להלן כל הדרגות בסדר סדר

ברגע שתתחיל לעלות לדירוג הערך סולם, תיתקל בקבוצת משנה קטנה בהרבה של בסיס השחקנים של המשחק. הערך שחקנים ברחבי העולם מהווים גם בני אלמוות וגם קורנים משולבים.

כיצד פועלת מערכת הדירוג הערך – הסביר הדירוג

אהרון דונלד אהרון דונלד הוא סופר טכנולוגי נלהב עם דגש מובהק על משחקים וגאדג’טים אלקטרוניים. הידע הנרחב שלו על חומרת משחק ועין נוקבת לפרטים טכניים מציידים אותו לספק יסודי, מעמיק כיצד TOS וביקורות על ציוד המשחקים והמשחקים האחרונים.

יש תשע דרגות או חטיבות במערכת הדירוג הערך:

 • בַּרזֶל
 • בְּרוֹנזָה
 • כסף
 • זהב
 • פְּלָטִינָה
 • יהלום
 • עולה
 • בן אלמוות
 • קורן (נקרא בעבר “Valorant”)

בשמונת הדרגות הראשונות יש שלוש שכבות שעליכם להשיג כדי להתקדם לדרגה הבאה. לדרגה האחרונה, קורן, יש רק שכבה אחת. בסך הכל יש 25 דרגות בסך הכל, למעט לא מסודר.

מרבית השחקנים מתחילים בדרגת הברזל, אם כי הביצועים שלהם במהלך משחקי מיקום יכולים להכניס אותם לדירוג גבוה יותר וברובד. לדוגמה, שחקנים יוצאי דופן עשויים לדלג על ארבע רמות ולראות את דרגת ההתחלה שלהם בברונזה 2.

כאשר מתחיל פרק חדש, כל השחקנים צריכים לשחק 5 משחקי מיקום כדי למקם, כאשר Ascendant 1 הוא המיקום הראשוני הגבוה ביותר.

משחק משחק מיקום אחד נדרש כדי לקבל את דרגתך במעשה 2 או 3 בפרק חדש. הדירוג שלך לא ייפול בתחילת כל מעשה, אבל זה פחית טיפה אם התאמת המיקום שלך הופכת לחוויה גרועה.

דילוג על דרגות ושכבות כשאתה משחק במצב תחרותי אפשרי גם הוא. הכל תלוי בדירוג השידוכים שלך (MMR), בביצועים ובבריקים (הורג) במשחק. עקביות היא המפתח אם יש לך עין על דילוג על דרגות. המשך למסלול ניצחון גדול, קבל כמה MVPs, ותוכל להתקדם בדרגות מהר יותר. עליכם להשיג דירוג של 100 דרגות (RR) לכל מעשה כדי להתקדם, למשל מדרגת ברזל לדרגה 2.

לאחר שתתחלה בהתחלה בדרגה, אתה מקבל 50 RR להתחיל. . לאחר שתגיע אלמותי 2 ומעלה, עליך להרוויח כמות ספציפית של RR כדי לקדם, המבוססת על הגדרות אזוריות. עבור צפון אמריקה (NA), אתה צריך 90 RR כדי לקדם לקידום אלמוות 2, 200 RR עבור אלמוות 3 ו- 450 RR כדי להשיג את הדירוג הקורן.

שתי הדרגות המובילות במערכת הערך (אלמותי וקורן) שמורים לטובים ביותר.

זה לוקח הרבה מסירות וסבלנות, אבל אם אתה מתפקד טוב ותנצח במשחקים, אתה עלול בסופו של דבר לעבוד בדרך שלך לראש המובילים.

דירוג ריקבון

כמה משחקי מרובי משתתפים מקוונים מעודדים את השחקנים להתחבר באופן קבוע על ידי הצגת מכונאי “ריקבון דירוג”. במשחקים אחרים, אם שחקן לא מתחרה על תקופה מוגדרת, דרגתו מתחילה להתדרדר.

