כל רשימת הגיבורים של FIFA 23

לדוגמה, כרטיס גביע העולם של פארק ג’י-סונג יכול להיות מבוסס על הביצועים שלו במשחק הקבוצתי 2010 מול יוון. ג’י-סונג כבש את השער השני של דרום קוריאה במשחק, והפך לשחקן האסייתי הראשון שקלע בשלושה גמר גביע העולם ברציפות.

FIFA 23 גיבורים: קבוצת גביע העולם 2 היא בשידור חי

גיבורי FUT הם הדרך של EA Sport להחזיר אגדות מועדונים לשעבר לקבוצות שלנו. יש לנו את כל כרטיסי הגיבור בפיפ”א 23 בשבילך. התבונן בדירוג הבסיס שלהם וכיצד גרסאות גביע העולם המשודרגות משנות את המשחק.

FIFA 23 גיבורי עתיד 1

EA Sports כלל גיבורים חדשים ב- FIFA 23. כאן תוכלו לראות את כולם. אנו מסבירים מה הגיבורים יכולים לעשות עבור הצוות האולטימטיבי שלך איך נראות גרסאות גביע העולם.

כרטיסי גיבור FUT בפיפ”א 23

גיבורי הקבוצה האולטימטיביים הם שחקנים שלא הגיעו לדרגת אגדות איקוניות. אבל הם כוכבים שהשפיעו משמעותית במועדונים או בליגות שלהם והם פולחן. או פשוט משויך לאירוע ספציפי אחד. Ole Gunnar Solskjaer (CL Final 1999) ו- Diego Milito (CL Final 2010) הם דוגמאות עיקריות לכך.

לגיבורים עתידיים יש ייחודי כימיה ספציפית בליגה קשור לרגעי הגיבור שלהם. בעתיד 23 הם תורמים שתי נקודות כימיה לליגה המתאימה – כך שתוכלו להשתמש בהן דחף את הכימיה שלך למקסימום.

עבור כל גיבור FUT חדש ב- FIFA 23, יהיו שתי גרסאות של פריט הגיבור העתידי שלהם: גרסת בסיס וגרסת גביע העולם של פיפ”א. הגרסה הרגילה חוגגת אותם לרגעי המועדון, גרסת גביע העולם המשודרגת חוגגת את הרגעים הבינלאומיים המיוחדים שלהם.

גיבור פיפ

שדרוג ירידה לאייקון לנקאטה ואוקוצ’ה: רק גיבורים בפיפ”א 23

איבדנו שניים סמלים בפיפ”א 23, איזו בושה. נו. לא ממש, לא להיות לא מכבד. ג’יי-ג’יי אוקוצ’ה היה בסדר עם כישוריו 5 כוכבים-אבל אף אחד לא היה ממש שמח על האריזה Hidetoshi Nakata. אבל לשניים יש השפעה רבה יותר כמו גיבורים עכשיו בכל מקרה מכיוון שאוקוצ’ה לפחות דוחפת את הכימיה של Ligue 1 ונקאטה נחמד שיש בסדרה A.

שחרור גיבור גביע העולם

ה גיבורי בסיס היו בפיפ”א 23 כבר מההתחלה. ה גיבורי WC צוות 1 היה זמין במשחק מ 11 בנובמבר עד 18 בנובמבר. עַכשָׁיו צוות 2 מצא את דרכם לחבילות שלנו. זה יהיה זמין בין 18 בנובמבר עד 25 בנובמבר. הם יוסרו מהחבילות בצורה מושלמת לחדש יום שישי השחור פרומו.

הזמנה מראש של WC WC שחרור גיבור

כל מי שהזמין מראש את המהדורה האולטימטיבית של פיפ”א עד 21 באוגוסט 2022, יקבל גיבור WC-גם הוא מ- 11 בנובמבר. אתה יכול למצוא חבילת גיבורים בחנות שלך – אבל אנחנו רוצים להיות אמיתיים איתך, הצוות הראשון של גיבורי Fut משודרגים אכן נראה הרבה יותר טוב מזה הנוכחי.

כל הגיבורים בפיפ”א 23 – שדרוגי גביע העולם

אחרי ש- EA הפחית את נדירות הגיבורים עם המאסיבי שלהם חבילת גיבורים נכשלת, יהיו גיבורים נוספים ואפילו טובים יותר בחבילות שלנו. התבונן בדירוגים המשודרגים בטבלה שלנו.

