הכיתה הטובה ביותר שכדאי לבחור בו וואו קלאסי

Contents

. איזון דרואידים יכול להשתמש רק ב- Starfire בפשיטות על נזק, שהוא כישוף מאוד מאנה. בגלל עלות המאנה הגבוהה, תאלצו להוריד אותה במהירות, במיוחד בהילוך לפני הפשיטה, מה שיביא לנזק נמוך מאוד. בעוד שדרואידים של איזון יכולים להביא כמה כלי עזר דרואידים נחמדים, דרואידים רסטו יכולים להביא את אותם לחשים תוך כדי ריפוי, מה שהופך את האיזון דרואידים לבחירה לא טובה עבור מרבית קבוצות הפשיטה.

דירוג DPS / רשימת שכבות עבור WOW Classic

אף משחק אינו מאוזן לחלוטין, ו- WoW Classic אינו יוצא מן הכלל. חלק מהשיעורים טובים יותר מאחרים בקצה הגבוה עבור DPS טהור, ובהכרח, מטא קיים. דירוג זה מבוסס על פלט DPS טהור בתרחיש RAID ברגע זה במשחק, בהנחה שאתה ברמה 60 עם ציוד BIS מלא לפני הפשיטה והמתכלים המושלמים.

חשוב לציין כי רק מכיוון שכיתת DPS אינה “S Tier”, זה לא הופך אותו לבלתי ניתן להפעלה; רוב השיעורים במשחק הם בר -קיימא אם משחקים היטב עם החומרים המתכלים הנכונים. דירוג זה הוא פשוט להציג את זה שהוא הטוב ביותר מהטובים ביותר כאשר הוא משחק בצורה מושלמת עם הילוך עליון ומטפלים.

רשימה זו תעודכן על סמך רשימות BIS חדשות ככל שהשלבים מתקדמים.

אם חיפשת עצות קלאסיות של TBC, אנא עיין בדירוג ה- DPS הקלאסי שלנו ב- TBC.

טבלת תוכן של דף זה

סיכום דירוג כיתת DPS והתמחות

להלן סיכום מהיר של הדירוג המלא שפורטנו בדף זה. אמנם זה נותן מתווה טוב של עמדות ההתמחות בהשוואה זה לזה, אך אנו ממליצים לקרוא את הדירוגים המלאים כדי להבין מדוע התמחויות מסוימות מדורגות כמו שהם.

 1. לוחם (S-Tier)
 2. Mage (A-Tier)
 3. Warlock (A-Tier)
 4. נוכל (A-Tier)
 5. האנטר (B-Tier)
 6. דרואיד פראלי (B-Tier)
 7. כומר צל (C-Tier)
 8. תגמול פלדין (C-Tier)
 9. שיפור שאמאן (D-Tier)
 10. איזון דרואיד (D-Tier)
 11. שאמאן אלמנטלי (D-Tier)

דירוג מרפא וטנקים

אם אתה מעוניין בדירוג האחרים שלנו עבור WoW Classic, אנא לחץ על הקישורים למטה.

דירוג כיתת DPS ומלאי התמחות

שיעורים והתמחות S-Tier

לוֹחֶם

לוחמים הם ה- DPS החזקים ביותר במשחק, ללא עוררין. נזק הבסיס שלהם גם בעוד הפילוס גבוה להפליא, וכשמדובר ב 2-4 מטרה, הם נמצאים בליגה משלהם. לוחמים וסורגים שניהם דורשים נשק, ועם הגישה לנשק העליון של הנשק של בלקווינג לייר, AQ40, ודרגה 14, לוחמים הם ללא תחרות בפוטנציאל שלהם לנקוט נזק בלתי ניתן להשגה בפשיטות. באופן ספציפי ראוי לציין כאן שהסיבה האמיתית לוחמי הלוחמים הם המעמד היחיד ב- S-Tier נובע מזמני ההרג. אם לבוסים היו זמני הרגה ארוכים יותר, כמו 2 דקות או יותר. עם זאת, במצב הנוכחי של WoW Classic, שם רוב זמני ההרג הם מתחת לדקה, לוחמים הם מעבר לדומיננטיים בגלל הווידוד החזקים והארוכים ביותר שלהם, ספציפית אייקון משאלת מוותמשאלת מוות ו אייקון פזיזפזיזות . לאף מעמד אחר אין שום דבר קרוב לפוטנציאל ההתפרצות שעושים לוחמים, וזה כמעט לגמרי נובע ממצב התהליכים האלה.