ל- Valorant אין מכונאי ריקבון דרגה, כך שתוכלו לקחת הפסקות משחק אם תרצו. עם זאת, אם אתה מבלה יותר מדי זמן מהמשחק, יתכן שתצטרך לשחק משחק מיקום כדי להחזיר את הדרגה שלך. משחק המיקום עוזר לקבוע את רמת המיומנות שלך לאחר היעדרות ארוכה והאם אתה עדיין יכול להתמודד בדרגה האחרונה שלך.

מבחינת תחרות זה הגיוני. משחקי מהומות רוצים להבטיח שתוצב במשחקים המתאימים לרמת המיומנות שלך. השלמת משחק מיקום לפני שתחזור לנדנדת הדברים יכולה לעזור לך גם. הדבר האחרון שאתה רוצה הוא לחזור למצב תחרותי רק כדי לגלות שאתה קצת חלוד ובעל הראש שלך.

לוחות מנהיגים אזוריים

סקרן לגלות איך אתה מדורג מול שחקנים אחרים באזור שלך?

פרק 2 של Callorant הציג תכונה חדשה לשחקנים תחרותיים: Leaderboards האזוריים. לוחות המובילים מציגים את הדירוג, הדירוג והמידע האישי שלך כמו תעודת זהות המהומות שלך וכרטיס הנגן שלך. אם אתה מעדיף להיות קצת יותר אנונימי כשאתה מתחרה, אתה תמיד יכול לשנות את המידע האישי שלך כדי לקרוא “סוכן סודי” במקום.

למרבה הצער, לא תוכל לראות כיצד אתה ממקם על לוחות המובילים האזוריים כשאתה מתחיל במצב תחרותי. אתה צריך לשחק לפחות 50 משחקים תחרותיים קודם. כדי לשמור על המקום שלך על הלוח, תצטרך להכניס קצת זמן למשחק ולשחק לפחות משחק תחרותי אחד בשבוע.

כאמור, הדירוג שלך לא יתפרק, אבל גם לא תופיע על לוח המוביל אם תיעלם במשך כמה שבועות.

בדיקת היסטוריה של התאמות

הבנת התאמות העבר שלך יכולה לעזור לך לקבוע מה אתה עושה נכון ואיפה זה משתבש כשאתה מטפס על הדרגות. עיין בשלבים שלהלן כדי לגשת להיסטוריית ההתאמה שלך:

 1. עבור אל לוח המחוונים הראשי של המשחק.
 2. לחץ על קריירה כרטיסייה ממוקמת בחלק העליון של המסך.
 3. עיין במידע בעשרת המשחקים האחרונים שלך.

תוכל לראות נתונים סטטיסטיים כמו ניצחונות והפסדים כמו גם הרוגים, צמחי ספייק, אסיסטים ודמים ראשונים. אם אתה סוג השחקן שאוהב להשיג קצת מטא, מידע זה לא יסולא בפז להבנה ומיעל את ביצועי ההתאמה שלך.

אתה יכול גם לראות כיצד שחקנים אחרים הופיעו באותו משחק כמו בונוס. כל שעליך לעשות הוא לבחור משחק ובדוק את הפרטים.

דירוג התאמה (MMR) הסביר

דירוג ההתאמה שלך (MMR) הוא אחד המספרים החשובים ביותר שיהיה לך אי פעם, אך אינך יכול לראות אותו. זוהי מערכת פנימית שמשתמשת בה Allorant כדי לקבוע את דרגתך ומיקומך במשחק. כך אתה תואם לשחקנים אחרים במצב תחרותי. אם אתה מדמיין סולם ענק, ה- MMR שלך מייצג את הסולם שלך בסולם ההוא.

משחקי Riot קובע ששני שחקנים יכולים לחלוק את אותו ריצוף או מקום בסולם Leaderboards. כל משחק קובע אם אתה מקדם את סולם ה- MMR או נדחק על ידי אחרים על ידי אחרים..

