מלחמת הכוכבים מיקומי בוס של מלחמת הכוכבים: היכן למצוא את כל האויבים האגדיים

Contents

פורט קאהלין נמצא בראש השביל המוביל מרכס הקציר. זה בסיס ריידר בדלאם מלא באויבים, אבל יש נקודת מדיטציה בכניסה שתוכל להשתמש בה כדי להתאושש בכל פעם שהיא נחוצה. מנקודת המדיטציה, פנה שמאלה והתמודד אל הקירות הסמוכים. עקוב אחר שבילי ההליכה לאורך עד שתגיע לחבורה של דרכי קרב B1 על דלת מעגל על ​​הרצפה.

כל מלחמת הכוכבים ג’די: הבוסים של הישרדות לפי הסדר

דמות מתקרבת ב

מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות כולל כמה כוכבי לכת שונים לבקר בהם, כולם עם סביבות שונות, פריטי אספנות, תווים ואויבים. שחקני האויבים נלחמים לא ישתנו לעיתים קרובות מדי, מכיוון שהם יתמודדו עם חיות הבר והסערה רוב הזמן. עם זאת, כאשר סוגי האויב באמת נבדלים זה מזה בקרבות הבוס.

בעוד ששחקנים יילחמו בבוסים מסוימים יותר מפעם אחת, יש מגוון גדול בסגנונות הלחימה של כל הבוסים ג’די: ניצול.

בין אם אתה רק מתחיל ולמה לדעת למה אתה נמצא או אם אתה רוצה לראות כמה בוסים נשארו לך, אתה יכול לראות את כל ג’די: ניצול בוסים בסדר במדריך למטה. עם זאת היזהר, חלק מהבוסים נחשבים לספוילרים.

מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות בוסים בסדר

בסך הכל, ישנם 15 קרבות בוס חובה שעליכם להשלים כדי להתקדם. ישנם כמה בוסים שתילחם פעמיים או אפילו שלוש פעמים, אבל המריבות הללו שונות מבחינת מה התקפות יש לבוס העומד לרשותם. למטה, תוכלו לראות את כל ג’די: ניצול בוסים בסדר שהם מופיעים לאורך כל הסיפור.

האחות התשיעית

הבוס הראשון שתתמודד איתו בקורוסנט. למאבק זה יש שני שלבים ויכול להיות די קשה בשלב מוקדם ניצול ג’די. השימוש בניידות נגד האחות התשיעית הוא המפתח למאבק זה.

דגן גרה

זה הראשון משלושת הקרבות שלך נגד דגן גרה, וזה הקל ביותר מתוך שלוש. עם זאת, אל תזלזל בג’די הקפוא, מכיוון שיש לו התקפות מהירות ברק ויכול להתמודד עם נזק אמיתי באמצעות הכוח.

סקריטון

זהו היצור דמוי העקרב העוקב אחריך דרך החול על ג’דהה. יש לו התקפת תפיסה שיכולה להרוס אותך לחלוטין, אז נסה להיזהר מזה. זה נוטה להיות קשה להימנע, כך שאם אתה רואה את זה עומד לקרות, הקפד לרפא קודם.

AT-ST

שוב, הניידות הולכת להיות חבר שלך כאן, מכיוון שה- AT-ST מסיבי בגודל ולא יוכל לעמוד איתך בקצב מהיר. ובכל זאת, היזהר מהטילים של הרובוט ונסה לכוון לרגליה.

תכנת מחדש מגנאגוארד

זו אחת מקרבות הבוס הקלות יותר שכן כל מה שאתה צריך לעשות זה פשוט לשחק כרגיל ולהתמודד עם נזק איפה שאתה יכול. מגנאגוארד המתוכנת מחדש יירד ללא הרבה קרב.

דירה תורן

לת’ורן יש את היכולת להפוך לבלתי נראית, אבל אתה עדיין יכול לקבל תחושה כללית של לאן הם הולכים בקרב. כאשר הם חוזרים לתצוגה, אתה יכול לפגוע בהם כרגיל. כאשר הם בלתי נראים, נסו לאמוד לאן שהם יגיעו ולתכנן את ההתקפות שלכם משם.

TAGUE LOUSH

זהו עוד קרב פשוט שלא יגרום לטרחה רבה. אתה יכול לשחק כרגיל מבלי שתצטרך לדאוג להתקפות קשות כדי להימנע או לסרגל בריאות מסיבי מצד לוש.