שיעורים והתמחות-שכבה

לוחמים, Warlocks, Rogues and Mages ירכיבו את ה- S- ו- A עבור All of WoW Classic. ארבע השיעורים הללו נחשבים לשיעורי הליבה של DPS, ויהיוו את הרוב המכריע של כל קבוצת פשיטות. עם זאת, במהירות הורגת, לוחמים הם מעמד הליבה, כאשר רוגס מתמלאים.

קוסם

בשלבים המוקדמים, גלגלים בדרך כלל סובלים מעט בגלל חוסר כוח איות בהילוך. החל מ- AQ40, כמות הכוח האיות הזמין SkyRocket. מגדלים מגלגלים היטב עם כוח איות, אך יש להם ערכת כלים חזקה באופן טבעי, בגלל נזק בסיס גבוה ברוב הכישופים שלהם, במיוחד עבור AOE. Mages הם רחוקים ומרחקים הכיתה הטובה ביותר במשחק עבור AOE בהיקף נרחב, אך היעד היחיד שלהם עשוי להיות קפיצה קדימה כאשר הם גם מסוגלים לשחק סוף סוף באש ב- AQ 20 ו- AQ 40. עד לנקודה זו נאלצו Mages לשחק כפור בגלל התנגדות אש גבוהה של אש וחסינות האש מדי פעם מצד בוסים, במיוחד בליבה מותכת ו- BWL. עם תחיית האש, Mage.

מְכַשֵׁף

בדומה ל- Mages, Warlocks סולם היטב עם כוח האיות. עם זאת, ישנם כמה הבדלי מפתח שמציבים מנעלי מלחמה מתחת למאזנים בשכונת ה- A. ראשית, ל- Warlocks יש AoE חלש יותר מאשר Mages, וכדי לגרום לנזק המקסימלי שלהם, הם חייבים להיות בטווח תגרה באמצעות אייקון HellfireHellfire . שנית, Warlocks סובלים מנושאי איום חמורים, כלומר לעתים קרובות הם יצטרכו להפסיק את DPSing כדי להבטיח שהם לא יסירו את האגרו מהטנק, בגלל סמל בורג צלבורג צל המייצר איום עצום. Warlocks עדיין חזקים להפליא עם חומרים מתכלים מלאים, אך המגבלות על הנזק שלהם הן עבור יעד יחיד והן של AOE מכניסים אותם לקלות מתחת למין בשכונת ה- A. עם זאת, עם דחיפת כוח האיות בשלב 5, Warlocks and Mages מתנשאים בכוח, ומשיכו לפני הסורגים ב- DPS.

נוכל

אייקון פלייד פלייד

מלבד לוחמים, רוגס הם אחד התגרה החזקה ביותר במשחק. יש להם פילוס זמן מחוספס, אבל, אפילו עם ציוד קטן, הם הופכים במהרה לאחד המפרט הטוב יותר למטרה יחידה במשחק. ברגע שתקבל ציוד RAID, אתה תהיה מטרה תוך זמן קצר. ממש כמו לוחמים, תוספת של כלי הנשק העליון מה- Blackwing Lair, AQ40, ו- Dray 14 מעניקה לרוגס את הקצה שהם צריכים כדי להפוך אותם לאחד ממפרטי ה- DPS הדומיננטיים. עם זאת, רוגס הם עדיין מתחת ללוחמים, באופן ספציפי בגלל הפער בנזקי פרץ ובנזק נזק. לרוגס אין גישה לערכות השטח של האל שללוחמים יש גישה אליהם, ואין להם אפשרויות AOE חזקות כלשהן מחוץ ללהב פלורי . Rogues יכולים ללכת עם אצבעות רגל-אצב. עם הזינוק של כוח האיות שנוסף גם בשלב 5, רוגס לא מקבלים את אותו דחיפה ב- DPS ש- Warlocks and Mages, כלומר, הגלגלים סוף סוף ימשכו קדימה, יכניסו את Rogue בתחתית ה- A-Tier.

שיעורים והתמחות B-Tier

אלה מפרטי DPS חזקים, אך עדיין הם בולטים מתחת למפרט S- ו- A-Tier. 2-4 ציידים ו-0-1 דרואיד פראית יהיו התקן ברוב הפשיטות. פרלים חזקים בשלב מוקדם, אך מלאו תפקיד מאוד ספציפי וקשה למלא, מה שהופך אותם לנדירים בהרבה בפשיטות מאשר לציידים.

