רוחות הרפאים של הצינוק העמוק – Destiny 2

לאחרונה, Datamine חשף מידע מרגש על הצינוק העונה 21 הקרוב ב- Destiny 2, והעניק לשחקנים הצצה לשריון הצינוק והנשק החדשים שהם יכולים לצפות לבטל את הנעילה. זו אזהרת הספוילר שלך!

Destiny 2 Datamine חושף עונה חדשה 21 צינוק שריון, נשק וחותם

Destiny 2 Datamine חושף עונה חדשה 21 צינוק שריון וכלי נשק

בגורל שנתיים 5, בונגי שינה את דגם הצינוק למשחק, ועבר מצינוק חדש עם הרחבה חדשה לצינוק חדש לגמרי בכל עונה אחרת. עם השינוי הזה, בכל עונה יש לפחות פשיטה אחת או צינוק אחד להציע.

עונת העמוק (עונה 21) גרה רשמית ב- Destiny 2, ומביאה זרם תוכן טרי למעריצים ליהנות. מכיוון ששחקנים לא קיבלו צינוק חדש עם Lightfall, עונת העמוק מגיעה גם עם צינוק חדש בשם “רוחות רפאים של העמוק.”

לאחרונה, Datamine חשף מידע מרגש על הצינוק העונה 21 הקרוב ב- Destiny 2, והעניק לשחקנים הצצה לשריון הצינוק והנשק החדשים שהם יכולים לצפות לבטל את הנעילה. זו אזהרת הספוילר שלך!

Destiny 2 עונה 21 צינוק: רוחות השריון והנשק העמוקות

עם העדכון החדש בשידור חי כעת במשחק, Dataminers היו קשה לעבודה חשפו פרטים על עונת Destiny 2 של העמוק, כולל השלל החדש עבור הצינוק הקרוב שעוסק בזה יום שישי, 26 במאי 2023, בשעה 10 בבוקר האוקיאנוס השקט.

ממש כמו כל צינוק אחר, רוחות הרפאים החדשות של הצינוק העמוק כולל סט שריון לכל כיתה, טיטאן, וורלוק והאנטר, כמו גם סט של כלי נשק חדשים בלעדי לצינוק הזה. ערכנו גרפיקה מותאמת אישית כדי להציג את ערכות השריון והנשק המוצלחות, שתוכלו למצוא להלן. (תודה לאליוט ולדאגה קלאר)

 • הנווט
 • מטול רימונים
 • אש סולארית מהירה Glaive
 • תת מקלע
 • קיפאון אגרסיבי משגר טילים

Destiny 2 Datamine חושף עונה חדשה 21 צינוק שריון, נשק וחותם

 • רוחות הרפאים של הכותרת העמוקה: GHOLD
 • עניין חמור וכן משקן סמלים
 • שיקום תכונת מקור פולחני: להחיות בעלות ברית או להרוג אויבים עם סיום טוען מחדש את הנשק הזה ומכריע טעינה מחדש של חירום בפעם הבאה שנגמר הנשק הזה.

עונה של העמוק מביאה כמה מהעדכונים הגדולים ביותר בכל עונה של Destiny 2, כולל דיג (כן, קראת את זה נכון!), כלי נשק נלקחים, עדכוני בדיקת ממשק המשתמש, ועוד ועוד.

ושם יש לך את זה, טיזר לעונה החדשה של הצינוק העמוק בגורל 2. קחו בחשבון שנקבל מראה רשמי ואמנות מפתח עבור הצינוק החדש הזה בהמשך השבוע.

מה המחשבות שלך על ערכות השריון והנשק החדשות? יידע אותנו בתגובות למטה.

דאג לעקוב אחר שקע הגורל שלנו עלון הגורל בטוויטר, בפייסבוק ובאינסטגרם לכל הדברים Destiny 2 ובונגי.

Destiny 2 Lightfall זמין כעת ב- PlayStation, Xbox ו- PC.

הַבָּא:

 • גורל 2: כל קודי הסמל החינמי
 • מיקום Xur השבוע
 • גורל 2: 21 האפליקציות והכלים הטובים ביותר

רוחות הרפאים של הצינוק העמוק – Destiny 2

רוחות הצינוק העמוק

הצינוק החדש ביותר בשם Ghosts of the Deep משחרר ב- Destiny 2 עונה 21. שריון, כלי נשק ואתגרים חדשים יהיו זמינים. התנסו בצינוק חדש ומדהים זה בעזרת שרפים של Destiny, זה יהיה צינוק חדש של Destiny 2 עם אתגרים חדשים ותגמולים חדשים.

