Destiny 2 מדריך שדות קרב מתריסים – כיצד להשלים ולקבל מפתחות

לאחר שתפתחו את נעילת שדות הקרב המתריסים, תוכלו לגשת אליהם ישירות מה- EDZ. עם זאת, תוכלו למצוא רשימת השמעה מאתגרת יותר ב- H..L.M. . התגמול על השלמת שלושה מהם הוא ציוד Pinnacle, אשר ככל הנראה יאפס ברציפות.

.

כרגע אין עסקאות זמינות
.

כמו עונות קודמות בגורל 2, לעונה של Definiance יש פעילות חדשה לשחקנים לקחת חלק בה. שדות קרב מתריסים הם שילוב של רעיונות שנמצאו בגורל 2 במשך כמה עונות, המשלבים את הריגוש של לקיחת צבא קבאל עם תככים של חציית התחום העולה ומפגש עם נלקח המאכלס אותו. באופן נרטיבי, שדות קרב מתריסים היא פעילות בגדירה בת שלושה שחקנים בה קרב אש נוקטים ישירות לקאלוס ולגיון הצל שלו, להציל שבויי מלחמה ומחלישים את כוחות העד בתהליך.

. .

ניתן לשגר את שדות הקרב המתריסים משני מקורות כרגע. אתה יכול להתחיל את הפעילות על ידי בחירתו במפת EDZ, ואם אתה עומד למאבק קשה יותר, אתה יכול לקפוץ לגרסה המאתגרת יותר מהרשימת ההשמעה שנמצאה במסך המפה ההגה. אתה יכול גם לבצע צ’ק -אין בשולחן המלחמה ההגה עבור שפע, שחלקם ניתן להשלים רק בשדות קרב מתריסים.

שדות קרב מתריסים שלב 1

אין כיתוב מסופק

זהו החלק הקל והפשוט ביותר בפעילות, מכיוון שתצטרך לחטוף חור דרך קווי החזית של הלגיון. . אחרי כמה לחימה זועמת נגד חיילי מספוא תותח, כלבי מלחמה ומפקדים, תופנה לרציף סמוך בה תוכלו לכוון את הכוחות החדשים שלכם שהוענקו לכם על ידי מארה סוב, ותפתחו שער לתחום העולה.

שדות קרב מתריסים שלב 2

אין כיתוב מסופק

ברגע שאתה נמצא בתוך הממד המפחיד, תריץ כפפה קצרה דרך כוחות שנלקחו. גם החלק הזה לא מורכב מדי, אם כי תרצו לפקוח עין למלכודות הרגילות שנלקחו המפליטות את המיקום הזה. ככל שתתקדם הלאה, תצטרך לפרק את המפלים שנלקחו, כך שתוכל להעצים את האיר של האפוטרופוס שלך לאתגר שנמצא קדימה. נקה את הממד של נלקח, הוצא את המפלים ותיתקל בבוס בסוף החלק הזה.

אויב זה, אקסומידה, שנלקח בעד, במפת EDZ, יהיה סרגל בריאות תלת-פאזי שהאש שלך יצטרך להיפטר למטה. . .

שדות קרב מתריסים שלב 3

. . . . העמידה בתוך אזור Balefire תעניק לכם חובב מוגן קצר, ותגן עליכם מפני ההשפעות המזיקות של שדה הדיכוי למשך מספר שניות.

חפש אשף מסומן שנלקח, הביס אותו והופך את המהות שהיא נופלת חזרה למיקום שלך. . לאחר שהוסרו שני שלישים מבריאותו, הסוהר יעבור לנקודת תצפית גבוהה יותר ותצטרך להפעיל את התקרבותו קרוב יותר אליו. חזור על התהליך תוך כדי התמודדות עם אויב קבאל ונלקח, הפיל את מגני הסוהר והביס את הבוס של שדה הקרב הזה כדי להשלים את הפעילות.

תגמולים

. השקה ישירה של הפעילות תתגמל אתכם אוטומטית בשריון ובנשק הבריכה העולמית, ואילו לגרסת הפלייליסט תהיה חזה שניתן לפתוח בסוף.

אם אין לך מפתח עונתי כשאתה פותח את החזה הזה, תקבל נשק או שריון עונתי. אם יש לך מפתח עונתי, אתה יכול להשתמש בזה כדי לטעון נשק עונתי עם תהודה עמוקה שלא השלמת את דפוס היצירה או חתיכת שריון גבוהה במעמד גבוה. חזה זה יעניק לך גם עם אנגרם עונתי.

Destiny 2 מדריך שדות קרב מתריסים – כיצד להשלים ולקבל מפתחות

Destiny 2 שדות קרב מתריסים הם הפעילות החדשה ביותר של משחק FPS, אז הנה מה לדעת על השלמתם בעונת ההתרסה של Lightfall.

Destiny 2 מדריך שדות קרב מתריסים - כיצד להשלים ולקבל מפתחות: אפוטרופוס מתכונן להילחם בשדות קרב מתריסים

פורסם: 7 במרץ, 2023

מה הם Destiny 2 שדות קרב מתריסים? . למרות שהם לא בדיוק שביתות, הם דומים בטון וכרוכים בהבסת המוני אויבים והשלמת יעדים ספציפיים, והגיעו לשיאם בתגמולים.

