האם לדיאבלו 4 יש תמיכה בבקר במחשב האישי

זה כל מה שיש לדעת על תמיכה בבקר ב- Diablo 4, אז הקפידו לבדוק את דף הבית של דיאבלו שלנו לקבלת חדשות ומדריכים נוספים הנוגעים לכל המקדש, כמו אם להתקין את חבילות הנכסים ברזולוציה גבוהה.

האם אתה יכול לשחק Diablo 4 במחשב עם בקר? תמיכה בבקר מחשב מוסברת

האם אתה יכול לשחק דיאבלו 4 במחשב עם בקר? תמיכה בבקר מחשב מוסברת

נכתב על ידי דייב מקאדם

פורסם 24 ביולי 2023 12:50

  • אם אתה משחק את העונה הראשונה של דיאבלו 4, עליך לבדוק את דיאבלו 4 שלנו פרק 1 מסע עונה.

האם לדיאבלו 4 יש תמיכה בבקר במחשב האישי?

אמנות מפתח של הנקרומנסר

התשובה המהירה והפשוטה היא, כן, תמיכה בבקר כלולה בגרסת המחשב של דיאבלו 4. .

תמיכת בקר אושרה במהלך עדכון רבעוני שניתן על ידי Blizzard בפברואר 2020. בעדכון זה הוצבו תוכניות לתמיכה בבקר מחשב, כיצד תוכנן עיצוב ממשק המשתמש לשתי הכניסות, ואפילו תכונות כדי להפוך את Co-op Co-op לחוויה טובה יותר.

זה הראשון שטן .

  • האם מזבחות של לילית איפוס בדיאבלו 4 עונה 1? לחץ כאן כדי לגלות.

תמיכה בבקר ב- Diablo 4 במחשב מוסבר

משחק מוקדם בצינוק של דיאבלו 4

כפי שניתן היה לצפות, השימוש בבקר משתנה הרבה כיצד אתה מתקשר עם המשחק והמערכות שלו. , דיאבלו 4 ייתן לשחקנים המשתמשים בבקר אפשרויות שונות כדי להתאים אישית את החוויה שלהם.

שחקנים המשתמשים בבקר יהיו וממשק המשתמש יתאים לתרחישים שונים, כמו דיאבלו 4 יש ל שני מצבי ממשק משתמש שונים: מצב קלאסי עם סרגל האקשן במרכז התחתון של המסך, וגרסה יותר קונסולה וממוקדת טלוויזיה בפינה השמאלית התחתונה.

.

.

האם לדיאבלו 4 יש תמיכה בבקר במחשב האישי?

קרב משחק דיאבלו 4

בידור של Blizzard

דיאבלו 4 שוחרר מוקדם יותר השנה במגוון פלטפורמות, ונגני מחשב עשויים לתהות אם למשחק יש תמיכה בבקר. הנה מה שאנחנו יכולים להגיד לך.

תמיכה בבקר למשחקי מחשב מועילה מאוד מכיוון שהיא מאפשרת לשחקנים ליהנות משחקי וידאו כמו דיאבלו בבקר קל לשימוש תוך כדי רתימת כוח החומרה המובילה שלהם למחשב האישי שלהם.

אבל אולי תוהה אם תמיכה בבקר זמינה בדיאבלו 4, אז הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

המאמר נמשך לאחר המודעה

טירל, היבט החוכמה

האם אתה יכול להשתמש בבקרים עם Diablo 4 במחשב?

אנו יכולים לאשר זאת ל- Diablo 4 אכן יש תמיכה בבקר במחשב האישי. זהו נתון, בהתחשב בכך שהמשחק זמין גם בקונסולה.

המאמר נמשך לאחר המודעה

בפוסט בבלוג מפברואר 2020, ל- Blizzard היה זה לומר: “זו הפעם הראשונה שטן המשחק מפותח בו זמנית הן למחשב והן לקונסולות, אך . .”

הירשם לניוזלטר שלנו לקבלת העדכונים האחרונים על Esports, Gaming ועוד.

