ציר שחור חוזר עם שם חדש ב- Destiny 2 – הנה איך להשיג אותו

זה המקום בו מתחיל קטע הפלטפורמה, ולשם כך, ייתכן שתרצה להתייעץ עם ההפעלה של YouTuber Modern Tryhard:

ציר שחור

ציר שחור היא הגרסה האקזוטית של רובה הצלפים של ה- Crota של Crota, פטיש שחור. יש עליו את הטבת הציפורן הלבנה, ומאפשרת צילומים רציפים שממלאים את המגזין עם נזק להפרסה. לאחר שתקבל את הנשק הזה, תוכל לרכוש אותו שוב מאוסף הנשק האקזוטי שלך באולם החלוץ בדירוג נזק של 300. זה נופל עם דירוג התקפה של 310, לא משנה מה.

הערה: ערכי הנזק נובעים מהתקלה. הם יצטמצמו לירידה של 290 ויוכלו להשיג ב 280 מהאוספים שלכם. מומלץ להשתמש בציר שלך כדי להחדיר כלי נשק אחרים, שכן בונגי הצביע על נשק כך שלא יושקעו לא יתוקן. רק הציר עצמו יתוקן. [1]

איך להשיג

ניתן להשיג נשק זה רק במהלך הגרסה ההרואית היומית (לא הרואית רגילה) של אבוד לאור.

לפני שתעזוב את האזור עם זרע כוורת כשאתה בורח במחצית השנייה של המשימה (אחרי הגרסה שנלקחה של Baxx שהוליד פנימה), תפתח דלת עם שריד יחיד ואז דלת נוספת עם שתיים. לאחר פתיחת השנייה, תיפתח דלת נוספת (המובילה לקטש שנפל לפני הדלת שלוקחת שלושה שרידים) מרחוק. אתה יכול לשמוע את זה עשה זאת מאיפה שאתה נמצא. כשמתמודדים עם היציאה שדרשה שלושה שרידים לפתיחה, פנה ימינה ופנה למקום בו נלחמת בטנקיקים במכה גנב הצללים. עלו במעלית הכובד והלכו במסדרון עד שתגיעו לאזור קטש של הבוגד. להתמודד מול הנלקחים. יהיו לך עשר דקות להביס את כולם לאורך כל החלק הזה וזה יהיה קשה לפעמים.

המשך דרך הקטש מהר ככל שתוכל, והרג את כל מה שנלקח אתה רואה. תתמודד מול כונן, הנבחר בסופו של דבר. בעוד ש- Driviks הוא המטרה העיקרית, וודא שאתה מוציא את המפלים בחדר כדי להפחית את כמות שנלקחה המובילה בה. עם זאת, אתה עדיין צריך להרוג תחילה את Drivik. בסך הכל תשעה משקעים משריצים במרווחים שונים של בריאות דריוויקים. שלושה שומרים המתמקדים רק בכוננים ובמוצאים או שניים בכוננים ואחד על שאר האויבים והמצבים יכולים להאיץ את התהליך הזה. קטע זה מומלץ להיות רמת אור 240+, אך היותם למעלה של 280-290+ היא בחירה בטוחה יותר במידת האפשר.

סדר חשיבות:

  1. משקעים
  2. דריוויקים
  3. אויבים אחרים

ציר שחור חוזר עם שם חדש ב- Destiny 2 – הנה איך להשיג אותו

destiny_2_whisper_of_the_worm

שחקני Destiny 2 חשפו מסע סודי, וזה מניב רובה צלפים אקזוטי שהוא התקשרות חוזרת לציר השחור של הגורל המקורי. כך תוכלו למצוא את המסע, וקצת הנחיות לגבי מה אתם עומדים לרגע שתפעלתם.

המסע הנסתר נקרא הלחישה, והוא כרוך במקף מטורף דרך כמה מהפלטפורמות הקשות ביותר ולוחם נלחמים שנראו בגורל 2 עד היום. אבל אם אתה מצליח, תרוויח את לחישת התולעת, רובה צלפים אקזוטי שחוזר לציר השחור של Destiny של Destiny של Destiny. ללחש התולעת יש מראה מעודכן, אך מגיע עם אותו הטבה של המפתח כמו ציר שחור. זה נקרא White Nak.

כדי לגשת למסע, פנו לאזור הסיור של IO והפכו את אזור אואזיס האבוד. ברגע שאתה שם, תצטרך לחכות לאירוע ציבורי נדיר שתתחיל, נקרא Blight. חפש מערה גבוהה מעל הצוק שנפתח לעבר הפירמידה.

כאשר מתחיל אירוע ה- Blight, היכנסו למערה כדי למצוא מיני-בוס שנלקח בשם אורזוק, היבט של שנאה. הוא קשה, אז תביא את קרם האש שלך ושחרר עליו את הסופרים שלך. כשהוא למטה, צא חזרה מהמערה וחפש פורטל חדש שנפתח על תצורת סלע שטוחה (זה אמור להיות קל לאתר בינך לבין הפירמידה).

פנו אל הפורטל, והמסע הסודי שהלחש מתחיל.

זה המקום בו הדברים נעשים שעירים. ראשית, יש לך כובע קשה של 20 דקות להשלים את המשימה הזו, וזה לא יהיה קל. אתה צריך לרוץ דרך חורשת אולן-טאן, מגזר אבוד הכולל מבוך של מנהרות, אתגרי פלטפורמה ולבסוף כמה תאים מלאים בבוסים.

התעלם מאויבים ככל האפשר כשאתה עובר במנהרות, ולקחת ימינה באור הכחול. כשרואים חדר עם סמן אובייקטיבי מעל ערימת חסימות VEX, הישאר ישר. תוכלו למצוא מנהרה לחדר שנפתח בשני בלוקים VEX, וכאן תרצו לשאת ימינה לכיוון החזה.

מנהרה זו תיפתח מעל חדר גדול, אך קפוץ שמאלה ולמנהרה אחרת, שם תמצאו מצוקה קטנה שנלקחה. להרוס אותו ולקפוץ למנהרה שמתחתיה.

זה המקום בו מתחיל קטע הפלטפורמה, ולשם כך, ייתכן שתרצה להתייעץ עם ההפעלה של YouTuber Modern Tryhard:

זו קפיצות מסובכות מאוד, וזה כרוך בחציית מרחקים בלתי נראים בלתי אפשריים ומדפים צרים יותר ויותר תוך הימנעות מדברים שרוצים לזרוק אותך לתהום או להילק אותך לג’לי אפוטרופוס. יהיו לך כמה שיותר מכירות שאתה צריך, אבל קח בחשבון שיש לך רק 20 דקות כדי לעבור את זה בכל המגזר לפני שהאנומלי מתמוטט.

לאחר שפיכת את אזור הפלטפורמה, תתמודד עם סדרת קרבות זירה. הקפד להוציא את הכדורים של הנלקח כשהם צצים כדי למנוע ממיניונים להניף פנימה. אלה קרבות קשים, ותרצה שהרוב של זמנך יישאר כדי לטפל בהם.

החדר הסופי יכריח את קרם האש שלך מול מספר בוסים שנלקחו בבת אחת. זו זירה גדולה, ותצטרך לטרוף כדי לקבל מאחורי איזה כיסוי זמין. יש כמה מערות קטנות שתוכלו להתכופף בהן ולהסתובב לפתיחה אחרת; השתמש באלה כדי להטעין את המגנים שלך ולהטען מחדש.

אם אתה מסוגל לפוצץ את דרכך במאבק, תושלך חזרה ל- IO עם רובה הצלפים האקזוטי החדש שלך, לוחש את התולעת.

קרדיט תמונה עליון: Tryhard מודרני

איאן בודריו גיימר מחשב מאז שנות השמונים, איאן נהנה משחקי אסטרטגיה, RPGs ו- FPS קלאסיקות כמו Unreal and Quake. הוא הכי שמח שמפקד על אורקים במלחמה מוחלטת: Warhammer או השעה את מסעו בנשמות כהות. לפני שהצטרף ל- PCGamesn במשרה מלאה, הוא תרם מאמרים וביקורים למבצע משחק, סגן, IGN, מחשב גיימר, הדבק ואחרים.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.