עבודות FFXIV

נשמת המשחק
מדריך עבודה של Final Fantasy XIV

מערכת כיתתית הופכת לרוב לבסיס שעליו נבנית הצלחת MMORPG. במערכות הסטנדרטיות, השיעורים מחולקים לשלוש קטגוריות עיקריות (טנקים, מרפאים וסוחרי נזק), שחקנים זוכים לבחור בכיתה שהם היו רוצים לשחק כמתקועים עם הבחירה שלהם אלא אם כן הם רוצים לעשות ALT. הפתרון פחות נפוץ, אך “קלאסי” (במובן מסוים שהוא נעשה בו שימוש בכמה מהמשחקים העתיקים ביותר בז’אנר ואז שכח רק כדי להכניס מחדש) את הרעיון של שיעורים לחלוטין ומאפשר לשחקנים להיות מי שהם רוצים. הגישה שהוזכרה השנייה אופיינית ל- MMOs ארגזי חול (OSRS היא דוגמא נהדרת), ואילו הראשון עובד הכי טוב במשחקי ThemePark, כמו WOW או Guildwars.

. .

מדריך זה נועד להכיר לכם את כל 18 עבודות ה- FFXIV ולתאר בקצרה את התכונות העיקריות שלהם. זה ידגיש טעמים, נקודות חזקות ותכונות משחק עיקריות של כל אחת מהן תוך ניסיון להצביע על החולשות על מנת ליצור כלי השוואה ברור לשחקנים חדשים ומנוסים כאחד. זה גם יתמקד בשינויים המיושמים בהרחבת ShadowBringers.

לאחרונה פרסמנו רשימת שכבות DPS המבוססת על הנתונים ב- Patch 5..

סקירה כללית של משרות מפורטות

כשמדובר בטנקים, פלדינים אוהבים לעשות את זה בדרך הישנה והטובה – באמצעות חרבות, מגנים וסטוריון צלחת כבד. יש להם גישה לכישורי הפחתת נזק חזקים, חשיבות חשיבה בעלת טירוף של 10 שניות, בצורת יכולת הקרקע הקדושה (כוחו מאוזן על ידי ארוך, 7 דקות, עם זאת), ומשתמשות בשני חלקים חזקים אך ארוכים (פיזיים וכיוונים נזק קסום) סיבוב DPS. . פלדינים מציעים גם את התועלת הקבוצתית ביותר של כל עבודות הטנק, מה שהופך אותם נהדרים כמו הדגמות המתמקדות בשמירה על חברי מפלגה אחרים (למשל, יכולת הכיסוי שלהם מאפשרת להם להסיט את כל הנזק שנגרם על ידי ברית לעצמם למשך 12 שניות). . הפחתת הנזק שלהם נותרה חזקה מאוד והם קיבלו יכולת מטען נחוצה (הם היו עבודת הטנק היחידה בלי אחד, ועכשיו הם משיגים את זה ברמה 74).

הערה: ממש כמו ב- MMORPGs אחרים, לטנקים יש הרבה יותר קל למצוא קבוצה בגלל כמה שהם נדירים. עם זאת, נדירות זו אינה מקרית – משחק כטנק הוא די מאתגר ודורש ידע טוב על מכניקת המשחק ומפגשי הבוס.

 • דורש גלדיאטור ברמה 30 עם כל המשימות בכיתה שהושלמו
 • “המשכון של פלדין” קווסט, אולדה; צעדים של ת’אל (9, 11)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

נקודות החוזק והחולשה של איוב

אבירים כהים ומלאים כבדים ומלאים כבדים מחבקים את החושך ומשתמשים בו כנשק כדי להילחם לתמיד (איפה הוא קל, יש גם צל וכל זה). בעבר, אבירים כהים היו במקום מוזר. קרוב למוות, אך אף פעם לא גוסס, תמיד גווע ברעב עבור חבר פרלמנט, אך לעולם לא רצה להמציא את זה לבזבז אותו באופן פוגעני. . זה הפך אותם לבלתי ידיים מדי ומורכבים מדי לרוב השחקנים. . זה שינה את סגנון המשחק שלהם, חיזק את ההגנות שלהם ושיפץ את הערכה שלהם.

. כמו כל הטנקים, האביר האפל תומך בערכת הכלים המרשימה להפחתת נזק. הוא מצטיין בביטול התקפות הקסמים של האויב (שהיא נישה במקצת) אך חסרי יכולות חזקות של בריאות-הבריאות. . .

 • דורש רמה 50 של קסם או מלחמה
 • קווסט “הסוף שלנו”, העמודים (13, 8)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

. למה לא לשלב אותם? גונבלייד, מיזוג מוזר, אך עוצמתי של תגרה ונשק טווח, המשמש כיום על ידי עבודת הטנק החדשה ביותר של Final Fantasy XIV, הוא ככל הנראה תוצאה של מישהו ששאל את השאלה לעיל. Aunbreaker משתמש בנשק המוזר הזה כדי לספק שילוב קטלני של נדנדות תגרה וירי ריק לאויביו לאויביו. . בנוסף, ל- Gunbreaker יש גישה למגוון יכולות הגנה ספציפיות למיכל. . הוא חסר יכולות של סוכנות בריאות, ולכן הוא נאלץ לסמוך על שאר ערכת הכלים שלו כדי להישאר בחיים ולשמור על רמת הבריאות שלו. אם אתם מחפשים טנק ממוקד עבירות שיכול גם להוציא כמויות מפתיעות של עונש תוך מתן שילובים הרסניים, Aborbreaker הוא דרך ללכת.

 • דורש רמה 60 של קסם או מלחמה
 • “הכינורות של שובר אקדח” קווסט, גרידניה החדשה (11, 11).

