עדכון הצעצוע של דיסני עמק Deamlight Story תאריך שחרור שחרור

. .

עדכון סיפור הצעצועים של דיסני Dreamlight Valley יוסיף גם תלבושות Stitch ו- NPC

העדכון העיקרי של השבוע הבא עבור דיסני Dreamlight Valley יוסיף תפר למשחק, כמו גם תלבושות חדשות עבור NPCs.

.

.

הבולט ביותר מזה הוא STICT.

.

זה בולט במיוחד מכיוון שבנקודה זו השחקן מסוגל להתאים אישית רק את הדמות שלהם, ואילו כל תושבי הכפר של דיסני NPC לובשים את התלבושות הסטנדרטיות שלהם.

נראה שהתמונה החדשה מציעה כי לאף אחד מה- NPC יש כעת תלבושות עם נושא מוגבל בזמן שיתאים לעונה, או שהשחקן יכול אפילו לקבל את האפשרות לאסוף ולשנות תלבושות NPC.

העדכון החדש ייקרא משימות בחלל הלא -מצטיין, התייחסות לאחד מקליפי הקול המוקדמים מראש של Buzz Lightyear Toy בסרט Toy Story המקורי.

הודעה: כדי להציג הטמעה זו אנא אפשר שימוש בעוגיות פונקציונליות בהעדפות עוגיות.

כפי שהוכרז בעבר, התוספת העיקרית לעדכון הבא היא תחום צעצוע חדש של צעצועים, שיצטרף לתחומי Moana, Frozen, Wall-E ו- Ratatouille שנמצאו בטירה של המשחק. תחום זה מוגדר בחדר של בוני מתוך צעצוע סיפור 4.

העדכון החדש יגיע ב- 6 בדצמבר.

ה עדכון סיפור צעצוע של דיסני של עמק חלומות הוכרז בספטמבר לצד הוספת עדכון האריות קינג ומשימות צלקת חדשות. בעוד שמלך האריות הרשע כבר עבר לביתו בבית הקברות של הפילים, אנו עדיין מחכים למסירת הצעצועים האהובים על אנדי – אבל עכשיו יש לנו תאריך שחרור. להגיע מעט אחר כך ציפוי לתיאין, תאריך השחרור של עדכון צעצוע של עמק Dreamlight Valley הוא 6 בדצמבר.

ה- SIM של דיסני Life כבר כולל הרבה פרצופים מוכרים, אך אנו יודעים שיש מקום להרחבות “ללא הגבלה”. טירת החלומות כבר מכילה כ -30 דלתות לא נעולות, שבסופו של דבר יובילו לתחומים חדשים. עם זאת, אתה חושב שהעדכונים החדשים האלה יהיו עבים ומהירים, עם צלקת הוסיפה רק שישה שבועות לאחר תאריך השחרור המקורי. עדכון סיפור הצעצועים עשוי להגיע מעט מאוחר מהצפוי, אבל זה עדיין העדכון העיקרי השני בשלושה חודשים בלבד, עם יופי ועדכון החיה צפוי לא זמן רב לשנה החדשה.

עדכון העדכון של דיסני עמק Dreamlight Story תאריך שחרור: וודי עמד באנדי

תאריך השחרור של Story Story Valley Valley Story

בעקבות עדכון הנבל, הערכנו במקור את תאריך השחרור לעדכון סיפור הצעצועים ליפול בסביבות ה- 29 בנובמבר 2022, והתאמה להבטחתו של המפתח לתאריך “סתיו מאוחר” וסוף נתיב הכוכבים הנבל. , תאריך השחרור לעדכון סיפור הצעצועים של עמק Dreamlight הוכרז כ- 6 בדצמבר.

זמן השחרור החדש של העדכון של עמק Dreamlight הוא 6 בבוקר PST / 9:00 EST / 14:00 GMT.

זה אולי קצת מאוחר מהצפוי, אבל זה לא אומר שאנחנו מאוכזבים. כאמור, זהו העדכון העיקרי השני למשחק דיסני מאז שוחרר לפני שלושה חודשים בלבד – ואל תשכח שהוא עדיין בגישה מוקדמת.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

עדכון סיפור צעצועים תחום, דמויות ומשימות

בזכות עדכון סיפור הצעצועים הרשמי חושף טריילר, אנו כבר יודעים למה אנו יכולים לצפות מהתוכן החדש. אנו יודעים שוודי ובאז יתקלו תחילה – באופן מפתיע – בחדר של בוני מהצעצוע של סיפור 3, התחום החדש שיוסיף לטירת החלומות. .

