לב אטומי: כיצד להשתמש במחסניות

זה כל המידע שאתה צריך לדעת כיצד לצייד ולהשתמש במחסניות משבצות בהן לב אטומי.

כיצד להשתמש במחסניות משבצות בלב אטומי

לב אטומי היא הרפתקה דרך חברה סובייטית דיסטופית ותואר הראשון-יום הראשון-השקה על משחקי Xbox השנה השנה. למשחק מספר מכניקת לחימה שנועדה להגביר את היעילות של כלי הנשק שלך, כולל תוספת של מחסניות משבצות. אלה מוסיפים אפקטים יסודיים מיוחדים להתקפות התגרה שלך, העוסקים בנזק נוסף למתנגדים.

אבל המשחק לא אומר מיד לשחקנים כיצד להשתמש בתכונה זו מכיוון שהוא מוסתר מאחורי שני מתכוני יצירה. הנה כל המידע שאתה צריך לדעת כיצד להשתמש במחסניות החריץ לב אטומי.

כיצד לצייד ולהשתמש במחסניות משבצות ב לב אטומי

כדי להשתמש במחסנית משבצת, תצטרך לפתוח את תחנת NORA הראשונה, המאפשרת לך להוסיף חלקים מותאמים אישית לנשק שלך. נראה כי קובץ המצורף של מחסנית החריץ מגיע כסטנדרט עם כל כלי נשק שיכול לצייד אותו, כך שאתה פשוט צריך את המשאבים כדי לחבר אותו. לציר הבסיס שתתחיל איתו יש משבצת, כך שתוכלו לצייד משבצת ברגע שתגיעו לנורה הראשונה.

לאחר שיש לך את החריץ, תצטרך ליצור את אחת משלוש המחסניות: קרח, אש או חשמל. לא תתחיל עם המתכונים האלה, אבל הם יכולים להיות נעולים על ידי משחק בקטע הראשון של המשחק ולחפש את כל החזה הגדולה שתמצאו על ידי סריקה.

לאחר שיצרת את המחסנית, תצטרך לבחור אותה על ידי ריחוף מעל סמל המרכז התחתון על גלגל הנשק שלך. לחץ על הכפתור כדי לערוך את החריץ, שהוא לחץ לשמאל על העכבר ובהדק הימני על בקרים. רחף מעל המחסנית שברצונך לצייד ואז שחרר את הכפתור כדי לדפוק אותה לנשק שלך. כעת יהיו לך התקפות אלמנטיות עד שנגמר המחסנית לדלק.

מחסניות החריץ הן מכונאי שימושי בעת התמודדות עם אויבים מסוימים שיש להם חולשה יסודית מכיוון שהיא גורמת נזק ניכר לאורך זמן. הם מועילים גם בקרבות בוסים מכיוון שאתה יכול ליישם אפקט אלמנטרי העוסק בנזק רציף בזמן שאתה מתמקד בהתקפות להתחמק.

זה כל המידע שאתה צריך לדעת כיצד לצייד ולהשתמש במחסניות משבצות בהן לב אטומי.

כריסטיאן הוא סופר עצמאי בן חמש שנים שנמצא עם Dot Esports במשך למעלה מ 15 חודשים המכסה את Fortnite, General Gaming ו- News. כמה מהמשחקים האהובים עליו כוללים את Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 ו- Inscryption.

לב אטומי: כיצד להשתמש במחסניות

הנה היכן למצוא טפסים של מחסניות וכיצד להשתמש בהן בלב אטומי.

הנה היכן למצוא טפסים של מחסניות וכיצד להשתמש בהן בלב אטומי.

כאשר כל מה שעומד בין מוטציה משתוללת המכרזת את הראש פנימה לב אטומי הוא להב עטוף למקל עם תיל תיל, אתה צריך יתרון נוסף. מה אם הלהב ההוא מעלה את הדברים? או הקפא אותם במקום? ובכן, תוהה כבר לא. בזכות מחסניות אתה יכול להפוך את כלי הנשק שלך לכל מיני סוחרי נזקים עם יסודות. זה תהליך פשוט ברגע שאתה יודע איך, ואנחנו הולכים לעבור אותך במדריך זה לב אטומי מחסניות.