יהיה מדהים שיהיה לו דיוויד ג’ינולה טוב עוד יותר. אבל אולי נראה פרומו נוסף של קברניטי גיבור עתיד בהמשך עונת העתיד.

FYI, אנחנו נועז גיבורי העתיד הקיימים כיום באמצעות חבילות.

כל רשימת הגיבורים של FIFA 23

בנה את הקבוצה האולטימטיבית שלך באמצעות גיבורי FIFA 23 המדורגים מאוד, השחקנים בדימוס שהטמיעו לאחרונה חותם על הליגות שלהם בהתאמה.

גיבורי FIFA 23: כמה גיבורי פיפ

פורסם: 28 במרץ, 2023

פיפ”א 23 גיבורים הם שחקנים שהשיגו מעמד של פולחן במועדונים שלהם או באומה הביתית. שחקנים מימים חלפו שלא ממש מעפילים למעמד אייקון, אך עדיין השיגו גדולות גם אם בקנה מידה מעט קטן יותר. הרשימה המורחבת לשנה זו הולכת יד ביד עם המונדיאל ותקבל גרסאות משודרגות כשהתחרות בועטת.

גיבורי FIFA 23 נוטים להציג נתונים סטטיסטיים נמוכים בהשוואה לאייקונים, ואין להם את אותה רמת חופש שכרטיסי אייקון עושים בכל מה שקשור לחריפה לקבוצות. אתה צריך לזווג גיבורים עם שחקנים מהליגה או האומה שלהם בהתאמה כדי להשיג כימיה מקסימאלית, ואילו אייקונים יכולים להשתלב בכל קבוצה של FIFA 23 מבלי להתמודד עם מגבלות. הנה רשימה של כל גיבור בפיפ”א 23, כאשר אלה מדורגים 87 ומטה הזמינים בגיבור החדש ביותר SBC.

כל שחקן גיבור של FIFA 23

הנה כל גיבור FUT זמין במשחק, יחד עם ליגת הילידים שלהם, כל העמדות הניתנות לשחק ודירוג הכללי.

שחקן לִיגָה עמדה דֵרוּג
Morientes בלה ליגה ST (CF) 89
עבדי פלה ליגה 1 מצלמה (LM, CF) 89
דייוויד ג’ינולה ליגה 1 LM (CAM, ST, LW) 89
יורגן קולר בונדסליגה CB 89
רודי וולר ליגה 1 ST (CF) 89
ז’אן-פייר פפין ליגה 1 ST (CF) 89
לוסיו סרייה א CB 89
ג’יי-ג’יי אוקוצ’ה ליגת העל מצלמה (RM, ST) 88
אנטוניו די נטאל סרייה א ST (CF, LW) 88
מריו גומז בונדסליגה ST (CF) 88
דייגו מיליטו סרייה א ST (CF) 88
ריקרדו קרוואלו LIGA NOS CB 88
רפאל מארקס בלה ליגה CB (CDM) 88
חאבייר מסצ’ראנו בלה ליגה CB (CDM) 88
דייגו פורלן בלה ליגה ST (CF, LW) 88
ג’ו קול ליגת העל RW (RM, CAM, LW) 87
איוון קורדובה סרייה א CB 87
חורחה קמפוס MLS GK 87
Hidetoshi Nakata סרייה א מצלמה (ס”מ) 87
יאיה טורה ליגת העל CDM (CM, CAM) 87
קלאודיו מרציסיו סרייה א CM (CDM, LM) 87
תומס ברולין סרייה א ST (CAM, CF, RW) 87
הארי קוול ליגת העל LW (LM, CAM) 87
רובי קין ליגת העל ST (CF) 86
Ole Gunnar Solskjaer ליגת העל ST (CF) 86
פרדי לונגברג ליגת העל LM (RM, LW) 86
Aleksandr Mostovoi בלה ליגה פקה (LM) 86
ג’רזי דודק ליגת העל GK 86
סמי אל-ג’בר MBS Pro League ST (CF) 86
לנדון דונובן MLS CF (RM, CAM, ST) 86
דירק קויט ארדיביסי מצלמה (ס”מ) 86
Capdevila בלה ליגה LB (LWB) 86
סידני גובו ליגה 1 ST (RM, CF) 86
ג’י סונג פארק ליגת העל LM (RM, LW) 86
WLODZIMIERZ SMOLAREK בונדסליגה ST (CF, LW) 86
לארס ריקן בונדסליגה מצלמה (RM, CF) 85
טים קאהיל ליגת העל ST (CM, CAM, CF) 85
קלינט דמפסי MLS מצלמה (LW) 85
פיטר קראוץ ‘ ליגת העל ST (CF) 85
SAEED AL OWAIRAN MBS Pro League RW (RM, CAM, ST) 85

