עיר הקדמונים

עיר הקדמונים ממוקמת מזרחה ביבשת הצפון של גאיה. הוא נמצא בתוך עמק קורל, וגבה על מערת עמק קורל.

עיר הקדמונים

תוכן ShadowBringers

Quest Giver y’shtola מיקום הסערה (איקס:33.0, Y:16.8) קו קווס קו Shadowbringers תרחיש עיקרי ברמה 79 פריטים נדרשים 1 סכין mythril
חוויית עותק ציור קיר של קיטנה 1 228,960 גיל 968 מסע קודם המתנה במעמקים המסע הבא אור השראה תיקון 5.0

ישטולה מופיע עמוק במחשבה.

דרך דרך

נקודת הסקר: (x: 21.9 Y: 11.0 z: -1.7) ממש צפונית ל”קירות הנשכחים “

צעדים

 • דבר עם ישטולה.
 • בדוק את כוסות האונדו מנקודת הסקר
 • השתמש בסכין Mythril כדי לאסוף גרוטאות מהקיר השריד.
 • דבר עם ישטולה.
 • מצא מבנה שדומה לאלה בעותק של ציור הקיר של קיטנה, ואז בדוק אותו מנקודת הסקר.
 • דבר עם ישטולה.

 • ישטולה מופיע עמוק במחשבה.

