Digimon Survive Evolution – איך לפתח את ‘המונס שלך

Digivolutions הזעזועים של אגומון הם מסוג הנגיף.

התפתחות אגומון

ההתפתחות של אגומון בדיגימון שורדות תלויות בקארמה שאתה בונה במהלך הסיפור. בן זוגו של טאקומה אגומון יש מסלול אבולוציה שונה מאגומון “בחינם” שאתה יכול לגייס – מדריך זה חושף את שניהם.

ככל שהסיפור מתקדם בדיגימון שורד, בן זוגו של טאקומה אגומון יתעכב בנקודות מסוימות.

 • חלק 1 – אלוף התפתחות
 • חלק 5 – אבולוציה אולטימטיבית
 • חלק 9 – מגה אבולוציה
 • חלק 11 – אבולוציה סופר אולטימטיבית (מסלול מוסרי/אמיתית במשחק חדש +)

התפתחות זו תלויה לחלוטין בציון הקארמה הנוכחי שלך. . .

קארמה אַלוּף סופי מגה
מוסרי (חיסון) גריימון Wargreymon
זעם (וירוס) טוסקמון מגדרמון Machinedramon
הרמוניה (נתונים) טירנומון Dinorexmon
התפתחות סופית (סופר אולטימטיבית)

התפתחות מוסרית של אגומון

.

 • אַלוּף – גריימון גריימון evo.jpg
 • – מטאלריימון Metalgreymon evo.jpg
 • מגה – Wargreymon Wargreymon evo.jpg

התפתחות זעם של אגומון

Digivolutions הזעזועים של אגומון הם מסוג הנגיף.

 • אַלוּףTuskmon evo.jpg
 • סופיMegadramon evo.jpg
 • מגה – Machinedramon Machinedramon evo.jpg

התפתחות הרמוניה של אגומון

Digivolutions ההרמוניה של Agumon הם מסוג הנתונים.

 • אַלוּף – טירנומון
 • סופי – טריקרמון
 • מגה – Dinorexmon

לקראת סוף חלק 11 (אם תלך במסלול המוסרי במהלך המשחק, במיוחד להחלטה הסופית של חלק 8 ואילך), בסופו של דבר אתה נתקל במיוקי בצמחי המאסטר. אחרי שרנמון נפטר מנסה להציל אותה, גבומון והפרופסור מחזקים את הקשר שלהם, והאגומון שלך והגבומון של הפרופסור יתמזגו יחד כדי להפוך לאומגמון/אומנימון.

Omnimon evo.jpg

.

Fanglongmon Saved.png

אתה יכול למצוא את אגומון בחלק 4 כמפגש צל בתוך הטירה. .

האגומון החינמי הזה יכול לאלוף את Digivolve ל- Cyclonemon. מ- Tyrannomon או Cyclonemon, זה יכול לקחת את הצורה האולטימטיבית של Skullgreymon. לבסוף, מ- Skullgreymon או Metalgreymon, זה יכול להתעגן למגה דיגימון ספינומון. זה מסתכם בהתפתחות הבלעדית הללו עבור Agumon בחינם:

 • אַלוּף – Cyclonemon
 • סופי – Skullgreymon
 • – ספינומון

Digimon Survive Evolution – איך לפתח את ‘המונס שלך

בעולם הדליל והרעוע של דיגימון שורדים, האבולוציה היא המפתח להפוך את המפלצת שלך למושיע של אלה שנותרו מאחור

דיגימון לשרוד את צילום המסך של Digivolution של אגומון המגיע לקרב

פורסם: 28 באוקטובר 2022

בעוד שהנטיות המכוונות לסיפור של דיגימון שורדות לא יוליכו קרב כמו כמה כותרות יום שני אחרות, אתה עדיין צריך להתעכב את בן זוגך המהימן אם אתה רוצה לשחרר את כוחם האמיתי. אז, בין אם אתם מחפשים להפוך את האגומון של טאקומה לגריימון האגדי, או לרמת את לופמון לטורוימון הקשה, יש לנו מכוסה.

