מיקום מערות מיסטי בעמק דיסני Dreamlight

עמק Dreamlight של דיסני שהרפתקנים חייבים לחקור במהלך המסע הראשי, ” עם כוח רב .”כדי להחזיר את הכפר מהשכחה, ​​מרלין הקוסם מאמין ששחקנים צריכים להתאחד עם אורסולה את מכשפת הים. עם זאת, אורסולה נלכדת בתוך מערה שנחסמת על ידי מחסום קסום אפל שאפילו היא לא יכולה להפיג. כדי להשתחרר, היא נדרשה את כדור הכוח, פריט המאוחסן בבריכה העמוקה ביותר של מקום תת -קרקעי שנקרא המערה המיסטית . לכן מציאת מיקום המערה המיסטית חיונית לסייע לאורסולה ולהתקדמות הסיפור העיקרי של המשחק.

היכן למצוא את המערה המיסטית בעמק האור של דיסני

מיקום המערה המיתולוגי של עמק החלומות של דיסני

כשאתה מתקדם דרך עמק Dreamlight של דיסני ופוגש את אורסולה בפעם הראשונה, היא תבקש ממך לאחזר את כדור הכוח ממערה מיסטית. עם זאת, כשאתה מסתכל סביב ומחפש את המערה, תבחין כי אין אחרים בסביבה מלבד הבית של אורסולה. אם אתה מעוניין ללמוד עוד, המשך לקרוא כדי לגלות היכן למצוא את המערה המיסטית בעמק Dreamlight של דיסני.

היכן למצוא את המערה המיסטית בעמק האור של דיסני

במקום לחפש מערה פתוחה כמו מגורים של אורסולה, תרצה לחפש אזור שנראה כאילו הוא יכול להוביל למערה. עם היציאה ממערה של אורסולה, פנו חזרה לכיוון החוף ועשו ימינה לעבר חורשת עצי הדקל. . בתוך הקיר הזה נמצאת הכניסה למערה המיסטית.

עם זאת תבחין מייד שהוא לא פתוח. קח את הקריסטל שקיבלת קודם והניח אותו על עמוד האבן הסמוך כדי להפעיל את הדלת. כעת תוכלו להיכנס לאזור ולהתחיל את סדרת הפאזלים בתוך המערה! אם תרצה עזרה בכל חידות, המשך לקרוא קדימה לקבלת כמה רמזים קצרים, או עיין במאמר שלהלן!

. להלן כל ארבעת החלקים והפתרונות שלהם:

  • הניחו בפסלים פרידוט, גרנט ואקוומרין כדי לפתוח את הדלת
  • חדר שני: זרעי גזר, חיטה ועגבניות מול הפסלים ומחכים שהם יגדלו. קצור אותם לחדר הסמוך.
  • חדר שלוש: מבשלים כל ירק בעזרת סיר הבישול להכנת פסטה ירקות.
  • חדר ארבע: דגים לכיוון המקום הזוהר, הכתום במים כדי לתפוס את כדור הכוח.

.

. .

על הסופר

מדיסון בנסון

. כשהיא לא משחקת משחקים במחשב האישי שלה, היא מסתובבת עם הכלבים והארנבים שלה.

מיקום מערות מיסטי בעמק דיסני Dreamlight

מציאת המערה המיסטית בעמק האור של דיסני

עמק Dreamlight של דיסני עם כוח רב .. . . לכן מציאת מיקום המערה המיסטית חיונית לסייע לאורסולה ולהתקדמות הסיפור העיקרי של המשחק.

היכן למצוא את המערה המיסטית בעמק האור של דיסני

כדי למצוא את המיקום של המערה המיסטית ב , . ביומה זו היא אחד האזורים הראשונים שהפכו לזמינים לאחר השלמת ” חברות היא הכל .

?

. בשלב הבא, סעו דרומה אך הישארו בסמוך להתקרבות הסלעית המהווה את הגבול באחו שלווה. כאשר השחקנים ימשיכו במורד הטלאי הדשא הזה, הם בסופו של דבר ימצאו עמוד פגום, שהוא המכשיר שיש לנקות אותו כדי לפתוח נסיעה מהירה לחוף הים ולחופש את אורסולה מהכלא שלה. מהעמוד, הביטו ישירות ימינה כדי למצוא חורבה עתיקה עם דלת אבן המובנית בקיר הסלע. כניסה זו מסמנת את מיקום המערה המיסטית ב עמק Dreamlight של דיסני .