Korej Lim

המפגש הראשון שלך עם צייד שפע הוא Korej Lim, ויש להם כמה התקפות טווחים שלא תוכל להימנע ממנו. מומלץ לנסות ולהכות את LIM בטווח עם ה- BLASTER ולנסות להמציא כל התקפות טווחים באמצעות עמדת האורות הכפולה עם פגיעה כפולה.

Dagan Gera (שנייה)

הקטטה השנייה עם דגן גרה הולכת בצורה שונה בהרבה מכפי שהיא עשתה בפעם הראשונה. גרה הרבה יותר חזקה עכשיו ותשתמש בהתקפות כוח כדי לשמור על אצבעות הרגליים שלך ללא הרגל. אבר האורות של גרה יצוף סביב הכוח והסאבר יתקוף אותך אם תתקרב יותר מדי. כדי להוריד את בריאותו של גרה, לשים את ההתקפות שלו, ולחרוך את בריאותו כאשר סיבולתו נעלמה.

רייוויס

אחד מקרבות הבוס הדו-פאזיים היחידים היא עם רייוויס. זה אולי הבוס הקשה ביותר להילחם עד לנקודה זו ועשוי לדרוש כמה ניסיונות. לרייוויס יש כמה התקפות משולבות בעלות נזק גבוהות שישאירו לך שום בריאות אם לא תמנע מהן. אתה צריך להישאר על בהונותיך כדי לעמוד בקצב המהירות של רייוויס, במיוחד בשלב השני.

דגן גרה (שלישית)

ולבסוף, יש לנו את המפגש האחרון עם דגן גרה. הוא החזק ביותר שלו במאבק הזה וישתמש בהרבה מאותן התקפות שהוא עשה בקרב השני. למרבה המזל, יש לך BODE שיעזור לך במספר נקודות במהלך קרב הבוס.

בודה אקונה

בגידת בודה עכשיו מתגשמת מלאה, מכיוון שאתה חייב להביס את השלכה שלך פעם. עם זאת, אינך יכול למעשה לנצח במאבק הזה, שכן בודה יברח לפני שתוכל לרוקן לחלוטין את סרגל הבריאות שלו. עם זאת, אל תדאג, הוא יחזור.

דארת ‘ויידר

זה לא יהיה ראוי מלחמת הכוכבים משחק עם דארת ‘ויידר עצמו. אתה נלחם בוויידר בתור Cere, ולנבל הרשע יש המון התקפות אורות כדי לפרק אותך לחלוטין. עם זאת, ל- Cere יש התקפות עוצמתיות משלה, ותוכלו להשתמש במלוא העוצמה שלהם כדי להוריד את ויידר.

בודה אקונה (שנייה)

קרב הבוס הסופי של ג’די: ניצול הוא התקף שני עם BODE. הפעם, אתה בטנטלור ועליך להילחם בבודה מול בתו. המפתח למאבק זה הוא BODE מדהים עם התקפות כוח, כך שתוכלו להתמודד מקרוב עם אורות האור שלכם. אתה צריך להיזהר מהתקפות הכוח של בודה, מכיוון שהוא ישתמש בהם בתדירות גבוהה יותר הפעם.

ישנם בוסים אופציונליים אחרים שתוכלו להילחם בהם בכל כוכבי הלכת ג’די: ניצול. הבוסים הללו נמצאים לרוב בנתיבים מחוץ למכומים ואינם נדרשים לסיפור.

ג’ואי קאר הוא סופר במשרה מלאה עבור מספר רב של אתרי אינטרנט של Esports ו- Gaming. יש לו ניסיון של 6+ שנות סיקור Esports ואירועי ספורט מסורתיים, כולל Dreamhack אטלנטה, אליפות Call of Duty 2017 וסופרבול 53.

מלחמת הכוכבים מיקומי בוס של מלחמת הכוכבים: היכן למצוא את כל האויבים האגדיים

דימוי הישרדות של ג'די המציג קאל פרוסת סערה עם אורותיו הצהובים

רוצה למצוא כל בוס ואויב אגדי במלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות? כשאתה חוקר את הגלקסיה במלחמת הכוכבים ג’די: הסיפור המרכזי של הישרדות, תילחם באמצעות שפע של בוסים שחיוניים למסע של קאל. עם זאת, תוכלו למצוא גם בוסים נסתרים, המכונה אויבים אגדיים, מפוזרים בכתמים סודיים סביב הגלקסיה.