צַיָד

ציידים הם הנמוכים ביותר מתוך שיעורי ה- DPS הטהורים. הציידים מגיעים לשיאים במהלך ליבה מותכת מאוחרת בגלל חוזק מערך הרובד 1 שלהם ו רוקRhok’delar, Longbow של השומרים העתיקים, ואז שיא שוב במהלך מאורת בלקווינג, ברגע שהם מקבלים אשג'רAshjre’thul, קשת של Smiting . ציידים עדיין נופלים מאחורי ארבע השיעורים המובילים רק בגלל יכולת בסיס נמוכה יחסית ונזק לאוטו, ובעוד שהם נגרמים נזק מוצק, לא יהיו מטפלים במדדים. עם זאת, היה סמוך ובטוח, ציידים מביאים תועלת חשובה עם אייקון ירייה מרגיעירייה מרגיעה ו אייקון TrueShot AuraTrueShot Aura, כלומר לפחות זוג ציידים יהיה צורך בכל קבוצת RAID.

דרואיד פראלי

בעוד שדרואידים פראיים עשויים להיות מפרט מחוץ למטא, יש להם כמה חוזקות אמיתיות מאוד. לדרואידים פראיים יש גישה אייקון ההגה של וולףשדוולפשיד ההגה ו סמל פומלר של קהל ידניקהל ידני פומפלר מוקדם, שהם ביס עבורם לאורך כל WoW Classic. זה נותן להם ספייק כוח מוקדם בהשוואה למפרטים רבים אחרים, ומציב אותם גבוהים מכפי שהם עשויים להיות בהמשך. החיסרון העיקרי שלהם הוא מאנה; פרללים זקוקים להרבה מאנה כדי להעביר כוח, ובעוד שהמתכלים יעזרו, הם לא יכולים לעשות זאת ללא הגבלת זמן. עם זאת, Ferals אכן סולם בצורה יוצאת דופן עם ציוד, בגלל חוזק חזק וחזרי זריזות, כך שהם עשויים לראות קפיצה לשכבה בהמשך. ראוי לציין שלעולם לא יהיה להם פוטנציאל AOE שיש לאחד מהשיעורים האחרים לעיל, וזו מגבלה קשה.

שיעורים והתמחות C

המפרט ברובד זה אינם אופטימליים, אך יתכן שתראו אחד בפשיטה מדי פעם.

כומר צל

כוהני צל לא מובאים לפשיטות על נזקם. אין להם AOE אמיתי ומעט מאוד נזק למטרה יחידה. התרומה העיקרית שלהם לפשיטה היא אייקון אריגת צלאריגת צל, מה שמגדיל את נזקי הצל של היעד שנלקח. כמה פשיטות יביאו כומר צל 1 למטרה זו. למרבה הצער, כוהני צל לא יכולים לגרום נזק רב בעצמם, מכיוון שהם באמת יכולים להשתמש רק סמל פיצוץ Mindהמוח פיצוץ ו סמל פליינפש פליי . לא ניתן להשתמש בנקודות שלהם בגלל המספר המצומצם של משבצות Debuff. כוהני הצללים אכן מקבלים דחיפה קלה בשלב זה ב- WoW Classic, עם זאת, הן בגלל ציוד הכוח האיות הקיים בשלב 5 והן עם הגישה הפוטנציאלית לכבוד כפפות PVP של כבוד 13. כפפות אלה חותות את ההולכה סמל פיצוץ MindMind Blast, שהוא שדרוג DPS משמעותי על פני כל ציוד אחר.

תגמול פלדין

אייקון הילה של קדושה

פלדינים תגמול הם נדירים ברוב הפשיטות. הם מביאים הילה קדושה לנזק קדוש נוסף, אך רק פלדינים אחרים של RET יכולים ליהנות מכך, מכיוון שאף עקורים אחרים אינם גורמים נזק קדוש. כל חובבי הפלדין יכולים להביא גם על ידי פלדינים קדושים, כלומר RETs אינם נחוצים עבור חובבי פלדין. RETS יכול לעשות שימוש בתכלית תגרה וגם בתכלית כוח, לתת להם יתרון קל בשלב מוקדם כאשר המתכלים הם בעלי משמעות רבה יותר, אך RETs כבר נלחמים על נקודה, בגלל נזק נמוך, ונמצאים באופן יציב ב- C לכל וואו קלַאסִי.