נקודות החוזק והחולשה של איוב

נקודות החוזק והחולשה של איוב

אסטרולוג הוא עבודה ריפוי המשתמשת במכונאי מעניין, אך מעט תלוי RNG – מערכת כרטיסים. בעיקרון, יש לו סיפון קלפים שהוא יכול לשאוב ממנו קלפים אקראיים ולשחק אותם עבור חובבים שונים. המכונאי הזה, למרות שהוא מעט אקראי, שומר על משחק המשחק. .

ההרחבה של Shadowbringers הותירה את האסטרולוג במקום עצוב. התפקיד הרגיש תחת הכוח ושחקנים נאלצו לעבוד קשה כדי להשיג את אותה התוצאה, מכיוון שמשרות מרפא אחרות יכולות בלי לשבור זיעה. למרבה המזל, תיקון 5.05 הביא מגוון של חובבים שהחזירו את האסטרולוג, ואיפשר לו להעביר DPS פשיטה תחרותית תוך שמירה על הריפוי. .

נקודות החוזק והחולשה של איוב

סמוראי הוא מעמד ה- DPS הטהור של ה- Final Fantasy XIV, והמילה “טהורה” מתורגמת ל”אנוכיות “. בעוד שרוב עבודות ה- DPS האחרות מביאות לפחות שירות קבוצתי לשולחן, סמוראים מתמקד אך ורק בחיתוך אויביו לקטעים קטנים מאוד עם קטאנה הקטלנית שלו. התוצאה היא עבודה עם פוטנציאל למטרות DPS המובילות בכל התוכן, תוך שהיא לא מסייעת לקבוצה בשום דרך למעט נזק.

הרחבת ShadowBringers לא השתנתה הרבה כשמדובר במשחק של סמוראי. הוא עדיין נשאר עוצמה עוצמתית, מעוצבת היטב, תגרה עם בניית משאבים נפיצים/סיבוב הוצאות. סמוראי מרגיש חלק במהלך הקרב והמשאבים שלו נוצרים באופן אורגני בזמן שהוא מבצע את המשולבת שלו, מה שהופך את המשחק לדינאמי ומהנה. אם אתם מחפשים עבודה ישירה, אך מעורבת מהנה וממוקדת בדבר אחד, ומצטיינים בדבר אחד זה – אל תראו עוד יותר, סמוראים היא הבחירה הטובה ביותר.

הערה: . ביפנית, שיכולה להיות מבלבלת וקשה לזכור עבור חלק מהשחקנים.

 • “דרך הסמוראים” קווסט, אולדה; צעדים של נלד (9, 9)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

למרות שבעלי בעיות DPS חמורות למדי, הנינג’ה הייתה אחת הסוחרות הנזקות המבוקשות ביותר ב- Final Fantasy XIV. הוא חייב את הפופולריות הזו בקבוצות RAID ליכולת יחידה מערכת השירות הרחב שלו – התקפת הטריק. התקפת טריק היא יכולת תגרה פשוטה. זה מיישם גם דם של 10 שניות שמגדיל את הנזק של היעד שנלקח על ידי 10%, מה שהופך אותו לאחת היכולות החזקות ביותר לקבוצתיות-תועלת במשחק כולו (יש לו משקל של שנות ה -60). .

הרחבת Shadowbringers הותירה את הנינג’ה במקום די גרוע. תפוקת הנזק שלו לרוב נמוכה מכדי להבטיח לו מקום ברוב הקבוצות, גם אם נלקח בחשבון בונוס הנזק של התקפת הטריק. .אני יכול לנער דברים ולהגדיל את רמת הכוח של הנינג’ה מספיק כדי להפוך אותו לעבודה בר -קיימא (אצבעות שלובות).

 • דורש סורר ברמה 30 עם כל המשימות בכיתות שהושלמו (Rogue עצמו דורש רמה 10 DOM/DOW ומסע כיתתי לפתיחת הנעילה)
 • “איכרים ביום, נינג’ות בלילה” Quest, Limsa Lominsa סיפונים נמוכים יותר (8, 16)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

בניגוד למשרות אחרות, נזיר אינו משתמש בכלי נשק, שכן כלי נשק מיועדים לאנשים שאינם יכולים להילחם ביעילות בלעדיהם, במקום זאת, כל גופו הוא נשק. . . בזכות זה, הוא אחד העבודות הדינאמיות ביותר במשחק. משחק כנזיר סובב סביב שמירה על חובב הברק המשומן (10% בונוס נזק להתקפה + 5% בונוס מהירות התקפה, נערם עד 3 פעמים, או עד 4 בעודו תחת השפעת אגרוף יכולת הרוח). עם זאת, נזיר לא עוסק בנזק. הוא גם מביא שירות קבוצתי די טוב לשולחן.

התרחבות Shadowbringers הציגה כמה שינויים באיכות חיים שהתקבלו היטב בנזיר, מה שהפך את מניפולציה של זמן רב של ברקים בהרבה תוך מתן כלים המאפשרים שמירה על ערימות אפילו בין מפגשים.

בסך הכל, MONK הוא עבודה חזקה מאוד של DPS, המתאימה היטב לשחקנים שמחפשים חוויה דינאמית ואוהבים להישאר מאורסים במשך כל משך המפגש.

