יש לך שלושה ימים נוספים לשחק באלפא האפל והכהה יותר

משחק הבריחה התחרותי של פנטזיה-בדיוני משך את אהבתם של רבים במהלך Steam Fest והמפתח IronMace מרחיב את משך ההדגמה הנוכחי.

Devs כהים וכהים יותר מרחיבים את הדגמת אלפא במהלך השבוע

Devs כהים וכהים יותר מרחיבים את הדגמת אלפא במהלך השבוע

משחק הבריחה התחרותי של פנטזיה-בדיוני משך את אהבתם של רבים במהלך Steam Fest והמפתח IronMace מרחיב את משך ההדגמה הנוכחי.

14 בפברואר 2023 8:50 בבוקר

Over Steam Next Fest, היה מועדף די ברור בקרב שחקנים שבדקו את ריבוי ההדגמות הקיימות. אפל וכהה יותר היה פיצוץ מפתיע שהעמיד מספר מסיבות שחקנים של שלוש בסורק צינוק פנטזיה פנטזיה מלא אויבים ובלוט, וכעת שחקנים יכולים לשחק אותו עוד כמה ימים. המפתח IronMace הרחיב את מושב ההדגמה הנוכחי של אלפא לבנות עד היום השבוע השבוע.

IronMace שיתף את פרטי ההרחבה בזמן ההדגמה של Dark ו- Darker באמצעות פוסט בבלוג של מפתח Steam. בפוסט האמור, IronMace קובע כי הסיבה להרחבה היא לפצות על תסכולים במהלך האלפא הראשי, כמו תיקוני באגים, שחקנים באסורים בטעות, השבתה בעמדת המסחר, בעיות שידוך ועניינים אחרים שהם חשו כי עשו את הפעלת הדגמה פועלת פחותה ממה שהיה צריך. בשורה התחתונה, כולם זוכים ליהנות יותר כהים וכהים יותר למשך זמן מוגבל עד יום חמישי, 16 בפברואר 2023, כאשר השרתים נסגרים.

צילום מסך כהה וכהה יותר של צינוק עם הרפתקן אוחז בחרב

כהה וכהה יותר הייתה באמת פנינה בין מערך הקיטור הבא. הופתענו לטובה מהמשחק כשנסו זאת במהלך הקבוצה הגדולה של בניין הקבוצה בשבוע שעבר. גם לא היינו לבד. הרבה שחקנים בדקו את המשחק אפילו במסגרת הדגמת האלפא שלו. על פי SteamDB, למשחק היה שיא כל הזמנים בשבוע שעבר של 108,520 שחקנים ששיחקו ב- 11 בפברואר 2023, נכון לכתיבת מאמר זה. על פי נתוני טוויץ ‘, זה גם צייר למעלה מ- 270,000 צופים ב- 6 בפברואר.

ברור כי כהה וכהה יותר הוא משהו שהאנשים רוצים ונראה ש- IronMace שמח לחייב קצת יותר זמן. המשחק לא מקוון לתחזוקה ופיתוח נוסף ביום חמישי, אז הכניסו את זמנכם, שלל את העומקים ונמלטו עם האוצרות בזמן שאתם יכולים. או למות מנסה, כמובן.

TJ Denzz הוא שחקן וכותב עם תשוקה למשחקים ששלטו על החיים. הוא מצא את דרכו לסגל Shacknews בסוף 2019 ועבד את דרכו לעורך החדשות הבכיר מאז. בין הסיקור החדשותי, הוא גם עוזר בפרויקטים של Livestream כמו האינדי-לוטות הממוקדות במשחקי האינדי, משחקי הגירוי של Shacknews, ו- Shacknews Dump. אתה יכול להגיע אליו ב- [email protected] ומצא אותו גם בטוויטר @johnnnychugs.

יש לך שלושה ימים נוספים לשחק באלפא האפל והכהה יותר

מיצוי הפנטזיה הפופולרי אלפא הורחב ליום חמישי.