שיעורים והתמחות D

זו הרובד היחיד שיכול להיות מסווג כ”לא קיימא.”לכל המפרטים האלה יש סוגיות עיקריות, ובעוד שהם יכולים לעבור דרך פשיטות, היית נאבק למשוך את המשקל שלך, אפילו עם שימוש מתכלי מלא.

שיפור שאמאן

אייקון רדת הלילה

שיפור שאמאנים פשוט לא מביאים שום דבר כדאי. כל חובבי השמאן והטוטמים החשובים יכולים להביא על ידי רסטו שאמאנים, בעוד שלשיפור אין חובבים ייחודיים. הנזק של השיפור הוא גם נמוך מאוד, אפילו עם חומרים מתכלים מלאים. האיכות הגואלת האחת שלהם היא שהם יכולים להשתמש ב- Nightfall כדי לשמור על ה- demuff, אם כי ישנם שיעורים ותפקידים טובים יותר עבור זה.

איזון דרואיד

אייקון Starfire

איזון דרואידים מביאים עלייה קטנה בכישוף של 3% לקבוצתם, אך למרבה הצער הנזק הנמוך והנושאים שלהם מאנה הם חמורים מכדי להיות שווים מקום. איזון דרואידים יכול להשתמש רק ב- Starfire בפשיטות על נזק, שהוא כישוף מאוד מאנה. בגלל עלות המאנה הגבוהה, תאלצו להוריד אותה במהירות, במיוחד בהילוך לפני הפשיטה, מה שיביא לנזק נמוך מאוד. בעוד שדרואידים של איזון יכולים להביא כמה כלי עזר דרואידים נחמדים, דרואידים רסטו יכולים להביא את אותם לחשים תוך כדי ריפוי, מה שהופך את האיזון דרואידים לבחירה לא טובה עבור מרבית קבוצות הפשיטה.

שאמאן יסודי

שאמאנים יסודיים סובלים מאותן בעיות בדיוק כמו דרואידים איזון, אך הם אינם מביאים כל סוג של חובב ייחודי לקבוצה שלהם. שאמאן שיקום יביא את אותם חובבים, מה שיגרום לאלמנטל לבחירה גרועה בגלל בעיות מאנה ונזק נמוך.

Changelog

 • 28 ביולי. 2020: עודכן לשלב 5.
 • 15 אפריל. 2020: עודכן לשלב 4.
 • 11 בספטמבר. מדריך נוסף.

הכיתה הטובה ביותר שכדאי לבחור בו וואו קלאסי?

אתה תנגן וואו קלאסי אבל אתה לא יודע באיזה שיעור אתה צריך לבחור? להלן המדריך שלנו שיעזור לך למצוא את הכיתה הטובה ביותר עבורך עבור PVP ו- PVE.

איזה שיעור אתה צריך לשחק ב- WOW קלאסי?

פוסט LE 13/03/2019 מאת kipik_wic

להלן מדריך שיעזור לך לבחור את הכיתה הטובה ביותר שתוכל ליהנות איתו ב- WOW קלאסי. תוכלו למצוא את היתרונות והחסרונות של כל כיתה לפילוס, PVE ו- PVP.

לוֹחֶם

סיור מהיר בלוחם, מעמד חשוב מאוד ב- World of Warcraft. בגלל חוסר הרוח בציוד שלהם, הפילוס שלהם איטי יחסית, וסביר להניח שהם יבזבזו זמן בריצה לגופה שלהם. בצינוקים, לוחמים הם הטובים ביותר בקבוצות המוני טנקים ב- WOW Classic.

לא תתקשו למצוא שותפים לרמה 60 אם אתם מכוונים כראוי. לאחר שתגיע לרמה 60, תעדיף אותך על פני שיעורים אחרים לפשיטות אם אתה משתמש בעץ ההגנה.

אם תצליח להפוך למיכל הראשי של הגילדה שלך, אתה תהיה אבן יסוד בקבוצה שלך.

לוחם הוא לא המעמד הטוב ביותר עבור PVP העולמי, במיוחד אם אתה לבד. תצטרך להיות קשוב מאוד לסביבתך. מצד שני, עם מרפא לצידך, תוכל לזרוח ולנצח בקטטות מרובות ברציפות!