 • דורש פוגיליסט ברמה 30 עם כל המשימות בכיתה שהושלמו

נקודות החוזק והחולשה של איוב

? דרקון מנגן (ונראה) כמו דמות שנלקחת היישר מאחת. הוא משתמש בשריון שנועד לגרום לו להראות כמו דרקון ונלחם עם ענקית ענקית. סגנון המשחק שלו מסתובב סביב קפיצה (הרבה) וביצוע כמה מהשילובים הארוכים ביותר, עם דרישות מיקום, במשחק שהוא מאוד מספק, דינמי ומרהיב בצורה מרהיבה. הסימן המסחרי של דרגון, קפיצות, הם גם אחד החסרונות העיקריים שלו במצבים מסוימים, כשהם נועלים אותו במקום, מה שהופך את התקפת הקפיצה המתוזמנת בצורה לא טובה, גורמת לפעמים למוות להתקפת ה- AoE של הבוס. השילובים הארוכים שלו, למרות שהם מסובכים יותר מרוב האחרים, מרגישים מאוד השפעה כאשר הם מבוצעים נכון, במיוחד אם אתה מקבל את כל הדרישות המוצבות נכון.

. דרגון קיבל גם משולבת AOE בת שלושה חלקים שמתאימה לנושא שלו שיש לו שילובים ארוכים בצורה מושלמת. בסך הכל, ההתרחבות לא שינתה הרבה את דרקון אבל הפכה אותו להרבה יותר חלק ותיקן כמה מבעיות הסיבוב העיקריות שלו.

 • “עין הדרקון” קווסט, גרידניה העתיקה (14, 5)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

רקדנית היא תפקיד DPS פיזי חדש שהוצג בהרחבת Shadowbringers. הוא משתמש בצ’אקרמים ותומך במכונאי משולב מעניין, שם המהלכים העיקריים שלו (גם יחיד-יעד וגם AOE, מה שאומר שלרקקדן יש שני סיבובים פורחים) יש סיכוי של 50% לפרוח, ומפעיל אחת משתי יכולות משולבות שבתורו יש תורן. סיכוי לתת לך משאב ספציפי לרקדנית, הנוצה ארבע-פי, המתערמת עד 4 וניתן להשתמש בה כדי לעורר יכולות מיוחדות שנקראות חצים מאווררים (יש שניים; יעד יחיד ו- AOE, ושניהם יכולים לפרוח לשלישית אחד). . נוסף. למרות שה- DPS של הרקדנית אינו הגבוה ביותר, תרומת הפשיטה שלו יותר מפצה על כך.

הרקדנית מרגישה כמו עבודה שלמה. הערכה שלו מעוצבת היטב וגורמת לו להתאים לתפאורה קבוצתית כמעט בצורה מושלמת. .

 • דורש רמה 60 של קסם או מלחמה
 • “נרקוד” Quest, Limsa Lominsa סיפונים נמוכים יותר (9, 12), NPC Lominsan להוט

מכונאי הוא תפקיד DPS פיזי מטווח המשתמש באקדחים ובמצאות טכנולוגיות שונות, כמו צריחים ואוטומטים. הוא מאוד דינמי ועמוס בפעולה, במיוחד למשרה שאמורה לשמור על יכולות מרחוק וספאם ביעד ביעד.

מכונאי הוא אחד המשרות שקיבלו את הטיפול המורכב ביותר בעבודה חוזרת ב- Shadowbringers. ראשית, הסיבוב שלו שוחרר מאלמנטים של RNG, וכעת הוא יכול לספוג בחופשיות את הזריקה המפוצלת שלו ⇒ Slug Shot ⇒ שילוב ירייה נקייה. משאב התחמושת שלו הוסר לחלוטין והוחלף במערכת משאבים כפולה המתמקדת בבניית משאבי חום וסוללה באמצעות יכולות. ניתן להשתמש בסוללה לזימון מכונות (צריח או מלכת אוטומט) המסייעות בלחימה, ואילו חום יכול לספק את החוף “המחומם יתר על המידה” המגביר את עוצמת מיומנות הנשק ופותח שתי יכולות מיוחדות חזקות מאוד. ההתרחבות החדשה ביותר הותירה את המכונאי במקום כמעט מושלם, ה- DPS שלו גבוה, הסיבובים שלו מרגישים מלוטשים, ואין שום דבר “לא בסדר” עם האיטציה הנוכחית של התפקיד.

 • “Savior of Skysteel” Quest, Foundation (8, 10)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

Bard הוא DPS טווח פיזי מבוסס ProC עם הרבה פוטנציאל חובק, מה שהופך אותו לחבר צוות טוב בקבוצה. אחת התכונות העיקריות שלו היא סגנון משחק דינמי. בארד מסוגל להוציא לפועל את הקומבואים שלו בזמן שהוא בתנועה בזכות יכולותיו המיידיות שלו. . כפי שצריך זמרת קרב אמיתית, בארד יכול לנצל את מכונאי השירים שלו כדי ליישם חובבים על עצמו ועל חבריו לקבוצה.

Shadowbringers הביאו כמה שינויים בעלי השפעה על ברדים. הם איבדו את חובב הביקורת שלהם, אך תפוקת הנזק הגולמית שלהם הוגברה משמעותית, מה שהפך אותם פחות סומכים על קריטורים ועקביים הרבה יותר. גם מערכת השירים שלהם שופצה והם קיבלו משאב חדש, שנקרא Soul Voice שגובה כאשר הם מנגנים שירים וניתן להשתמש בהם כדי להעצים את ההתקפה המיוחדת החדשה שלהם, Apex Arrow. התקפה חדשה זו עוסקת בנזק מאסיבי לאויבים בקו ישר וגורמת לערכת הכלים של בארד להרגיש יותר שלמה. אין דבר מספק יותר מאשר מפץ רב עוצמה בסוף הביצועים של האדם, אחרי הכל.