במדריך זה, אנו נשבר היכן למצוא את כל הבוסים הנסתרים והאויבים האגדיים במלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות. אנו נספק גם רשימה מהירה של כל הבוסים העיקריים של הסיפורים, כך שמי שמחפש להתמקד בסיפור יכול לבדוק בערך כמה הם נמצאים דרך המשחק.

מדריך זה עמוס בספוילרים על הבוסים השונים והאויבים האגדיים שתתמודד איתם ברחבי מלחמת הכוכבים ג’די: ניצולים, כולל אלה שנתקלו במהלך הסיפור הראשי. הוזהרתם!

  • הבוסים של הסיפור הראשי
  • בוסים מוסתרים של קורוסקנט
  • קובו בוסים מוסתרים
  • בוסים מוסתרים של ג’דהא

צילום מסך של Jedi Survivor המציג את המיקום של D-L1T על המפהתמונת הישרדות של ג'די המציגה קאל בוהה דרך דלת פתוחה לתא בקורוסנטקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

D-L1T-Hangar 2046 (דורש חץ אלקטרו)

למצוא D-L1T, התחל בנקודת המדיטציה של Hangar 2046 ב- Coruscant. רץ ישר קדימה לאחר ההשרצה והשתמש במעלית. בחלקו העליון, המשך סביב העיקול, פנה שמאלה והשתמש בחץ אלקטרו כדי לפתוח את הדלת.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של הג'וטז התזזיתי על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את קאל מול היוטז התזזיתי עם אורות נמשכים לצידוקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

ג’וטז תזזיתי – בשרים תחתונים (דורש חץ אלקטרו)

למצוא את ג’וטז תזזיתי, נסיעה מהירה לנקודת המדיטציה של הבשרים התחתית על Coruscant. רוץ ישר קדימה והתמודד עם השביל הראשי למדף בו מתרגש בשר על מסוע תקורה.

פנה שמאלה ופנה דרך הדלת ואז קח ימין כדי למצוא דלת רועדת. השתמש בחץ האלקטרו של BD-1 כדי לפתוח את הדלת הזו ולהילחם בג’וטז המטורף.

כל הבוסים הנסתרים של קובה

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של וושטן וולף על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המראה קאל עמד מעל גווייתו של וושטן וולףקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Vashtan Wolfe – סכר Derelict (דורש חץ אלקטרו)

להלחם Vashtan Wolfe, עליכם לקבל את היכולת האלקטרונית-חצים מאוחר יותר בסיפור ואז לחזור למאורת שלהם בסכר נטוש. מנקודת המדיטציה של DAM DAM, קח את מנהרת המערה מעבר לפינה ועקוב אחריה עד שאתה מטפס על הסף. תמצא את המאורה של Vashtan Wolfe ממש קדימה.

כשאתה מגיע למאורתו של וושטן וולף, השתמש בחץ האלקטרו כדי לפתוח את החזה האדום הסמוך. כשנפתח, Vashtan Wolfe יופיע לצידך וינסה להרוג אותך כדי שיוכלו לקחת את הסחורה בתוך החזה, ולהפעיל את הקרב הבוס הזה.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של המטריארך גורוקו על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים מראה את קאל מגרד את ראשו בגוויית המטריארך של גורוקוקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

מטריארך גורוקו – סכר נטוש (דורש הרמת כוח/סלאם)

למצוא את מטריארך גורוקו, פנו לסכר נטוש והשתמשו במכרה רולר כדי להרוס את הקיר על השביל שמתחת לספסל העבודה. ואז, עברו דרך הקיר השבור, עקבו אחר השביל שמאלה וטיפסו על החבל.

מהמדף בחלקו העליון, חוצה את הגשר והשתמש במעלית כוח כדי לפתוח את הדלת הסמוכה ולקפוץ למטה לזירת המטריארך של גורוקו.

צילום מסך של Star Wars Jedi Living המציג את מיקומו של Beetu Deetu על המפה צילום מסך של Star Wars Jedi Livils המציג את כניסת Deetu של Beetu במערבי הנתונים, עם תמונה של דרואיד סופר קרבקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Beetu deetu – דרום טווח

Beetu Deetu הוא דרואיד סופר -קרב אגדי שלעתים אתה יכול להיתקל ממש מעבר לנקודת המדיטציה הדרומית של טווח ההגעה. כשאתה הולך בדרך, תרמיל יכול לרדת מהשמיים על השביל קדימה. כאשר זה נפתח, Beetu Deetu ייפול החוצה ויתחיל קטטה.