מדריך הלוחם מפלס וואו קלאסי

נקודות החוזק של הלוחם:

 • שיעור DPS הטוב ביותר בווניל (זעם ל- PVE וזרועות ל- PVP)
 • שיעור הטנקים הטוב ביותר
 • אין מאנה, כך שתוכלו להרוג המונים ללא השבתה עם ציוד טוב
 • חזק מאוד בהגדרת PVP קבוצתית עם מרפא כיס.
 • קל למצוא מבוכים כטנק
 • יכול להיות עשיר אם אתה נפח ומצא את המתכון של Reaper Arcanite.
 • אתה יכול ליהנות מכל שלושת המפרט כלוחם
 • שיעור פילוס צמד טוב

חולשותיו של הלוחם

לוֹחֶם

 • קשה מאוד לרמה 1-60, אחד השיעורים האיטיים ביותר אך ראה את מדריך הלוחמים המפלס שלנו להיות מהיר יותר.
 • הציוד רוב תלוי בכיתה שלך ב- WOW.
 • כיתה מאוכלסת יתר, אז הרבה תחרות על ציוד ומציאת מקום טוב בגילדה / צינוק.
 • הצורך לאסוף סטים מרובים (ציוד PVP, ציוד טנק, ציוד DPS PVE, ציוד התנגדות)
 • תיקון הילוך צלחת הוא גם יקר מאוד

עיין במדריך שלנו לפילוס לוחם 1-60

צַיָד

האנטר הוא שיעור הפילינג הטוב ביותר במשחק . עם חיית המחמד שלך מי טנקים עבורך, אתה יכול להרוג בקלות אספסוף מרובה ברציפות שלא כמו שיעורים אחרים שצריכים להקדיש זמן רב יותר לחיזוק. יתר על כן, הצייד אינו תלוי בהילוך שלו להיות אפקטיבי, כלי נשק ירוקים של הספקים טובים מספיק למילוי.

בפשיטות, הצייד הוא לא המעמד המוביל מבחינת DPS, הוא מופעל על ידי לוחמים, Mages, Rogues, Warlocks שעושים DPS גבוה יותר באופן משמעותי.

מבחינת ה- PVP, ציידים בסדר מכיוון שיש להם שליטה רבה, יכולים לתקוף ללא הרף מרחוק ולהצטיין בלכידת והחזרת הדגל בוורסונג.

וואו צייד קלאסי

יתרונות:

 • השיעור הטוב ביותר לפילוס סולו ומהירות 1-60 (שיא עולמי 4 ימים ו 20 שעות)-בדוק את מדריך פילוס האנטר שלנו 1-60
 • בזכות חיית המחמד שלך, אתה יכול לעבור מהמון לאספסוף במהירות ולהרוג יעדי עילית בקלות.
 • Apic Hunter Quest שמוסיף אתגר לכיתה.
 • T2 נראה אפי.
 • אילוף חיית מחמד הוא כיף ומוסיף יותר עומק לכיתה.
 • משחק עטיוויטלי הוא ממש מגניב בסולו PVE ו- PVP.

חסרונות:

וואו צייד קלאסי

 • אחד משיעורי ה- DPS הטהורים הגרועים ביותר אחרי הנרף בסוף וניל.
 • תקרת כובע מיומנות גבוהה אם אתה רוצה להיות תחרותי ב- PVE או PVP.

קרא את מדריך פילוס האנטר שלנו 1-60

נוכל

סורר יהיה הכיתה הטובה ביותר לכל אוהבי PVP עולמיים. להיות התגנבות ולהתחיל את הקרב הראשון הוא הכוח העיקרי של הסורר ב- WOW Classic.

אכן, שיעורי בד יהיו המטרות המועדפות עליך, כמו Mages / Warlocks / Periests, שבקושי שורדים התקפת הפתעה של נוכלים מאובזרים היטב.

ב- PVE, זהו מחלקת T1 DPS , אבל למרבה הצער Rogue הם כיתה פופולרית במיוחד ב- WOW קלאסי, כך שזה יכול להיות מסובך להשיג מקום בפשיטות/קבוצות.

לבסוף, למרות ש- Rogue הוא מעמד חזק מאוד ב- WOW קלאסי, הוא גם תלוי מאוד בהילוך, ובעיקר נשק להיות יעיל.