 • דורש ארצ’ר ברמה 30 עם כל המשימות בכיתה הושלמו
 • “שיר של ברדס וקשת” קווסט, גרידניה החדשה (15, 11)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

. Mage Battle זה נלחם על ידי יציקת לחשים ובניית המשאבים שלו, מאנה בשחור לבן, המשמשים אז להתקפות ראפ הרסניות (נשק רד מאג ‘לבחירה). . בתור עבודה, Mage Red הוא די פשוט לשחק, בגלל מכניקה די פשוטה שפשוט מחייבת אותו לעקוב אחר הנחיות משולבות ולשחרר את משולבת התגרה שלו כשהוא אוסף מספיק משאבים.

Mage Red נשאר בעיקר ללא שינוי ב- Shadowbringers. . תיקון 5.05 עלויות היכולת של Mage Red Mage מותאמות (הרבה מהיכולות שלו עולות כעת 100 פחות פרלמנט ממה שהיו בעבר) וה- Reprise הקסום הושקע. בסך הכל, הוא עדיין נשאר אחד המשרות המגוונות ביותר, בגלל התועלת והתמיכה שהוא מספק.

 • דורש רמה 50 של קסם או מלחמה

Summoner הוא כיתת חיות מחמד של Final Fantasy XIV (עבודה). הוא יכול לבחור מבין שלוש חיות מחמד שונות (AOE ו- ST DPSS ומכל) חיות מחמד רגילות ויש לו גישה לזימון המיוחד החזק והמוגבל בזמן. בקרב, הוא מסתמך לא רק על חבריו אלא גם על נזק רב עוצמה לאורך יכולות זמן וכישופים המסנכרנים איתם. . הנקודות, חיות המחמד, המשאבים והמכניקה הספציפיות של מיקרומניות של מיקרומניות, ובו זמנית זה מסובך, מה שהופך אותו לאחד הקשים ביותר ללמוד משרות במשחק.

למזלם של זיכונים שואפים, הרחבת ShadowBringers הביאה מגוון של שינויים מבורכים בתפקיד. חיות מחמד אינן ניתנות ליותר מכוונות, מה שהופך את המיקרו-קומם לקלות בהרבה, יתר על כן, פעולות ספציפיות לחיות מחמד הועברו לסורגי הפעולה של זימון, ופשטו עוד יותר את משחק המחמד. יש גם סופר-קופה חדש, הדמי-פאניקס שמפיץ מרפא ברחבי המפלגה, 20 שניות, לאורך זמן כאשר הוא מופעל ואז מתפקד באופן דומה לדמי-בהאמוט. לנקודות שלו יש כעת משך של 30 שניות, מה שמקל על התחזוקה, וזה טוב, מכיוון שהם כעת חשובים מתמיד, מכיוון שכישוף חורבן עוסק בנזק בונוס ליעדים שנפגעו מהנקודות של זימון. בסך הכל, זימון נותר עבודה מאוד מסובכת, אך גם מתגמלת מאוד, מתאימה היטב לשחקנים שאוהבים אתגר.

 • דורש ארקניסט ברמה 30 עם כל המשימות בכיתה שהושלמו
 • Quest “צנע להבה”, לימסה לומינסה סיפונים תחתונים (4, 11)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

Black Mage הוא אדון של קסם אלמנטרי המסוגל לחרוך את אויביו באש, רק כדי להקפיא ולנפץ אותם עם לחשים חזקים על בסיס קרח שניות לאחר מכן. כמרבית המבקרים האחרים, הוא סובל מבעיות ניידות הנגרמות כתוצאה מזמני יצוק והוא פחות נייד מאשר משרות פיזיות טווחים. זה, בשילוב עם חוסר הגנות, מכריח את שחקני ה- Mage Black לשים לב לסביבה על מנת לא להיתפס בקאסט אמצע ה- AOE של בוסה (הסתובבות כ- Mage Black יוצר זמן השבתה והשבתה מקטינים באופן משמעותי את DP למד היטב את המפגשים שלך כדי להימנע מתנועה מיותרת).

כיכר אניקס בטח החליטו כי Mage Black נמצא במקום טוב לפני Shadowbringers מכיוון שהם השאירו אותו כמעט ללא שינוי. השינוי הבולט ביותר הוא תוספת של שליטה בהיבט המאפשרת למאגן שחור לעבור בין אש אסטרלית לקרח אמבטיה בחינם כל עוד הוא נערם. אם אתם מחפשים חומר נפץ (וקריר, בו זמנית) DPS, Black Mage תעשה את העבודה.

 • “לוקח את המסע השחור”, אולדה; צעדים של נלד (7, 12)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

Mage Blue

Mage Blue*

*.

. בתיאוריה, ככל שהאויב חזק יותר, כך החזקה יותר הכחול והארסנל שלו, אך. . . המוקד העיקרי של התפקיד הוא התוכן הספציפי לכחול Mage, “הקרניבלה הרעולת הרעול” המורכב מאוסף אתגרים קרביים שמאלצים את השחקנים להשתמש במכניקה של ג’וב למלוא היתרון שלהם.

בשלב מסוים במהלך Shadowbringers, ככל הנראה, הכובע ברמה של Blue Mage יעלה אך לא למקסימום.

 • דורש רמה 50 של קסם או מלחמה
 • “מחוץ לכחול” Quest, Limsa Lominsa סיפונים תחתונים (10, 11)

נקודות החוזק והחולשה של איוב

פתק סיום

איסוף העבודה הנכונה היא משימה קשה, במיוחד במשחק מורכב כמו ה- FFXIVV. אנו מקווים כי סקירה כללית זו תעזור לך לבחור את הבחירה הנכונה ולתרום לחוויה המהנה והמתקדמת שלך במשחק.

אנו מקווים שמצאת מדריך זה שימושי ואינפורמטיבי. אם פספסנו פיסת מידע שחשובה לך, אנא הודע לנו!