ברגע שתיכנס לחדר של בוני, לראשונה בעמק Dreamlight, תוכלו להתכווץ לגודל הצעצועים, מה שמקל על הדיבור עם הדמויות החדשות ותשלים את הקווסטים שלהם. נותר לראות את מה שמוטל לנו לעשות עבורם, אבל כמו עם מואנה ומאווי, ואנה ואלזה, נוכל להשלים אתגרים להכניס את הצמד לעמק לתמיד. .

דבר אחד שאנחנו עדיין לא יודעים הוא האם נצטרך לחכות עד 6 בדצמבר לשביל כוכבים חדש, בהתחשב בפאס הקרב של הנבלים כבר נגמר. אנו מצפים כך, מכיוון שנראה לא סביר שגמולופט יוסיף לטלאים ניכרים כל כך קרובים זה לזה, אבל אתה אף פעם לא יודע.

תפר מגיע לעמק Dreamlight

תודה לחשיפה של טוויטר נמוך במפתח ב -30 בנובמבר, אנו יודעים כעת כי סטיץ ‘יצטרף למשחק כאשר המשחקים של סיפור הצעצועים יישלחו פנימה. עדיין לא נחשפו פרטים על הגעתו של החייזר הכחול, אך אנו יודעים שיהיה מגוון חדש של משימות “משימות במרחב ללא שטח” שיגיעו עם עדכון 2 של דצמבר, קווסטי הסיפור של סטיץ ‘, בתוספת חבורה של פריטי חג המולד מדהימים ומושלגים.

משחק משחק למחשב

משחק משחק למחשב מיקרוסופט 9 $.99 $ 1 (חודש ראשון) הרשמה רשת N מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות מיקרוסופט ותוכניות אחרות.

עכשיו וודי ובאזז כאן, התבונן בתאריך השחרור הבא של העדכון של עמק Dreamlight, ואל תשכח להמשיך לבדוק את העמק שלך, כולל האכלת חיות העמק של Dreamlight שלך. השתמש בזמן כדי להתעדכן גם בכל אותן משימות סיפור, כמו מסע הדלת הסודי של מיקי, וחידות המערה המיסטית של חוף, כדי להרוויח מספיק אור חלומות כדי לפתוח את החדר של בוני בתאריך השחרור של עדכון צעצוע.

דניאלה רוז בבקשה אל תשאל את דניאלה מהם משחקי המחשב או הז’אנרים האהובים עליה, היא לעולם לא תיתן את אותה תשובה. נכון לעכשיו, תמצאו אותה משחקת את Minecraft, עמק Dreamlight, Dead and Starfield – לא בהכרח הכל בו זמנית.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . המחירים נכונים בזמן הפרסום.

מפת הדרכים של דיסני עמק Dreamlight ועדכונים

עמק Dreamlight של דיסני בישר לא מעט דמויות מרגשות ועדכוני תוכן חדשים מאז יציאתו הראשונית, ו- 2023 מבטיח להמשיך את המסלול הזה. צוות עמק דיסני של דיסני הודיע ​​על כך , רומז על מה דמויות חדשות של דיסני יתווסף בשנת 2023, סודות חדשים לגלות ואפילו תוספת של מרובי משתתפים!

מדריך העדכון הזה של דיסני Dreamlight Valley יספק סקירה של כל התוכן החדש שתוכלו לצפות בו בעמק דיסני Dreamlight בשנת 2023, כמו גם את כל העדכונים הקודמים של עמק Dreamlight שהשיקו מאז יציאתו בשנת 2022.

הישאר מעודכן לעוד עדכונים של עמק Dreamlight של דיסני כפי שהם מוכרזים לאורך 2023!

רוצה ללמוד עוד על עדכון מסוים של דיסני Dreamlight Valley? לחץ על הקישורים למטה כדי לקפוץ אליהם.

כל עדכוני עמק Deamlight של דיסני
דיסני עמק החלומות 2023 מפת דרכים
פסטיבל חברות – עדכון 3 (16 בפברואר) גאווה של עדכון העמק 4 (5 באפריל 2023) דיסני עמק Dreamlight תוכן חדש של קיץ מוקדם עדכון מרובי משתתפים של דיסני עמק Deamlight
מפת הדרכים של דיסני עמק Dreamlight 2022
מלך האריות – עדכון 1 (19 באוקטובר 2022)

דיסני עמק החלומות 2023 מפת דרכים

2023 Roadmap.jpg

המחצית הראשונה של 2023 מתהפכת להיות דוזה לעמק דיסני Dreamlight, פשוט שופעת לתוכן חדש לחקור.

