FFXIV All Saints Wake 2022Simple מדריך לאירוע ולתגמולים

כדי להתחיל את אירוע ה- All Saint באוקטובר 2022, עליכם לדבר עם ה- NPC בשם חוקר גילדת ההרפתקן ממוקם ב גרידניה הישנה (x: 10.3, Y: 9.1). הוא ייתן לך את המסע שכותרתו “מסכה מטורפת” וישלח אותך לדרך שלך. אתה יכול לעשות זאת עם כל עבודה שנמצאת ברמה 15 ומעלה.

FFXIV All Saint Wake באוקטובר 2022 מידע על חיפוש, emote, תגמולים ועוד

נראה שקיבלנו ראש כפול לכל קדוש השנה Final Fantasy XIV. ה- MMORPG המוערך בביקורתית מצלצל בעונה המפחידה עם כל עקבותיו של סנט לאוקטובר 2022 אשר מתחיל ב -19 באוקטובר בשעה 1:00 א.M. וכן .. Pt.

במהלך תקופה זו תוכלו להרוויח כמה תגמולים עם נושאי ליל כל הקדושים מסודרים אם תשלים את קו המסע המוגבל של האירוע העונתי של האירוע העונתי. איטרציה זו של האירוע נקראת March of the Cortege של התלבושות השובבת, ויש לנו את כל המידע הדרוש לך כאן.

הרשמי Ffxiv אתר, המכונה לודסטון, הקניט את האירוע בפוסט בבלוג עם הקטע הבא:

“ככל שהימים מתקצרים והעלים הופכים גוונים של אדום וזהב, ניתן לחוש את עקיצת הצינה של הסתיו בכל התחום. עונת הפחד החלה סוף סוף, והרחובות מעוטרים בפנסים של ג’ק-או ‘ועטלפים מרגיזים. ההכנות לתחפושת מתקדמת, אבל זה ניחוש מה מפתיע מפתיע שהאירוע הזה מחזיק בחנות … “

All Saint Wake Moke Mode

כדי להתחיל את אירוע ה- All Saint באוקטובר 2022, עליכם לדבר עם ה- NPC בשם חוקר גילדת ההרפתקן ממוקם ב גרידניה הישנה (x: 10.3, Y: 9.1). הוא ייתן לך את המסע שכותרתו “מסכה מטורפת” וישלח אותך לדרך שלך. אתה יכול לעשות זאת עם כל עבודה שנמצאת ברמה 15 ומעלה.

כל העקבות של סנט אוקטובר 2022 תגמולים

באשר לתגמולים למסע שלך, תרוויח סט ציוד זוהר בהשראת רופאים מתקופת ויקטוריאנית. חלקי ההילוכים האלה הם תעירו את המסכה של הרופא (רֹאשׁ), מעירים את המעיל הלבן של הרופא (גוּף), מעירים רופאים כפפות גומי (ידיים), תעירו את התחתיות של הרופא (רגליים), ו נעליים של דוקטור (רגליים). כל חתיכות ההילוכים נובעות.

תוכלו גם להשיג את החדש והסופר חמוד אכלו עוגיות דלעת וה Cage Wisp ריהוט שולחן. אתה יכול להסתכל על כל התגמולים האלה בתמונות המסך של הטיזר למטה.

כל הדברים Ffxiv ותיק 6.25

המהדורה הזו של כל עקבות הקדוש מגיעה יום אחרי Ffxiv תיקון 6.25 הולך לחיות. התיקון משחרר ב- 18 באוקטובר לאחר תקופת תחזוקה קבועה החל מהליל הקודם.

תיקון 6.25 כולל כמה תוכן חדש ומלהיב, כולל הופעת הבכורה של הצינוקים הגרסאיים והקריטריון, המשימות השבטיות הבאות בכיכובו של האומיקון על Ultima Thule, וסבב נוסף של הילדברנד משימות. תוכל להתחיל להשיג את Endwalker-גם נשק שריד עידן. אלה כלי הנשק Manderville, המושבים דרך המשימות של הילדברנד, אז תגיעו אליו!

