איך לנצח את קמרון הזכוכית בגורל 2

בכספת ישנם שלוש מכניקה חוזרת: קונפלווקס, שרידי אגיס ואורקל.

Destiny 2 Vault of Glass Buide, שינויים וכל השאר שאתה צריך לדעת על הפשיטה החוזרת

ההליכה המלאה שלנו לכספת פשיטת זכוכית של Destiny, שלמה עם אסטרטגיות בוס וטיפים קרביים.

מדריך מאת פטריק דיין תורם

קמרון זכוכית – הפשיטה הראשונה של הגורל המקורי אי פעם, וניתן לטעון שהטובה של בונגי – חזרה לגורל 2.

Vault of Glass זמין בחינם לכל השחקנים – מושלם עבור שחקני הגורל שחלפו המחפשים לחוות מחדש זיכרונות ישנים.

. .

.

אם אתם מחפשים קמרון של פריטי אספנות זכוכית:

גורל 2 קמרון שינויים בזכוכית הוסבר

הכספת של זכוכית הולכת על הגבול בין היותה הפשיטה שאנחנו מכירים, אהבה וזעם מדי פעם מתפצרת, תוך שהיא מציעה אתגר חדש שמביא בחשבון את ההבדלים הרבים במערכות Destiny 2.

להלן הכספת העיקרית של שינויי זכוכית במבט חטוף:

 • פתיחת קמרון עבודות הזכוכית הדומה מאוד למקור עם שינויים קטנים בסוגי האויב.
 • .
 • השינוי הגדול של האורקלס הוא שעכשיו יש לירות בהורא.

 • .
 • הגורגונים הם ברובם ללא שינוי למרות ציוצים קלים לגיאומטריה ורגישותם.

 • לשומר הסף יש כעת דבורה למי שמביא את השריד לחדרי הפורטל. השריד צריך להעביר לשחקנים כדי שיוכלו להביס אויב מוגן ואז להביא לחדר אחר על ידי שחקן אחר שיוצר מכונאי מירוץ ממסר.
 • אתאון, הקונפלוקס של Time משלב כעת אורקלים שיש לקרוא בהזמנה מחוץ לחדר הפורטל. לאחר מכן על צוות חדר הפורטל להביס שלוש אורקל שלוש פעמים בסדר הנכון להתחיל בשלב הנזק. שחקן אחד באקראי יעוכב בשלב הנזק ועליו להתרחק מהקבוצה שלהם.
 • לאורך כל הפשיטה, מיקומי החזה עברו, בעוד שיש אספנות חדשה למצוא – שרסי זכוכית.

עונת העמוק נמצאת כאן לצד המסע של העומקים. אתה יכול לדעת גם ללכת לדוג! אל תשכח לפקוח עין על המגזר האבוד ועל לוח הזמנים של האתגר של קינג!

מחוץ לפשיטה עצמה, יש גם את הדברים הבאים:

 • הפשיטה כוללת את Destiny 2 מוכר 2 סיכות כמו Wyverns ואלופות עומס יתר – אז מצפה להיתקל באלה לאורך כל הדרך.
 • Vault of Glass לא מושק מכוכב הלכת, מכיוון שנוס לא נמצא במשחק – במקום זאת, עליכם ללכת לאזור האגדות של הבמאי.
 • כיוון שכך, אל תצפו ששחקנים אקראיים יעזרו לכם לפתוח את הכניסה לפשיטה (במקור, המפגש הראשון היה ממוקם באזור סיירת ונוס).
 • כמו כן, יש חזה ‘ספק’ אחרי המפגש הסופי בו תוכלו להוציא שלל כיבוש לרכישת גלילי ציוד נרכשים חדשים, כמו גם עם Crypt Stone Deep.
 • .
 • .

!

איך לנצח את קמרון הזכוכית בגורל 2

להביס את האתאון, תפוס את ה- Vex Mythoclast Exotic, והכה את הכספת של הגורל 2.

