Ffxiv 6.5 תאריך שחרור וכל דבר בעדכון האור ההולך וגדל

ה- FFXIV 6.5 תאריך השחרור מאושר לעדכון האור ההולך וגדל, אז הנה הכל במכתב חי 79 כולל תליאק, זרומוס וקולאב KFC.

מתי ה- Final Fantasy XIV 7 הוא 7.0 תאריך שחרור?

עבר זמן רב מאז ש ה- Endwalker של Final Fantasy XIV שוחרר, והעניק לנו את המסקנה לסיפור של Hylaelyn ו- Zodiark. פרק חדש במשחק החל עם כמה פרצופים מוכרים בתיקון 6.1, אבל הסיפור הזה מתקרב גם לסיומו וגורם לכולנו לתהות מתי Ffxiv 7.0 שחרור הוא.

עם תיקון 6.4, התקרבנו עוד יותר לשיא על מה שקורה בשלוש עשרה. מה קורה בתיקון 6.5 ומעבר הולך להיכנס ל -7.0. אף על פי כן, ההתרחבות הבאה היא לא רק צפויה מאוד מכיוון שתהיה לנו תפיסה טובה יותר של הנרטיב הבא שיחבר את ההרחבות המאוחרות יותר. .0 יביא למשחק, כולל מירוץ חדש שניתן לשחק בו וכמה עדכוני גרפיקה.

כאשר יהיה Ffxiv 7.0 שחרור?

עדיין אין לנו תאריך מדויק עבור Ffxiv 7.0 שחרור, אך בפסטיבל המעריצים בלאס וגאס, המעריצים קיבלו חלון שחרור לקיץ 2024. בזמן הכתיבה, תיקון 6.. המשמעות היא שאנחנו יכולים לצפות לתיקון 6.5 בסוף אוגוסט או תחילת ספטמבר. הזמן בין טלאים גדולים הוא ארבעה חודשים, מה שהופך את זה לנחש מוצק מאז תיקון 6.4 שוחרר בסוף מאי.

.שחרור 0 בשנת 2024. Seavensward (2015), Stormblood (2017), Shadowbringers (2019), Endwalker (2021) – זו לא תהיה הפתעה אם Square Enix מתוכנן להרחבה הבאה ליוני/יולי 2024.

עדכון 7/12/2023: Square Enix שיחרר את לוח הזמנים לאירוע Fan Fan Fan Las Vegas, עם מפתח מתוכנן ל 28 ביולי. המעריצים משערים כי קרוואן הטיזר עבור 7.0 ישוחרר ביום זה, כלומר, שחקנים עשויים לקבל מידע על 7.0 מוקדם מהצפוי.

עדכון 7/28/2023: Square Enix הודיעה על חלון שחרור. פוסט זה עודכן כך שיכלול את החלון.

Ffxiv 6.5 תאריך שחרור וכל דבר בעדכון האור ההולך וגדל

ה- FFXIV 6..

פורסם: 24 בספטמבר, 2023

עכשיו יש לנו Ffxiv 6.5 תאריך שחרור ומבט על כל מה שאנחנו יכולים לצפות מעדכון האור ההולך וגדל, באדיבות המכתב האחרון של המפיק. מכתב חי של FFXIV Live 79 פשוט התרחש בתכנית המשחקים של טוקיו, וכמו תמיד מנהל המשחקים נאוקי יושידה והמפיק הקהילתי טושיו מורוצ’י החזיקו את המבט הקליל והנוח שלהם על כל מה שמגיע בכתם הבא של Final Fantasy 14 הבא. יש לנו את כל הפרטים להלן, כולל הבטחה למתמטיקה עם תליאק, הצצה למאבק זרומוס, Stormblood הצטרף למשפט החינמי, ול- FFXIV KFC המוערך המוערך.