האזהרה כאן היא ש- Beetu Deetu לא תמיד יוליץ, ולכן תצטרך להמשיך לנוח בנקודת המדיטציה הדרומית של טווח ההגעה כדי לאפס את האויב משריץ עד שהם יופיעו.

צילום מסך של Star Wars Jedi Living המציג את מיקומם של קלילנד קדדים על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המראה את קאל עמד ליד גוויית קלילנד קדדים כשמגבר האורות שלו נמשךקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Cleland Cudds – בונקר מוצף (דורש הרמת כוח/סלאם)

בהישג יד של רמבלר על קובוה, יש בונקר שתוכלו להיכנס אליו עם צריח לייזר על התקרה, שמונע מכם להתקדם עוד יותר בהרפתקה שלכם. עם זאת, אם אתה חוזר עם סלאם כוח, אתה יכול להרוס את הצריח ולהפיל את החור הסמוך כדי להיכנס לחלק התת -קרקעי של הבונקר המוצף.

מתחת לאדמה, תמצאו מעבר מתחת למים שתוכלו לשחות בו כדי להתעמק יותר בבונקר המוצף. זמן קצר לאחר צצה בצד השני, קלילנד קומדס ארבך אותך ויתחיל את קרב הבוסים הזה.

מפת הישרדות של מלחמת הכוכבים המציגה את מיקומו של הרנקור במערה הסודן צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את קאל ריצה כמרכיב רנקור עם עצם בפה

Rancor – Grotto Sodden

כשאתה ניגש למוצב ההגעה של Rambler, תשמע על כמה פרוספקטורים חסרים שנעלמו במערה סמוכה. מערה זו, המכונה Grotto Sodden, נמצאת משמאל לשביל המובילה למוצב טווח ההגעה של Rambler, במעלה המדף ליד נקודת המדיטציה. התראת ספוילר: זה בית שִׂנאָה.

פנו אל מערה סודיה ועקבו אחר השביל עד הסוף. זה די ליניארי, וברגע שתגיעו לאזור הסופי, תוכלו לרדת לחדרו של Rancor כדי להתחיל את קרב הבוס הזה.

זהו קטטה קשה, במיוחד בשלב מוקדם, אז התבונן במדריך שלנו כיצד לנצח את הרנקור במלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות לכמה טיפים שימושיים.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את המיקום של E3-VE3 על המפה צילום מסך של Star Wars Jedi Livils המציג את כניסתו של מגרש הנתונים של דרוידקה בשם E3-Ve3קרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

E3 -Ve3 – ירידות לא מאולמות (דורש את הקסם והכוח של מרין מעלית/סלאם)

בירידות לא מאולמות, יש בונקר ששומר על ידי מכרות גלילה שפרצו מהאדמה כשאתה מתקרב. תעבור על פני המוקשים ולתוך הבונקר ואז השתמש במקף שלך כדי לעבור דרך דלת הלייזר הירוקה. זה דורש את הקסם של מרין, אותו תפתח בהמשך הסיפור.

מעבר לדלת הלייזר הירוקה, עקוב אחר השביל מסביב והשתמש במעלית כוח כדי לפתוח את הדלת מימין. בצד השני, תמצאו כמה דרואידי קרב B1 ו E3-Ve3, אויב אגדי דרוידקה.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את המיקום של שרץ אוגדו על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג קאל המפנה את אורות האורות הכפולים, הפונים אל השרץ של אוגדו כשהוא זוהר באדוםקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

שרץ של אוגדו – פורט קאהלין

שרץ של אוגדו היא ג’די: התשובה של הישרדות למאבק הבוס הידוע לשמצה של Oggdo Bogdo מהזמנת הנפילה של 2019. שרץ של אוגדו נמצא בפורט קאהלין, וניתן לאתגר אותו בטיול הראשון שלך בקובו.

. זה בסיס ריידר בדלאם מלא באויבים, אבל יש נקודת מדיטציה בכניסה שתוכל להשתמש בה כדי להתאושש בכל פעם שהיא נחוצה. מנקודת המדיטציה, פנה שמאלה והתמודד אל הקירות הסמוכים. עקוב אחר שבילי ההליכה לאורך עד שתגיע לחבורה של דרכי קרב B1 על דלת מעגל על ​​הרצפה.

כדי להילחם ברשון של אוגדו, פשוט ללכת אל דלת המעגל. זה ייפתח ברגע שתגיע למרכז, וגורם לך ליפול לבור בו תמצא שרץ של אוגדו.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של הרנקור על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את קאל מחליף אורות כשהוא מתמודד עם ראנקורקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Rancor – Phon’qi מערות (דורש הרמת כוח/סלאם כוח)

אם חשבתם שהקרב הראשון של רנקור בוס היה קשה, אז אתם במזל – יש עוד אחד! זֶה שִׂנאָה נמצא במערות פונקיות, מערה שנמצאת במרתף מתחת לצריף הנטוש במפלי פיטרל.

צאו למרתף בעזרת דלת המרתף מחוץ לצריף הנטוש ואז סחטו דרך הפער כדי להיכנס למערות פונקיות. עקוב אחר השביל מסביב והשתמש במעלית כוח כדי להרים את החפץ מהחור, ומאפשר לך להתעמק יותר במערה.

בהמשך לשביל זה תוכלו לרדת לעומק עוד יותר במערה ממדף ליד שלוש צריחי לייזר. נשר כדי למצוא את הבוס של Rancor מוסתר בבור למטה.

צילום מסך של Star Wars Jedi Living המציג את מיקומו של Erjef Mekor על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המראה קאל מחזיק אורות לבנים עם להבים כפולים כשהוא נלחם בריידר בדלאם, המחזיק במאגר אורות ירוק עם להבים כפוליםקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Erjef Mekor, Sebb Eshan ו- “Prince” Patren – Phon’qi Caverns (דורש הרמת כוח/סלאם)

בהמשך למערות פונקי, תוכלו למצוא את עצמכם לכודים בין שני שדות כוח, לפני שהרצפה מתמוטטת ותצלל אתכם עוד יותר אל תוך המערות שמתחת. כאן, עקוב אחר השביל דרך השערים המחשמלים כדי להגיע לחדר בו שלישיית בוסים בשם Erjef Makor, Sebb Eshan ו- “Prince” Patren יצטרף להילחם בך.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של המסיף על המפה צילום מסך של Star Wars Jedi Livils המציג את כניסתו של מאגיל הנתונים של המסיף, מגנאגוארד שונהקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

הצריפים של המסיף – יורט (דורש הרמת כוח/סלאם)

למצוא המסיף, נסיעה מהירה לנקודת המדיטציה של ליבת Lucrehulk שם הצלת את ZEE במהלך הסיפור הראשי ופנה לאורך הרמפה הסמוכה. בתחתית, עברו דרך הדלת האוטומטית ופנו ימינה ואז טפסו במעלה הקיר קדימה.

בחלקו העליון, פנה לאחור והשתנף על פני הפער כדי להגיע לדלת הנעולה. השתמש במעלית כוח כדי לפתוח את הדלת ואז לעבור דרכה כדי להתחיל את קרב הבוס של Massiff.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של אסטרה על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג קאל מחזיק משמר צלב לבן כשהוא מתמודד מול אסטרהקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Anoth Estra – לשכת החוסן (דורש הרמת כוח/סלאם)

Anoth Estra נמצא בחדר החוסן, מבנה רפובליקה גבוהה נסתר מתחת לסילו המפואר בהישג יד של רמבלר. כדי להיכנס, עליכם לטפס לגג הסילו המפואר ולהשתמש במעלית כוח כדי להסיר מגרש, ומאפשר לכם לרדת פנימה.

עקוב אחר השביל סביב קו הרוכסן, ואז קח את המעלית לכיוון כמה אויבים. הביס אותם ואז פארקור על פני הפער הגדול כדי להגיע לקוביית הרפובליקה הגבוהה קדימה. קח את המעלית למטה, ותמצא את anoth estra בחדר הראשון של חדר החוסן.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של הטרור של Mire במפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המראה את קאל עמד ליד גווייתו של מוגו בביצהקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

הטרור Mire – צמיד בוג (דורש הרמת כוח/סלאם)

הטרור של Mire נמצא בביצה הצמידית. מנקודת המדיטציה של צמיגת צמיגה, קח את קו הזיווג הסמוך לכיוון הביצה ואז השתמש בתעלה שלך כדי להגיע לסרגל הנדנדה בסמוך. התנדנד על פני הביצה והתמודד שוב כדי להגיע למדף הסמוך.

