לידה מחדש של Final Fantasy VII תשוחרר בתחילת 2024

טריילר שני, ארוך יותר, למשחק הוצג במהלך פסטיבל משחק הקיץ 2023. תבדוק את זה:

כל מה שאתה צריך לדעת עליו לידה מחדש של Final Fantasy VII

סדרת הגרסה המחודשת המתמשכת של Square Enix Seminal 1997 Classic, Final Fantasy VII, עדיין יש הרבה יותר קרקע לכיסוי. הכניסה הראשונה, , .

במילים אחרות, יש עוד הרבה סיפור לספר. . הנה כל מה שאנחנו יודעים על הערך השני.

מתי ה לידה מחדש של FF7 חלון תאריך שחרור?

. זה הובהר בסופו של דבר בחורף 2023. עם זאת, זה התעכב אז בטריילר של משחק קיץ, שכלל חלון שחרור חדש של “תחילת 2024”.

! לידה מחדש של FF7 ישוחרר ב- 29 בפברואר 2024.

החבורה חוזרת פנימה לידה מחדש של FF7.

?

לידה מחדש של FF7 . עם זאת, סביר להניח שהמשחק יגיע בסופו של דבר למחשב במועד מאוחר יותר. גרסה מחודשת של FF7 הושק אך ורק ב- PS4 אך לאחר חלון לשנה-אקסלוסיות, המשחק שוחרר במחשב האישי.

בדיוק כמו גרסה מחודשת של FF7, זה לא סביר תעשה את דרכו ל- Xbox.

האם יש לידה מחדש של FF7 גְרוֹר?

כן! המשחק נחשף לראשונה ביוני 2022 עם טריילר מדהים. תבדוק את זה:

ארת ‘מספקת קול מפותל לגבי אופן הכתוב של העתיד אך כעת ניתן לשנותו. (ספוילר: בסיום המשחק הראשון, החוליה הורגת את בוררי הגורל, מה שהופך אותם לחופשיים מרצף האירועים של המשחק המקורי..

אולם עיקר הטריילר הוא טיול צינה מאוד בין ענן לספירות בעבר מחוץ לניבלהיים שמעולם לא קרה בפועל.

. תבדוק את זה:

לאחרונה, לידה מחדש של FF7 הוצג במהלך מדינת המשחק בספטמבר 2023 לעומק יותר ממה שראינו בעבר. זה נתן לנו מבט נהדר על חברי המפלגה, חציית עולם פתוח (כולל סגוויס), ונרמז על שנאניגנים עוד יותר חלופיים-טיימלים.

מה ה לידה מחדש של FF7 כַּתָבָה?

Final Fantasy VII, אז דלג על החלק הזה אם אינך רוצה לדעת יותר.

אם נשווה גרסה מחודשת של FF7 . לאחר שהם מנסים מעל מדרון, אנו רואים את הכור המקומי המקומי בכל תהילת הכוכב שלו.

ככל הנראה יעקוב אחר המסיבה כפי שהם עוקבים אחרי ספירות בחיפוש אחר פריט רב עוצמה שנקרא The Black Materia.

יותר כמו גרסה מחודשת של FF7, אנחנו לא יכולים לצפות שההמשך ישתן FF7הסיפור המקורי בדיוק. בראיון של יולי 2020, קיטאז הציע שיהיו קדימה תהפוכות עלילתיות: “אני בטוח שיש אנשים שרוצים לחוות את אותו הסיפור בדיוק ולחיות מחדש זיכרונות,” אמר. “עם זאת, אם היינו עושים זאת, אז כל מה שהיינו עושים זה רק להוסיף לחוויה המקורית, שתגרום ל לאבד את משמעותו.”

לידה מחדש של FF7 .

לידה מחדש של FF7 יש תכונות חדשות?

אינטרגרדההתקפות הסינדרגיות נראות לחזור פנימה תְקוּמָה.

נגררים ל לידה מחדש של FF7 הראו עולם פתוח מסיבי לשחקנים לחקור. זהו שינוי מהעולם הליניארי ברובו של מַהֲדוּרָה מְחוּדֶשֶׁת. ניתן לראות שפע של מיקומים איקוניים בטריילרים, כמו קניון קוסמו, ניבלהיים וקוסטה דל סול. אנו רואים גם את המסיבה מסתובבת על צ’וקובוס כדי לחצות את העולם הפתוח, ואפילו אסם צ’וקובו. כלי רכב חדשים לחקור את העולם מגיעים גם הם בצורה של סגוויי.

לידה מחדש של FF7 . .

נראה כי קרב קיבל גם מתיחת פנים נחמדה. לוקח רמזים מ , . ה- XIII האדום יצטרף גם למסיבה כחבר מלא שתוכלו לשלוט בו, ולא על הדמות המלווה שהוא היה בה .

מי ה לידה מחדש של FF7 ?

נראה כי שאר חברי המפלגה המקוריים יופיעו כולם בלידה מחדש. . תְקוּמָה. עם זאת, נומורה חשפה כי וינסנט וגם CID לא יהיו חברי מפלגה מלאים ב תְקוּמָה, ובמקום זאת להיות דמויות לוויה באותה צורה שה- XIII האדום היה ב מַהֲדוּרָה מְחוּדֶשֶׁת. שניהם יהיו משחקים בערך השלישי בסדרה.