אנא שימו לב שזו גרסה מוקדמת של המדריך שלנו, ונשמח לקבל ביקורת בונה, שתעזור לנו לשפר אותה, אז השאר את ההצעות שלך בסעיף התגובות למטה.

תמונות המשמשות במאמר זה הן הקניין הרוחני של Square Enix Co., בע”מ.

עבודות FFXIV

הם שיעורים מתמחים יותר ודורשים גבישי נשמה. לכל עבודה יש ​​גביש משלה שניתן לצייד אותו דרך חזה הארמורי. בזמן השימוש במשרה, לשחקנים עדיין תהיה גישה לפעולות משיעור הבסיס שלהם, אך יש להם גם גישה לפעולות חדשות ספציפיות לעבודה. בונוסים של תכונות עבודה ורמה עולה בקנה אחד עם אלה של כיתת הבסיס. כאשר רמת עבודה עולה, כך גם הרמה של מחלקת הבסיס, ולהיפך.

לקבלת מדריך מקיף בעבודות השונות הקיימות, והיכן ניתן למצוא את משימות ההתחלה שלהם, עיין ב: ffxivguidebook.com

רשימת המשרות [| ]

עבודה כיתת בסיס הַרחָבָה
אסטרולוג מְרַפֵּא Seavensward
מְשׁוֹרֵר DPS טווח פיזי קַשָׁת
קוסם שחור קסמים נעים DPS Thaumaturge
אביר אפל טַנק Seavensward
DPS טווח פיזי Shadowbringers
לְהַכרִיחַ DPS תגרה
שובר אקדח Shadowbringers
מְכוֹנַאִי DPS טווח פיזי Seavensward
נָזִיר DPS תגרה מִתאַגרֵף
נינג’ה DPS תגרה נוכל
פלדין טַנק גלָדִיאָטוֹר
אדום קוסם קסמים נעים DPS Stormblood
DPS תגרה Stormblood
מרווה מְרַפֵּא Endwalker
מְלוּמָד מְרַפֵּא ארקניסט
מזמן קסמים נעים DPS ארקניסט
לוֹחֶם טַנק שׁוֹדֵד
קוֹצֵר DPS תגרה Endwalker

משרות מוגבלות [| ]

.

 • הם מתפקדים ללא תלות בכיתות ומשרות אחרות, מתחילים ברמה 1 ברמה המקסימאלית של 70.
 • כשמשחקים עבודה מוגבלת, ניתן להשתתף בחובות עם שחקנים אחרים במסיבות מעוצבות או תחתיות. עם זאת, החובות הבאות יישארו בלתי נגישות:
  • רולטות חובה
  • הארץ האסורה, יוריקה
   • לא ניתן לשנות למשרה מוגבלת לאחר הכניסה למופע.
  • הדיאדם
   • לא ניתן לשנות למשרה מוגבלת לאחר הכניסה למופע.
  • משימות טייסת
  • מבוכים עמוקים
   • עם זאת, ניתן להיכנס למאורה של זאבים כ- Blue Mage.
  • אבן, שמיים, ים
  • אולם הטירון
 • עבודות מוגבלות צוברות ניסיון רב יותר ממאבק באויבים בעולם הפתוח מאשר משרות אחרות.
  • לא ניתנים בונוסים להתנסות באויבי גורל או גילדה.
 • לא ניתן להשתמש במשרות מוגבלות כדי להתקדם בתרחיש הראשי.
 • .
עבודה תַפְקִיד כיתת בסיס הַרחָבָה
Mage Blue קסמים נעים DPS Stormblood

מדריך לשיעורי FFXIV – איזו עבודה לבחור ב- Final Fantasy 14

להחליט לאיזה שיעור FFXIV ללכת? יש 20 משרות זמינות נכון להרחבת Final Fantasy Endwalker, שחלקן גורמות לך להשלים כיתת בסיס לגישה. זה יכול להפוך את בחירת כיתת FFXIV הנכונה לבחירה קשה ביותר. . עם זאת, יתכן שתצטרך לבדוק.

הדרך הטובה ביותר להתחיל היא על ידי בחירת תפקיד ההתחלה שלך; אתה יכול לבחור להיות טנק עמיד, מרפא תומך או DPS עוצמתי (נזק לשנייה). אם תחליט ללכת על תפקיד DPS, אז תהיה לך בחירה נוספת לעשות, DP. ראוי לציין טנקים ומרפאים הם בביקוש גבוה בהרבה בגלל האחריות המוטלת על כתפיהם, אך כדאי ללכת לתפקידים האלה להיכנס לצינוקים הרבה יותר מהר.

לאחר שבחרת את התפקיד המועדף עליך לקחת במשחק MMO זה, הבחירות הקשות מתחילות. אז, נשען לאחור, תירגע ותן למדריך הנוח שלנו להעביר אותך דרך ההחלטה הקשה ביותר שתקבלו היום – בחירת שיעור FFXIV.

להלן כל שיעורי FFXIV:

 • טַנק
 • מְרַפֵּא
 • DPS תגרה
 • DPS קסום טווח
 • DPS פיזי טווח

שיעורי FFXIV – טנק

טנקים הם בעצם מגנים לשאר המסיבה. יש להם HP והגנה גבוהה עם כישורים שתופסים את תשומת הלב של האויבים.

פלדין (PLD)

כיתת בסיס: גלדיאטור (GLD)
נֶשֶׁק: חרבות ומגנים
הפלאדין מגן על המסיבה במגנים וקסם קדוש. הם גם משתמשים בבריכת הפרלמנט שלהם לריפוי חברי צוות וטיפול בנזקי פרץ. התפקיד של פלדין הוא מבוא מצוין לטנקים, אבל זה יכול להיות מאתגר לשלוט.