דו שיח

Y'shtola: . אה, שם שם. האם למדת לומד את הערה? Y'shtola: מרתק. ודיוק מסוג המידע שקיוויתי לשמוע. Y'shtola: למעשה, אם יש לך רגע, הייתי רוצה לשאול את העיניים שלך כדי לאשר תיאוריה שעבדתי עליה. לבוא. Y'shtola: עכשיו, יש שתי משימות שהייתי עושה לך לבצע. Y'shtola: הראשון מחייב אותך לבדוק את הבניינים המקיפים את היישוב Ondo, ולציין את המאפיינים המובחנים ביותר שלהם. Y'shtola: לשנייה, אני מאחל לך להשתמש בסכין זו כדי לקחת גרוטאות מאחד הקירות השרידים. Y'shtola: התפלל להיות יסודי ככל שתוכל. אני אחכה כאן לתוצאות החקירות שלך. Y'shtola: 'זה מוזר להיות כאן, מתחת לאוקיאנוס. נראה לפני החיים שעמדנו בין עצים של Rak'ttika.
מערכת: בדוק את המבנים של כוסות האונדו לתכונות ייחודיות. אתה יכול להזיז את המצלמה, כמו גם להתקרב והחוצה. למקד לבניין ולבחון אותו עם מקשי קלות. מערכת: אתה מגדיר את נקודת הסכין על הקיר, אך גם לאחר יישום לחץ ניכר, אינך יכול להסיר כל כך כמו פתית של אבן.
Y'shtola: ומה גילית? Y'shtola: כן, הייתי מסכים שהחלונות הם המובחנים ביותר. נראה כי המבנים מופיעים זהים גם למראה שלך וגם לשלי. Y'shtola: ואתה אומר שלא יכולת לגרד את הקיר? אפילו עם כל הכוח שלך מאחורי הלהב? Y'shtola: שם מראש, בכל מקום שאני מסתובב במקום הזה, המבט שלי נמשך על ידי חומרים מוזרים שעבורם אין לי שם. Y'shtola: הבניינים שהיו לך לחקור הם דוגמאות עיקריות. יתכן שהם נראים בנויים מאבן רגילה, אבל אני מבטיח לך שזה לא מהסוג הזה. Y'shtola: אם נלחץ, הייתי מתאר את החומר כמורכב של כמה תכונות מינרליות, מעורבב ליצירת חומר של עמידות ללא תחרות. Y'shtola: אפילו האימפריה של רונקאן, פעם הכוח הגדול ביותר בנורברנדט, לא הניבה דבר שמשווה לרמה זו של שלמות. Y'shtola: אבל אם לא הרונקנים, אז מי? מי היו הקדמונים האלה טוענים אונדו כאדריכלי המקדש שלהם? Y'shtola: אני חושד שהתשובה שלנו טמונה בסיבה שאמת סילש נסוגה לכאן עד הסערה. ישטולה: יתכן שהוא פשוט רצה לסגת איפשהו רק בני תמותה היו נאבקים להגיע. אבל יש הרבה מיקומים מרוחקים כאלה. למה כאן, ספציפית? Y'shtola: Emet-Selch מוקדש לתפקידו, וכך אנו עשויים להניח שבחירתו במעוז משרתת איכשהו את סדר היום האסיאני. Y'shtola: או Mayhap. 'זה מקום יקר לו יותר מכל אחד אחר.
שאלה: מה תגיד?
תשובה: האם אתה אומר שזה נבנה על ידי אסקים קדומים. Y'shtola: זו התיאוריה שלי, שמבנים אלה הם שרידים של תקופה לפני ההיסטוריה של כוכב שהיה עדיין שלם ובלתי שבור.
תשובה: האם המקום הזה יכול לספק כוח לאמת-סילש? ישטולה: זו הייתה גם המחשבה הראשונה שלי. עם זאת, לא משנה כמה חומרים מעולים, חורבה היא רק חורבה. זה לא כלום שיחליט את תוצאת הקרב. Y'shtola: מה שמביא אותנו לתיאוריה השנייה שלי: שיש לו קשר אישי אחר ואיש יותר לאתר זה. מה אם מבנים אלה הם שרידים של תקופה לפני ההיסטוריה של כוכב שעדיין היה שלם ובלתי שבור?
תשובה: לא יכולתי לומר בשום דרך. Y'shtola: זו התיאוריה שלי שמבנים אלה הם שרידים של תקופה לפני ההיסטוריה של כוכב שהיה עדיין שלם ובלתי שבור.
Y'shtola: עקבות כאלה במקור היו מחוסקים על ידי רצף אסונות אמבר, אבל כאן בראשון הם עשויים להיות לא נגעים במשך אלפי שנים. Y'shtola: . עותק של ציור הקיר בקיטנה ראוול. אלמט הציג לי את זה בביקורי ב- Fanow, לאחר הניצחון שלנו ב'הולוסיה. Y'shtola: הנה, בסצנה הראשונה. Y'shtola: על ידי דבריו של אמת-סילש, זה מתאר עיר של עירייה בעבר ואת האסון שמתפלל אותה. Y'shtola: העיצוב מפושט בהרבה, כמובן, אבל האם אתה רואה את הדמיון בין המגדלים שלו לאלה שרק בדקת? Y'shtola: אנחנו קרובים לאמת, אני מרגיש. הבה נחפש את הסביבה אחר מגדל נוסף המתאים לתמונה הקרובה מספיק כדי להסיר את כל הספק. Y'shtola: ממה שראיתי, לא יותר מחול ויותר חול שקר ממזרח, והדרום לא החזיק מבנים כאלה. אני מציע שננסה את מזלנו עוד יותר לצפון -מערב.
מערכת: תוכל להציג את ציור הקיר של קיטנה רוול בכל עת במהלך מסע זה באמצעות הפריט הרלוונטי בתפריט פריטי המפתח. מערכת: יעד המסע לא יוצג על המפה. עליכם לחפש מבנה שדומה לבניינים בציור קיר, ואז לבדוק אותו מנקודת הסקר. נקודת הסקר תימצא בקרבת מקום, במקום המאפשר תצוגה מלאה של המבנה. מערכת: חפש מבנה שדומה לאחד הבניינים בציור קיר זה ואז בדוק אותו מנקודת הסקר. . מערכת: על פי חקירותיו של ישטולה, האזור עוד צפונית -מערבית לגביע האונדו עשוי להיות מקום טוב להתחיל בו.
Y'shtola: איי. זהו כתב הקיר גדול. Y'shtola: אם כי אני לא יכול לנחש במטרתו, זה בטח היה מראה מרשים. כמה מגובה המגדל נמצא מוסתר מתחת לאדמה, אני תוהה. Y'shtola: מאות שנים של ההיסטוריה שלנו התיישבו על חורבות כאלה. אינספור שכבות של אבק ומשקעים. Y'shtola: . תרבות שלמה, קיומה נשכח על ידי כולם מלבד קומץ אסקים. Y'shtola: ובכל זאת זה היה קיים. הם חיו כאן, בעיר הזו. Y'shtola: אבל בואו נתמקד במה שלמדנו עד כה. ראש המפקד של אונדו דיבר על תעלומות המעורבות באדמה מוארת. ישטולה: אם לשפוט לפי דבריו, הוא מאמין שתופעה זו הקשורה לחזרת הקדמונים. ישטולה: לפיכך נוכל לשער כי מה ש- Ondo Save Surving בתהום היה, ככל הנראה, עוד שריד של התרבות הזקנה הזו. Y'shtola: ומי עוד "יאיר את הפנסים" כלשונו של רין, מאשר אמט-סילך עצמו? זה כמעט בטוח שהוא שם! Y'shtola: אבל אם אנו מוצאים את המעוז הזה במועד, נראה שזה מרוויח את אמון האונדו נשאר הדרך המהירה ביותר שלנו קדימה. Y'shtola: אני רק מקווה שהמעשים שלנו יספיקו בכדי לנצח אותם.

