לנו.”

   דיאבלו 2: Outlook קם לתחייה

   מודרניזציה של משחקים ישנים לחומרה חדשה זה לא דבר רע, ועם דיאבלו 2: קם לתחייה זה נראה כאילו Blizzard נוקט בגישה החכמה, ומציע כמה שינויים מסודרים ודחיפה גרפית מבלי לשנות את מהות המשחק המקורי.

   עכשיו כשאנשים מקבלים זמן ידני עם המשחק, נראה כי הרגש הכללי חיובי מאוד. דיאבלו 2: קם לתחייה משמר באהבה את החוויה הקלאסית תוך מתן לו מעיל צבע מודרני מבורך.

   .

   • Halo Infinite: כל מה שאנחנו יודעים עד כה
   • מה שאנחנו יודעים על משחק ה- RPG של הארי פוטר