רשימה של כל כרטיסי גיבור FUT שאושרו ב- FIFA 23

גביע העולם פיפ”א 23 גיבורים

לשחקנים הייתה גישה לכרטיסי גיבור העתיד של פיפ”א בגביע העולם החל מה -11 בנובמבר, עשרה ימים לפני תחילת המונדיאל האמיתי. בדומה לכרטיסי הרגעים של אייקון פריים, כרטיסי הגביע העולמי מייצגים הופעה מפורסמת על הבמה הגדולה ביותר בעולם, במיוחד מהגיבורים של פיפ”א 23.

לדוגמה, כרטיס גביע העולם של פארק ג’י-סונג יכול להיות מבוסס על הביצועים שלו במשחק הקבוצתי 2010 מול יוון. ג’י-סונג כבש את השער השני של דרום קוריאה במשחק, והפך לשחקן האסייתי הראשון שקלע בשלושה גמר גביע העולם ברציפות.

FIFA 23 גיבורי מארוול

EA שותפה עם מארוול כדי להוציא עטיפות קומיקס ייחודיות לכל אחד מהגיבורים של פיפ”א 23. כל גיבור מגיע עם שם גיבור -על משלהם. אומנות הכריכה של לנדון דונובן מציגה תחפושת דמוית קפטן אמריקה יחד עם ‘האמיץ’ ככינויו, ואילו יאיה טורה מצולמת מחוץ לאצטדיון אתאד בתלבושת ברונזה עם מבטאים ירוקים-הוא קיבל את השם ‘המצודה’.

שיתוף הפעולה מתרחב גם ל- TIFOs, ערכות ואביזרי אצטדיון אחרים ב- FIFA 23 כדי להשוויץ בגאווה שלך לאחד הגיבורים שלך. מארוול הולכת להוציא ספר קומיקס במהדורה מוגבלת המכיל את האמנות לכל גיבורי FIFA 23, יחד עם ביוגרפיות כתובות של סופרי מארוול.

פיפ”א 23 זמינות גיבורים

גיבורי FIFA 23 זמינים בצוות האולטימטיבי מההשקה. היו סוגים רבים של כרטיסי גיבורים בפיפ”א 22, ולכן אנו מצפים לראות גרסאות שונות של הקלפים הללו ככל ש- FIFA 23 מתקדם. כרטיסי הקפטן של קפטן גיבור בפיפ”א 22 שוחררו מאוחר בעונת הכדורגל, והעניקו לכל גיבור כרטיס מדורג 90+ שיתאים לרמת הכוח הנוכחית של המשחק.

FIFA 23 גיבורי עתיד פנטזיה

הקבוצה האחרונה של כרטיסי הגיבורים נמצאת כאן, ומעניקה לכרטיסים המנוצלים דחיפת כוח שהרוויחה היטב כדי להפוך אותם לשימוש במטא הנוכחי. לרוע המזל, לא כל שחקן קיבל כרטיס פנטזיה עתיד.

להלן כל כרטיסי גיבורי הפנטזיה FUT FIFA 23:

זה כל מה שאתה צריך לדעת על גיבורי FIFA 23. אם אתה מחפש לזווג גיבור עם שחקן אחר, נוכחי, ברמה העולמית, עליך לבדוק את מדריך הדירוג של FIFA 23. לקבלת הסיכוי הטוב ביותר להשיג גיבור FUT בחבילה, יש לנו פתרונות לסביבות העולם ולראשונה XI SBCS, ששניהם מציעים תגמולים נדירים עם השלמתם.

כריסטיאן ווז במערב לונדון, נולד וגדל, כריסטיאן מבלה את רוב ימיו במשחקים כמו אלדן רינג וגנשין אימפקט. תוכלו למצוא אותו גם בוחן את היקום בסטארפילד ותרגול שילובים ב- Street Fighter 6.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.