Destiny 2 Vault של תאריך שחרור זכוכית

 • עומסים
 • כלי נשק
 • מֵכָנִיקָה
 • מפגש 1: הצריח
 • מפגש 2: קונפלוקס
 • מפגש 3: אורקל
 • מפגש 4: טמפלר
 • מפגש 5: המבוך
 • מפגש 6: שומרי סף

סוף השבוע הזה היה מיוחד, כולנו צפינו כאשר הקבוצות התמודדו על הראשון בעולם על ידי השלמת ה- Destiny 2 Vault of Glass Raid לא פעם אחת, אלא פעמיים במצב תחרות עם הפתגם של אתגרים מיוחדים שהוחלו על הריצה השנייה שלהם.

. חלקם נאבקו בטמפלר, ואחרים, אתאון. לא משנה אם אתה מנצחת את זה בשנת 2014 ואתה זקוק לרענון, או שאתה מנסה את האתגר המופלא הזה בפעם הראשונה, אני כאן כדי לוודא שאתה מנפץ את קמרון הזכוכית בגורל 2 עם מדריך הפשיטה הנוח הזה.

Destiny 2 Vault of Glass Lifte

עומסים

ציידים
. לכן, כפי שניתן לצפות, Nighthawk שמימי מציע לציידים נזק נוסף כאשר הם משויכים לדרך של SharpShooter בתת -המשנה של Gunslinger שלך. . דרך הפתיחה בשילוב עם אומניוקולוס היא גם אלוהות כשאתה מתחמק מגורגונים – האם תרצה לרוץ בפראות דרך המבוך ללא גילוי.


תפקיד הטיטאנים עשוי להשתנות בהתאם לכמה שיש לך בצוות שלך, ולא במפגש הנתון. טיטאן עם אורסה פוריוסה וקוד המפקד הוכיח לי כיעיל עבורי במהלך המפגש הטמפלרי שכן הצלחנו לחסום זריקות נכנסות תוך יצירת כדורים רבים עבור החוליה. . ואחד הבניינים המוצלחים, המהנים וההרסניים ביותר לנזק הגיע בצורה של קוד הטיל והקוויראס החדש והמבריק של הכוכב הנופל.

Warlocks
. לעתים קרובות יותר מאשר לא, פרוטוקול הפניקס בשילוב עם חידוש החסד הוכיח את חתיכת השריון הסופר -סופר ואקזוטי ביותר, אבל אתה יכול לנסות את המגפיים החדשים של הרכיב. מלבד הבחירה הברורה, כאשר מתמודדים עם שפע של Warlocks, אפילו הצלחתי להתגנב כמה עם זוג מייצבים גיאומגיים והתאמת השליטה.

כלי נשק

רוב הנשק בארסנל שלך יראה אותך דרך קמרון הזכוכית. עם זאת, הנה כמה כלי נשק שבולטים:

אֲנַרכִיָה
רוב הסיכויים שהאנרכיה כבר הייתה הנשק הכבד שלך לתוכן ברמה גבוהה, כמו Grand Master. אבל, עם המוד העונתי האחרון, הפרה וברורה, האנרכיה כמעט חובה עד עונה 15. אז יש לך את העובדה שהתינוק הזה מתקתק לנזק די טוב כשאתה מפרק את הקליפ של נשק אחר לפנים של בוס, שהיא אסטרטגיה די פופולרית בקריפטה של ​​אבן עמוקה,.

Palindrome, ikelos_hc_v1..
בהתחשב בכך שהמגנים היחידים בכספת הזכוכית בטלים והאלופים היחידים עומסים יתר על המידה, תותחי היד האלה הם בחירה קלה. זה לא ממש משנה איזה מהם, אתה בעיקר רוצה לוודא שנוח לך עם זה.