משחקי מהומות שוקלים גם את הביצועים שלך, כמו מספר המשחקים בהשוואה לניצחונות והרג, כדי למקם אותך על הסולם כדי לשמור על מגרש משחק הוגן. לדוגמה, אם “שחקן 1” מנצח יותר משחקים ממך אבל משחק פחות, אתה לא יכול לתפוס את מקומם בלוחות המובילים ולהשפיע. לא ניצחת כמה שיותר, למרות ששיחקת יותר משחקים.

דירוג דירוג (RR) הסביר

דירוג הדירוג שלך הוא מספר הנקודות שאתה צובר אחרי כל משחק תחרותי. אתה מרוויח נקודות RR המבוססות על ניצחונות תחרות והביצועים הכוללים שלך במשחק, במיוחד בשכבות נמוכות יותר.

כדי להתקדם לשכבה הבאה, עליך לצבור 100 נקודות RR. הקצאת הנקודות שונה ממשחק למשחק, אך באופן כללי, ההפצה נראית כך:

 • ניצחונות: 10 – 50 RR, 5+ RR לשורות יהלומים ומעל
 • הפסדים: מינוס 0 – 30 RR, 50 RR מקסימום ירידה לשורות יהלום ומעל
 • משיכות: 20 RR (מבוסס על ביצועים) עבור דרגות ברזל – יהלום

עם זאת, היזהר מכיוון שאפשר להוריד לרובד הקודם אם אינך מקבל נקודות RR במשחק. אם אתה יורד, ל- Valorant יש “הגנה על הרס” לשחקנים שבה.

החדשות הטובות הן שלקח לך רק 30 RR כדי לחזור לדרגה הקודמת, אבל החדשות הרעות הן שהורדת מלכתחילה.

MMR VS. RR

ה- MMR וה- RR שלך הם מערכות ניקוד נפרדות ב- Valorant. האחד עוזר למשחק להתאים אתכם עם השחקנים המתאימים, ואילו השני קובע את דירוג הביצועים שלכם למצב תחרותי.

משחקי מהומות שואפים ליצור התאמות אידיאליות המתאימות למערך המיומנות שלך, אך יש להם רק “רעיון” עד כמה טוב הייתם מבצעים. “הרעיון” הזה הוא דירוג ההתאמה שלך. כאשר משחקי Riot מסתכלים על MMR ו- RR שלך, אתה ממוקם בקצה הנמוך של אומדן הדירוג שלך ליצירת משחקים לבדיקתך.

אם אתה “עובר” את המבחן או מנצח בעקביות, אתה מוכיח שאתה שייך גבוה יותר בסולם המטאפורי הזה ותתאים לשחקנים קרוב יותר לרמת הביצועים שלך. תראה גם הבדל בנקודות ה- RR שלך.

כשאתה מנצח, תקבל יותר נקודות, וכשאתה מפסיד, תפסיד פחות. כל אותן נקודות RR הנוספות עוברות לקראת הכנתך להתקדם לקראת הקצה הגבוה יותר של אומדן הדירוג שהמערכת יצרה עבורך.

משחקי Riot בסופו של דבר רוצים שכל השחקנים יתקדמו לקראת “התכנסות” לציוני MMR ו- RR שלהם. באופן אידיאלי, ה- RR שלך ישקף את רמת הביצועים שלך, וה- MMR שלך יאפשר לך להוכיח שאתה שייך בדרגה זו.

לטפס על הדרגות במיומנות, לא לטחון

מפתה לשחק כמה שיותר משחקים כדי “לטחון” את דרכך לראש המוביל, אבל לא כך פועלת מערכת הדירוג. בעוד שהמשחק שמים דגש על “ניצחונות”, הם גם מסתכלים על אֵיך אתה מנצח ואת הכישורים שהצגת במהלך המשחקים שלך. אם אתה רוצה להתקדם במערכת הדירוג של Valorant, הכל קשור לאיכות ולא לכמות.

להלן כל הדרגות בסדר סדר

תשעה שכבות מפרידים בין החלק התחתון של הסולם העילית מלמעלה.