וואו סורר קלאסי

יתרונות:

 • הכיתה הטובה ביותר עבור PVP עולמי 1V1 (התגנבות לבחירה מתי להתחיל במאבק)
 • כיתת ה- DPS הטובה ביותר ב- PVE
 • התגנבות היא הכישוף הטוב ביותר במשחק.
 • דלג על כל ההמונים לחיפוש מהיר
 • מאוד כיף לשחק.
 • 3 מפרטים שונים וטובים מאוד.
 • Rogue Undead הוא הדרך ללכת על PVP עם המיומנות הגזעית לשבירת פחד

חסרונות:

וואו סורר קלאסי

 • קצת קשוח כשמתפלס סולו או כשאתה לא מתחיל במאבק ב- PVP
 • כמו Warrior, זה מעמד מאוכלס יתר על המידה אז הרבה תחרות על ציוד ונקודות בקבוצות.
 • תאי מיומנות גבוהים, קשה לשלוט בהם.

קרא את מדריך הפילוס הסורר שלנו 1-60

כּוֹמֶר

ברמה 60 הכומר הוא הטוב מכל המרפאים : יש לו מגן עוצמתי וריפוי מעולה למטרה אחת, תמיד יהיה לך מקום בכל צינוק או פשיטה על ידי משחק בכיתה זו.

ב- PVP, המשמעת והקדוש הם די קשוחים וחסרי ניידות, אך המפרט הטוב ביותר הוא צל, מכיוון שהוא יכול לגרום נזק רב על האויב. בנוסף, לכומר יש גם שליטה טובה כמו בקרת פחד / נפש ושריפת מאנה המושלמים ל- PVP.

לפילוס, Shadow Spec הוא היעיל ביותר . כל שעליכם לעשות הוא להשתמש בכישוף ולסיים את האויבים עם השרביט שלכם ולקיים מחזור חקלאות טוב מבלי לעצור להחזיר את המאנה שלכם.

וואו כומר קלאסי

יתרונות:

 • המרפא הכי טוב והמגוון ביותר במשחק
 • נקודה מובטחת בכל קבוצה / פשיטה.
 • הכומר הוא חבר הצוות הטוב ביותר שכל אחד יכול לדמיין, יהיו לך הרבה חברים!
 • מעמד מעניין מאוד לשחק איתו על פני יכולת הריפוי של הלוח ותאי מיומנות גבוהים
 • כומר Shadow גורם נזק רציני ב- PVP עם הרבה כלים מהנים כדי לשפר את המשחק שלך (פחד, מאנה שריפה, בקרת נפש וכו ‘..)
 • כומר הצללים יעיל ביותר לפילוס.
 • שיעור חיפוש לצוות מדהים

חסרונות:

וואו כומר קלאסי

 • מעצבן לרמה עד שנוצר צל, הרבה התאימות במהלך 1-60 שלך (ראו את המדריך כאן)
 • כומר צל יכול להיות קשה להילוך כי קשה למצוא מקום בפשיטות (אנשים מעדיפים Mages / Warlocks)

קרא את מדריך פילוס הכומר שלנו 1-60

קוסם

ה- Mage הוא א כיתה מאוד מגוונת ב- WOW Classic. יעיל במהלך פילוס בזכות יכולתו ל- AOE ולייצר אוכל / שתייה משלו, יהיה קל להגיע ל- LVL 60 במהירות.

לגבי PVE, ה- Mage הוא ה- DPS המוגבל הטוב ביותר, במיוחד ברגע שנפתח AQ40 / NAXX מכיוון ש- MAGE.

ב- PVP, ל- Mage יש ארסנל של כישורים יוצאי דופן המאפשרים לו להשיג מהלכים מדהימים כמו 1VS3, בזכות הכבשים שלהם, פרוסט נובה והאטה שונות. קוסם ששלט בכיתתו יהיה קטלני ב- WOLD PVP ובשדות קרב.