כהה וכהה יותר - שלושה חברי צוות עומדים בחדר טירה על ידי לפיד פליד

(קרדיט תמונה: IronMace)

אם לא שמעת, אחד המשחקים המשחקים ביותר ב- Steam בשבוע שעבר היה למעשה הדגמה. היום היה סיום האלפא האחרון למשחק מיצוי זחילה של צינוק PVP כהה וחשוך יותר, אך המפתחים הרחיבו את בדיקת המשחק עוד שלושה ימים.

“בגלל השבתה הקודמת עם עמדת המסחר, שידוכים והפסידה זמן משחק לשחקנים שנאסרו באופן שגוי, החלטנו להאריך את בדיקת המשחק עד ה -16 בפברואר”, אומר איירון מייס בפוסט חדשותי. “אנו גם מתכננים להשתמש בזמן כדי לטפל בבעיות שאינן נוחות של שחקנים ולשפר את המשחק ברציפות.”עד כה, IronMace דחף בסך הכל חמישה תיקונים חמים מאז שהחל האלפא בשבוע שעבר, כולל הרבה תיקוני באגים ו- NERF למגבלות הליהוק של הקוסם.

כדאי לתת צילום אם אתה מעוניין להיות בחוד החיתוך של מה שיכול להיות משחק פופולרי למדי של רויאל סמוך כשהוא בסופו של דבר משיק. כבר מזמן נהנתי מהריגוש הטקטי של ה- PVP של רויאלס ומשחקי מיצוי, נאבק אם כי אני עושה עם כישורי ה- FPS שלי, והתרחק מההדגמה די מרוצה לדווח על כך הוכחה כהה וכהה יותר יורים מיצוי לא ממש צריכים להיות יורים.

ביליתי עוד כמה שעות בצלילה בטירה הנשכחת עם חברי בסוף השבוע ואני בהחלט חווה שמנת PVP מוכרת בין אם אני מנצחת או מפסידה. צ’אט קרבה יכול לפעמים להיות פירושו של הסכמים עם צוותים אחרים או סתם להתגלגל קשה על אשף חצוף מדי לובש רק את התחתונים שלו תוך כדי הקלע כדורי אש. אתה יודע את הסוג. אני עדיין מתייחס עם ה- Exfil Portals שרק לוקח חבר לקבוצה אחד בכל פעם מהצינוק, אבל האילוץ הלא שגרתי יצר יתרון ממש של רגעי המושב שלי בזמן שהצוות שלי צופה בחבר האחרון שלנו.

אתה יכול להוריד את ההדגמה מעל קיטור ולהתחיל לעשות דרך משלך דרך אולמות הצינוק עד יום חמישי.

עלון גיימר PC

הירשם כדי לקבל את התוכן הטוב ביותר של השבוע, ועסקאות משחק נהדרות, כפי שנבחרו על ידי העורכים.

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.

לורן מורטון

לורן החלה לכתוב עבור מחשב גיימר כפרילנסר בשנת 2017 תוך כדי רדף אחר משטרת האופנה של Dark Souls וקיבלה את תפקידה כעורכת המשויכת וראשי Minecraft Liker בשנת 2021. במקור היא החלה את הקריירה שלה בפיתוח משחקים והיא עדיין מוקסמת מאיך שמשחקים מתקמנים בסצנות המודדינג והמהירות. היא אוהבת ספרים ארוכים, RPGs ארוכים יותר, קריפטידים מרובי משתתפים, ולא יכולה להפסיק לשחק משחקי יצירה משותפים.

Unity מבצעת שינויים גדולים בתשלום ההתקנה שעיצבו כמעט כל מפתח משחקים בשבוע שעבר

היזהר, כהה וכהה יותר: פתאום יש עוד משחק מיצוי צינוקים מכה במחשב האישי, זחילת הפרויקט