חבר מפלגת ה- EMO האהוב על כולם חוזר.

גרסה מחודשת של FF7 חלק 3?

כן! כחלק מהזרם ה -25-נהרות, אושר כי סאגת הגרסה המחודשת תורכב משלושה חלקים. לאחר תְקוּמָה, . Final Fantasy VII .

לידה מחדש של FF7?

ב סצנות הסגירה, זאק פייר מתגלה כי שרד את ההתקפה הקטלנית שלו בעבר. FF7 גרסא מחדש של אולטימניה מרמז שזאק זה הוא אחד מציר זמן חלופי, תוך שימוש בייצוג החלופי של חותמת הכלב כהוכחה. הפרופיל של זאק בספר מתייחס אליו גם בזמן הנוכחי והעבר, מה שמבלבל עוד יותר את המצב.

תְקוּמָה כמו כן שמה דגש גדול על זאק ושם הסיפור שלו עשוי ללכת בציר הזמן החלופי הזה כשאנחנו רואים אותו לוקח ענן למידאר כדי לפנות לעזרה. המפיק יושינורי קיטאס נחשף אליו IGN לידה מחדש זו תכלול “פרק חדש” שלם המתמקד בזאק.

.

מאת אנדרו וובסטר, עורך בידור המכסה סטרימינג, עולמות וירטואליים, וכל משחק וידאו פוקימון בודד. אנדרו הצטרף ל- Verge בשנת 2012, וכתב מעל 4,000 סיפורים.

8 ביוני, 2023, 20:50 UTC | הערות

שתף את הסיפור הזה

לידה מחדש של Final Fantasy VII, לסרט ההמשך לחידוש המחודש של ה- RPG האהוב, סוף סוף יש חלון שחרור. זה יגיע ל- PS5 בתחילת 2024. ההודעה נמסרה כחלק מפסט משחק הקיץ.

בקרוואן קיבלנו מבט חדש גדול על המשחק הקרוב. . אפילו יופי, שחזר לראשונה גרסה מחודשת של Final Fantasy VIIDLC, הופיע בטריילר. המשחק יהיה זמין בשני דיסקים, על פי הטריילר.

הפרק השני של פרויקט הגרסה המחודשת המורחבת נחשף בשנה שעברה, לאחר השקתו של גרסה מחודשת של Final Fantasy VII . במהלך הימים האחרונים, Square Enix מקניט חדשות גדולות על המשחק דרך סדרת ציוצים, המאשרת דברים כמו דמויות חדשות, מה נשמע כמו עולם פתוח יותר ועוד מוזיקה. ביום הכרזת תאריך השחרור, החברה רמזה כי “מידע נוסף ייחשף בקרוב.”

כמובן, תְקוּמָה הוא לא המייג’ור היחיד Final Fantasy שחרור מגיע. , שלוקח את הסדרה בהרבה יותר כהה, משחקי הכס-כיוון השראה, משיק בקרוב מאוד: הוא מכה ב- PS5 ב -22 ביוני.

Square Enix הופך לראשונה New Final Fantasy 7 גרסה מחודשת חלק 2 טריילר

עדכון: ספטמבר. 15, 2023: Square Enix הודיעה על לידה מחדש של Final Fantasy 7 . מְקוֹרִי לאחר שבוע של הקנטות קריפטיות, Square Enix הציגה חדש Final Fantasy 7 גרסה מחודשת חלק 2 טריילר במהלך פסטיבל משחק הקיץ 2023 עם תאריך יציאה מעודכן. Final Fantasy 7 גרסה מחודשת חלק 2 , נקרא רשמית לידה מחדש של Final Fantasy 7 , יושק מתישהו בתחילת 2024-ובמפקח על ה- RPG של פעם, זה משחק דו-דיסקי. זה הופך אותו למשחק הדו-דיסק הראשון ב- PS5, אם כי כמה זמן FF7R חלק 2 יהיו ואילו חלקים מהסיפור של ענן הוא מכסה עדיין באוויר. באמת גרסה מחודשת של Final Fantasy 7 אופנה, הטריילר החדש הוא שילוב של פעימות סיפור מזוהות ורעיונות חדשים לחלוטין שמעלים את השאלה מה בדיוק קורה בסיפור. זה נפתח עם בארט, איירית וטיפה שנמצאים באלונקות אחרי טורנדו במידגר – משהו שבוודאי לא קורה במשחק המקורי – לפני שעבר לענן ושות ‘.ההפעלה הראשונה מחוץ לעיר.

נעדר במיוחד לאחר הקמיע שלו גרסה מחודשת של FF7 היה זאק הוגן, אם כי נראה כי יופי ישחק תפקיד גדול יותר מאשר המראה האופציונלי שלה במשחק המקורי. אנו רואים את קניון קוסמו ושומע. אנו שומעים גם את ספירות אומר שהוא למעשה הרג את טיפה ביום אסון ניבלהיים לאחר הצצה קצרה לג’נובה. Final Fantasy 7 , . , . נכתב על ידי ג’וש ברודוול מטעם GLHF