דיגימון שורר את האבולוציה מדריך, איחדנו את כל הטיפים והטריקים שאתה צריך כדי להפעיל את המפלצות הדיגיטליות שלך לצורות המלאות שלהם בעולם חדש לגמרי של הרפתקאות. זה נכון, למרות האופי מונע הסיפור של המשחק האחרון של דיגימון, אתה עדיין צריך לשמור על היצורים שלך להילחם בכושר, במיוחד כשאתה ניגש לתוכן המשחק המאתגר.

לקבלת מדריכים נוספים דרך ההרפתקה פוסט-אפוקליפטית זו, כיסינו אותך לדיגימון לשרוד קארמה, דיגימון שורדת דמויות, ורשימת דיגימון לשרוד את דיגימון. .

איך דיגימון שורד את האבולוציה?

לפני שנכנסים לפרטים, עלינו להיות ברורים שיש שני סוגים שונים של התפתחות בדיגימון לשרוד, תלוי במפלצת שאתה מנסה להתפתח. אם זה דיגימון בן לוויה, מי שקשור לדמות מסוימת כמו הפלקון של מינורו או הלברמון של AOI, ההתפתחות הראשונה מתרחשת במהלך חתך, או שתתחיל את המסע עם האבולוציה הראשונה שלהם מוכנה ללכת.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

Digimon שאתה מגייס בטבע שונה בכך שהם דורשים פריט כדי להתפתח, וברגע שיש להם, הם לא יכולים להתעכב בצורה חלקה ולהתפתח. לדוגמה, כדי להפוך את פטמון לאנגמון, אתה משתמש בלוח ההארה הבוגר, אבל ברגע שהתפתחת לאנגמון אתה יכול להתפתח רק עוד, ואין שום חזרה לפטמון.

כיצד להתפתח השותף דיגימון בדיגימון לשרוד

אתה יכול לפתח את השותף דיגימון, כמו אגומון, פלקון ולברמון, בקרב ברגע שתתקדם מספיק דרך הסיפור כדי שכל התפתחות תתקיים. Agumon מתפתח בסוף פרק ראשון לראשונה, כאשר ההתפתחות שלו תלויה בדיגימון שלך שורדת את קארמה, בעוד שהשאר מתפתחים במהלך סיפורים חשובים מכוונים דרך הקשר שלהם עם מקבילו האנושי.

התפתחות הדיגימון שלך בקרב דורש SP, כאשר לכל דיגימון יש בערך 100 נקודות פלוס בתחילת משחק. שמירה על דיגימון מפותח בשדה הקרב דורשת 5 SP לכל סיבוב, ומהלכי החתימה של דיגימון התפתחו נוטים לדרוש 30+ SP, ולכן כדאי לנסות ולהשתמש באסטרטגיה כלשהי בעת ההחלטה בזמן הנכון להתפתח.

. מה שמקל על האבולוציה מעט יותר בדיגימון לשרוד הוא שיש פריט אחד לכל שלב אבולוציוני כדי להתחיל את הטרנספורמציה, ותוכל לראות איזה מהם תצטרך למטה.

.

כיצד למצוא לוחות התארות בוגרים בדיגימון שורדים

אתה יכול למצוא לוחות הארה בוגרים או באזורים הניתנים לחקירה על ידי בחירת ציון דרך, שיחה עם אחד החבורה או שימוש בטלפון שלך כדי למצוא תקלה. הם מופיעים מדי פעם גם בחזה אוצר במהלך קרבות חשובים, אז הקפידו לבדוק את המפה לפני שמניחים את המכה הסופית.

. .

תמונה ממוזערת של יוטיוב

. אם אתם מחפשים הרפתקה חדשה נוספת עם חברים ותיקים, מדוע לא לבדוק.

עוד מטקטיקות כיס

. כאשר הוא לא מעצב את סיפוני הצמד של מארוול, אתה יכול למצוא אותו פותר חידות בממתק Candy, לזמן את Yu-Gi-Oh! . מאז שהגיע לטקטיקות כיס, הוא היה ביפן כדי לכסות את יו-ג’י-הו! WCS, תוך כתיבת שפע של ביקורות על משחקי ה- Nintendo האחרונים. .