עיר הקדמונים

ה עיר הקדמונים, [1] [2] הידוע גם בשם הון נשכח (忘らるる 都, Wasuraruru Miyako ? ) או עיר נשכחת, [הערה 1] הוא מיקום ב Final Fantasy VII וכן Final Fantasy VII: ילדי Advent. זוהי עיר הרוסה שנמצאת בעמק קורל ביבשת הצפון של כדור הארץ.

עיר הקדמונים הייתה בירתו העיקרית של התרבות הסטרה. לאחר שהאסון מהשמיים פגע בכוכב הלכת כמעט מחק את הסטרה, הניצולים המעטים נטמעו בהדרגה בתרבות האנושית והעיר הייתה חורבה נטושה מזה זמן רב.

תוכן

 • היסטוריה אחת
  • 1.1 לפני Final Fantasy VII
  • 1.סכסוך עם ספירות
  • 1.3 לאחר מטאורפל
  • 5.1 Theatrhythm Final Fantasy
   • 5.1.1 שיחת וילון הפנטזיה הסופית של תיאטרון
   • 6.1 אמנות קונספט
   • 6.פיתוח 2
   • 7.1 הערות
   • 7.2 ציטוטים

   היסטוריה []

   לפני Final Fantasy VII []

   בשלב מסוים ביקר מדען בעיר הקדמונים וניסה לפענח את הכתבים העתיקים על רצפת הכדור. המדען בקושי הצליח להבין את המילים “מפתח” ו”תיבת המוזיקה “. [3]

   ביקורות מומחים של Gamespot

   06 בדצמבר 2022

   מתנגש עם ספירוט []

   Wateraltar-ffvii-FMV-White

   ב Final Fantasy VII במהלך “פרידה עם אייריס” ביקרת איירת ‘גיינסבורו בעיר כדי להפעיל את הקודש בתקווה למנוע את Cataclysm Sephiroth מתכננת לגרום למטאור. סכסוך ענן ומסיבתו עקבו אחריה, וכך גם ספירות. המסיבה בילה את המקום בשקט באופן מוזר, בילתה בלילה שלפני צליל מוזר מעיר אותם. החקירה שלהם הובילה אותם לחלק מחתרתי של העיר שם הם מצאו את ארת ‘מתפלל לזמן את הקודש. ענן קדימה וכמעט נאלץ על ידי רצונו של ספירוט להרוג אותה, הצליח להתנגד ולרוץ לאחר שמפלגתו צעקה עליו. ספירות, הפועלת בגופתה של ג’נובה, התנפנפה מהתקרה והורגת את אירת ‘. [1]

