Destiny 2 עונה 21 תאריך ושעה שחרור צינוק חדש

Destiny 2’s עונת העמוק מביאה תוספת נוספת לרשימת הצינוקים ההולכת וגדלה של המשחק (ורשימת הקופות המשכורות המתרחשות שלה). שחקנים שבבעלותם Dungeon Key או שקניתי את השנה השישה PASS יכול לצלול לעומקים חדשים ברוחות הרפאים של הצינוק העמוק.

רוחות הרפאים של תאריך השחרור העמוק: מתי שחרור Destiny 2 עונה 21 צינוק?

עונת העמוק מביאה תוספת נוספת לרשימת הצינוקים ההולכת וגדלה של המשחק (ורשימת הקופות המשכורות המתרחשות שלה). שחקנים שבבעלותם Lightfall Dungeon Key או שקניתי את השנה השישה PASS יכול לצלול לעומקים חדשים ברוחות הרפאים של הצינוק העמוק.

, BioShock, . רוחות הרפאים של העמוק ככל הנראה ימשיכו בנושא זה, ומביאים זוועות חדשות ותגמולים חדשים עבור האפוטרופוסים האמיצים את האתגר.

רוחות הרפאים של העמוק ככל הנראה יוגדרו בטיטאן, בדומה לאופן בו הצריח של צינוק הצופה מתרחש בכיס של מאדים. .

גורל 2.

גורל 2 רוחות רפאים של תאריך השחרור של הצינוק העמוק

עונת הצינוק העמוק תושק ב- Daily Rese. כאשר עונה 21 מתחילה ביום שלישי, 23 במאי, זה משאיר לשחקנים עם זמן מוגבל לטחון לפני שצוללים לאדמות הפעילות באיפוס יום שישי הראשון של העונה החדשה.

למרבה המזל, עם זאת, בונגי לא תגדיל את כובע רמת הכוח בעונה של העמוק. אם כולכם נקלעים ובשנת 1810, הסביר להניח שהטחינה הגדולה יותר תהיה להחזיר את בונוס הכוח מהממצאים העונתיים, אשר מתאפס בכל עונה חדשה.

השקת הצינוק של עונה 21 היא גם הזדמנות לבונגי להתרחק מהאירועים במהלך יציאתו של הצריח של הצינוק הצופה ב- NOV. 9, 2022. Spire התחיל עם ניתוקים ושגיאות בקנה מידה גדול, אשר השתפר רק לאחר שבונגי השבית את ה- API ושילוב הצד השלישי בעקבות השקת הצינוק. ה- API לא היה זמין עד דצמבר. .

באיזו שעה משחררים רוחות הרפאים של הצינוק העמוק?

רוחות הרפאים של הצינוק העמוק ישיקו בשעה 12 בערב CT ביום שישי, 26 במאי, יתאימו את זמן האיפוס היומיומי. ברגע שהצינוק יעבור, השחקנים יצטרכו לאסוף את המסע המשויך שלו מסוראיה הות’ורן במגדל, בדומה לאופן בו בעלי הדואליות היו צריכים להתחיל את מסע החוט היחיד לפני שקפצו לצינוק. אל תשכח להכין את הציוד שלך מראש למקרה גורל 2 API נתקל בבעיות.

פדרו הוא סופר הגורל הראשי של נקודה. הוא היה סופר פרילנסר מאז 2019, ולאגדה יש ​​את זה שאתה יכול לזמן אותו על ידי הצבת R-301 או הזמנתו לנהל פשיטה בגורל 2 (אם כי כנראה שיש לו מזל RNG גרוע יותר ממה שצוות D2 שילב). . מצא את ההפלטות שלו בטוויטר שלו @ggpedroperes.

Destiny 2 עונה 21 תאריך ושעה שחרור צינוק חדש

Destiny 2 עונה 21 צינוק שעת תאריך שחרור

סוף סוף יש תאריך שחרור ושעה שאושרו על ידי בונגי. היזם חשף כי עונת העמוק תשיג צינוק מסתורי מסוג כלשהו כחלק ממפת הדרכים Destiny 2 לשנת 2023. לא הרבה ידוע על מה שהצינוק הזה יהיה כרוך בו, מכיוון שבונגי רוצה שזה יהיה הפתעה. עם זאת, הנה כאשר הצינוק החדש יגיע לגורל 2 עונה 21.

מהו תאריך השחרור של Destiny 2 Destiny 2 Dungeon?

הצינוק החדש לדורני 2 עונה 21 יהיה 26 במאי, 2023 בשעה 10 בבוקר PT / 13:00 ET ET. זה אומת על ידי בונגי בעמדת ה- TWAB שלו ל -11 במאי. למרבה הצער, בונגי לא שיתפה פרטים על מה יהיה הצינוק החדש, אם כי זה לא היה מפתיע אם הוא יתקיים במערה תת -מימית או באי מוקף במים. כלומר, המפתח עשוי באותה מידה להישען לכל העונה של העמוק לפני שהוא נגמר. אחד הדברים היחידים שאנחנו יודעים על הצינוק החדש הזה הוא שהוא יגיע עם “נשק אקזוטי משלה ואוסף תגמולים”, על פי דף האינטרנט הרשמי של Lightfall.

הצינוק החדש הזה הוא הראשון משניים שלא נעול עם מפתח צינוק Lightfall זמין כרגע לרכישה. השחקנים יצטרכו לחכות עד עונה 23 כדי לגלות מה יהיה הצינוק השני. מי שרכש את המעבר השנתי של Lightfall יקבל את מפתח הצינוק של Lightfall עם שחרורו. עם זאת, אם אינך בטוח לקנות את ה- DLC הנוסף הזה עבור 2000 כסף (שזה בערך 20 $), ייתכן שכדאי לחכות לכמה שחקנים שיחיה את החיים או לאחר המשחק של הצינוק כשהוא יגיע. עבור מדריכים נוספים על Destiny 2 עונה 21, כך ניתן להשיג את המטבע החדש שנקרא Deepsight Harmonizer ומדוע האוהדים מתוסכלים מעליית מחיר העונה החדשה של העונה החדשה.

ניק טאן הוא סופר מוביל של SEO עבור GameRevolution. פעם הוריו הסירו פעם את הסופר נינטנדו שלו כעונש. מאז הוא נשבע נקמה.