נתחיל עם הגדול ביותר. ה- FFXIV 6.תאריך השחרור 5 הוא יום שלישי 3 באוקטובר 2023. אנו מסתכלים היטב על התיקון הבא של FFXIV, העדכון הגדול הסופי לפני תאריך השחרור של FFXIV DawnTrail מפליג לתצוגה בשנת 2024, באדיבות טריילר נוצץ של שלוש וחצי דקות עבור ה- MMORPG שמציג את כמו אפס, רין, לינה, וקריל, המלווים ברוב שתים -עשרה, קומץ לופוריטים, וכמובן מפקח הג’נטלמן הילדברנד מנדוויל.

תמונה ממוזערת של יוטיוב

“נראה שאנשים מסוימים ציפו לשחרור ב -10”, מעיר יושידה, “אנחנו יודעים שזה קצת לא יכול בהשוואה לרגיל.”6.51 יושק בסוף אוקטובר, אך הוא מעיר זאת, בעוד ש- ‘x.טלאים של x5 בדרך כלל נוחתים קצת יותר מהירים, 6.55 יהיה מעט מאוחר יותר “בגלל הסיפור מחולק” ויגיע בינואר 2024. זה יכלול מספר רשתות חיפוש בולטות כולל אלה עבור טטארו, הילדברנד וברית השבט, כך שיהיה לך הרבה מה לעשות בשנה הבאה.

יושידה אומר כי המסע הנוסף לשבט ברית לא היה בר -קיימא אצל Shadowbringers כדי לעלות ותזמון אילוצי תזמון, אבל כל כך הרבה שחקנים ביקשו את זה עבור Endwalker שהם עשו מאמץ מיוחד להחזיר אותו. “זה יגיע 6.55, כך שגם אם עדיין לא סיימת את כל שבטי הקצה, עדיין יש לך הרבה זמן.”

“אנחנו לא צריכים להסתיר את המשפט הבא, אז הנה זה,” אומר יושידה, ומעניק לנו מבט במשחק על שבר אביססל, שם נעלה נגד הבוס הסופי של Final Fantasy 4, Zeromus. נראה שאנחנו נהיה על פלטפורמה מרובעת (ללא גדר מגן, אז צפו ברגלכם), כשזרומוס עומד לאורך כל הזירה של הזירה.

תיקון FFXIV 6.5 גדל אור - LYNA ו- RYNE עומדים על הרציף בחלל מלא כוכבים

.”הוא מציע שזה לא קטטה שתרגיש יותר מדי כמו פאזל, אלא להיות מבחן של הרפלקסים והביצוע שלך.

אנו מסתכלים גם על פשיטת הברית החדשה של 24 שחקנים, Thaleia. “כל מי שעקב אחר הסיפור מקרוב עשוי לתהות איך אנחנו הולכים למלא סדרה אחת אחרונה של 24 שחקנים”, מעיר יושידה, “בדרך כלל יש לנו ארבעה בוסים …” הוא עובר דרך נוף עירוני מדהים ומגיע נגד תליאק, איפה אנו מקבלים קנט.

“מכיוון שתליאק הוא מלומד, ייתכן שתצטרך להשתמש במוח שלך הרבה במאבק הזה,” אומר יושידה. “אנחנו לא הולכים רחוק עד סינוס, קוסינוס או משיק, אבל כמה משולשים עשויים ליפול. ברגע שאתה יוצא מהתיכון, אתה אף פעם לא מתמודד עם מספרים ראשוניים – אבל אני בטוח שכל לוחם האור מכיר אותם, “הוא מתבדח. בתור רס”ן לשעבר במתמטיקה, אני לא יכול להכחיש שהקרב הידוע לשמצה של Construct 7 ואתגרי החישוב שלו הוא אחד המועדפים עלי, אבל אני בטוח שרבים יתרגשו פחות מהחדשות האלה!