וואו קלאסי קלאסי

יתרונות:

 • שיעור נהדר לפילוס מהיר (יעד יחיד או פילוס AOE, ראה המדריך שלנו)
 • ציוד עצמאי
 • משחק דינאמי מרתק מאוד
 • חומרים מתכלים בחינם (מזון / מים / סירי מאנה)
 • כלי עזר קבוצתי פנטסטי
 • חזק בעולם הפתוח PVP
 • קבל טיפים טובים מאנשים לסחר במזון / מים / פורטל
 • כל 3 המפרט בר -קיימא כך שלא תשתעמם
 • יצרנית זהב טובה (חקלאות AOE באזורי עילית / פשיטות וכו ‘…)

חסרונות:

וואו קלאסי קלאסי

 • פילוס איטי 1-20
 • פרוסט מפרט חובה בשני השלבים הראשונים של קלאסיקה בגלל אויבים אש-אימוניים.
 • אין ריפוי עצמי
 • מאוד מקושק ב- PVE / PVP
 • הרבה השבתה של השבתה במהלך הפילוס.

קרא את מדריך פילוס Mage שלנו 1-60

מְכַשֵׁף

הביצועים של וורלוק (כמו האנטר) בשלב הפילוס 1-60 הוא ללא ספק אחד המרשימים ביותר. קל ומהיר, וורלוק מאיר בסולו PVE.

ב- LVL 60 מבוכים / פשיטות, זו תמיכה אמיתית שמביאה נזק ושליטה. אבן הבריאות וה- IMP יכולים להביא בונוסים חשובים במצבים מורכבים.

לגבי PVP, ה- Warlock הוא גם מאוד נוח מתוך קטטות “מופקדות”. בשלבים עתידיים, כאשר Blizzard יקים את ה- BGS, יסתתר מאחורי קו חזית תגרה ותוכל לשלוט על היריבים עם כישוף הפחד בזמן שהנקודות שלך עושות את השאר, מרגישות טוב לעזאזל.

וואו וורלוק קלאסי

יתרונות:

 • שיעור נהדר לפילוס סולו בזכות חיית המחמד שלך (כמו האנטר)
 • הביאו תועלת רבה בקבוצות / פשיטות עם כל הנקודות / החובבים שלכם.
 • הר חופשי ב- LVL 40 ואחד נוסף ב- LVL 60 בזכות המסע הכיתה.
 • זימון שחקנים להיכנס לצינוק מהר יותר.
 • יש לך סירי ריפוי בחינם משלך.
 • פילוס צמד טוב באמת עם מרפא מכיוון שאתה יכול לסחור את הבריאות שלך למאנה (מיומנות ברז חיים)

חסרונות:

וואו וורלוק קלאסי

 • נהדר ב- PVE אבל לא הכי טוב.
 • נהדר ב- PVP אבל לא הכי טוב ..
 • יכול להיות קשה ב- PVP אם אתה ברית ואתה נלחם מתים עם “פחד חסינות”.

קרא את מדריך פילוס ה- Warlock שלנו 1-60

דרואיד

שנית על הבמה למהירות פילוס 1-60, הדרואיד הוא אכן מכונת פילוס בזכות צורות החיות השונות. הוא מסוגל לרפא, טנק ו- DPS מה שהופך אותו לדמות היברידית שיכולה לעשות הכל. שימושי מאוד כשאתה רוצה לעשות כמה מבוכים.

היכולת שלו תחיית תחייה בלחימה הוא ייחודי והופך אותו לשיעור לפנק בפשיטות כמו ליבה מותכת או זולגורוב.

טוב ב- PVP המופק, הדרואיד מגן על עצמו היטב בשדות הקרב אך נשאר קשקשי תלוי במפרט שהוא משתמש במהלך מפגשי PVP העולמיים. הוא נוטה לשרוד בזכות יכולתו לשינוי בפורמה אך לא בהכרח יהרוג את התוקפים שלו.

וואו דרואיד קלאסי

יתרונות:

 • הכיתה הכי פחות שיחקה בווניל, אז אם אתה אוהב את השיעור הזה, תקבל את כל הציוד.
 • Resto היא הדרך הטובה היחידה לשחק דרואיד ב- PVE ותמיד תמצאו מקום בפשיטה.
 • המרפא הטוב ביותר ל- PvP (ריפוי לאורך זמן, צורת דוב לטנק וכו ‘..)
 • יכולת ייחודית ב- PVE עם “Battle Rez” שיכולה לחסוך פשיטה ופנימיות.
 • מוביל הדגל הטוב ביותר ב- WSG.
 • טופס נסיעה מוקדם לרמה מהר יותר.
 • מיומנות פילינג טובה כשאתה מכה 20 כפרל.

