Destiny 2 Sheleer Simulant Quest: כיצד להשתמש ב- ikelos כדי להשלים את האינטל האלים ושלבי חיפוש סימולנטיים ישנים אחרים

לצעד הלפני אחרון, נקה שלושה גלים של פרוטוקול הסלמה עם תותח היד של איקלוס מצויד. זהו צעד קל ברגע שאתה 350+ כוח ומעלה. פשוט אינטראקציה עם משואות פרוטוקול ההסלמה סביב מפת מאדים ופעל לפי ההוראות שצצות, שעוסקות בעיקר בהרג כוורת.

איך להשיג את סימולנט ישן אקזוטי: Destiny 2 מדריך

רובה ההיתוך הליניארי האפי מהמקור גוֹרָל, סימולנט ישן, חזר גורל 2 עם ה Warmind DLC. והסופר-לייזר טוב כמו תמיד-עם יכולתו להניח יתר על המידה ולקפוץ לייזרים מהקירות.

יש הרבה פחות מתמטיקה ופתרון פאזלים לקחת הביתה את הסימולנט הישן גם הפעם. למרות שעדיין יש מסע ארוך מעט לסיים לפני שתוכל להתקשר ל גורל 2 אקזוטי משלך.

עד שהמסע יהיה זמין עבורך, אתה אמור להיות טוב על הכוח המומלץ לכל אחת מהמשימות הקרובות. הם נמצאים בטווח הרמה 340-360 (הרבה מתחת למקסימום הנוכחי).

 • איך להשיג את ג’וטון וללה מונארק: Destiny 2 מדריך ארמורי שחור
 • Destiny 2 מדריך זרזים אקזוטיים: כיצד למצוא ולפתוח זרזים אקזוטיים
 • מדריך לרמה של Destiny 2 – מקסום רמת ההספק שלך במהירות

לסיים את קמפיין Warmind

זה נחמד וקל! השלב הראשון במסע הסימולנט Sleeper הוא רק לסיים כל אחד Warmind משימת סיפור, בהשתתפות אנה בריי ומאדים. זה יכול להיות סוג של סיסמה, אבל זה פשוט מספיק. ואם השתמשת במאיץ ברמה שהגיע עם גורל 2: נטוש שלב זה כבר הושלם עבורך.

שתי משימות נוספות

כשתסיים את הקמפיין, אנה בריי תספק לך שתי משימות חדשות לגמרי להשלמה. הם נקראים “קוד מורשת” ו”חלק מהעבר.”סיים את שתי המשימות הללו כדי לקבל את IKELOS_HC_V1.0.1 תותח יד (זה בהחלט מלא בפה). עכשיו הטחינה האמיתית של המסע בועטת. מצטער…

עם זאת, תותח היד החדש הוא חבר שלך, אז התרגל להשתמש בו למשך זמן רב.

דיוק הורג

בשלב הבא אתה צריך לחוות חבורה של צילומי ראש באמצעות תותח היד של איקלוס. ההתקדמות שלך נמדדת רק באחוזים ומטר במשחק, אך כדי להיות ברור תצטרך כ- 600 הורגת ראש הורגה בסך הכל. מחצית מהצריכים לבחון כנגד יחידות קבאל והשני צריך להיות כוורת.

שלב המסע הזה קל מספיק (אם קצת סיסמה) וניתן לחוות אותו במאדים באירועים ציבוריים ובמגזרים אבודים. פרוטוקול ההסלמה הוא גם דרך הגונה למדי להרוויח הרוגים מדויקים נגד כוורת כוורת.

להרוג אויבים עילית

אויבי העילית עומדים לאחר מכן. אלה נקראים אויבים עם סורגי בריאות צהובים. אתה יכול למצוא ולהרוג אותם כמעט בכל מקום. אם כי מגזרים אבודים, אירועים ציבוריים ואזור ההתחלה של פשיטת לויתן הם גדולים במיוחד עבור אלה. תצטרך להרוג כ -50 הרוגים עם תותח היד של איקלוס כדי להמשיך.