ראשית אתה צריך להשלים את המשימות בכיתות הבסיס לגלדיאטור כדי להפוך לפלאדין, עבור אל אולדה – צעדים של ת’אל (x 9.2 y 11.7) ושוחח עם לולוטסו כדי להתחיל. אתה יכול להיות פלדין ברמה 30.

לוחם (מלחמה)

כיתת בסיס: Marauder (MRD)
נֶשֶׁק: גדולות
לוחמים בעלי יכולות ריפוי עצמי רבות, עוסקים בנזק הגון ומשיכת המון אויבים ביעילות. עבודת הלוחם היא אפשרות מצוינת לשחקנים שניסו שיעור DPS FFXIV ורוצים לתת טנקינג.

תחילה תצטרך להשלים את הקווסטים בכיתות הבסיס של Marauder כדי להפוך ללוחם, פנה ללימסה לומינסה סיפונים עליונים (x 11.0 y 6.3) ושוחח עם Blauthota כדי להתחיל. אתה יכול להיות לוחם ברמה 30.

אביר אפל (DRK)

נֶשֶׁק: Greatswords
התרחבות שמים נדרשת
האביר הכהה משתמש בכוח החושך ויש לו את יכולת ההפחתה הנזק החזק ביותר במשחק. אתה צריך לנהל היטב את השימוש במאנה והדם שלך להיות אביר אפל טוב, שיכול להיות קשה כאשר בעיצומו של הקרב.

אין כיתת בסיס עבור האביר האפל, אבל עליכם להגיע לרמה 50 כתלמיד מלחמה או קסם לפני שתוכלו לנסות את העבודה. כדי להפוך לאביר כהה, פנו אל העמודים (x 13.2 y 8.8) ושוחח עם האזרח האיסגרדי כדי להתחיל.

שובר אקדח (GNB)

נֶשֶׁק: אקדח
הרחבת ShadowBringers נדרשת
Breakers בהחלט ימשכו שחקנים שהם אוהדי Squall מ- Final Fantasy 8. למשרה של שובר Gunbreaker יש סגנון משחק פשוט וכמה שילובים אדירים שיכולים לעזור להגדיל נזק או ליצור מגנים.

בדומה לאביר הכהה, ל- Gunbreaker אין שיעור בסיס, אך עליכם להגיע לרמה 60 כתלמיד מלחמה או קסם לפני שתוכלו לקחת על עצמם את העבודה. ראש לגרידניה החדשה (x 11.5 y 11.9) ולדבר עם קשת הרטט של האלים כדי להתחיל.

שיעורי FFXIV – מרפא

מרפאים שומרים על הצוות בחיים או מחזירים אותם לחיים, תלוי כמה טוב הם עושים את העבודה שלהם. מרפאים יכולים גם להתמודד עם נזק קל במהלך השבתה של ריפוי.

מלומד (Sch)

כיתת בסיס: ארקניסט (ACN)
נֶשֶׁק: ספרים
המלומד מזמן פיות שיעזרו לרפא את המפלגה ולספק מגנים. הצורך לדאוג לעצמך ופיה יכול לגרום לעקומת למידה קשה יותר כאשר מנסים לשלוט בתפקיד המלומד, אך הם יכולים לגרום נזק טוב תוך כדי ריפוי והם חברים יקרי ערך בצוות כאשר משתמשים בהם נכון.

תחילה תצטרך להשלים את הקווסטים בכיתות הבסיס הארקניסטיות כדי להפוך למלומד, פנה ללימסה לומינסה סיפונים נמוכים יותר (x 4.5 y 11.2) ושוחח עם מורי כדי להתחיל. הארקניסט יכול גם ללכת בדרך DPS של זימון אם אתה מעדיף. אתה יכול להיות מלומד ברמה 30.

Mage White (WHM)

כיתת בסיס: Contruer (CNJ)
נֶשֶׁק: שרביטים וקנים
Mage White הוא בדרך כלל העבודה הראשונה שעולה בראש כשחושבים על מרפא בפנטזיה הסופית. יש להם כוח משקם אדיר וכמה לחשי התחדשות נהדרים בזמן יתר על המידה. עבודת ה- Mage הלבנה קלה יחסית לתלות ויכולה גם לעזור עם DPS אם הצורך.

תחילה תצטרך להשלים את קווסטי כיתת הבסיס של Contruer כדי להפוך למאז ‘לבן, עבור לגרידניה הישנה (x 6.5 y 11.0) ושוחח עם מדל כדי להתחיל. אתה יכול להיות קוסם לבן ברמה 30.

אסטרולוג (AST)

נֶשֶׁק: גלובוס כוכבים
התרחבות שמים נדרשת
האסטרולוג משתמש בקסם כדי לרפא ולהגן על המסיבה, וכרטיסים כדי לחטוף את חברי הצוות. לשיעור ה- FFXIV הזה יש שתי עמדות, האחת להגן על המסיבה והשנייה למרפאות מיידיות.

אין כיתת בסיס עבור האסטרולוג, אך עליכם להגיע לרמה 50 כתלמיד מלחמה או קסם לפני שתוכלו לנסות את העבודה. כדי להפוך לאסטרולוג, פנו אל העמודים (x 15.2 y 10.0) ושוחח עם Jannequinard.

מרווה (SGE)

נֶשֶׁק: נוליות
הרחבת Endwalker נדרשת
החכם הוא כיתת מרפא, ומשתמש בנוליתיות חד -הניתנות לניתוק כדי לסייע לחברי הצוות בקרב על ידי ריפוי, חניכה או הגנה על המסיבה באמצעות מחסומים.