תיקון FFXIV 6.5 גדל האור - קבוצה המנהלת פשיטת ברית חדשה, מיתוסים של התחום: תיליה

המשפט הלא מציאותי הבא הוא כור הייחודיות, שם נתמודד שוב מול הבוס הסופי של סיפור השמים הראשי, ת’דן. יושידה שואל את הקהל, “כמה מכם עשיתם את זה אז?”אמנם ראינו מאז הגעתו של מאבק ת’ורדן קשה עוד יותר עם האולטימטיבי של הדראקונסונג, אך גרסה זו צריכה לשכפל את הקושי של המפגש המקורי כפי שהיה כששיק שים לראשונה.

כשאנחנו מסתכלים על הצינוק החדש של הגרסא והקריטריון, האי אלואלו, מבטיח יושידה, “שמענו את המשוב שלך על רצון תגמולים טובים יותר עבור גרסת הפרא, אז אנחנו מנסים קצת יותר הפעם. אנא תן לנו משוב כאן כדי שנוכל לשפר ולשנות אותו עבור הצינוקים הגרסאיים בשנת 7.0 – כן, הם יהיו ב 7.0 גם כן!”

לשחקני ניסיון חופשי של FFXIV יש אולי הכי הרבה לצפות בקוצר רוח עם הטלאי הזה, מכיוון שהוא מסמן את תוספת של כל הרחבת Stormblood לגרסת הניסיון החינמית של המשחק. אמנם השמים (עטורי הפרסים) תמיד היו מתכוונים להיות מעשה קשה לעקוב אחר נרטיבי, אך Stormblood מספקת לחלוטין כמה רגעים מרהיבים, עם הצינוק שלה, הניסויים והפשיטות שכולה כדאי לקחת את הזמן לחוות את הזמן.

תיקון FFXIV 6.5 גדל האור - שני Lalafell נראים בהלם על יצור מיתי

גם סבב החובה האחרון בתמיכה בצינוקים לאחר ההשקה של Stormblood אמור גם להתגלגל בשנת 6.. כעת תוכל לשחק בכל צינוק בודד בקו המסע הראשי השלם עד וכולל תיקון 6..

אנו לוקחים השהות קצרה למקדש האי, כאשר מורואיצ’י מתייחס מיוחד למורבולס-היצורים השיניים, דמויי הצמח ששמו אימץ כשלו-שיופיעו בתיקון 6.5. ישנם גם פרחים מקורה, מדרגות לגינה שלך, וכמה מבנים עם גרלמלד די מרשימים. יושידה מתייחסת גם לשיתוף פעולה עם שיתוף הפעולה של FFXIV Fall Fall המגיע לצלוחית הזהב: “זה יהיה עמוס בגימיקים דמויי FFXIV!”

פונה לעדכונים נוספים, יושידה מחייכת. “הבנתי לאורך השנים ש- MMO מעדכנים העוסקים באחסון פריטים בכל דרך שהיא בדרך כלל מתקבלים בברכה”, הוא אומר ומתייחס לתוספת ‘פריטים אופציונליים’ (אלה שנרכשו בכסף אמיתי מהחנות המקוונת של FFXIV, ה- Mogstation ) לארמו. ככל הנראה זה יהיה שינוי מבורך עבור רבים, מכיוון שהוא יפנה מקום במלכת הזוהר המוגבלת למדי שלך.

תיקון FFXIV 6.5 גדל האור - Naoki Yoshida מחזיק תמונה של התלבושת הקאפה החדשה

. זה לא היה מרגיש כמו מכתב חי ראוי בלעדיהם, ובכל זאת הוא צוחק, “מדוע אנחנו אפילו מדפיסים את אלה ב- TGS?”

הוא מציג את התלבושת של קאפה המיוחלת הנושאת לאחר Final Fantasy 6 ומתבקש במיוחד על ידי יוצר Final Fantasy Hironobu Sakaguchi. יש גם פיה שמופקת על הגב שלך, הר עב”ם שמחזיק אותך בקורה הטרקטור שלה, ואופנוע גדול, שאופי הלפל של יושידה צריך לעמוד על מושב של. “הרגליים פשוט לא יכלו להגיע”, הוא מסביר, “כל גזע אחר יושב עליו כרגיל.”