   אייריס הושחת

   ענן בהיר דרש לדעת מדוע היה צריך להירצח את אירת ‘. ספירוט הוציא. בעקבות הקטטה, הקבוצה המטלטלת שילמה את כבודם האחרון לאירת ‘כאשר הענן הניח את גופה לנוח בבריכה הסמוכה. [1]

   במהלך “מה שאייריס עזב מאחור”, ביקר בוגנהגן, זקן מקניון קוסמו, בעיר עם המסיבה לאחר שזומן מטאור. הם גילו את מה שארת ‘מנסה לעשות לפני שספירוט כרת אותה, והשתמש במפתח לקדמונים שנמצאו בתחתית הים בעזרת צוללת, בוגנהגן הסיק כי אירית הצליחה לזמן את הקודש, אך ספירות חוסמת אותה וחייבת נהרג כדי להציל את כדור הארץ. [3] תכנון המפלגה נחתך כשנשק היהלום מתחיל להתקדם לעבר מידאר.

   לאחר Meteorfall []

   בְּמַהֲלָך בדרך לחיוך, שאר חברי המפלגה חוזרים לעיר כדי לחלוק כבוד לאירת ‘לפני שהם עוברים דרכיהם הנפרדות לכל אחד מהם למצוא את מקומם בעולם.

   נשכח-קפיון-קרווד-פפוויאק

   שנתיים אחר כך, ב Final Fantasy VII: ילדי Advent, שלושת השרידים של ספירות התבססו על עצמם בעיר שם הם חקרו את הטורקים, צנג ואלנה, על כך ששררדת ג’נובה ששרדה את הטורקים גנבו. לימים יאזו הביא את הילדים הנגועים בגאוסטיגמה לעיר כדי שקאדג ‘יוכל להפוך אותם לעוקבים בכך שהם לשתות מי אגם נגועים, ולהניח אותם תחת שליטת המחלה. לוז גם חטף את מרלן וואלאס בכדי לכפות עוד יותר את הענן לעקוב אחריהם, כאשר הענן מוצף על ידי השרידים לפני שהוא ומרלן ניצלו על ידי וינסנט ולנטיין.

   גיאוגרפיה []

   SporoTtencapitalloc

   עיר הקדמונים ממוקמת מזרחה ביבשת הצפון של גאיה. הוא נמצא בתוך עמק קורל, וגבה על מערת עמק קורל.

   רבים מהבתים הנותרים עדיין מכילים רהיטים וממצאים המעידים על כך שהאזור מופיע בדיוק כמו שהוא ננטש. העיר מכילה מכונה, המאפשרת לתקשר עם כדור הארץ, וקטע תת -קרקעי עם כמה בנייני קריסטל המקיפים מזבח. תושבי העיר שילבו את הטבע בבניינים שלהם, ורבים בעלי גגות המורכבים מפגזי קונכיה וחומרים אורגניים אחרים.

   הפריסה הכללית של האזור קוראת מוטיב מימי; לרבים מהבניינים יש מראה דמוי מעטפת והאדמה דומה לקרקעית הים. בתוך “העיר העליונה” ישנם כמה גבישים שכאשר נוגעים בהם מפטרים הבזק (מה שגורם לדמות הראשית הנוכחית להסביר ששמעו משהו שהם לא הבינו [4]).

   . בניין זה הוא ספרייה, שם במקום ספרים, הוא מכיל צורות מחשבה של Cetra שמעבירים את תוכנם באופן טלפתית לקורא. [5]

   מתחת לגובה הקרקע נמצא “טירה” נסתרת. יש לזה מגדלים בסגנון ימי הביניים המחוברים לפני השטח דרך גרם מדרגות העשוי אור באחד הבתים. אזור זה מחזיק מעיין ומזבח.