עבודת החכם יכולה להשתמש גם ב- Aether כדי לתפעל נוליטים בקרב, ולהגדיל באופן זמני את יכולות הקסם שלהם באופן זמני.

שיעורי FFXIV – DPS תגרה

עבודות DPS מתגרה מתקרבות ואישיות עם אויביך. בצע נזק מסיבי בזמן שהטנק מסיח את דעתו של האויב, והמרפא שומר אותך בחיים.

נזיר (MNK)

כיתת בסיס: פוגיליסט (PGL)
נֶשֶׁק:
לנזירים יש תפוקת נזק גבוהה ויכולים לחטוף את המסיבה בו זמנית. תצטרך לשלוט בסיבוב המהלך שלך כדי להפוך לנזיר יעיל, אך עם תרגול, הם יכולים לקבל כמה מה- DPS הגבוה ביותר במסיבה. ראוי לציין כי הנזיר יקבל את תפקידו מחדש עם תיקון 5.4, אשר אמור לשחרר בתחילת דצמבר.

תחילה תצטרך להשלים את משימות כיתת הבסיס של הפוגיליסט כדי להפוך לנזיר, עבור אל Ul’dah – צעדים של נלד (x 9.4 Y 10.2) ושוחח עם Gagaruna כדי להתחיל. אתה יכול להיות נזיר ברמה 30.

Dragoon (DRG)

כיתת בסיס: לנסר (LNC)
נֶשֶׁק: קוטביות
דרקונים ידועים בזכות התקפות הקפיצה המרשימות שלהם והן בדרך כלל דמויות נוצצות. הם גורמים נזק דומה לרוב שיעורי ה- DPS אך בדרך כלל הם איטיים יותר משאר עבודות ה- DPS. דרקון יכול להיות קשה לשלוט בו, אבל תיראה מגניב מאוד לקרב.

תחילה תצטרך להשלים את הקווסטים בכיתות בסיס לנסר כדי להפוך לדרקון, עבור לגרידניה הישנה (x 14.1 Y 5.8) ושוחח עם ג’יליאן כדי להתחיל. אתה יכול להיות דרקון ברמה 30.

נינג’ה (NIN)

כיתת בסיס: נוכל (ROG)
נֶשֶׁק: פגיונות
הנינג’ות מבצעות שילובים מהירים ועוצמתיים עם שימוש ב- Ninjutsu. הם יכולים גם לגרום למספר רב של אויבים המגדילים את תפוקת הנזק של המפלגה. עם זאת, כפי שהנינג’ה אכן מסתמכים על דבקים, הם עושים DPS מוריד מאשר משרות אחרות אם נעשה בו שימוש לרעה. ראוי לציין שבגלל המהירות הגבוהה של חלק מהמהלכים של הנינג’ה, זה יכול להיות קצת יותר מסובך לשחק עם חביון גבוה בהשוואה לשיעורים אחרים.

תחילה תצטרך להשלים את הקווסטים של כיתת הבסיס הסוררת כדי להפוך לנינג’ה, תעבור ללימסה לומינסה סיפונים תחתונים (x 8.1 Y 16.1) ושוחח עם Lonwoerd כדי להתחיל. אתה יכול להיות נוכל ברמה 30.

סמוראי (סם)

נֶשֶׁק: קטאנות
הרחבת Stormblood נדרשת
הסמוראי עושה את ה- DPS הגבוה ביותר במשחק אך אין לו שום מוזרויות תומכות שעוזרות למסיבה בקרב. קשה לשמור על סמוראים בחיים בלי מסיבה שתעזור, מה שאומר שסולו-קוואסט יכול להיות קשה.

אין כיתת בסיס לסמוראים, אך עליכם להגיע לרמה 50 כתלמיד מלחמה או קסם לפני שתוכלו לנסות את העבודה. כדי להפוך לסמוראים, פנו אל אולדה – צעדים של נלד (x 9.2 y 9.1) ושוחח עם האזרח האולדהן.

קוצר ב- ffxiv המפעיל חרמש על רקע עננים סגולים

Reaper (RPR)

נֶשֶׁק: חֶרמֵשׁ
הרחבת Endwalker נדרשת

חרמש הדו-ידיים הוא הנשק הראשי של Reaper, המשמש להפחתת אויבים בטווח קרוב, ונראה לראשונה כנשק העיקרי לתפקיד האביר האפל ב- Final Fantasy XI.

Reaper יכול גם לזמן אווטרה מהחלל כדי לעזור במפגשים קרובים אלה, ואף להפוך למארח עבור האווטאר עצמם, לרכוש ‘סגנון לחימה אכזרי, ראוותני’.

שיעורי FFXIV – DPS קסום טווח

צעד חזרה מהפעולה והשתמש בסוגים שונים של קסם כדי לגרום נזק מסיבי נגד האויב שלך. בדרך כלל DPS קסום טווח יש תנועה מוגבלת מכיוון שאינך מסוגל לנוע בזמן היציקה.

Mage Black (BLM)

כיתת בסיס: Thaumaturge (thm)
Specters and Staves
כמו שה- Mage הלבן הוא מצרך מרפא לסדרת Final Fantasy, ה- Mages Black הם ידועים בזכות היותם גלגלים אלמנטריים חזקים. ל- Mages Black ב- FFXIV יש פוטנציאל נזק רב, קל יחסית ללמוד את היסודות, אך הם מאתגרים לשלוט.

תחילה תצטרך להשלים את הקווסטים בכיתות הבסיס של Thaumaturge כדי להפוך למאגן שחור, עבור אל אולדה – צעדים של נלד (x 7.3 y 12.4) ושוחח עם Yayake כדי להתחיל. אתה יכול להיות קוסם שחור ברמה 30.