כדי לסגור, אנו לומדים מעט על ה- FFXIV KFC Collab, המוגבל בעצב ליפן בלבד. מתחיל יום אחרי תיקון 6.5 השקות, זה ירוויח לך משחקי עוף של Eat Eat Make שאני מקווה מאוד שנוכל להתגבר לכאן בסופו של דבר. . Fanfest של לונדון אמור לסוף השבוע של 21-22 באוקטובר, שם אנו יכולים לצפות לפרטים חדשים על הרחבת DawnTrail הקרובה.

תאריך השחרור של FFXIV 6.5 וכל דבר במכתב חי 79 - מפקח הג'נטלמן הילדיברנד מנדוויל מציץ מאחורי גרסה פיקסלית של עצמו, מחייך באופן נרחב

תיקון FFXIV 6.5 ‘אור הולך וגדל’ – 3 באוקטובר 2023

.5, שכותרתו Growing Light – כל המהדורות הרשומות בתוכן עם השקת התיקון אלא אם כן צוין אחרת:

משימות

 • משימות תרחיש עיקריות חדשות
  • גדל אור חלק ראשון [6.5]
  • גדל אור חלק שני [6.55]
  • דורש השלמת ארקאסודרה, אומיקרון ולופוריט משימות שבטיות.

  תיקון FFXIV 6.5 גדל אור - קריל קירח בודק אות במעטפה מקושטת

  • צינוק חדש – המשנה הירחי
  • משפט חדש – שבר האביססל (והקיצוני שלו)
  • פשיטת הברית החדשה – מיתוסים של התחום חלק שלישי: תיליה
  • משפט חדש לא מציאותי – כור הייחודיות (לא מציאותית)
  • צינוק וריאנט חדש וקריטריון – אי אלואלו [6.51]
  • תמיכה בחובה בצינוקים של Stormblood
   • העיר הטבעה סקאלה
   • הכוויה
   • החושך הגמליט

   תיקון FFXIV 6.5 גדל אור - נופיקה, אלילה עם שיער אדום זורם בשמלה ירוקה

   התאמות עבודה

   • התאמות שנעשו ב- 6.5 לאזן תפוקת נזק בין משרות בתוך כל תפקיד
   • עולה לעוצמת פעולות עבודה מסוימות

   עדכוני מקלט של האי

   • דרגות מקלט וחזונות חדשים
   • אזור התכנסות חדש בטבע
   • גידולים חדשים, איילס עבודות יד, בעלי חיים, מבנים ועוד
   • טובות הנאה

   תיקון FFXIV 6.5 גדל האור - Naoki Yoshida מחזיק תמונה של מבני גרלמלד החדשים במקדש האי

   אירועים מיוחדים

   • שיתוף פעולה של חבר’ה סתיו [6.5x]
    • בקרוב מגיע לצלוחית הזהב של מנדוויל
    • מתחיל ביום רביעי 4 באוקטובר 2023
    • רכוש ארוחות משולבות אצל קמעונאים המשתתפים ברחבי יפן כדי לקבל מדבקות KFC X FFXIV ומדבקות EAT Chicken Exte

    עדכוני PVP

    • השפעות על פעולות מסוימות, חיות מחמד וכו ‘. .51]

    עדכון קונפליקט גבישי

    • התאמות מינימום וממשק משתמש
     • הגדרות חדשות להציג לצמיתות צוות מסונף משמאל למינימום ו/או HUD
     • קו חדש בשדה מציין את ‘נקודת הקאמבק’ – עד כמה הצוות המפסיד צריך להתקדם כדי להפוך את הגאות
     • הגדרה חדשה להצגת טיימר ספירה לאחור עשר שניות לפני תחילת שעות נוספות
     • מד התקדמות משופר, כולל מחוון צוות מנצח, נקודת קאמבק, התקדמות ברורה של מחסום גלוי יותר, ומד שעות נוספות כדי לציין כמה זמן הצוות המפסיד יכול להישאר הרחק מהגביש הטקטי לפני סיום המשחק