השלב הבא הוא כניסה למערה לחיפוש אחר אורב הכוח. מימין לדלת האבן האטומה של המערה המיסטית, השחקנים יגלו הדום קטן. . כשפנים בפנים, השחקנים חייבים לעבור על כמה שערי קסם, ולחוסם את דרכם למסלול הכוח. לדברי YouTuber Bethany Leigh, ניתן לפתוח את השערים הללו באמצעות המשאבים הבאים: גרנט, פרידוט, אקוומרין, זרעי גזר, זרעי חיטה וזרעי עגבניות.

עמק Dreamlight של דיסני .

דיסני עמק Dreamlight Valley חידות ופתרונות מיסטיים

מערה מיסטית של דיסני עמק חלומות: דמות שחקנית בלונדינית ונשית עומדת מול הכניסה האבנית למערה המיסטית

מערה מיסטית של עמק Deamlight היא עצירה חשובה בדרך להתגבר על השכחה והצלת העמק, כך שתצטרך לדעת לפתור את החידות בתוכו.

אחד ממשחקי ה- PC הטובים ביותר שיצאו בשנה שעברה, עמק Dreamlight הוא משחק מונע על ידי סיפור, המקיף היבטים של סימי החיים, משחקי חקלאות, ועוד, בדומה למשחקים כמו מעבר לבעלי חיים. עם זאת, בהיותך דיסני, יש דגש חזק על חברות, אומץ ואפילו כוח, וכאן נכנסת המערה המיסטית. אם אתה בשלבים המוקדמים של משחק דיסני, אתה עלול למצוא את המדריך למתחילים של עמק Dreamlight שלנו שימושי כדי להתחיל אותך. עם זאת, בין האתגרים הראשונים שלך, מרלין תעזור לך לפתוח את חוף הסנוור. לאחר שזכתה לגישה לביומה, התחנה הראשונה שלך היא מערה מקוללת קטנה בה אורסולה לכודים, ועליך להסתכן במערה המיסטית כדי לשחרר אותה.

כיצד לפתור את כל חידות המערה המיסטית של עמק החלומות

כשאתה יורד במערה, תיתקל בסדרה של דלתות נעולות עם פסלים מסביב. . עליכם למצוא את הפריטים הנכונים שניתן לתת לפסלים, על מנת לבטל את הנעילה הסמוכה. להלן כל החידות ומה שאתה צריך לעשות כדי להשלים אותם:

חידת פנינה מערת מיסטית

“ספק את פנינה המתאימה ביותר להמשיך במסע הגיבור שלך.”

כל מה שאתה צריך לעשות כאן הוא לתת פנינה לכל אחד מפסלי האבן, לוודא שצבע אבן החן תואם נכון את החזה של הפסל. עם פסל אחד ירוק, כחול ואחד אדום, אתה צריך לאסוף פרידוט, אקוומרין וגרנט, בהתאמה.

. חלקם יהיו ברורים, מכיוון שתוכלו לראות את פנינה הצבעונית בסלע עצמו, אך אל תתנו לזה להטעות אתכם – אבני חן יכולות לרדת מכל אחד ממרבצי הסלע הגדולים האלה, אז הקפידו לשבור את כולם. עם זאת, המיקומים הספציפיים שתזדקקו להם לשלושת אלה הם:

  • פרידוט – חוף מסנוור או אחו שלווה.
  • – חוף מסנוור.
  • נוֹפֶך – אחו שלווה או הרחבה.

ברגע שיש לך אחת מכל פנינה, חזור למערה המיסטית והציע את הנכון לכל פסל, ותוכל להמשיך בדרך שלך לפאזל הבא.

. האחד מתחת לאדמה, השני הזהב והחום. מה שנשאר הוא אדום ועגול.”