המאמר נמשך לאחר המודעה

כך שלמרות שזה גרם לבעיות מסוימות, נראה כאילו ה- DEVs יישמו בהצלחה את הפונקציה למשחק, ולנגני מחשב יש אפשרות בין בקר לעכבר למקלדת ליהנות מ- Diablo 4.

עם כל התשומות והתצורות השונות האפשריות, שחקני דיאבלו 4 מסוגלים לראות איזו הגדרה מתאימה לסגנון המשחק שלהם. רק וודא שבכל הכיתה שתבחרו, תבחרו את השיטה היעילה ביותר לשחק בהם!

תמיכה בבקר דיאבלו 4 מחשב מוסברת

כל מה שאתה צריך לדעת על תמיכה בבקר דיאבלו 4 בגרסת המחשב, כולל רפידות נתמכות וכל שאלות פתרון בעיות שנענו.

תמיכה בבקר דיאבלו 4 - כוהנת לובשת גלימות שמימיות

האם אתה יכול לשחק Diablo 4 עם בקר במחשב? . בהתחשב בכך שדיאבלו היא סדרה שיש לה פוטנציאל לגרום להפרעות מתח חוזרות ונשנות עם לחיצה קבועה על עכבר, שינוי בקרות עשוי לעזור להקל על התסמינים הכואבים האלה, או אולי אתה רק רוצה לפרוץ ולהרפות כמה שדים מהנוחות של הספה שלך.

בין אם אתה רוצה לשחק את Diablo 4 עם כרית פלייסטיישן או בקר רשמי של Xbox Aspectabily, יש לנו את כל המידע הדרוש לך כדי לעזור לך להגדיר את משחק ה- RPG. יש לנו גם פרטי תמיכה בבקר PC Diablo 4 כדי לעזור לך מחדש לחצנים לכל מיומנויות Diablo 4 בשיעורים באופן קבוע לנוחות מקסימאלית.

תמיכה בבקר דיאבלו 4 - מכשף נלחם בשדי עזים בקריפטה כשהוא מוקף בקיר סלע

?

כן, Diablo 4 תומך בכמה בקרים במחשב האישי, כאשר כל רפידות הפלייסטיישן הרשמיות ובקרי Xbox עובדים ברגע שאתה מחבר אותם פנימה.

. עם זאת, Diablo 4 אינו תומך באופן טבעי בבקר Nintendo Switch Pro, ולכן תצטרך להגדיר אותו באמצעות אפליקציות של צד שלישי. אם אתה מפעיל את Diablo 4 דרך Steam, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש במצב Steam Big Picture כדי להשתמש בכל בקר המוכר על ידי המחשב האישי שלך.

כיצד לפקדים מחדש של דיאבלו 4

  • לחץ על בריחה במקלדת או לחץ על התחל בבקר שלך.
  • לחץ על אפשרויות כדי לפתוח את תפריט ההגדרות.
  • .
  • .

בנוסף לכישורי Diablo 4, אתה יכול לחדש את בקרות המחשב לאינטראקציה עם חפצים, באמצעות שיקויים ריפוי של דיאבלו 4 ולקפוץ על הר דיאבלו 4 שלך, בין רבים אחרים. הפקדים היחידים שאינך יכול מחדש.

. יש לנו גם פרטים על דרישות מערכת Diablo 4 ומידע תאימות עבור סיפון Steam של Diablo 4 למי שמקווה לשחק את המשחק המרובי משתתפים בדרכים. עם זאת, לא משנה על מה אתה משחק את זה, זה דורש קישוריות מקוונת, כך שתרצה לקרוא על קודי השגיאה של Diablo 4 אם אתה נתקל בבעיות כלשהן.

דייב ארווין דייב הוא חלקית לקצת נשמות כהות או מפלצות צייד עלייה, ואם הוא לא משחק משחקי לחימה כמו Street Fighter 6, תמצא אותו מוציא אויבים עם חיות המחמד האהובות שלו בדיאבלו 4, תוך חוקר שטח בסטארפילד וה- עולם הפנטזיה של שער בולדור 3.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.