אם זה מוליד בספריה של זולטון קול לאחר שאתה או מישהו אחר השתמשו בטום פורטל, אתה יכול למצוא את הגולם בדיאבלו אלמותי ב .

מיקום דיאבלו אלמותי הידרה ומיקום גולם אבן חול

קבל ציוד אגדי ותגמולים שימושיים אחרים מההידרה וגולם.

מדריך מאת ג’סיקה אור סופרת מדריכים בכירים
פורסם ב- 24 ביוני 2022
עקוב אחר דיאבלו אלמותי

תוך כדי חקר הספרייה של זולטון קול דיאבלו אלמותי אתה יכול להיתקל ב התאים הנסתרים של קול אירוע עולמי, שיכול להוביל לחיפוש אחר מיקום הידרה וכן מיקום גולם.

ברגע שתמצאו חמישה דפים אבודים כחלק מהאירוע בספריה, תוכלו להכין פורטל טומה. כאשר משתמשים בו, לטומה יש את הסיכוי להשרוט את Fleshcraft Hydra אוֹ אבן חול גולם בוסים עולמיים.

אם הבוסים הקשים אכן משריצים עבורך, אתה יכול לגלות את מיקומיהם בדיאבלו אלמוות למטה, כמו גם מידע שימושי אחר שכדאי לדעת על הפעלת האירוע העולמי הזה.

 • דיאבלו אלמותי הידרה ומיקום גולם מוסבר
 • דיאבלו אלמותי בשרקראפט הידרה מיקום
 • דיאבלו אלמותי אבן חול מיקום

.

לאחר שמצאתם חמישה דפים אבודים, תוכלו להכין קבר פורטל. אתה יכול להמשיך לחוות דפים אבודים ולהפוך עד חמישה טומני פורטל כדי לחסוך למועד מאוחר יותר – או להשתמש באחד ברגע שהוא יוצר.

כאשר משתמשים בפורטל טומה, הוא בדרך כלל ייצור פורטל לאזור אחר בו תוכלו להילחם באויבים כדי לאסוף שלל. לפעמים, Fleshcraft Hydra או גולם אבן החול ישריטו בספריה במקום זאת. הבוסים האלה מפילים שלל טוב יותר מהאויבים שהפורטלים לוקחים אותך אליהם, אך הם הרבה יותר קשה להביס.

תקבל הודעה אם השימוש בפורטל טומה הוליד את ההידרה או את גולם, וטיימר של שלוש דקות כדי להגיע למיקומו יתחיל.

מכיוון שההידרה וגולם הם שני האירועים העולמיים, כל אחד בשרת שלך יכול להצטרף להילחם בהם. המשמעות היא גם שאתה יכול להילחם בהידרה או בגולם כשמישהו אחר מוליד אותם בשרת שלך.

אתה יכול להשיג תגמולים רק מכל אירוע פורטל חמש פעמים ביום בדיאבלו אלמותי, אז אלא אם כן אתה עוזר למישהו אחר להביס את האויבים, אתה יכול להפסיק לחוות את ההידרה וגולם לאחר חמישה ניסיונות.

דיאבלו אלמותי בשרקראפט הידרה מיקום

אם זה אכן משריץ עבורך, אתה יכול למצוא את ההידרה בדיאבלו אלמוות באזור המעגלי צפונית לחיבור המתפתל, וממערב לארכיון הסודות.

כאשר הובסה את ההידרה היא תפיל אבק קסום X6, ויש לה גם סיכוי להפיל ציוד אגדי. בפעם הראשונה שתרוג את ההידרה, תקבל כלי ההצאה של זולון קול, .

דיאבלו אלמוות נמצא כאן! אם אתה רק מתחיל, תרצה לדעת את הכיתה הטובה ביותר למתחילים – כולל Necromancer והצלבני. מדריכי אבני חן וקסמים האגדיים שלנו יכולים לעזור לכם להשיג את הבנייה החזקה ביותר, ויש לנו גם מפות שימושיות לכל מיקום מאורת נסתר, פיתרון של תשע מנורות, ומיקומי הידרה וגולם.

דיאבלו אלמותי אבן חול מיקום

אם זה מוליד בספריה של זולטון קול לאחר שאתה או מישהו אחר השתמשו בטום פורטל, אתה יכול למצוא את הגולם בדיאבלו אלמותי ב האזור הצפוני ביותר של המפה, מעל אזור הגומחה הנסתרת.

כאשר גולם יובס הוא יפיל אבק קסום X6, ויש לו גם את הסיכוי להפיל ציוד אגדי. בפעם הראשונה שתרוג את גולם אבן החול, תקבל את אשמה של כלי ההורדרי חסר השם. לאחר מכן תוכל לקחת כלי שיט זה למורשת ההוראדרים ולחבוט אותו עבור בונוסים מוגברים לסטטוס.

בהצלחה נאבקת בהידרה וגולם בדיאבלו אלמוות!