 • דמויות חדשות:
  • מירבל מאנצ’נטו
  • אולף מקפוא
  • סימבה ממלך האריות
  • ועוד!

  פסטיבל חברות – עדכון 3 (16 בפברואר)

  פסטיבל. Jpg

  עדכון התוכן העיקרי השלישי בחינם עבור דיסני Dreamlight Valley, פסטיבל הידידות, משיק ב- 16 בפברואר 2023, ויכלול דמויות חדשות, כמו אולף, מירבל, ונתיב כוכבים עם מאה שנה. צפה ברשימה המלאה של הערות התיקון לעדכון למטה.

  גאווה של עדכון העמק 4 (5 באפריל 2023)

  גאווה של עדכון העמק דיסני Dreamlight Valley.png

  עדכון התוכן העיקרי החינמי הרביעי של דיסני, גאווה בעמק, משחרר ב- 5 באפריל 2023. עדכון תוכן מרכזי זה יציג תחום חדש לגמרי, דמויות חדשות לגמרי של מלך האריות, פריטים אופציונליים חדשים הזמינים בחנות של Scrooge McDuck, אירוע מיוחד עם נושא Eggstravaganza עם פסחא, ועוד הרבה. צפה ברשימה המלאה של הערות התיקון לעדכון למטה:

  דיסני עמק Dreamlight תוכן חדש של קיץ מוקדם

  סיפור חדש בארצות הנשכחות ש”חושות את הסוד לשכחה “, ואף עשויות אפילו להופיע בבכורה אחר של דיסני דמות דיסני. אם לשפוט על פי אמנות הקונספט הנושאת דלעת, “הנסיכה” הנמצאת בעמק דיסני החלום הקיץ עשויה להיות לא אחרת מאשר לִכלוּכִית. אולם הדמות החדשה הזו עדיין לא מאושרת.

  הוא רב -משתתפים סוף סוף מגיע לעמק Dreamlight דיסני? , צוות עמק דיסני של דיסני הודיע ​​רשמית כי מרובי משתתפים נמצאים בעבודות וכי התוכנית היא ליישם מרובי משתתפים במחצית השנייה של 2023.

  מפת הדרכים של דיסני עמק Dreamlight 2022

  Disney Dreamlight Valley Madmap.png

  רוצה ללמוד עוד על כל עדכון מסוים? לחץ על הקישורים למטה כדי לקפוץ אליהם.

  • מלך האריות – עדכון 1 (19 באוקטובר 2022)
  • סיפור צעצוע – עדכון 2 (6 בדצמבר 2022)
  • פסטיבל הידידות – עדכון 3 (16 בפברואר 2023)

  Lion King Disney Dreamlight Valley.png

  עדכון התוכן העיקרי הראשון של דיסני, שנקבע ב -19 באוקטובר, 2022, יופיע ב -19 באוקטובר, 2022. בנוסף לבואו של מלך האריות, שחקנים יכולים לצפות למספר משימות חדשות ככל שהסיפור העיקרי ממשיך, היכולת לקיים אינטראקציה עם בני זוג, יחד עם תיקונים ליותר מ -40 באגים ונושאים, שהוקנחו באמצעות חשבון הטוויטר הרשמי של דיסני Dreamlight Valley.

  להלן רק חלק משחקני התיקונים ששחקנים יכולים לצפות מעדכון התוכן הראשון:

  • מניעת אובדן התקדמות
  • החבילה של המייסד החסר תגמולים
  • קונסולה מתרסקת
  • אופטימיזציה של PS4
  • ברק VFX
  • Quest: לא ניתן לאסוף נורה
  • החלף עיוות שמע
  • מצב צילום משופר
  • תנוחות אווטאר חדשות

  רשימה מלאה של כל התכונות החדשות ותיקוני באגים תהיה זמינה עם יציאת העדכון.

  סיפור צעצוע – עדכון 2 (6 בדצמבר)

  Dreamlight-Valley-Characters-buzz-1651361474310.png

  עדכון התוכן העיקרי החינמי השני לעמק דיסני Dreamlight, משימות בחלל לא מוגדר, משיק ב- 6 בדצמבר 2022, ויכלול תחום חדש עם סיפור צעצוע, דמויות חדשות, כמו Stitch, ונתיב כוכב חגיגי. צפה ברשימה המלאה של הערות התיקון לעדכון למטה.

  מחפש עוד יותר מדריכי עמק דיסני של דיסני? למה לא לבדוק.

  • מדריך Critters: כיצד להאכיל בעלי חיים וכל המאכלים האהובים
  • כל דמות בעמק Dreamlight דיסני