מלכות מרדף, שעון לילה או חבר מושבעים תלוי
בשל הצורך שתשמור במרחק בטוח למספר מפגשים, ושכיחותם של הובגובלינים, אתה יכול לשמור אותם באורך הזרוע ולהשמיד אותם דרך המגנים שלהם אם תבחר לסחוט מודר אנטי-מחסום. נקודות בונוס לרובה צופי חלל, רויאל צ’ייס.

קסנופאג
. אם במקרה יש לך מישהו שמנהל אלוהות או אנרכיה עם ההפרה והמצב הברור בצוות שלך, תוכל למלא את הנזק הזה.

מֵכָנִיקָה

בכספת ישנם שלוש מכניקה חוזרת: קונפלווקס, שרידי אגיס ואורקל. הנה מה לצפות לכל אחד מהם:

 • אלה עמודי תווך קטנים המחייבים את האפוטרופוסים לעמוד במעגל כדי לתפוס אותם. .
 • טקס השלילה: . אמנם אין לו טיימר קשה על המסך שלך, אך יש לך רק כמה רגעים לנקות את עצמך על ידי קפיצה באזור מוגדר במפגשים שניים עד ארבעה.
 • שרידי אגיס: שרידים ייחודיים לכספת הזכוכית. הם כמו המגן של קפטן אמריקה: יש להם שלל יכולות שלמות, כמו Bash, Shield, קפיצות קפיצות כאשר מוטסים באוויר, ויכולת סופר מיוחדת המשמשת להפעלת מגנים מיוחדים מאויבים ייחודיים. נוסף. .
 • אורקל: פשוט בתיאור, אבל כל כך מתסכל להרוס. אורקלים הם קופסאות קטנות המשרצות סביב זירות שונות שיש להשמיד. אם הם לא, הם יגרמו לך עם דבורה שאם לא מנקה, יהרגו אותך.

מפגש 1: הצריח

כאן השחקנים נדרשים לפתוח את שער ה- Vex לכספת הזכוכית על ידי כיבוש והגנה על שלוש צלחות שונות ברחבי הזירה. תוך כדי לכידת צלחות, אויבי VEX שונים יזרמו, כולל סייקלופים. אז זה עוזר לחלק את הצוות שלך לשלושה (שניים בכל צוות), ולהבטיח שלאדם אחד בכל צוות יש סופר בטיחות או סופר ברור, בתוספת כמה כלי נשק שיכולים להתמודד עם מגנים חללים.

לאחר תקופה קצרה של הגנה על שלושת הלוחות בו זמנית, השער ייפתח ויהיה קטע קצר לחקור לפני שתגיעו לאזור הבא ומפגש.

קונפלוקס מציגים בפניכם את הניואנסים של קטע זה בזמן שאתם מגנים על קונפלוקסס. מכאן השם. .

. החלק הראשוני של מפגש זה יתחיל באמצע הזירה, לפני שהוא יעבור לצד שמאל וימין בזמן שהקונפלוקס האמצעי יכבה, ואז הוא נסגר כששלושת הקונפלוקס פעילים בו זמנית.

. כמו שהוויברנים והמיצעים המוטענים מוליכים קרובים יותר מאויבים אחרים, אתה צריך להיות מודע אליהם כשאתה רואה את העשן המשרוץ. ואילו הקנאים, שבדרך כלל משריצים עוד יותר, מהווים פחות איום מיידי אך ייישמו אותך בסימון לשלילה.

אם תקבל את ההפחתה הזו, תצטרך לרדת למרכז הזירה ולתמודת הכחול הזוהר, אחרת תמחק אותך. . לאחר ששרידה והגנה על שלושת הקונפלוקס במקביל, המפגש יסתיים ותוכל להתקדם.

מפגש 3: אורקל

. למרבה המזל הצוות שלך יכיר כעת את הפריסה. . צוות אחד יתפוס את הצד השמאלי של המפה והשני מימין.