מ- Assassin’s Creed ועד טייקון גן החיות, אנו מברכים על כל הגיימרים

Eurogamer מברך את הווידיאו של כל הסוגים, אז היכנס והצטרף לקהילה שלנו!

היכנס עם Google היכנס עם היכנס לפייסבוק עם היכנס לטוויטר עם Reddit

. נהל את הגדרות ההודעות שלך.

 • הרפתקאות פעולה עוקבות אחריה
 • Activision Blizzard עקוב
 • Android Follow
 • דיאבלו אלמותי עוקב
 • פנטזיה עוקבת
 • עקוב אחר משחק חופשי
 • iOS עוקבים אחריה
 • MMO עקוב
 • PC Follow
 • RPG עקוב

עקוב אחר כל הנושאים רואים 5 נוספים

מזל טוב על העקבות הראשונות שלך!

אנו נשלח לך דוא”ל בכל פעם שאנחנו (או אחד מאתרי האחות שלנו) מפרסם מאמר בנושא זה.

הירשם לאירוגמר.עלון יומי נטו

קבל את הכי הרבה דיבר על סיפורים היישר לתיבת הדואר הנכנס שלך.

ג’סיקה היא סופרת מדריכים מצפון אירלנד שאוהבת לצרוח בטלוויזיה שלה. לעתים קרובות בסרטי אימה, מדי פעם בניצחון פורטניט. כאשר לא פוגעת במיתרי הקול שלה, ג’סיקה אוהבת להדגיש על המלאי שלה ב- RPGs, וללכת לאיבוד בעולמות פתוחים.

Diablo אלמותי אבן חול גולם ומדריך Fleshcraft Hydra

גולם אבן החול וה- Fleshcraft Hydra הם אחד משני הבוסים העולמיים של דיאבלו אלמוות שהם חזקים.

דיאבלו אלמותי אבן חול

על ידי צוות העריכה 2023-05-13 2023-05-13 שיתוף

גולם אבן החול וה- Fleshcraft Hydra הם אחד משני הבוסים העולמיים של דיאבלו אלמוות שהם חזקים ואכזריים מספיק כדי להצדיק מסיבת פשיטה.

לא תוכל לקחת על עצמך את הבוסים האלה בעצמך. המדריך הבא יראה לכם כיצד ואיפה לזמן את גולם אבן החול ואת הידרה Fleshcraft ב- Diablo Immortal.

הבוסים העולמיים הם חדשים בדיאבלו אלמוות. הם חלק מאירוע חדש במשחק בו שחקנים יכולים לעבוד יחד כדי להגדיל את הסיכוי שלהם להיתקל בבוס עולמי.

דיאבלו אלמותי אבן חול גולם ומיקומי הידרה של Fleshcraft

כדי למצוא את גולם אבן החול ואת מיקומי Fleshcraft Hydra, פנו לספריה של זולטון קול. אתה צריך למצוא 5x דפים שאבדו שהולידו באופן אקראי ברחבי האזור כחלק מאירוע החדר הסודי של זולטה קול.

. השתמש בפורטל טומה כדי לפתוח פורטל לחדר הסודי של קול המשמש כצינוק קטן בו תוכלו לשים את הידיים על חזה השלל, אך לפעמים, האוצרות הללו ישמרו על ידי בוס עולמי.

. כמו כן, הזן תמיד פורטל משלך מכיוון שנכנס לפורטל שנפתח על ידי שחקן אחר מצמצם את הסיכוי להיתקל בבוס עולמי.

סרטונים מומלצים עבורך.

בספרייה של זולטון קול יש שני בוסים עולמיים בדיאבלו אלמוות: גולם אבן החול וה- Fleshcraft Hydra.

תוכלו למצוא את גולם אבן החול באזור הצפון -מזרחי של המפה. אתה יכול ללכת לשם על ידי חציית הגשר ועשית את דרכך מעל מנוע הכאוס.

. הסמנים הכחולים עם אייקון דמוי קלף מייצגים את המיקומים האפשריים של מציאת דף אבוד.

באשר ל- Fleshcraft Hydra, תוכלו למצוא את הבוס העולמי השני במאורת ההידרה שנמצאת שמאלה מנקודת הדרך המתפתלת.

דיאבלו אלמותי אבן חול מיקום

Diablo אלמותי אבן חול גולם ותגמולים הידרתיים של Fleshcraft

הירידה המובטחת היחידה מגולם אבן החול וה- Fleshcraft Hydra הם כמה חווים כדורים. עם זאת, אתה יכול לטחון את הבוסים האלה כדי לבזוז מורשת של כלי ההורדרים. לגולם אבן החול, למשל, יש סיכוי קלוש להפיל את אשמתם של חסרי השם שמעניקים בונוס להתנגדות לאחר שהכלי הוחלף אל קדושו של איבן פאהד.

אתה יכול גם להוריד את גולם אבן החול ואת הידרה של Fleshcraft עבור אבק קסום 6x כל אחד שניתן להשתמש בו כדי ליצור שדרוגי ציוד בנפח.