תמונה באמצעות משחקי מהומות

מטפס על לעתים קרובות מסתכלים על סולם מדורגים כמשימה מפחידה, במיוחד כשיש כל כך הרבה דרגות אינדיבידואליות להתמודד עם דרכם לפסגה. מברזל לקורן, הטיפוס כל הדרך לשיא הערך הר יכול לקחת הרבה זמן, במיוחד אם לא היה לך ניסיון רב עם היורים הטקטיים לפני כן.

אם אתה מתקשה לדרג ב הערך, אם כי, יש סיכוי טוב שאתה לא לבד. רוב חזק של בסיס השחקנים של המשחק הוא לטפס מהשורות התחתונות ורק קומץ קטן של שחקנים למעשה תופס את הדרג העליון של הסולם התחרותי של המשחק.

ובכל זאת, הידיעה כיצד פועל הסולם המדורג הולך להיות יתרון מרכזי בכל מה שקשור לטפס עליו. להלן כל השורות העומדות לרשות הערך.

מה הדרגה הגבוהה ביותר ב הערך?

הדרגה הגבוהה ביותר ב הערך זה משהו שנגן FPS חולם. סביר להניח שתבלה מאות, אם לא אלפים, של שעות בשאיפה להגיע לדרגת הקרינה הקב”ה. שחקנים טוחנים לפרקי זמן ממושכים כדי להתקרב לדרגה זו, אז אל תחשוב שתגיע לשם לילה.

דרך טובה לגרום לעצמך קורן היא על ידי תור עם חבריך. יש לקוות שכולכם תהיה אותה מטרה, מה שמקל מלכתחילה להיות צוות מתואם. אתה תתמודד עם הטוב ביותר הערך צריך להציע, אז התכונן לרכבת הרים מאתגרת של ניצחונות ותבוסות אכזריות.

שחקנים עשו את דרכם לשם תור סולו, אבל זה משהו שידרוש טונות של זמן וסבלנות להשיג.

כל דרגה ב הערך

 • בַּרזֶל
 • כסף
 • זהב
 • פְּלָטִינָה
 • יהלום
 • עולה
 • בן אלמוות
 • קוֹרֵן

הדרגה הנמוכה ביותר ששחקן יכול להשיג ב הערך הוא ברזל, בעוד שהשחקן הגבוה ביותר יכול לטפס אליו הוא קורן. עם זאת, ישנן תשע שורות שונות לטפס בהן כשמשחקים מדורגים הערך, עם כל דרגה בין ברזל לאלמותי המחזיקים שלוש “שכבות” לטפס גם כן. כשהמשחק היה במדינת הבטא שלו, השם המקורי לדרגה הגבוהה ביותר של המשחק היה “מחויב”, אך שחקנים מצאו את השם מבלבל מדי, כך שמשחקי Riot הביאו שינוי.

הערך חלוקת דרגה

תיקון 5.0 הציג את דרגת העולה החדשה כדי לעזור לתקן את חלוקת הדירוג מכיוון שהיו יותר מדי שחקנים בברונזה וכסף. מהומות לא רצו לאוכלס יתר.

. רוב המדורגים הערך שחקנים יושבים איפשהו בין ברונזה לזהב. הזרם המלא הערך ניתן למצוא כאן פירוט חלוקת דירוג.

ברגע שתתחיל לעלות לדירוג הערך סולם, תיתקל בקבוצת משנה קטנה בהרבה של בסיס השחקנים של המשחק. פחות מאחוז מכל הערך שחקנים ברחבי העולם מהווים גם בני אלמוות וגם קורנים משולבים.

לא משנה היכן אתה נופל על הערך עם זאת, הסולם, אין צורך לדאוג כמה מהר תוכלו לטפס על הדרגות. עם תרגול, אתה הולך להתקדם באופן טבעי בשורות כשאתה משתפר במשחק.

סופר צוות המכסה בין היתר World of Warcraft וליגת האגדות, בין היתר. מייק היה עם DOT מאז 2020, והוא מכסה Esports מאז 2018.