לסיים שביתות הרואיות

בעזרת תותח היד, פנו אל רשימת ההשמעה של השביתה ההרואית ונקה חמש. לא משנה איזה מכה אתה מנגן, אז פשוט זרוק על קצת מוזיקה, לבעוט בחזרה ולנקות כמה שביתות. היי! אתה יכול אפילו להוציא מזה ציוד מוצק או זרזים אקזוטיים.

ביטול נעילה של 15 צמתים ישנים

לאחר השלמת כמעט כל פעילות במאדים, תקבל פריטים הנקראים גבעולי מהדהד. אם אתה משלב ארבעה גבעולי מהדהד תקבל פריט שנקרא תדר עקיפה עם מיקום בשם.

פנו למיקום שנקרא בגבעול, כמו דינמו.גִישָׁה.קשת, והאזינו למוזיקה מנגינת. המוזיקה תוביל אותך לצומת הישן הנכון. אינטראקציה עם חמש עשרה כאלה עם תותח היד של איקלוס מצויד לסיים את הצעד הזה.

פרוטוקול הסלמה

לצעד הלפני אחרון, נקה שלושה גלים של פרוטוקול הסלמה עם תותח היד של איקלוס מצויד. זהו צעד קל ברגע שאתה 350+ כוח ומעלה. פשוט אינטראקציה עם משואות פרוטוקול ההסלמה סביב מפת מאדים ופעל לפי ההוראות שצצות, שעוסקות בעיקר בהרג כוורת.

לא צריך לנקות את הגלים ברציפות. אתה יכול לסיים לגלף אחד, להיכשל בפרוטוקל ההסלמה, להתחיל שוב ולהכות שוב את הגל אחד. עשה זאת שלוש פעמים ואתה ברור!

רצון האלפים

השלב האחרון של המסע מעביר אותך לגרסת חשמל 360 של רצון אלפי השביתה. סיים את השביתה עם תותח היד של איקלוס מצויד והתגמול שלך יהיה הסימולנט הישן יותר במלוא הדרו. מזל טוב על אחזור רובה היתוך ליניארי אקזוטי זה!

על הסופר

סקוט כותב על משחקי וידאו במשך החלק הטוב יותר של עשור, עם קווי ביניים באתרים כמו PC Gamer, Dot Esports, Red Bull Esports ועוד.

Destiny 2 Sheleer Simulant Quest: כיצד להשתמש ב- ikelos כדי להשלים את האינטל האלים ושלבי חיפוש סימולנטיים ישנים אחרים

כיצד להתחיל ולהשלים את הצעדים הרבים בחיפוש Sheleer Simulant של Destiny 2.

מדריך מאת מתיו ריינולדס תורם
עודכן ב- 19 בספטמבר 2018

הגורל 2 של סימולנט ישן רואה רובה פיוז’ן ליניארי מאוורר מהגורל המקורי חוזר לסרט ההמשך כחלק מ- Warmind DLC.

אף על פי שהנשק האקזוטי עצמו זהה הרבה לגורל הראשון, הדרך בה אתה אוסף אותו שונה לאופן בו הוא הופיע לראשונה בפעם הראשונה.

אם כי זה עדיין כרוך במסע שמסתובב סביב אינטל אלים וכן IKELOS נשק, הצעדים הנדרשים הם למרבה המזל מעט יותר פשוט.

איך להשיג את הגורל 2 סימולנט ישן

ביטול נעילת סימולנט השינה דורש מספר שלבים ספציפיים. בקצרה, הם:

 1. השלם את הסיפור העיקרי ב- Warmind ובעקבות המשימות Code Legacy וחתיכת העבר
 2. קבל את תותח היד של ikelos כתגמול Quest, ואז בקר באנה בריי ולהרים את פריט Intel Quest האלים
 3. להביס את Hive ו- Cabal עם נשק Ikelos מצויד
 4. להביס אויבים בבר צהוב עם נשק איקלוס מצויד
 5. השלם 5 שביתות Vanguard עם נשק IKELOS מצויד
 6. השלם 3 רמות פרוטוקול הסלמה ומצא 15 צמתים ישנים עם נשק IKELOS מצויד
 7. השלם את המשימה ‘רצון האלפים’ עם נשק איקלוס מצויד

תודה ל- Xhoundishx ו- Ehroar על מילוי פערים של השלבים לעיל.

