מפת Fortnite משתנה ומה חדש באי

יהיה הרבה מה לגלות, ללא ספק, ואני מצפה לחקור את המפה החדשה לגמרי, אם כי עם כמה אזורים ישנים שחוזרים. אנו נמצאים בעידן חדש נוסף של פורטניט, ויהיה לנו הרבה סיקור נוסף על מעבר הקרב והאתגרים החדשים בהמשך היום ברגע שאלו בשידור חי, אז הישאר מעודכן לזה.

מפת הפרק 3 ‘Fortnite’ החדשה נחשפה

עם השקת פורטניט פרק 3 שיושק תוך פחות משעתיים, לילה, כבר התבוננו במפה החדשה לחלוטין, שהגיעה לאחר שהאי הישן התהפך לחלוטין, וחשף את המפה השלישית של פורטניט שמתחתיה מתחתיו.

Epic ניהל אירוע קהילתי ביום האחרון בערך שביקש מהשחקנים להעיף את תמונות הפרופיל שלהם הפוך ולפרסם את ה- hashtag #fortniteflipped. ככל שיותר אנשים עשו זאת, כך הוחלפו יותר קטעים של המפה. .

אך בסופו של דבר נחשפה כל המפה, שתוכלו לבדוק להלן, או שתוכלו לפנות לאתר המאפשר להתקרב לאזורים ספציפיים. יש הרבה פירוט לראות.

עוד מיועץ פורבס

תוכנת המס הטובה ביותר משנת 2022

תוכנת המס הטובה ביותר עבור עצמאים משנת 2022

מחשבון מס הכנסה: הערך את המסים שלך

ברור שחלק מהאזורים הישנים נראים, ויש רשימה של POIS וכתמי אדמה שהודלפו לקראת ההשקה הרשמית הכוללת:

.

כפי שאתה יכול לראות, רוב המפה מכוסה כרגע בשלג, שלדעתי לא במקרה, בהתחשב בכך שאנחנו בדצמבר, ופורטניט כיסתה את המפה שלה בשלג בחלק זה של השנה שקדמה לה. .

אם כבר מדברים על מזג אוויר, אנו כבר יודעים ששינוי משמעותי אחד מגיע לפורטניט בפרק 3: מזג אוויר בפועל. לא רק שלג מתפשט על פני המפה, אלא מהתצוגה המקדימה, ראינו טורנדו וסערות ברקים עזות שעלולות להתרחש על המפה. לא בטוח אם הם פשוט יהיו אקראיים או אם משהו מפעיל אותם, אבל זה אמור להיות דינמיקה חדשה להילחם.

כאשר המפה משיקה במשחק בהמשך היום, היא ללא ספק תהיה מושחתת לחלוטין כמו נוטה לקרות כאשר Epic משיק מפה או אזורים חדשים. השחקנים יוטלו לחשוף את ה- Pois החדשים עצמם, ו”נבהלים “את מפת כל החושך כאילו זה משחק Ubisoft. פשוט אדמה והאזורים יחשפו את עצמם

יהיה הרבה מה לגלות, ללא ספק, ואני מצפה לחקור את המפה החדשה לגמרי, אם כי עם כמה אזורים ישנים שחוזרים. אנו נמצאים בעידן חדש נוסף של פורטניט, ויהיה לנו הרבה סיקור נוסף על מעבר הקרב והאתגרים החדשים בהמשך היום ברגע שאלו בשידור חי, אז הישאר מעודכן לזה.

מפת Fortnite משתנה ומה חדש באי

מפת Fortnite משתנה

השינויים הגדולים ביותר במפת Fortnite מוצגים בדרך כלל עם המעבר לעונה חדשה, אם כי תמיד יתקיימו התאמות קטנות יותר על בסיס קבוע מכיוון שהנוף מעוצב על ידי העלילה והסיפור המתמשך. עם הגעת עונה 4, הנושא המרכזי המעצב את השינויים הוא ההשפעה שיש לכרום, כאשר מספר מיקומים כבר הוסבו לחומר המתכתי. . אם אתם מחפשים להתעדכן בעדכוני האי האחרונים, הנה שינויים הגדולים ביותר במפת Fortnite.