בעוד שמפתחי בונגי ניסו את ההגדרות שונות של שדות קרב במשחק המחשב החינמי, אפילו מרחיקים לרחוק את שדה הקרב של מאדים של עונה 19 בסיבוב של סבתא של Grandmaster, הם לא ממש חתוכים ויבש כמו שביתות המשחק. אם אתה נאבק עם שדות הקרב Destiny 2 מתריסים ואיך לקצור את התגמולים שלהם במשחק ה- FPS, הנה מה שאתה צריך לדעת על הפעילות של Destiny 2 עונה 20.

Destiny 2 מדריך שדות קרב מתריסים - כיצד להשלים ולקבל מפתחות: שימוש בכדורים כדי לשבור את האויב

כיצד להשלים את הגורל 2 שדות קרב מתריסים

DESTINITY 2 שדות קרב מתריסים שלב ראשון

להילחם באויבים עד שמרה סוב מכוונת אותך לרציף, פותחת שער לתחום העולה.

קרב לקחו כוחות כדי להעלות את האירון של האפוטרופוס. . .

שדות קרב מתריסים שלב שלישי

הנה, תוכלו להילחם במנהיג קבאל. עם זאת, שימו לב שמנהיג זה יפתח גם מגנים בנקודה מסוימת. עליכם לשבור את אלה עם אורב, אותו אתם משיגים מהתאורה של מדורות למרכז החדר. אזור זה יגן עליך גם מפני נזק שדה דיכוי באופן זמני.

להביס את הקוסם שנלקח, שיפיל מהות שנלקחה. זה הופך לתחום שאתה יכול לזרוק על הבוס. לאחר שלושה פגיעות, מגן הבוס יירד, ויאפשר לך להתמודד שוב נזק. לאחר שהאויב יורד לשליש מהסרגל הבריאותי שלו, הוא יעבור לאזור גבוה יותר. חזור על התהליך עם ה- Balefire קרוב יותר לבוס ואז DPS כדי להשלים את הפעילות.

אם יש לך מפתח מתריס במלאי שלך, לאחר השלמת הפעילות, אתה יכול לפתוח חזה כדי להרוויח תגמולים בונוס.

איך להרוויח את הגורל 2 Engrams מתריסים

Destiny 2 שיפץ את תהליך Engram שלו כדי להקל על ניהול מעט. המשחק הסתיים עם ingrams umbral לטובת Engrams עונתיים. .ה…

אתה יכול להרוויח אגרמים מתריסים כטיפות אקראיות בעולם, אבל יהיה לך סיכוי גבוה יותר להרוויח אותם על ידי התחרות בשדות הקרב המתריסים פעילות עונתית.

. כבונוס נוסף, אתה יכול גם לפתוח את הנשק של לויתן המתמקד כדי להשיג שחקני נשק יכולים להגיע מהפשיטה לויתן כשהיה במשחק. עם זאת, אלה עולים שני אנקים מתריסים, אז היו מודעים לכך כשאתם ממקדים אותם. בשלב מוקדם, אולי כדאי לאגיר את האגרמים המתריסים שלך כדי שתוכל לבזבז אותם על הנשק שאתה יודע שאתה רוצה.

אתה יכול גם להתמקד בנשק מתריס ספציפי. עם זאת, שימו לב שזה עולה ארבעה אנקים, כך שסביר להניח שעדיין תצטרכו לטחון כדי לגרום לאל להתגלגל שתרצו. אתה יכול גם להתמקד בחתיכות שריון ספציפיות לשני Engrams.

שימו לב שבשולחן שדרוגי המלחמה תוכלו גם לפתוח את השדרוגים כדי לתת לכם הזדמנויות נוספות להרוויח חריפים מתריסים.

מפתחות מתריסים הם טיפות עולם אקראיות שתוכלו להרוויח מהשלמת פעילויות שונות במערכת השמש ובסביבתו. . . עם זאת, שים לב שהמלאי שלך יכול להחזיק רק חמישה מפתחות מתריסים.

מה הם Destiny 2 שדות קרב מתריסים?

Destiny 2 שדות קרב מתריסים הם הפעילות העונתית החדשה הכלולה בהרחבת Lightfall האחרונה של המשחק. בפעילות זו בתלת-שחקנים בשדוד, שחקנים נלחמים בתא החשוך על ידי תקיפת המאחזים שלהם והצילו את השבויים. .

. .ה… בעוד שרמת הכוח המומלצת של הפעילות היא 1770, רמת הכוח של השחקן תעלה ל- 1760 אם הם ינסו לגשת אליו תוך מתחת לגיל 1760. התגמול על השלמת שלושה מהם הוא ציוד Pinnacle, אשר ככל הנראה יאפס ברציפות.

זה כל מה שאתה צריך לדעת על Destiny 2 שדות קרב מתריסים. כשאתה חוקר את כל השאר חדש ב- Lightfall, כמו תת המשנה של Destiny 2 Strand, הקפד לשים את היד על כל האקזוטיקה של Destiny 2 Light נפילה ובדוק מה אנו יודעים על פעילות העומס של Destiny 2 באחד ממשחקי המרובי -משתתפים הטובים ביותר גם מחשב.

וויטני מארס בשנת 2009, ויטני תלה את הקריירה המשפטית המתהווה שלה כדי להפוך לעיתונאית משחקי וידאו, תוך התמקדות הן בגורל והן בגורל 2, בעיקר לצד משחקים כמו Valheim ו- Civilization 6. עבודותיה כוללות ב- Newsweek, USA Today/for the Win, Thegamer, HuffPost ועוד.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.