מטרת הקבוצה כולה היא לירות באורקלס. . תצטרך לתאם עם חברי הצוות שלך שאתה מתכנן לירות ולאשר שהם יודעים מה תיהד. כאשר אורקל נהרס, המשחק יגיד לך, אבל זה תרגול טוב ליידע את הצוות שלך גם בצ’אט קולי.

ישנם חמישה סיבובים בסך הכל, החל משלושה אורקלים הדורשים ניפוץ בסיבוב הראשון. . באזור ישנם רק שבעה אורקלים בסך הכל, כך שזה אומר שתורה בכל האורקל והאפוטרופוס יצטרך לירות שניים בניגוד לאחד. Destinyraider הראתה כמה עמדות מנוסות ונבדקות.

. .

עוד גורל 2 אקזוטיקה

גורל 2 ג’וג’ו רע: איך להשיג את רובה הדופק האקזוטי
גורל 2 לומינה: לחטוף את האקדח האקזוטי
גורל 2 הנטל של איזנאגי: תפוס את הצלף האקזוטי
הגורל 2 נשימתו של לויתן: צעדים אקזוטיים של קשת קשת
Destiny 2 Deathbringer
גורל 2 אלוהות איך להשיג את רובה העקבות האקזוטי
גורל 2 סוס רביעי:
גורל 2 חורבן: צעדים למסע הצמיחה
Destiny 2 נבחר מטייל: קבל את ה- OG Sidearm
גורל 2 אין זמן להסביר: איך להשיג את זה
גורל 2 אחיזת הישועה היבט היבט של השליטה
: כל מיקומי EXO המתים
: Presage Quest Walktrough

. למרבה המזל, בניגוד למפגש הקודם, רק שלושה אורקל משריצים. יש גם שריד אגיס שיוליץ באזור המרכזי בו ניקית בעבר את המסומן שלך לשלילה.

המשמעות היא שיש שתי יעדים למפגש זה הפועלים במקביל; הריגת הטמפלרית והשמדת האורקל. הקבוצה שלך תצטרך להתפצל שוב בשניים: אחד לצד השמאלי של המפה ואחד מימין, אך עם שחקן אחד גם תופס את השריד האגיס מתחילת המפגש. מכיוון שנזק הוא המטרה העיקרית למפגש זה, העדיפו DPS וסופר בטיחותי. .

יתכן שתבחין כי לא ניתן לפגוע בטמפלר בזמן שהוא מוליד. הסיבה לכך היא שמשתמש השריד שלך יידרש להסיר את המגן שלו על ידי ליהוק הסופר של השריד. לאחר שפגע בטמפלר עם השריד האגיס סופר, כל הצוות יכול לפרוק את כל מה שיש להם. .

בעוד שהמשתמש Relic Agis שלך גובה את הסופר שלו, יהיה לך זמן להתמודד עם מערך האורקל הראשון. בדיוק כמו קודם, עליכם לצפות בהזמנה שהאורקלס מוליכים ואז להרוס אותם בסדר הזה בין הצוות שלכם. יהיו רק שלוש ואחרי הגל הראשון יש תקופת עריכה גדולה בה אני ממליץ לך לפגוע בטמפלר שכן יש לחייב את הסופר של מחזיק השריד האגיס.

בשלב הנזק, הטמפלר ינסה ויטלפורט משם. זה יצוין על ידי קרן אור ומעגל זוהר בזירה. . רק אדם אחד נדרש לעמוד במקום הזה, ולכן אני ממליץ על השריד האגיס למלא את התפקיד הזה מכיוון שהוא לא ישפיע באופן דרסטי על ה- DPS שלך ויאפשר לחברי האש שנותרו זמן נוסף כדי לתת לו את כל מה שיש להם. . המדינה שנלכדה תציב את השחקן בבועה שיש לירות כדי לשחרר אותם. . כל סוג של נזק יהרוס את הבועה הזו, כך שתוכלו לירות בה עם הראשית שלכם, אם תראו אותה, אך נראה כי התקפת הקפיצה של השריד היא האמצעי היעיל ביותר להתפרצות הבועה.