     תיקון FFXIV 6.5 גדל האור - נאוקי יושידה מציג את הר האופנוע החדש, הלפל שלו עמד על מושבו

     עדכונים שונים

     • משלוחים מותאמים אישית חדשים: מרגרט
     • פונקציית הפחתה חדשה ברציפות עבור פריטי אספנות
     • אינדיקטורים לנקודה ירוקה על דגים שנרשמו לאחרונה במדריך הדגים
     • יכולת לאחסן פריטים אופציונליים ב- Armoire (PCGN הערה: ‘פריטים אופציונליים’ מתייחס לפריטים שנרכשו מה- Mogstation המקוון)
     • אפשרות למיין יעדי טלפורט על ידי הרחבה (ניתן להפעיל מתפריט הגדרות טלפורט)
     • תגמול חדש על השגת כל תקעי הניסיון ב -6.סדרת טלאי x
     • מגבלות ברמת פריט לרולטה חובה: פשיטת ברית על בסיס רמה
     • תגמולים של Exp ו- Allagan Tomestone עבור כל פשיטת ברית מותאמת על פי הקושי והזמן הנדרש להשלמה
     • משפט חינם התרחב כך שיכלול את התרחבות הסערה

     • תאריך השחרור של סט המתנע: יום שבת 25 במאי 2024

     FFXIV Patch 6.5 גדל אור - Naoki Yoshida מציג את הפיה החדשה שיושבת על הגב שלך

     עדכוני תשתית שרת

     • מתוך עניין של הרחבת אפשרויות תשתית שרתים בעתיד, השימוש במרכזי נתוני ענן נבדק
     • מרכז נתונים בענן צפון אמריקה יושם באופן זמני לצורך מבחן לחץ ציבורי, שייערך במהלך 6.סדרת תיקון 5x
      • מסך הבחירה של מרכז הנתונים יציג את ה- Cloud DC כאופציה על 6.שחרורו של 5, והוא יהפוך לנגיש ברגע שהמבחן מתחיל

      אם אתה רוצה לצפות בארכיון המלא למכתב חי 79, אתה יכול לעשות זאת למטה – שימו לב שהוא מתרחש ביפנית, אם כי השקופיות אכן כוללות תרגומים לאנגלית. תוכלו גם לבקר ב- FFXIV 6.5 אתר מיוחד לעדכונים נוספים וצילומי מסך. תודה תמיד ל’מיונה ‘ו’אילונה מינורי’ הנפלאה מהדיסקורד הרשמי של FFXIV (הזמנה קישור נפתח בחלון חדש) לתרגומי החיים הבלתי נלאים שלהם לאירוע.

      תמונה ממוזערת של יוטיוב

      בזמן שאנו מחכים לבוא העדכון הבא, תוכלו לקרוא את הראיון שלנו עם מעצב מערכות הקרב FFXIV היקארו טמאקי על קונפליקט גבישי, שם אנו מדברים על הסיבה שהמצב כל כך פופולרי ואיך נראה עתידו. יש לנו גם את כל מה שאתה צריך כדי לקבל את מקלט האי FFXIV שלך בצורת קצה לקראת ההשקה האור ההולך וגדל.

      קן אולסופ קן רוצה לשחק הכל, אך בהכרח בסופו של דבר על דיאבלו 4, עמק Dreamlight, FFXIV או Terraria שוב. הוא אוהב RPGs, Soulslikes ו- Roguelikes, ולא יפסיק לדבר על מפלצת האנטר וכמו דרקון.

      . . . המחירים נכונים בזמן הפרסום.