לרדת עוד יותר למערה ותמצא חידה נוספת. . הזרעים שאתה צריך הם:

אתה צריך לקבל הרבה זרעי גזר, מכיוון שניתן להשיג אותם מהשמדת קוצי לילה, אך ניתן לרכוש את שלושתם מדביל באחד מיציעיו. אתה צריך להשלים כמה מהשיקוע של סקרוג ‘מקדוק כדי לפתוח את דוכני גופי, וניתן לרכוש שניהם זרעי גזר וזרעי חיטה מדוכן האחו השלווה שלו. אם אתה נאבק למצוא זרעי עגבניות, זה יכול להיות בגלל שאתה צריך לפתוח תחילה את דוכן הדביל על חוף מסנוור. יתכן שתצטרך אפילו לשדרג אותו כמה פעמים לפני שניתן יהיה לקנות זרעי עגבניות.

כשיש לך את כל שלושת סוגי הזרעים, חזרו אל המערה המיסטית, שתלו את הזרעים מול פסלי האבן בכל סדר, השקו אותם וחכו שהם יגדלו. עליכם לחכות 25 דקות לפני שהעגבניות יגדלו במלואן, אך ברגע שהם יהיו, הסמוך ייפתח.

דיסני עמק חלומות מערה מיסטית מערה מיסטית חידה: דמות שחקנית בלונדינית ונשית עומדת ליד סיר בישול

חידת בישול מערות מיסטיות

“החידה הסופית, תן לזה להיות ידוע: לבשל ולאכול את מה שגדלת.”

חידת המערה המיסטית השלישית והאחרונה קצרה בהרבה, והרבה פחות מורכבת. אתה בעצם פשוט צריך לבשל את שלושת היבולים מלפני. אלא אם כן יש לך חוסכים ביד, פשוט קצור את היבולים שלך מהאזור הקודם כדי להבטיח שיש לך את המרכיבים שאתה צריך. יש תנור במערה, כך שתוכלו להמשיך ולהניח את הגזר, החיטה והעגבנייה בסיר, יחד עם חתיכת עפרות פחם. אם אין לך את זה, ניתן להשיג זאת משבירת סלעים בכל מקום בעמק.

שלושת המרכיבים גורמים לארוחת הפסטה הטבעונית של שלושה כוכבים, ובעוד שאינך זקוק למתכון כדי לבשל אותו, ניתן למצוא אותה-יחד עם כמה אוצרות אחרים-מוסתרים באזור זה של המערה. כל שעליך לעשות הוא לחפור את החול עם חפירי הקסם שלך ושבר את הסלעים עם המגרש שלך.

לפי החידה, עליכם לאכול את הארוחה שלכם כדי להמשיך, אז צ’או למטה והדלת הסופית תיפתח. כדי לאכול את הארוחה, לחץ על I כדי לפתוח את המלאי שלך, בחר את הפריט ולחץ על “לאכול”, להחזיר את האנרגיה שלך בתהליך.

השג את כדור הכוח בעמק האור של דיסני

כיצד להשיג את כדור הכוח

בתחתית המערה המיסטית, אתה יכול סוף סוף להשיג את אורב הכוח. זה זוהר במי המערה, אז פשוט שלף את חכה הקסמים שלך והחבר את הפריט החוצה. קח אותו אל פני השטח, יש אינטראקציה עם עמוד החוף המסנוור ושחרר את קו החוף מתוך אחיזת הקסם האפל – בקרוב תראה את אורסולה קופצת בין בריכות העמק לים.

משחק משחק למחשב

משחק משחק למחשב מיקרוסופט 9 $.99 $ 1 (חודש ראשון) הרשמה רשת N מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות מיקרוסופט ותוכניות אחרות.

עכשיו אתה יכול להשיג את אורב הכוח, אתה בדרך לפתיחת ביומים נוספים, כמו גם את משימות הצלקת של עמק החלומות. שם, ישנם פריטים חדשים לגלות, כמו חימר ואצות עמק Dreamlight. כאשר המלאי שלך מלא, גלה כיצד לשדרג את הבית שלך בעמק Dreamlight של דיסני כדי להשיג יותר מקום לכל התגליות שלך, והדברים המהנים שאתה עושה איתם.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. נכון לעכשיו, תמצאו אותה משחקת את Minecraft, עמק Dreamlight, Dead and Starfield – לא בהכרח הכל בו זמנית.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.