בחלקו העליון, פנה לאחור וכוח הרים את הרציף מהביצה וקפוץ לרוחב. המשך קדימה וקפץ לרציף למטה כדי להילחם בטרור Mire, שהוא למעשה זוג מושג.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של ה- Vile Bilemaw על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג קאל עמד אוחז באור כחול באוויר, פונה אל Bilemawקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Vile BileeMaw – אקספנאוף ערפל

למצוא את ביילמוס וייל, פנו לנקודת המדיטציה המוצלחת הערפלית. משם, השתמש בקו הרוכסן היישר קדימה ואז פנה שמאלה. יש פער שאתה יכול לקפוץ כאן, אבל פנה לאחור בצד השני ולהמשיך לקפוץ לרציפות למטה.

לאחר שזינק כמה פלטפורמות, תמצא מדרון שתוכל להחליק למטה. כשאתה מחליק, תתכונן להילחם, כי תמצא את הבוס הבילומו -נבך בתחתית.

כל הבוסים הנסתרים של ג’דהה

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של הסקריטון הזהב על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המראה את קאל עמדה ליד גוויית הסקריטון הזהבקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Skriton Golden – רכס המדבר

למצוא את סקרטון הזהב, פנו לכיוון דלת הלייזר הירוקה ברכס המדבר. אתה יכול למצוא זאת בקלות על ידי נסיעה מהירה לנקודת המדיטציה של בסיס האנקוריט ופנייה על פני המדבר לאזור רכס המדבר. כשאתה נוסע על פני המדבר, עליך לאתר את דלת הלייזר הירוקה קדימה.

קח שמאלה כשאתה פונה לכיוון דלת הלייזר הירוק וקפוץ אל אדן הסמוך. עקוב אחר השביל ימינה, דרך מנהרה קצרה, ולתוך הסליקה קדימה. מרין יסתובב לאחור, ואומר שעליך להתמודד עם האתגר הקרוב בלבד, והסקריטון הזהב ייצא מהחול זמן קצר לאחר מכן.

צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המציג את מיקומו של אלפא סוטבן על המפה צילום מסך של ניצול מלחמת הכוכבים של מלחמת הכוכבים המראה קאל מחליף אורות כחולים עם להבים כפולים ורץ לעבר אלפא סוטבןקרדיט תמונה: קרדיט תמונה: רובה ציד נייר רוק/אומנויות אלקטרוניות

Sutaban Alpha – Crypt of Uhrma

להילחם ב סוטבן אלפא, עליכם לפתור את הקריפטה של ​​פאזל דלת Uhrma. לאחר שקיבלו גישה לקריפטה, נשרו את הסף וכוח למשוך את הסורג הסמוך כדי למצוא שביל סודי. עקוב אחריו והשתמש ביכולת המקף שלך לעבור דרך דלת הלייזר הירוקה קדימה.

המשך במעלה השביל, עובר דרך המפל וסחט דרך הפער קדימה. כשאתה מופיע בצד השני, תיכנס לזירת הבוס של סוטבן אלפא.

זה עוטף את המדריך שלנו איפה למצוא את כל האויבים האגדיים והבוסים הנסתרים במלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות. אם אתה מקווה ל 100% את המשחק, בדוק את המדריכים שלנו היכן למצוא את כל פריטי האספנות על קובה, ג’דהה, הירח המרוסק ונובה גארון.

רובה ציד נייר רוק הוא ביתו של משחקי מחשב

היכנס והצטרף אלינו למסע שלנו כדי לגלות משחקי מחשב מוזרים ומשכנעים.

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit
נושאים במאמר זה

עקוב אחר נושאים ואנחנו נשלח לך דוא”ל כשאנחנו נפרסם עליהם משהו חדש. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

  • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
  • עוקבים אחר אמנויות אלקטרוניות
  • להלן בידור בידור
  • שחקן יחיד עוקב
  • מלחמת הכוכבים ג’די: הישרדות עקוב
  • גוף שלישי עוקב אחריו

עקוב אחר כל הנושאים רואים 1 עוד

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לנייר רובה רובה רוקן יומי

קבל סיפורי משחק מחשב הגדולים ביותר של כל יום שנמסרו ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

היידן הוא סופר מדריכים עבור RP. הם מעריצים גדולים של משחקי הישרדות, במיוחד כאלה שמתמקדים בבלתי מתים. זומבים. הליכונים. שמבלים. איך שלא תקראו להם, היידן הוא בהחלט מעריץ.