חבורה של חדש Ffxiv שידור החי של הצוות בן 14 שעות. לכן, אם לא שמעת, Fan Fest חוזר באופן אישי עם תאריכים ביולי 2023 עבור לאס וגאס, NV (צפון אמריקה), אוקטובר 2023 ללונדון, בריטניה (אירופה), ומתישהו בשנת 2024 ליפן.

Ffxiv כל הקדושים מתעוררים 2022
מדריך פשוט לאירוע ולגמולים

Ffxiv כל הקדושים Wake 2022 | אירוע ליל כל הקדושים FF14

כל הקדושים מתעוררים הוא אחד מאירועי FFXIV שטרם לכסות, אז אני מקווה שהשנה אוכל לתקן את זה! בזמן שאני בלוגר מזדמן של FF14 בזמנים הטובים ביותר, אני תמיד מריץ את האירועים במשחק על מספר דמויות. אז, זה הזמן הזה של השנה שמדינות העיר יקצו אותו בדלעות ובכל הקדושים מתעוררים. כאן אעסוק את היסודות-וביום אני אוסיף גם צילומי מסך של התגמולים, אז אני מקווה שזה יכול להיות מדריך שימושי מהיר עבורך עבורך. בוא נעשה את זה.

כל הקדושים מתעוררים 2022 תאריכים

מ 19 באוקטובר 2022 בשעה 8 בבוקר GMT (9 בבוקר BST כפי שהוא עדיין … סתם) 1 בנובמבר 2022 בשעה 14: 59GMT (15:59 BST). (המיר את אזור הזמן שלך

איך להתחיל את האירוע

מי יכול לשחק?

תווים מרמה 15, כך שאם אתה חדש ב- FFXIV, עברו על סיפור MSQ, נקה כמה יומני ציד ותהיה L15 ותוכן להתנדנד.

עדכון

אם סיפור המקור שלך מתחיל בגרידניה, אתה צריך להיות רק ברמה 15. אם תתחיל בלימסה לומינסה או באולדה, תצטרך להגיע למסע MSQ “שליח לומינסאן” או “השליח של אולדן”. הסיבה לכך היא שאתה זקוק לגישה לספינות אוויר כדי להגיע לגרידניה.

איפה ה- QuestGiver?

הרם את המסע מסכות מטורפות מתוך “חוקר הגילדה של ההרפתקנים” בשם חוכמה בגרידניה העתיקה. הוא נמצא ב (x: 10.3, Y: 9.1), או אמפיתאטר של מיה קטו כדי להקל!

אני אשאיר ספוילרים מחוץ למדריך האירועים הזה אני חושב, אבל זה ממש נהדר. אני אוסיף כמה (שאינו ספוייררי) מדגיש מעט אחר כך.

סיפור אירועים (די)

אין ספוילרים בתחילת הסיפור. החוקר, לאחר שאמר לך מה הוא, למעשה, חוקר, אומר לך תחילה שהוא רוצה לתופף התלהבות מכל קדושים. לשם כך, יש לו ארבע שיקויים המאפשרים לך להפוך את עצמך באופן זמני ליצור אחר. לאחר מכן אתה מכוון על ידי המפה לגבי מי אתה צריך להפחיד, לפני שתחזור לצורתך האמיתית!

בחר שיקוי

בחר את השיקוי שלך מארבע המוצעים

היצור שמאחורי השיקוי הוא זה שתהפוך.

להיות מפחיד

אפשרות אחת היא להפוך לגאליקיטן

או חמוד להפליא, תלוי אם בחרת ב- Gaelikitten כמוני!

נראה כי הולך על תחפושות שונות כן שלח אותך ל- NPCs שונים, אז ערבבו את זה אם יש לכם תווים שונים!

אזורים אחרים

בעקבות ה- FF14 של כל הקדושים השנה, ישנם כמה תחומים אחרים שתוכלו לחקור. כפי שהם יכלו לספור כספוילרים אני פשוט אשאיר כאן כמה צילומי מסך!

לא, זה לא אחוזה של האוקזֶהמי זה? ואיפה אנחנו?

הפוך לדמויות FFXIV!

אתה יכול לדבר עם אי -תערובת ולהפוך לתווים ידועים FF14 NPC! תוכלו למצוא אחד באמיטיאטר ואחד בבניין באחד האזורים האחרים.