צינוק עונה 21

אתגר RAID שבועי

פרק זה יעודכן כידוע מידע נוסף.

רוחות רפאים של תגמולים בצינוק העמוק

כל התגמולים הם 100% RNG ולא ניתן להבטיח אותם.

רוחות רפאים של תגמולים בצינוק העמוק

פרק זה יעודכן כידוע מידע נוסף.

דרישות ואפשרויות הזמנה

דרישות

 • אתה חייב שיהיה לך רמת כוח 1810+
 • עונה משלהם 21 או מפתח צינוק

משם ליום?

לא בעיה, אנו מבינים שהזמן שלך יקר, אנו שמחים להתחבר לחשבונך ולהשלים את הצינוק של עונה 21 לתעריף מוזל. אנא השאירו הערה איתכם כניסה, הדמות שתרצו שנשלים אתכם בהזמנה, פרטי קשר והזמן הטוב ביותר להשלים אותה ונשמח לסייע.

לשחק עם ניסיון

רוצה לרוץ עם כמה מהשחקנים הטובים ביותר שגורל צריך להציע להשלמת ההזמנה שלך? כל השרפים שלנו הם שחקנים מהשורה הראשונה שמתמודדים ברמה הגבוהה ביותר בכל פעילות שהם מספקים. באמצעות נדרנו של פשיטת התלמיד מגביר את השרפים שלנו אתה יכול לצפות לחוויית למידה מתגמלת, כשאנחנו יוצאים מגדרנו ללמד טיפים וטריקים כדי לשפר את כל תחומי הפעילות שאתה נמצא בו אתה נמצא. אנו שואפים לספק יותר מסתם נשיאה רגילה, לקחת זמן כדי להבטיח שאנו מלמדים לאורך הדרך.

זקוק לייעוץ על כיתת הבנייה, השריון או הנשק שלך? שאל! במהלך הריצה שלך נעבור על אסטרטגיות ומיקום לכל פעילות שאתה נמצא בה. .

שאלות נפוצות:

כמה זמן ייקח את דברי הצינוק העמוק של Destiny 2 של הצינוק העמוק?

אנו שואפים להזמנת שירות כלשהו תוך 24 שעות, עם זאת, הדבר תלוי בזמינות רשימת ההשמעה וכמה מוצרים עשויים להימשך זמן רב יותר תלוי בפעילות.

אם אני מזמין התאוששות בחשבון איך אני יודע שלא תתעסק עם החשבון שלי?

זו שאלה נפוצה והוגנת מאוד שאנו נשאלים לעתים קרובות.

אנו אתר לגיטימי עם אלפי הזמנות שהושלמו במשך שנים רבות וביקורות של לקוחות אמיתיים ומרוצים בדיוק כמוך, אך אל תתייחס למילה שלנו על כך. עיין בביקורות המצטיינות עבור השירותים שלנו . בסופו של יום, אנו יודעים שמספקת לנו את חשבונך כדי להשלים משהו עבורך לוקח הרבה אמון ואנחנו לוקחים את זה ברצינות רבה, תוך ערובה של 100% כי כל נזק לחשבונך כתוצאה מהעבודה שלך עם אותנו נתון כולו מהכיס שלנו. להמשך שקט נפשי ואחריות, אנו אכן מעודדים שתשנה את הסיסמה שלך לזמנית לכל שירות שתקבל ותשנה אותו בחזרה לאחר מכן.

אם אני מזמין שחזור חשבון כיצד אדע מתי אתה חותם?

שרפס יכוון לפנות אליך באמצעות טקסט בהנחה שהאזורים מתאימים, אחרת אנו ניצור איתך קשר בדוא”ל שלך. ככאלה מומלץ מאוד לכלול את שניהם ולוודא שהם מעודכנים

האם אני זקוק לכלי נשק או שריון ספציפיים לעליית הצינוק של עונה 21?

מחוץ למצבים ספציפיים, איננו דורשים ציוד ספציפי. השרפות שלנו שמחות יותר לעבוד עם כל מה שיש לך ויכול להשתמש במנהל פריטי הגורל ובאוספים שלך כדי לייעל את העומס שלהם.

לכל שאלה אחרת אל תהסס לפנות אלינו או לשאול את אחד ממדיני הצ’אט החיים שלנו שישמח לעזור לך