ליגת האגדות של צ’יבי

אלופי צ’יבי הם אחד מסוגי האווטרים עבור השחקן במצב המשחק של Teamfight Tactics.

ליגת האגדות וויקי

רוצה לתרום לוויקי הזה?
הירשם לחשבון והתחיל להתחיל!
.

בואו להצטרף לשרת הדיסקורד של קהילת Wiki Wiki!

אין לך חשבון?

ליגת האגדות וויקי

אלופי צ’יבי (טקטיקות קרב צוות)

רמת הבסיס של צ'יבי אקו 1

אלופי צ’יבי הם אחד מסוגי האווטרים עבור השחקן במצב המשחק של Teamfight Tactics.

דף זה מתמקד בעורות הקוסמטיים וכיצד להשיג עורות אגדות קטנות קוסמטיות. למשחקים בטקטיקות קרב צוות, אנא בקרו בטקטיקות קרב צוותים או טקטיקאי (TeamFight Tactics).

השגת []

הדרך היחידה להשיג אלופי צ’יבי היא באמצעות רכישה ישירה בחנות, עם האלופה ובום ייחודי (Teamfigetactics).

ביקורות מומחים של Gamespot

ליגת האגדות של צ’יבי

הצגת אלופי צ’יבי

כל מה שאתה צריך לדעת על הטקטיקאים החדשים ביותר שלנו, אלופי צ’יבי!

מתנשא לחיים עם שחרורם של Gizmos & Gadgets (תיקון 11.22) הם הטקטיקאים החדשים ביותר שלנו, אלופי צ’יבי! אלופי צ’יבי הם גרסאות בגודל נשיכה של עמיתיהם של ליגת האגדות, עם כל הכישרון הלוחם בקבוצה וכוח ייצור הפורטל של האגדות הקטנות. הופעת הבכורה שלהם על ההתכנסות ראשונה? צ’יבי אקו, צ’יבי ג’ינקס וצ’יבי השישי!

אלופי צ’יבי דומים לאגדות קטנות, עם כמה הבדלי מפתח. . הסיבה לכך היא שהם לא באים מביצים, הם באים – ובכן, נחשוף זֶה בתאריך מאוחר יותר. הם גם לא יצטרפו אליך למשחקי ARAM, כי לתת לאקו צ’יבי אקו כדי להדהד את התנועות שלהם. מְבַלבֵּל. אה, וברגע שתקבל אחד, או שלושתם, לא תצטרך לבזבז שרידי כוכבים כדי לפלס אותם, כי הם כבר כוכבים-Aaaaannnd אין להם גרסאות 2 או 3 כוכבים.

. הם עמוסים בתכונות מיוחדות שרק מחכות להפרק מהקמרון. אלופי צ’יבי מגיעים עם אנימציות בום משלה. .

בתור הגרסאות המהנות וה- TFT-Y של עמיתיהם של RuneTerran, אלופי צ’יבי באו גם הם עמוסים באישיות, ומציינים כמה מהריקודים המגניבים ביותר שלנו, מתגזרים וצוחקים עד היום. Jinx ו- Vi משחררים את חרדתם הפנימית על בוט אגרוף משלה. ואז יש – אה, אני לא אקלקל את כולם, אלא מקלל את האנימציות למטה ותודיע לנו מה אתה חושב! ומי יודע, אם אתה אוהב את צ’יביס כמו שאנחנו עושים, אז בטח יהיה עוד!

עם כל כך הרבה התרגשות סביב שחרורם של Gizmos & Gadgets, זה יכול להיות קשה לשמור על כל התאריכים ישרים, אז אפשר לזה לטשטוש לעזור. Gizmos & Gadgets מגיעים ל- PBE ב -19 באוקטובר, ואז עוברים חיים ממש אחרי זה ב -3 בנובמבר (תיקון 11.22). מעבר Gizmos & Gadgets יהיה זמין בהמשך אותו יום בשעה 11:00 א.M. PST. Double Up יהיה הדבר האחרון שמכה בשרתים חיים ב -17 בנובמבר (תיקון 11.23), נותן לנו טלאי מלא ללמוד את הפרטים הקטנים של הסט החדש.

איך אלופי הליגה של האגדות נבחרים להיות TFT Chibis

League of Legends Champions TFT טקטיקות קרב קבוצות דמויות צ'יבי: הדרקון יאסו צ'יבי מראה אופי חמוד עם שיער סגול וחרב חותכת את האוויר, ומייצרת קשתות כחולות וסגולות

אלופי הליגה של האגדות מעוצבים מחדש כגרסאות קטנטנות של עצמן במלחמת הרכב הפופולרית של המובא, TFT, המאופיינת בראשם הגדול ובגופם הקטן. אבל איך מהומות בוחרות אילו דמויות הופכות לצ’יביס, אבל? שאלנו אותם במהלך סט ה- TFT 7.5 תצוגה מקדימה.

בעוד שחלק מהשחקנים נלחמים בזה על שבר הזימון בחיפוש אחר תהילה, אחרים מעדיפים לכופף את שריריהם הנפשיים על טקטיקות קרב קבוצות, האוטו-פוטלר הפופולרי של ליגת האגדות.

אם אתה דומה לי, החלק הטוב ביותר ב- TFT הוא העובדה שהוא פשוט כל כך חמוד. עם שפע של אגדות קטנות העומדות לרשותכם, וטקטיקאים מקסימים שיעזרו לכם להוריד את אויביכם בסגנון, המשחק האסתטי המצויר של המשחק מאזן את הקושי שלו.

במהלך השולחן העגול עבור סט TFT 7.5, שם Riot חשפה את הטקטיקן החדש של צ’יבי לי, שאלתי את Riot איך הם הולכים לבחור באילו אלופי הליגה הופכים לטקטיקאים של צ’יבי ב- TFT.

טקטיקן TFT צ'יביס: גרסאות קטנות של Jinx, Ekko ו- VI מליגת האגדות

סט 7.5 עדיין מסתובב סביב הדרקון, אז איזה אלוף טוב יותר להפוך לצ’יבי מאשר האיש שמנתב את רוח הדרקון: לי חטא.

“אני חושב שאחד הדברים החשובים ביותר הוא האם [האלוף] קושר לתושב הסט,” מסירת תוכן מובילה את כריסטין לאי. “אנו שואבים השראה מיחידות בערכה, ואנחנו שואבים השראה מהנושא עצמו.”

היא ממשיכה להגיב “נתוני שחקנים והבנת מה יש לשחקנים העדפה” היא גם גורם שה- Devs שוקל – כך שנראה שלעולם לא נראה צ’יבי של יומי, אז.

סט TFT 7.5 ממשיך בסיפור הדרקונלנדס, ומוסיף שפע של דרקונים חדשים (סוויין כלול) לשדה הקרב, כמו גם תכונות חדשות כמו Darkflight ולגונה. אם אתה מחפש להתכונן לשחרור החדש מראש, הקפד לבדוק את הסקירה שלנו של TFT Patch 12.15, כמו גם המדריך שלנו כיצד לשחק טקטיקות קרב קבוצות כמו מקצוען.

לורן ברגין מזויפת בלב המקדש, לורן יש אובססיה בריאה לחלוטין לדיאבלו 4 הנבלים, לילית. לשעבר עורכת תכונות ב- Dexerto, היא חרשה כסף רב לליגת האגדות כמו שיש לה שתי תארים באוניברסיטה. אאוץ.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. . המחירים נכונים בזמן הפרסום.