סקירה כללית של מפת Fortnite

כפי שאתה יכול לראות ממפת Fortnite המלאה שלמעלה, נערכו מספר שינויים לאחרונה. אזור הצמיחה הירוקה לדרום -מערב מתייבש כדי להפוך לצבע כתום, ותוכלו לראות בבירור את האזורים המתכתיים שבהם Chrome כבר מתפשט. כרגע ישנם 16 מיקומים בשם המסומנים על המפה כדלקמן, כאשר שמו של פויס חדש או שונה במודגש:

 • הכביש המהיר של צ’ונקר
 • דירות מעוננות
 • Coney Crossroads
 • פורט ג’ונסי
 • חורשה שמנונית
 • Sanctum של הראלד
 • צומת לוג’אם
 • לגונה זוהרת
 • מערה ללהט
 • עץ מציאות
 • סלילי סלע
 • פירים שופטים
 • מקדש מנצנץ
 • צליל מנומנם
 • תחנת סינפסה
 • מגדלים מוטים

עץ מציאות

אזור Falls Reality הוחלף כעת בשמו של עץ המציאות עצמו, אם כי כעת איבד את כוחו והפך לקליפה עקרה של העצמי הקודם שלו. כתוצאה מכך, כל הביומה לדרום -מערב עברה מצמחייה ירוקה שופעת לכתום צחיח, אם כי עדיין יש המון פטריות ענק של פורטניט באזור.

מערה ללהט

מערה Rave עצמה נותרה ללא שינוי, אם כי כעת הוגברה על ידי הגעת הכושר המרחף מעליו בצד הצפוני. ניתן לגשת לספינת האוויר של IO המוחזקת זו על ידי רכיבה על רכיבה עליה, והחלק הפנימי צבעוני בדיוק כמו המשטחים החיצוניים.

Sanctum של הראלד

Sanctum’s Herald הוא תמצית הנושא הכרום הטרי, מלא בפריטים ומשטחים מתכתיים – ובנוסף המערבולת הסמוכה תביא אותך לכוחות כרום אם תישאב לתוכו. היזהר מ- Herald NPC שמסייר על מיקום זה, מכיוון שהם אויב רב עוצמה ויעלה זאבים כרום כדי לתקוף אותך אם אתה עוסק בלחימה.

מקדש מנצנץ

מקדש מנצנץ מראה שההשפעה של הכרום כבר מתפשטת ברחבי האי, ולמרות שהיא לא מבוטלת כאן יש עדיין המון עצי כרום לקצץ. הזמן יגיד כמה זה ייסע, אך צפה שהאזור הזה יהיה ברומטר להרחבת הכרום.

פורט ג’ונסי

נראה שהג’ונס קיבלו את המעשה שלהם יחד ובנו בסיס פעולות קוהרנטי יותר, כאשר פורט ג’ונסי מוגדל על עמודים ומחוברים על ידי שבילים – היזהר מוויתור על היתרון בגובה אם אתה מסתובב על האדמה במיקום זה.

מספר מיקומים ראו את האיום של הכרום הנכנס והתחילו לקחת לשמיים כדי לברוח ממנו, אך דירות מעוננות היא המתקדמת ביותר מבחינה זו. כעת יש כאן שכונה שלמה שהושעה על ידי בלונים, והבניינים הרב-קומתיים מלמעלה מוסיפים עוד יותר אנכיות לכל קרבות כאן.

לגונה זוהרת

לבסוף, לגונה זוהרת מתחילה לראות פלישה כרום, ולכן Blackheart לקח את ספינתו את עץ ההסחף המוטס בניסיון לברוח ממנה. נראה שזה קרה בדיוק בזמן, מכיוון שמספר עצי הכרום סביב המפרץ למטה מרמז שהוא עשוי לבטל בקרוב.

הירשם לניוזלטר GamesRadar+

עיכול שבועי, סיפורים מהקהילות שאתה אוהב ועוד

על ידי הגשת המידע שלך אתה מסכים לתנאים וההגבלות ולמדיניות הפרטיות ובגיל 16 ומעלה.