פנו אל אנה בריי ותקבלו כמה פריטי Quest חדשים, כולל אחד המעורב את האינטל האלימה. זה זה שתעקוב אחריה עד לסיום כדי לקבל את הסימולנט הישן יותר.

ראשית, עליכם להביס את Hive and Cabal עם נשק Ikelos מצויד. שתי הפלגים הללו נמצאים באגן הלס, לכן השתמש בהזדמנות כדי להשלים כמה הרפתקאות, אירועים ציבוריים ופעילויות אחרות בכוכב המאדים החדש כדי לתקתק את הרשימה. .

לאחר. שוב, אירועים ציבוריים נהדרים כאן, וזה יעבוד על כל כוכב לכת שתבחר, אז אל תהסס להסתעף ולהשלים את אבני הדרך של השבוע הנוכחי כדי לתת לך קצת שלל בונוס בזמן שאתה שם.

השלב הבא הוא חמש שביתות מרשימת ההשמעה של Vanguard עם נשק IKELOS מצויד. אלה יכולים להיות די קשוחים, אז נסו לפלס ככל האפשר לפני שתתמודדו איתם, ויש להם כמה חברים בצ’אט קול כדי לעזור להפוך את הנסיעה לקצת יותר לחלקה יותר.

הצעד הלפני אחרון הוא שלוש רמות פרוטוקול הסלמה ו -15 צמתים ישנים עם נשק Ikelos מצויד. פרוטוקול ההסלמה הוא הפעילות הייחודית בסגנון האירועים הציבורי באגן Hellas, המופעלת על ידי אינטראקציה עם הלוחות הזוהרים על האדמה ברגע שהסיפור הראשי הושלם.

עונת העמוק נמצאת כאן לצד המסע של העומקים. אתה יכול לדעת גם ללכת לדוג! אל תשכח לפקוח עין על המגזר האבוד ועל לוח הזמנים של האתגר של קינג!

אירוע זה מגיע בגלים, והשלמת שלושה מהגלים הללו – בכל קושי – זה כל מה שאתה צריך לעשות. זה קשה מאוד – ההמלצה ברמת הכוח היא 380 – כך שתצטרך לפלס ולחזור אחר כך אם אתה נאבק.

החלק האחר של צעד זה, מציאת 15 צמתים ישנים, מתייחס לעקוף תדרים. תתחיל את זה כמו לאסוף את האינטל האלימה, ודף מיקומי התדר שלנו מסביר את התהליך של ביטול נעילה ומציאת צמתים ישנים אלה ביתר פירוט.

לבסוף, תצטרך לשחק מחדש את רצון המשימה של אלפים, שוב, כאשר נשק Ikelos מצויד. זו משימת הסיפור הסופית ב- Warmind, שעשיתם כבר, לכן עליכם לדעת למה לצפות.

עם כל מה שנעשה, הסימולנט הישן הוא שלך – אתה יכול לראות שהרגע הוא נעילה בסרטון שלמעלה על ידי ehroar. כמו הגורל המקורי, זהו רובה ייחודי וחזק שנראה שלא כמו שום דבר אחר במשחק. תיהנו מהשימוש בזה!

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
 • גורל 2 עקוב
 • PC Follow
 • PS4 עקוב
 • מדע בדיוני עוקב אחריו
 • היורה עוקב
 • Xbox One עוקב

עקוב אחר כל הנושאים רואים 3 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

.

הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

מתיו ריינולדס ערוך מדריכים ודברים מועילים אחרים ביורוגאמר משנת 2010 – 2023. כשהוא לא עשה את זה, הוא היה בחוץ ולשחק את פוקימון גו או ממשיך לצבור את אוסף העמייבו שלו.