איך להשיג מחסניות בלב אטומי

מחסניות הן פריטים אופציונליים שיכולים להחדיר כלי נשק עם יכולות מבוססות פולימר מסוימות. יש להם מספר מוגבל של פעמים שניתן להשתמש בהן לפני שהם רצים ריקים, שלאחריהם הנשק שלך חוזר לתפקוד רגיל. אתה תמיד יכול להכניס מחסנית חדשה, אם אתה נוטה כל כך.

צילום מסך של Gameskinny

אתה יכול להכניס מחסנית כמעט לנשק לב אטומי, אבל תצטרך לשדרג אותם קודם. יש לנו מלא מדריך לכך, אבל ה- GIST הוא לבקר בכל אחת מתחנות השדרוג של נורה, לבחור את שדרוג משבצת המחסניות ולהוציא את החומרים הנדרשים כדי לפתוח אותו.

לאחר שלא נעול חריץ תוכל להחיל שדרוגים נוספים כדי לשפר את כמה שהוא עובד, אבל זה אופציונלי גרידא. אבל כדי להשתמש בחריצים האלה, אתה זקוק למחסניות בעצמם.

צילום מסך של Gameskinny

אם המטרה שלך היא לחפש אותם, התמקד במיוחד בחזה ובמכולות גדולות אחרות. השתמש בצ’רלס כדי לשקוף את הכל. אם יש לך מקום במלאי שלך, כל מחסנית שתמצא תהיה זמינה מייד. אם אין לך מקום, זה יישלח לאחסון שלך ויהיה נגיש מ- NORA.

היכן ניתן להשיג תכנית של מחסניות

אם אתה יותר מסוג היצירה, תצטרך לקבל את התוכנית. ישנן שלוש תכניות לתכנית לאסוף, והכל במתחם Vavillov בסמוך לתחילת המשחק:

  • ה מחסנית חשמלית נמצא בחדר ההפסקות של סדנת האצות.
  • ה מחסנית קרח נמצא בחזה ליד הסדנה החמה, גם במתחם Vavillov.
  • ה מחסנית אש נמצא באזור העליון של בנק הזרעים.

ברגע שיש לך מתכון למחסנית בקר בנורה, ותוכל ליצור כמה מחסניות כמו שיש לך את החומרים.

כיצד להשתמש במחסניות בלב אטומי

יש לך מחסניות וכלי נשק מוכנים. עכשיו הגיע הזמן להרכיב אותם. לשם כך אתה צריך להיות גם את הנשק וגם את המחסנית על המלאי האישי שלך, ולוודא שהנשק שאתה מתכוון להשתמש בו מצויד.

פתח את גלגל הנשק שלך והדגיש את האזור התחתון ביותר ולחץ על הכפתור המתאים ל”חר “.

צילום מסך של Gameskinny

תפריט עם מחסניות זמינות יצוץ. בחר באיזה מחסנית תרצה, ו- P3 ייכנס לתוך הנשק. עכשיו אתה יכול לטגן, להקפיא ולהלם אויבים לתוכן ליבך, עד שהמחסנית תתייבש.

צילום מסך של Gameskinny

עכשיו כשאתה יודע להשיג ולהשתמש במחסניות לב אטומי, יש לך כלי נשק המונעים על ידי אלמנט על כך שלקחת כמה מהאתגרים האופציונליים, כמו בדיקת קרקע 9. בדוק כמה מהאחר שלנו לב אטומי מדריכים כאן ב- Gameskinny.

תמונה מוצגת של Gameskinny

על הסופר

ג’סטין קוריס

ג’סטין הוא אב נשוי לשניים, יש יותר מדי חיות מחמד, והוא גיימר לכל החיים. כשהוא לא נמצא בעולם הווירטואלי הוא מתמחה בהפקת אירועים חיה, מעצב אירועים ללקוחות ארגוניים כמו מיקרוסופט ונינטנדו.