רשימת האפשרויות די אפי.

אותי כמו ז

אותי כחוקר מסוים

כל הקדושים מעירים תגמולים

ובכן, FFXIV לא התאפקו השנה עם סט זוהר שלם, אמורה וקישוט דיור.

תלבושת זוהר

תקבל את תעירו את הרופא מוגדר כ- Quest Rewards להשלמת הסיפור הראשי עבור כל קדוש.

FFXIV Wake DoctorFFXIV Wake DoctorFFXIV Wake DoctorFFXIV Wake Doctorדוקטור להתעוררFFXIV Wake Doctor

ערכתי מחדש את AU’ra שלי במעיל הלבן (ללא מסכה). . יש לי היור נקבה אבל עדיין לא זכר. הצלחתי ליצור רמה Miqo’te זכר ל- L15 לאירוע זה. אני אכין כמה אחרים לאירועים עתידיים!

דוקטור להתעוררדוקטור להתעוררדוקטור להתעוררדוקטור להתעורר

  • תעירו את המסכה של הרופא
  • מעירים את המעיל הלבן של הרופא
  • מעירים כפפות גומי של רופא
  • תעירו את התחתיות של הרופא
  • נעליים של דוקטור

מעיל שחור של Gunmetal

כשראה איך קל להשיג צבע שחור של אקדח עם מקלט אי, ניסיתי על המעיל מכל קדושי זה מתעוררים. אני מקווה שאתה מסכים כמה זה נראה מדהים!

דוקטור להתעורר

איפה התגמולים האחרים?

זה מובן מאליו, במיוחד לשלול כמה פעילויות אחרות יש באירוע השנה. אתה משיג את האמוטה ואת הקישוט של הרוכל הממושקף עבור גיל.

אכלו עוגיות דלעת

שֵׁם: אכלו (דלעת) עוגיה
מחיר: 2,500
פקודה: /עוגייה
שם הפריט: נימוסי אולם נשפים – תענוגות דלעת

פריזמה מוגזמת (דלעת)

פריזמה מוגזמת (דלעת)

פריזמה מוגזמת (דלעת)

שֵׁם: פריזמה מוגזמת (דלעת)
סוּג: MISC/מתכלים

אתה יכול להרוויח 10 × פריזמות מחוררות (דלעת) על ידי ביצוע המסע החוזר חגיגה מפחידה. אל תחפושת (דרך שיקוי) ופזרו את המילה ל- NPC (ים) שנבחרו. אתה יכול לאסוף את זה מה- NPC שנקרא The מדריך הארלקין.

קישוט WISP כלוב

מחיר: 2,000
הסבר כלים: פריט השולחן: הכדור הכלוא הזה של להבה כחולה מהבהבת אינו מוביל את כולם שולל.

FFXIV CAGED WISP דיור קישוט - צבוע דלמוד אדום

קישוט זה יכול להיות צבוע! נראה שאתה צריך לצבוע אותו לפני שאתה מוסיף אותו לאחסון הדיור שלך ולהניח אותו. אם אתה רוצה לשנות את צבעו, תצטרך “לבטל את המקום” אותו, ואז להחזיר אותו למלאי שלך.

רוכל ממושקף

כל הקדושים

Tl; ד”ר ממשיכים לגרידניה ותיהנו מכל הקדושים מתעוררים 2022!

ובכן, זה בהחלט רָחָב מגוון התגמולים עבור כל הקדושים מתעוררים, זה בטוח! כמה רופאים הילוכים וניפוי כלוב. הסיפור והמכניקה עבורו הם לא שגרתיים, ויש גם כמה אזורי צד קטנים ומעולים להסתובב בהם, אז קח את הזמן שלך ליהנות מהאירוע! ואל תשכח לבדוק את הדף הרשמי

טיפ לי קפה, בבקשה

כל התוכן שלי תמיד יהיה זמין בחופשיות. עם זאת, אם תרצה לתמוך בעצמי ובמשפחתי, אנא שקול לקנות לנו קפה וירטואלי. כך או כך, תודה שביקרת, אני מעריך את זה!