. אורקלים אלה יצלצלו פעמיים כמו לפני ואז יזרמו תוך כדי ההשרצה לפי הסדר הנדרש לירות בהם. . אם האורקלס כולם יפוצו, תוכלו לרוץ גם לאזור המרכזי בו השריד האגיס הוליד ולקפוץ אל האור הכחול כדי לנקות את הצוות שלכם. אם תתקשר בהצלחה עם חסימת טלפורט, אתה יכול גם לעשות כמה DPS מנקודה זו.

זו הנקודה במדריך בו ציידים עשויים לשאול אם זה אפילו מפגש. .

. זה מבוך תת -קרקעי מלא בגורגונים (המכונה גם נבלים Vex זוהרים). האפוטרופוסים נדרשים לנווט באזור זה ולהימנע מגילוי, כאשר נקודת הבריחה העיקרית ממוקמת בחלק האחורי של הזירה בתוך המערות.

מכיוון שהמפגש הזה ישן כמו הזמן עצמו, יש המון מדריכים בסביבה, אבל אני ממליץ בחום במפה של טאוקספוקס שכן הם עדכנו אותה כדי לציין את קוביות ה- Vex החדשות שניתן להרוס גם כן. . . .

.

קטע זה מקל אותך למכניקה של טלפורטציה לעולמות אחרים והרעיון שאולי תצטרך להילחם על חייך באזורים אלה. .

מטרת המפגש הזה היא שהשחקנים יגנו על קונפלקוקס מפני הקרבת Vex בעולמות שונים שניתן לגשת אליהם מהשמאל הקדמי והחזית של הזירה של הזירה. כדי לפתוח את העולמות הללו עליכם לעמוד על הצלחות מכל צד ולמנוע VEX, כולל עומס יתר על מינוטאורים, לכבוש מחדש את הצלחות. יהיו גם הידרס Vex גדול, שנקרא שומרי סף, המריצים וננעלים את הטלפורט מייד. .

. המגן של הפראטוריאן יכול להיהרס רק על ידי מחזיק שריד, ממש כמו הטמפלר.

השריד האגיס נשמט על ידי שומר הסף הראשון, שניתן למצוא במרכז הזירה כשאתה נכנס. במפגש זה, לכולם יזלקו את השריד. הסיבה לכך היא שנכנסים לפורטל VEX בזמן החזקת השריד של AEGIS תמנע ממחזיק השריד להשתמש בפורטל לפרק זמן קצר, וכתוצאה מכך הם מעבירים את השריד לשחקן אחר.

המשמעות היא שהמפגש צריך לשחק כדלקמן (עם שומרי סף והשרצה VEX שצריך להביס):

 • .
 • בעודו בפורטל, הצד עם הפרטוריאן יעץ שהוא שם והמשתמש השרירי יקפוץ פנימה ויהרוג אותו.
 • .
 • לאחר שעזב את האזור, מחזיק השריד מעביר את השריד על מי שהגן על הצלחת והם ייכנסו לפורטל השני בצד המנוגד להרוג פרטוריאן אחר לפני שיחזרו על כל התהליך שוב.

. . .

. אתה צריך גם להגן על צלחות לפתיחת פורטלים. המכונאי היחיד שאין לו הוא קונפלוקס.

זה אומר שתביא כמעט את כל מה שלמדת בפשיטה ותספק את הכל יחד. אמנם יש צוותים מבחינה טכנית במפגש זה, אך אקראיות היא שם המשחק. אז זה עוזר אם שחקנים לדעת לירות ולקרוא אורקל, יש לו נשק לטווח ארוך, נשק נזק וכלי נשק להרוג אויבים קטנים יותר, ולדעת להשתמש בשריד.