חסרונות:

וואו דרואיד קלאסי

 • איזון ופרואיד פראיים הם די חסרי תועלת (גרועים בהרבה משיעורים אחרים)
 • פילוס קשה עד שתפגע ב- LVL 20, אז אתה יכול לפרוע ולהיות חתול

קרא את מדריך הפילוס הדרואי שלנו 1-60

שאמאן

השמאן הוא מרפא מצוין, הוא הכיתה היחידה שיש לה ריפוי AOE. הוא מבוקש מאוד לטוטמים האלה המעניקים יתרון גדול הן בצינוקים והן בפשיטות.

שיפור הוא המפרט המשומש ביותר עבור PVP, בעיקר בגלל “Windfury” שיכול להוביל אותך לפוטנציאל של אויב אם יתמזל מזלכם. מפרט PVP שני הוא אלמנט / שיקום היברידי המעניק לך יכולת DPS משמעותית, בעוד שהוא עדיין תמיכה מרפא בצוות. עם זאת, חולשתו של שאמאן PVP היא שאין לו שליטת קהל המוני שלא כמו Mages ו- Warlocks, וגם אין לו ניידות לברוח מאויבים.

השמאן אינו הכיתה הטובה ביותר לפילוס , אך הופך להיות מעניין מרמה 20 בזכות “זאב רוח רפאים” המאפשר לו להגדיל את מהירות התנועה שלו ב -40% עם זמן יציקה של שניה אחת בלבד אם יש לך את הכישרונות הנכונים. זה יאפשר לך להשלים את הקווסטים שלך מהר יותר ותמנע מקרי מוות מיותרים כשאתה בסכנה.

וואו שאמאן קלאסי

יתרונות:

 • אחד המרפא המבוקשים ביותר ב- PVE בזכות הטוטמים המדהימים. (Windfury במיוחד)
 • אחד השיעורים היחידים עם ריפוי AOE.
 • נזקי פרץ גבוהים באלם ובמפרט שיפור.
 • יש לך מיומנות ייחודית ברמה 20: רוח רפאים (מהירות תנועה של 40%) לשיפור מהירות הפילוס.
 • כלי עזר קבוצתי מדהים
 • יכול טנק / DPS / לרפא
 • ריפוי עצמי חזק

חסרונות:

וואו שאמאן קלאסי

 • כמו כל המעמד ההיברידי בווניל, הריפוי הוא מפרט ה- PVE היחיד בר -קיימא.
 • ניהול מאנה קבוע
 • מאבקים נגד. יעדים מרובים
 • לא ממש טוב בפילוס

קרא את מדריך פילוס השמאן שלנו 1-60

פלדין

הפלאדין הוא א כיתה היברידית וכמו כל השיעורים ההיברידיים ב- WOW קלאסי, הם “ממוצעים” בכל היבט. הבעיה העיקרית של הפלדין כרגע היא מהירות הפילוס שלו שהיא אחת הגרועות מכל כיתה.

אולם, ה פלדין יאיר ב- PVE שם החובבים שלו יהיה בעל ערך רב לקבוצה / פשיטה. מפרט ריפוי יהיה הדרך להיכנס ל- PVE אם אתה רוצה למצוא מקום בקבוצה.

עבור PVP, הפלאדין בסדר במפרט ריפוי או במפרט RET, עם ציוד טוב אתה יכול ליהנות ולבעוט בתחת!

וואו פלדין קלאסי

יתרונות:

 • מרפא יעד יחיד הטוב ביותר ב- PVE ו- PVP (טוב כמו כומר) ברגע שאתה מכוון.
 • כלי עזר ממש טוב בפשיטה עם כל החובבים הייחודיים שלך
 • כפלדין רט עם ציוד טוב, אתה יכול לבעוט בתחת ב- PVP !
 • הר בחינם ב- LVL 40 ואחד נוסף ב- LVL 60 בזכות המסע שלך בכיתה.

חסרונות:

וואו פלדין קלאסי

 • הכיתה הגרועה ביותר לפילוס (אפילו גרוע יותר מלוחם) כי אתה תמיד מחוץ למאנה.
 • שיעור “משעמם” לשחק, מקור הנזק העיקרי שלך יהיה התקפה אוטומטית כ- RET.

קרא את מדריך פילוס הפלדין שלנו 1-60

בחרת ? הצביעו עבור הכיתה שלכם!

האם אתה יודע עכשיו באיזה שיעור תנגן? הצביעו כאן: