תור מפסיד

“זה הגיוני מאוד,” אמר שרוד, לפני ששאל את חבריו לקבוצה אם הם הפסידו את המשחק הקודם שלהם. עוד יותר תומך ברעיון, כולם עשו זאת, והשאירו את תריס תמהה לחלוטין כמו שהוא עשה גם כן.

Dev Callorant מכבה את תיאוריית ‘תור המפסידים’ של Shroud

הרעיון של “תור מפסידים” אינו בדיוק מושג חדש. במטרה להחזיק אותך מחובר כמה שיותר זמן, יש שחקנים שמאמינים שאתה מכוון בכוונה לובי עם אחרים שהפסידו גם הם במשחקים הקודמים שלהם כדי לתת לך סיכויים טובים יותר לנצח.

המאמר נמשך לאחר המודעה

אמנם אין שום הוכחה לכך שדבר כזה קיים, אך הוא בהחלט יכול לפעמים להרגיש ככה. אם אתה גיימר שממשיך לרדוף אחרי הניצח.

המאמר נמשך לאחר המודעה

עם זאת, משחקי Riot Dev אישר לקהילה כי הרעיון של “תור מפסירים” ב- Callorant הוא פשוט פשוט מיתוס לאחר ששרוד דן בתיאוריה בזרם.

Dev Callorant מכבה את טענות ‘תור המפסידים’

במהלך שידור שפורסם לאחרונה, שרוד תפס את הרוח של תורת התורים המפסידים באמצעות הצ’אט שלו. בזמן שהוא לא ששה להאמין בהתחלה, הנחל בן ה -28 הסתובב לרעיון.

המאמר נמשך לאחר המודעה

“זה הגיוני מאוד,” אמר שרוד, לפני ששאל את חבריו לקבוצה אם הם הפסידו את המשחק הקודם שלהם. עוד יותר תומך ברעיון, כולם עשו זאת, והשאירו את תריס תמהה לחלוטין כמו שהוא עשה גם כן.

הירשם ל- Dexerto בחינם וקבל
פחות מודעות | מצב אפל | מבצעים במשחקים, טלוויזיה וסרטים וטכנולוגיה

עם זאת, על פי המעצב התחרותי הבכיר של Valorant, ג’ון ‘Evrmoar’ Walker, Losers Queue אינו למעשה דבר. “Analytics משחקים, עבור כל משחק שעבדתי עליו, הראתה ‘הפסד משחקים ברציפות הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שהשחקנים התפסקו’; מסיבה זו, אין “תור מפסידים” בהשוואה “, אמר ה- DEV.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

עובדה מדורגת ביום שישי!

ראיתי סרטון שמציג @Shroud, ורציתי לדבר על זה! Analytics Game, עבור כל משחק שעבדתי עליו, הראה כי “הפסד משחקים ברציפות הוא אחת הסיבות העיקריות לכך שהשחקנים התפסקו”; מסיבה זו, אין “תור מפסידים” ב- Valurant.

– Evrmoar (@Riotevrmoar) 22 ביולי 2022

הוא המשיך בשרשור: “השמועה היא שאנחנו מנסים לגרום לך להתמכר, לגרום לך לשחק יותר. אני באופן אישי לא חושב שזה טוב למשחק, אבל זה גם לא עומד ביעדים שלנו רק לרצות לעשות משחק נהדר, “הסביר Evrmoar.

“זה יהיה האינטרס שלנו למעשה לוודא שאתה מנצח משחק לאחר שתתחיל להפסיד רצף, וזו הסיבה שאתה רואה שמשחקי ניידים מכניסים אותך למשחקי בוט אם אתה מפסיד טון. אין לי תשובה מדוע זה עשוי להרגיש כאילו ‘תור מפסירים’ ‘מצטער אמיתי.

המאמר נמשך לאחר המודעה
המאמר נמשך לאחר המודעה

“כדי לסיים את זה, אנחנו לא מתמרנים תור. זה מאוד פשוט ופשוט מנסה למצוא שתי קבוצות שמספקות סיכוי של 50:50 לשני הקבוצות לנצח ולהתעצבן זו בזו. מחקרים מראים כי שידוכים הוגנים שומרים על שחקנים, ולא שידוכים לא הוגנים.”

בעוד שרבים עדיין לא משוכנעים, שמענו את זה מהמקור עצמם. אולי לעולם לא נדע מדוע זה מרגיש כאילו קיים תור מפסיד, אך היה סמוך ובטוח שהכל רק מיתוס.

התור של מפסיד

כן זה פגום מאוד. ה- MMR הלא מוסתר שלי כל כך גרוע כמו המעשה האחרון שהייתי ASC 1-D3 והיה לי 1.3KD מתוך 90 משחקים ב- COMP אבל כל השדולות שלי היו ב- Diamond2-3 אז הייתי כמעט תמיד בדרגה הגבוהה ביותר או כמעט בדרגה הגבוהה ביותר ולא יכולתי לדרג את.

זה למעשה סביר סטטיסטית אך בטוח. כמו שנאמר אחרי 40 משחקים אתה מצטרף לתור המפסידים ומפסיד 8 פעמים ברציפות. זה לא סביר סטטיסטית

אני חושב שמשחקים שלא היו אמורים להיות 50/50 אלא אם כן אתה טוב יותר מהממועד ג’ו. לאבד 10 ברציפות הוא 0.0009765625. לא סביר ביותר

זה לא 50/50 עד הספירה פגומה ויש כל כך הרבה גורמים אחרים

זו הסיבה שאמרתי “אמור” ..

אשכולות של תוצאות צפויים אם הכל אקראי

הם יהיו דלילים

בהנחה שהמשחקים הם עצמאיים
אבל הם לא בגלל שכולם יש לך משחק
אז, סוגיית מיומנות באופן לא אירוני

מפסידים Q אינם אמיתיים ואפילו לא הגיוניים ליישם, אם תשחקו רע הם פשוט ישימו לכם עם MMR נמוך יותר
ל- Smurf Q Atleest יש סיבה להתקיים

OFC אני מניח ש- BC זה הרבה יותר קל לעשות 0.5^10 מאשר להמציא הסתברות משתנה מתוך אוויר דק. המטרה של Riot היא לתת לך משחק שיש לך סיכוי של 50% לנצח. גם אז, המיומנות שלך לא משנה משחקי BTW באופן דרסטי. VAL משתנה יותר BC המטרה שלך יכולה להיות כבויה אבל חחח לא. זה עדיין סטטיסטי לא הגיוני. יכול להיות שאתה מטומטם