זימון (SMN)

כיתת בסיס: ארקניסט (ACN)
נֶשֶׁק: ספרים
הזימון יכול להעלות אחד משלוש מחיות הקרב שיסייעו להם בקרב, כולל כמה קרבונקל מקסים להפליא שאולי אתם זוכרים מכותרות הקודמות של Final Fantasy Final Fantasy. זימונים יכולים לטפל נזק קשה ליעדים בודדים ובעיות הקרב עוזרות לבעלי ברית. במידת הצורך, הזימון יכול גם להחיות את בעלי ברית המוטלים במהלך הקרב.

תחילה תצטרך להשלים את הקווסטים בכיתות בסיס ארקניסטיות כדי להפוך לזימון, פנה ללימסה לומינסה סיפונים נמוכים יותר (x 4.5 y 11.2) ושוחח עם מורי כדי להתחיל. הארקניסט יכול גם ללכת בדרך מרפא מלומדים אם אתה מעדיף. אתה יכול להיות זימון ברמה 30.

Mage Red (RDM)

נֶשֶׁק: ראסים
הרחבת Stormblood נדרשת
אחת העבודות המאוזנות ביותר ב- FFXIV, ה- Mage האדום יכול להשתמש בקסם ובנשק שחור או לבן ביעילות. יש להם תפוקת נזק נמוכה יותר מאשר שיעורי DPS אחרים בגלל זמן יציקה ארוך, אך הם מפצים על המהירות שלהם עם צדדיות.

אין כיתת בסיס למאייז ‘האדום, אך עליכם להגיע לרמה 50 כתלמיד מלחמה או קסם לפני שתוכלו לנסות את העבודה. כדי להיות קוסם אדום, פנו אל אולדה – צעדים של ת’אל (x 14.1 Y 11.7) ושוחח עם הלאס המפואר כדי להתחיל.

מדריך כישופי Mage Blue Mage Blue

Mage Blue

נֶשֶׁק: קנים ביד אחת
ה- Blue Mage מיועד אך ורק למשחק סולו ויכול להגיע רק לרמה 60, זה יועלה ל -70 עם תיקון 5.4. יכולות העתקת עתיקות כחולות של אויבים מובסים ויש להם מגוון רחב של לחשים שהם יכולים להשתמש בהם. יש לנו מדריכים מלאים כיצד לפתוח את הנעילה של הכחול ואילו לחשים הם יכולים להשתמש כדי לעזור להחליט אם הדמות היחידה הזו בלבד היא בשבילך.

שיעורי FFXIV – DPS פיזי טווח

עבודות DPS פיזיות טווחים שומרים אותך מהפעולה כמו DPS קסום טווח. עם זאת, הם הרבה יותר ניידים מכיוון שהם לא מתאפקים על ידי יציקה איטית.

בארד (BRD)

כיתת בסיס: ארצ’ר (קשת)
נֶשֶׁק: קשתות
הברד מתמקד בתמיכה במסיבה עם חובבי נזק ומפזר אויבים על שחקנים בכוח המוזיקה. לרוע המזל, ל- BARD יש תפוקת נזק נמוכה, אך היכולת להגביר את כוח המפלגה הופכת את הברד לנכס במצבים קשים.

תחילה תצטרך להשלים את הקווסטים בכיתות הבסיס של ארצ’ר כדי להפוך לברד, פנה לגרידניה החדשה (x 15.2 y 12.1) ושוחח עם אתלנה כדי להתחיל. אתה יכול להיות ברד ברמה 30.

מכונאי (MCH)

נֶשֶׁק: כלי נשק
התרחבות שמים נדרשת
המכונאי מחזיק אקדח ומשתמש בצריחים כדי להניח בזבוז לאויבים. משחק היטב של משחק המכונאי פירושו מילוי מדדי החום והסוללה ביעילות כדי להתמודד עם נזק מסיבי.

אין כיתת בסיס למכונאי, אך עליכם להגיע לרמה 50 כתלמיד מלחמה או קסם לפני שתוכלו לנסות את העבודה. כדי להפוך למכונאי, פנו לבסיס (x 8.1 Y 10.1) ושוחח עם סטפניביין כדי להתחיל.

רקדנית עבודה ffxiv

רקדן (DNC)

נֶשֶׁק: זריקת נשק
הרחבת ShadowBringers נדרשת
הרקדנית היא DPS מאוזן היטב ותפקיד תומך. אם ריקודים סביב השטח ותמיכה בבני בריתכם נשמעים לכם מושכים, יש לנו מדריך עבודה מלא של רקדני FFXIV כדי לתת לכם מידע נוסף.

אין כיתת בסיס לרקדנית, אך עליכם להגיע לרמה 60 כתלמיד מלחמה או קסם לפני שתוכלו לנסות את העבודה. כדי להפוך לרקדנית, פנו ללימסה לומינסה סיפונים תחתונים (x 9.8 Y 12.0) ושוחח עם הלומינסן הלהוט כדי להתחיל.

ושם יש לך את זה, את כל המידע שאתה צריך כדי להחליט על אילו שיעורי FFXIV ומשרות. יש גם שתי משרות חדשות שמגיעות להרחבת הקצה.

Ruby Spiers-Unwin Ruby הוא מעריץ של כל הדברים Final Fantasy, JRPGs ו- Pokémon, אם כי היא גם חלקית לפלטפורמה טובה. אתה יכול גם למצוא את דבריה באתרי אחותנו את טקטיקות העומס והכיס.

רשת N מדיה מרוויחה עמלה מרכישות מתאימות באמצעות Amazon Associates ותוכניות אחרות. אנו כוללים קישורי סניפים במאמרים. צפה במונחים. המחירים נכונים בזמן הפרסום.