המפגש מתחיל כאשר נורה הקופסה המרכזית. בעקבות זאת, אתאון יתעורר ויטען על הירי בזירה על כולם. שחק את זה כאן בטוח והרס את כל הנבלים שמריצים. .

כאשר הצוות מוליד באזור זה, יהיה שריד אגיס. שחקן אחד יאסוף אותו והאחרים צריכים להתמקד בהריגת האויבים במרכז האזור. השחקן עם השריד יצטרך לנקות מעת לעת את הסובבים אותם על ידי העלאת המגן.

הנשר עיניים שביניכם יכיר בכך שאזור חדש זה זהה למפגש שומר הסף. בשלב זה אתה חייב לקרוא לצוות באיזה אזור אתה נמצא. זה מאפש זה מפחית בלבול). הקפדנו גם לרוץ לצד הנגדי של האזור כאשר הוצאנו, מכיוון שהדבר יחקה במקום שלא הועברו לעמדת העולם הזה.

בעוד ששחקנים נמצאים בפורטל, אלה שאינם טלפורטיים חייבים לעמוד על הצלחת שמתכתבת עם ההתקשרות של הקבוצה החוצה. ככל שזה קורה, שלושה אורקלים יזרמו תקורה בסדר ספציפי לאלה שלא היו טלפורטיים. השיטה שנבחרה של ה- Fireteam שלי לקרוא לאורקלס אאוט מתואמת לזו של ג’ושונט . אלה חייבים להיקרא ולהשמיד אותו באותו סדר על ידי אלה בפורטל. .

. הצוות שלנו עשה זאת מהפלטפורמה הצפה המרכזית ישירות מול המקום בו אתה מוליד. זה מאפשר לשחקנים לירות בבטחה אתאון מבלי לדאוג לגלים של אויבים שמטרידים אותך ללא הרף. .

מכיוון שכל זה קורה, כולם יקבלו את החוף הנקמה של הזמן. זה נמשך 30 שניות ומאפשר לשחקנים לפגוע באתאון תוך שיפור דרסטי של מהירות התחדשות סופר. אז, ירי של כמה שיותר סופרס הוא המפתח כאן, וכתוצאה מכך, קיום אנרכיה עם הפרה וברור מאפשר לך כמה זריקות בין Supers. זה מכה את הנזק שלך יפה.

וכן לאחר מכן יש דבורה המופעלת על אדם אחד. נקרא מעצר, זה מיושם באופן אקראי על חבר אחד ב- Fireteam שלך. חובה שתפקח על כך שכן היא מיישמת את אותו מצב לכידה שנמצא במפגש הטמפלרי. אם האפוטרופוס המחזיק את הדבורה הזו נמצא איתך באמצע בשלב הנזק, הם ימחקו את הצוות שלך. לכן, ברגע שהשחקן שנפגע מזהה את עצמו על ידי בדיקת התפקידים שלהם בשמאל התחתון של המסך, הם חייבים לקפוץ מהקבוצה.

לאחר שלב נזק מוצלח, השחקנים יצטרכו לנקות מודעות לפני שנבחרו שלוש באקראי ויושלכו לעולם אחר. חזור על התהליך הזה עד להביס אתאון. שים לב כי אתאון נכנס לשלב זועם אחרי שלב ה- DPS השלישי וימחק את כל הצוות שלך לאחר שלב הנזק הרביעי. אם תטפל מספיק בנזק, אתאון יתפורר ותשלים בהצלחה את קמרון הזכוכית.

עכשיו סיימת אתה יכול לפלס את דרכך לחלק האחורי של החדר, להתפלל למיתוקלסט Vex ולהתחיל את הכל שוב בכל יום שלישי עד שתראה את זה מוזהב מתוק.

מחשב גיימר יצר תוכן זה כחלק משותפות בתשלום עם בונגי. כל תוכן Destiny 2 באתר זה – כולל מאמר זה – נוצר ללא תלות בבונגי, ומשקף אך ורק את דעת העריכה של מחשב גיימר.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.